نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
ببینید آی پی های لوگین رو پاک کردین ، این اکانت روزانه لاگین زیادی داره ، ولی سایت شما برای ورود لاگین نیاز نداره ! وقتی من دیشب صفحه لپتاپ رو میبندم و صبح میام ادرس سایت رو میزنم ، صفحه ی اکانتم بدون نیاز به لاگین میاد بالا !
یعنی چی ؟
یعنی اینکه شما اصلا نمیفهمید بازیکن با آی پی خودش همیشه روی اکانت بوده ، تایم های لاگین رو نگاه کنین ، فاصلش 2 دقیقست مهندس جان !

شما به هیچ عنوان میزان زمان آنلاینی رو متوجه نمیشید وقتی با پسوورد اصلی لاگین شده ، طرف روزی 10-20 بار به اکانت سر میزنه با پسوورد اصلیش ولی شما متوجه نمیشید اصلا! چون log out انجام نداده ! خیلی مسخرست نه ؟

خب برای روشن شدن موضوع برای همه من این سوال رو از شما میپرسم
طبق این عکس شما میگید اکانت def se کلا چهار بار لاگین روش انجام شده با پسوورد اصلی ،
چطور با ا 4 با لاگین با پسوورد اصلی 4بار لاگین با پسوورد جانشینی اکانت به این سطح رسیده ؟
شما میگی کلا با جانشینی بالا اومده ، با 4 بار لاگین جانشینی چطور اکانت به این سطح میرسه ؟ یچیزی بگین بگنجه اخه ، با عقل جوردربیاد ، آی پی رو یجور عکس بذارین که 4 نفر از بیرون دیدن نخندن بهتون

من الان فهمیدم سیستم چیه و به دیگران یاد میدم چطور مولتی بکشن بالا
1_ با پسوورد اصلی لاگین انجام میدین و جانشین رو درست میکنین
2_ به هیچ عنوان log out رو انجام نمیدین ( خروج از اکانت )
3_با رمز جانشینی وارد میشید و به هیچ عنوان خروج از اکانت رو نمیزنید ( برای خارج شدن فقط مرورگرتون رو ببندید و برای وارد شدن نیاز به وارد کردن رمز و آی دی ندارید )
4_2 روز بعد یکبار با پسوورد اصلی لاگین کنید

شما تا اخر سرور فقط میتونین با یک بار لاگین با پسوورد جانشینی بازی کنید
برای خارح شدن از بازی فقط صفحه مرورگرتون رو ببندید
و اگه خواستین بیاین روی اکانت فقط ادرس سایت رو بزنین و نیازی به وارد کردن اطلاع نیست چون شما خروجی نداشتی

پس تعداد لاگین با پسوورد اصلی میشه 2 بار و اخرین بار با پسوورد اصلی لاگین شده
و تعداد لاگین با پسوورد جانشینی میشه یک بار پس شما دارید با پسوورد اصلی بازی میکنین

فکر نمیکردم سیستم آی پی انقد ضعیف باشه واقعا

موفق باشید
تاریخ ها و زمان پلی آیپی ثبت نام :
(timezone server)

کد:
06/Jun/2020:10:31:02
تا
06/Jun/2020:18:55:10

07/Jun/2020:02:12:28
تا
07/Jun/2020:16:40:50
به تایم ها 8 ساعت و نیم اضافه کنید تا به وقت تهران بشه ممکنه حدود نیم ساعت هم اینور اونور شده باشه.
تک تک کلیک ها و لاگ ها موجوده اگه غیر از این بوده بفرمائید.
در ضمن اینجا قرار نیست روش تشخیص مولتی هانتر شرح داده بشه و اینطور که دوستان می خوان و با توجه به بدیهیاتی که شما میگید ما مدرک و سند بذاریم که ازین به بعد اون رو هم دور بزنن.