نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

Hybrid View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    عزیزم . واندر خود منو با همر خریداری شده از اس دبل زدن . میلاد ولف لند رو میشه به عنوان شاهد داستان آورد . 2 بار این پرشین توی تیم ما بوده و هر 2 بار واندر منو زدن
    کی من اومدم از کثف کاری حمایت کردم ؟
    مثلا الان اگه بجا ساید ما این حرکت روی ساید شما زده میشد ، شما نمیخواستی سرور بک بخوره ؟
    یه دلیل کاملا منطقی دارم میارم . تا الان هر بار این حرکت زده شده ، سرور بک نشده . نهایت ایمیل خاطی بن شده . اما هر سرور همین داستان هست
    اکه این حرکت جواب میداد که تا الان جواب میداد دیگه . یه بارم این روش دیگه رو تست کنه امید . چه برا ساید ما و این سرور چه سرور های دیگه . وقتی خراب کاری قطعی شده باید بک بخوره .
    2 بار بک بخوره دیگه کسی هزینه نمیده سر این چیزا
    نمیدونم چرا همه جبهه گرفتید . اینو در نظر بگیرید شاید دفعه بعدی خودتون باشید

- - - Updated - - -

بازم میگم . همه نرمال باز ها منتظر استارت سرورید
    من که با این وضعیت سرور نمیام . امیدوارم همین حرکت بعد یه سال زحمت سرتون زده شه . حالتون رو بپرسم .
    موفق باشید
    بازم من میگم ما تو تیممون کسی آبنبات چوبی دوس نداره که بتونن با یه آبنبات بخرنش شما میتونید تیموتونو تعدیل کنید 4تا آدم حسابی بهتر از 200 تا گدا گشنس که همرو پسوورد میفروشن ما از این آدم حسابیا زیاد داریم پس امیدوار نباشید همچین اتفاقایی برای ما بیوفته.

جبهه گیری ما علیه بک خوردن سرور نه از روی حمایت از تیم پرشینه که بسیار خودشونو(منهای افرادی که از این نجس بازیا نمیکنن) حرکتشون نجسن و شکی نیس بلکه بخاطر اینه که فردا روزی من میرم ی یه آبنبات چوبی میگیرم از پرشین و پسوور کل تیمو بهش میدم خب فرداش اونم میره همرو دفو میکوبه ناتار و منم میام میگم سرورو بک بدین این وسط یه آبنبات چوبی سود کردم و هرسرور از قصد این حرکتو تکرار میکنم و تازه هرکی هم از کوچه خیابون پیدا کردم میارمش تو تیم که آبنبات چوبی بیشتری گیرمون بیاد =))
    ویرایش توسط WondeR : 08-20-2020 در ساعت 12:43 AM
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن deadlock, mohsen.2pac, Majid پسندید