نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
چون آی پی خرابکار لاگ انداخته مولتی هانتر رفته عوض کرده باشه یعنی قبل اون رو هیچ کس لاگ ننداخته فقط رو اون اکانت بوده ؟؟؟ یعنی فقط این سرور این قانون جدیده یا سرور های قبل هم بوده؟؟؟
چه این سرور این حرکت جدید باشه چه قدیمی همین تیم ها هم حضور داشتند پس قدیمی بودن یا نبودنش مسئله ای رو عوض نمی کنه.
دقت کردین یه سرور درست و درمون تو این چند سال برگزار نشده کلا روال سرورا همینه همه سرورا هم ثبت نام کردم کلا بازی انحصاری شده؟ یا حذف یا خرید و فروش کلا یه بعدی شده
فکر نمیکنید یه جای کار میلگنه؟

بهتر نیست قانونی باشه طرف خرابکاری های این چنینی که سرورو به هم میریزه تاثیری تو سرور نداشته باشه(نه اینکه کتیبه برگرده) و اگه نقض قوانین حاد کرد کلا بن بشه . جاهای دیگه طرف اینطور ساخت و پاخت کنن اکانت کلا بن هست شما یه بن ایمیل میزنی اولا اکانت خرابکار تو سرور هست و به هدفش رسیده دوما خوب طرف سرور بعد با یه ایمیل دیگه میاد اصلا مولتی ایمیل درست میکنه برا همین پس بن ایمیل به درد نمیخوره
نامه هم میزنم قانون حفظ پسورد و جانشینی رو میگید بخون من اون قانون رو اولین بار از انگلیسی به فارسی با دیکشنری ترجمه کردم مدیر محترم

شما فکر کردی ما برا 1 سرور 1 کتیبه میام اینجا بحث کنم یا بگم چرا کتیبه بردن فلانی برد فلانی خورد فلانی زد ؟ این همه برد و باخت اینم روش ما برحسب عادت و دوست داشتن ترا بازی میکنیم مشکلو متوجه نشدید شما

اشتباه کردی برادر من مولتی هانترت نباید دخالت میکرد اکانت خرابکار چرا باید تو بازی بمونه که رو چند تا اکانت لاگ بندازه متوجه حرف من شو لطفا نتیجه بازی تغییر کرد کلا

این حرفام ارتباطی با سرور نداره
من اگه 5 سال تو سرور شما بازی میکنم 10 سال سرور های دیگه بازی کردم
شما خودت دوست داری مولتی اکانتی رواج بدی به هر دلیلی طرف 100 تا اکانت میزنه و میخره حتی به ما هم پیشنهاد چند میلیونی میده میدونید چرا چون میدونه اینجا قابل خریدنه که جرعت همچنین کاری رو میکنه همه جا هستا منکر این نیستیم ولی اینجا افتضاحه لذت بازی دژکوب رو بردید
کیفیت بازی رو فدای کمیت و اقلیت کردی
به جای این حرفهای تو کردی و من نکردم و... یه کم به فکر سایتت باش جواب پلیرات خوش اومدی نیست طرف چند ساله اینجا بازی کرده ببین حرفش چیه

موفق اونیه کسایی که مخالفت هستن و اینجا بازی میکنن رو نگه داره نه 4 نفر موافقی که چتاشون اینجا هست ولی توسرور های دیگه بازی میکنن نمیگم به ساز همه برقصین ولی شل دادین

بازی که آپدیت نشه و همون حالت قدیمی بمونه افت پلیر و .. پیدا میکنه خودتون بهتر از هر کسی اینو میدونید 10 تا از شاخ ترین بازی های دنیا رو اسم ببرم یا حتی همین ترا که تعداد پلیراش تو ورژن های آپدیت جدید چندین برابر ورژن های قدیمی هست پلیر التماس میکنه آپدیت بده بعد همه تغییراتون میشه یه پوسته گرافیکی این همه تغییرات ترا نمیخوام کارتون رو بی ارزش جلوه بدم ولی واقعا کاری انجام نشده تو این مدت
کلی تغییرات هست که باعث جذب و شلوغی و لذت بازی میشه طرف هم نه میتونه سرورو بخره نه با 5 تا اکانت سرور و ببره
سرور چون خلوته کوچکترین تغییر و یا پول راحت تاثیر رو برد و باخت میزاره و دعوا میشه پلیر های جدید میان و این وضع رو میبینن میرن چون آدم حس میکنه سرور خانوادگیه بقیه فقط برا ده زدن اومدن
مدیریت به اسم نیست جناب تا حرف میزنن چکشی برخورد میکنی سایت خودته به ما ارتباطی نداره و نه من دلسوزت که بخوام پاچه خواری کنم اگه واقعا تغییری تو این بازی هم قانونی و هم آپدیتی انجام نشه فقط یه مشت خاطره ازش میمونه و چند تا پلیر

در آخر همه اینا به من ربطی نداره و جبهه نگیر بابت حرفامون هر کس هر جوری که دوست داره و هر جا که حال میکنه بازی کنه قصد بیاحترامی هم نداشتیم
بالاخره یه انتقاد سازنده و خوب.
جهت گیری ما صرفا به خاطر تهمتیه که زده میشه والا دست هرکسی انتقاد کنه می بوسیم.