صفحه 20 از 48 نخستنخست ... 10181920212230 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا جواب بده مدیریت عزیز الان این ابدی ها یهو نیرو سازی میکنن وبه تعدادبالا وقتی ابادیتون فیکس نیست نیرو نزار
    الان ما همرهای بیابونمون رو چی کار بکنیم یعنی چی دیگه الان تافات چی اگر قراره هروز یه قانون بزارید بگید این جا دژکوب بگید ما هم بذونیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    یه سروری که دقیقا افشین و میلاد اکانت گول بودند اکانت من اتفاقا تو جنوب غرب بود با خود صادق هم در ارتباط بودم تیمتون بالای 15 تا اکانت تو شمال غرب داشت یه ده زده بودید وسط شمال غرب از 15 خونه ایش اومدن کاتا کنند از مولتی هاتون تو ساید شمال غرب دف ریختید همر افشین نصف شد
    واقعا اینا یادت نمیاد؟؟ n1 بود فکر کنم

- - - Updated - - -

حرف من رو بد برداشت کردی اقتضای سرور سه ایکس این بود به دلیل کمبود کتیبه تعداد اعضای بالای تیم مشکل رید مشکل 15 گندمی و ..... تو دو تا ساید شمال شرق و جنوب شرق پخش شیم با شناسنامه تیممون اسم اتحادهامون هم معلومه مشخصه کل سرور میدونند این اتحادی که تو شمال شرق هست و اون اتحادی که تو جنوب شرق هست یک تیم هستند اگر اعضای تیمم زیاد بشن و تشخیص بدم برای چرخش کتیبه و .... دو تا ساید جواب نمیده تو سه تا ساید هم رجیستر میکنم ولی با اسم اتحاد یکسان حالا هنر اون ساید هست هنر بچه های اون ساید هست که سایدشون رو کلین کنند و این به مراتب بهتر از این هست که بیام اکانت بزنم تو یه ساید دیگه اتحاد هم بزنم بگم برای سربلندی ساید جنوب غرب ! عملا برای یک طرف دیگه بازی کنم
    ایشالا سرور بعدی نرمال سرور داغی داشته باشید گزارش ها رو هم تو فروم بزارید ما هم لذت ببریم
    مانی جان شما یه سرور جنوب غرب بودی با ما که اگر یادت باشه یا خودت یا یکی از رفقا پانیش خوردین و سرور رو رها کردین اصلا هم تو گروه تلگرام نبودین فقط از طریق خود سرور باهاتون نامه نگاری میکردیم حالا اینکه میگی ۱۵ تا اکانت تو ساید فلان داشتیم بر چه اساس و سندی گفتی رو نمیدونم اون سروری که یه تک ده نیما گاد کیل تو شمال غرب زد هم m1 بود مقایسه این پلن با اینی که بیای n تا اکانت تو ساید روبرو بزنی اصلا درست نیست و خارج از اصول نانوشته دژکوب هست و حداقل من این سبک بازی رو جوانمردانه نمیدونم . هنر لیدر اینه بتونه کتیبه های موجود تو سایدش رو درست بچرخونه و کتیبه های ساید رقیب رو با پلن درست و با همر ساید خودت بزنی نه با اکانتی که از قبل برای اینکار تو ساید رقیب زدی . این یعنی تلاش برای بردن بازی به هر قیمتی . حالا با توجه به تجربه ای که داری به نظرت این سبک بازی بهت حال هم میده؟؟؟ بعد متا و نپ زمانی باید به کار بره که یه درگیری باشه اصل بازی دژکوب لذتش به زد و خوردش هست و کار تیمی اگر این نپ و متا منجر به تشکیل سرور کشاورزی بشه نظیر اون چیزی که تو سه ایکس قبلی رخ داد واقعا باید فاتحه ت ر ا و ین رو خوند اینطوری باشه میریم این بازی کشاورزی افلاین ها رو بازی میکنیم البته مانی جان مخاطبم فقط شما نیستیا کل دوستان هستند که نزاریم اصل بازی تغییر کنه و همه چیز بشه رنک و مدال و ... یه فلش بک بزنند دوستان به قبل ببینید چه سرورهایی بوده که حتی با اینکه باختین هنوز شیرینیش زیر زبونتون هست و ازش به نیکی یاد میکنید .زد و خورد و کری خونی در عین رفاقت و تشکیل تیم های قوی با رعایت اصول جوانمردی تو بازی و ... پس بیایم یه سری چیزها رو رعایت کنیم اینکه یه سری مثلا میان اکانت خرید و فروش میکنند وخیلی کارهای دیگه نباید اجازه بدیم این روشها باب بشه و حتی این ادمها به محض شناسایی تو سرور از همه سایدها روشون اتک بره و خیلی موارد دیگه ببخشید طولانی شد .
    ت ر ا و ین بهانه ایست برای دور همی با رفقا و لذت بردن از بازی نه کسب رنک و مدال

3. تشکر mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط morghe.atash نمایش پست ها
    مانی جان شما یه سرور جنوب غرب بودی با ما که اگر یادت باشه یا خودت یا یکی از رفقا پانیش خوردین و سرور رو رها کردین اصلا هم تو گروه تلگرام نبودین فقط از طریق خود سرور باهاتون نامه نگاری میکردیم حالا اینکه میگی ۱۵ تا اکانت تو ساید فلان داشتیم بر چه اساس و سندی گفتی رو نمیدونم اون سروری که یه تک ده نیما گاد کیل تو شمال غرب زد هم m1 بود مقایسه این پلن با اینی که بیای n تا اکانت تو ساید روبرو بزنی اصلا درست نیست و خارج از اصول نانوشته دژکوب هست و حداقل من این سبک بازی رو جوانمردانه نمیدونم . هنر لیدر اینه بتونه کتیبه های موجود تو سایدش رو درست بچرخونه و کتیبه های ساید رقیب رو با پلن درست و با همر ساید خودت بزنی نه با اکانتی که از قبل برای اینکار تو ساید رقیب زدی . این یعنی تلاش برای بردن بازی به هر قیمتی . حالا با توجه به تجربه ای که داری به نظرت این سبک بازی بهت حال هم میده؟؟؟ بعد متا و نپ زمانی باید به کار بره که یه درگیری باشه اصل بازی دژکوب لذتش به زد و خوردش هست و کار تیمی اگر این نپ و متا منجر به تشکیل سرور کشاورزی بشه نظیر اون چیزی که تو سه ایکس قبلی رخ داد واقعا باید فاتحه ت ر ا و ین رو خوند اینطوری باشه میریم این بازی کشاورزی افلاین ها رو بازی میکنیم البته مانی جان مخاطبم فقط شما نیستیا کل دوستان هستند که نزاریم اصل بازی تغییر کنه و همه چیز بشه رنک و مدال و ... یه فلش بک بزنند دوستان به قبل ببینید چه سرورهایی بوده که حتی با اینکه باختین هنوز شیرینیش زیر زبونتون هست و ازش به نیکی یاد میکنید .زد و خورد و کری خونی در عین رفاقت و تشکیل تیم های قوی با رعایت اصول جوانمردی تو بازی و ... پس بیایم یه سری چیزها رو رعایت کنیم اینکه یه سری مثلا میان اکانت خرید و فروش میکنند وخیلی کارهای دیگه نباید اجازه بدیم این روشها باب بشه و حتی این ادمها به محض شناسایی تو سرور از همه سایدها روشون اتک بره و خیلی موارد دیگه ببخشید طولانی شد .
    عزیز دل برادر بزرگوار
    سرورهای ای ار من کلا نرمال بازی میکردم به چندین دلیل تعداد پلیرهای نرمال چندین برابر اسپید بود هر سرور هم تو نرمال ای ار تیم جدید تشکیل میشد با یه پلیرهای قدیمی و کاربلد دیگه ای لازم نبود صفر تا صد یک کار رو خودت بکنی هر ساید 5 تا 6 اتحاد 40 نفری داشت یه شورای لیدری داشت یه توتال
    دو راند سرور 7 بودم سرور 4 بودم سرور 3 و سرور 6 ای ار
    در سرورهای نرمال درست درمون ! و شلوغ شما باید میومدی اتحادهای سایدت رو یک دست میکردی یا با مذاکره و یا جنگ نمیتونستی هم بگی اینجا ساید من هست نیاید تو این ساید ثبت نام کنید کاری که اینجا دقیقا همه تیم ها دارند میکنند پس به زبان ساده تر شما هر سروری که میخوای استارت کنی هیچ ارجحیتی نداری نسبت به اون ساید شاید یه سرور رفتی دو تا تیک قویتر از تیم شما تو اون ساید بودند چیکار میخوای بکنی میخوای بگی بازی کثیف هست ؟؟
    حتی تو ای ار هم شما دقت میکردی سروری که بالای1000 تا اکانت فعال داشت سرور 7 راند دوم اتحاد پرشیا تو شمال غرب بود متا بسته بود با جنوب غرب بقیه شمال غرب متا بودند با شمال شرق
    سرور 1 اولین سروری که ران شد تری دات یه شاخه کامل تو جنوب شرق داشت
    شما حتی تو دات کام هم برید سرچ کنید تیم ها بر اساس مارک و برند اتحادشون شناسایی میشند نه بر اساس سایدی که بازی میکنند !!
    حالا این از این تو همون سرور نرمالی که بحثش بود و بنده اومدم و رفتم
    اول سرور بود من دومین یا سومین نفری بودم که تو سرور ده دوم گرفتم اومدید نامه زدید گفتید این دهکده که شما رفتید مختصاتش رو بعنوان ده دوم گرفتید رزرو اکانت سیاوش هست گفتم مهاجر زده برگشت خورده ؟؟ گفتید نه !!! رفتم پاپش رو نگاه کردم دهکده اولش جمعیتش 147 یا 150 بود تو نرمال
    گذشت و تو این گیر و دار خود صادق بهم نامه داد و تو گروه اد کرد من هم اصولا تو گروه دژکوبی حرف نمیزنم مگر کار واجب مرتبط داشته باشم کلا هم لک لک لک لک میکردید تو گروهتون !! تهش هم که ما اکانت رو دادیم به صادق و رفتیم تو یه سروری که برای کسی جذابیتی نداشت سرور اینقدر حنده دار بود که صادق به من گفت من هم به شایان که اگه میشه نرمال اینجا رو کوتاه تر کن واندر رو 4 ماه زودتر آزاد کن سرور بیابونه !! که قبول نکرد
    خیلی هم پافشاری میخواید بکنید که تو ساید دیگه اگانت نداشتید یا نخریدید خود نیما رو میلاد پیدا کنه یا صادف رو بزنگم بیاد اینجا پست بذازه
    ایشالا سرور اونجوری که دلتون میخواد ران بشه و اصولی بازی کنید از نظر خودتون
    ما هم اگه سرور جذابیتی داشت میایم و بازی میکنیم نه اکانتی میخریم نه تو ساید شما کتیبه میزنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    عزیز دل برادر بزرگوار
    سرورهای ای ار من کلا نرمال بازی میکردم به چندین دلیل تعداد پلیرهای نرمال چندین برابر اسپید بود هر سرور هم تو نرمال ای ار تیم جدید تشکیل میشد با یه پلیرهای قدیمی و کاربلد دیگه ای لازم نبود صفر تا صد یک کار رو خودت بکنی هر ساید 5 تا 6 اتحاد 40 نفری داشت یه شورای لیدری داشت یه توتال
    دو راند سرور 7 بودم سرور 4 بودم سرور 3 و سرور 6 ای ار
    در سرورهای نرمال درست درمون ! و شلوغ شما باید میومدی اتحادهای سایدت رو یک دست میکردی یا با مذاکره و یا جنگ نمیتونستی هم بگی اینجا ساید من هست نیاید تو این ساید ثبت نام کنید کاری که اینجا دقیقا همه تیم ها دارند میکنند پس به زبان ساده تر شما هر سروری که میخوای استارت کنی هیچ ارجحیتی نداری نسبت به اون ساید شاید یه سرور رفتی دو تا تیک قویتر از تیم شما تو اون ساید بودند چیکار میخوای بکنی میخوای بگی بازی کثیف هست ؟؟
    حتی تو ای ار هم شما دقت میکردی سروری که بالای1000 تا اکانت فعال داشت سرور 7 راند دوم اتحاد پرشیا تو شمال غرب بود متا بسته بود با جنوب غرب بقیه شمال غرب متا بودند با شمال شرق
    سرور 1 اولین سروری که ران شد تری دات یه شاخه کامل تو جنوب شرق داشت
    شما حتی تو دات کام هم برید سرچ کنید تیم ها بر اساس مارک و برند اتحادشون شناسایی میشند نه بر اساس سایدی که بازی میکنند !!
    حالا این از این تو همون سرور نرمالی که بحثش بود و بنده اومدم و رفتم
    اول سرور بود من دومین یا سومین نفری بودم که تو سرور ده دوم گرفتم اومدید نامه زدید گفتید این دهکده که شما رفتید مختصاتش رو بعنوان ده دوم گرفتید رزرو اکانت سیاوش هست گفتم مهاجر زده برگشت خورده ؟؟ گفتید نه !!! رفتم پاپش رو نگاه کردم دهکده اولش جمعیتش 147 یا 150 بود تو نرمال
    گذشت و تو این گیر و دار خود صادق بهم نامه داد و تو گروه اد کرد من هم اصولا تو گروه دژکوبی حرف نمیزنم مگر کار واجب مرتبط داشته باشم کلا هم لک لک لک لک میکردید تو گروهتون !! تهش هم که ما اکانت رو دادیم به صادق و رفتیم تو یه سروری که برای کسی جذابیتی نداشت سرور اینقدر حنده دار بود که صادق به من گفت من هم به شایان که اگه میشه نرمال اینجا رو کوتاه تر کن واندر رو 4 ماه زودتر آزاد کن سرور بیابونه !! که قبول نکرد
    خیلی هم پافشاری میخواید بکنید که تو ساید دیگه اگانت نداشتید یا نخریدید خود نیما رو میلاد پیدا کنه یا صادف رو بزنگم بیاد اینجا پست بذازه
    ایشالا سرور اونجوری که دلتون میخواد ران بشه و اصولی بازی کنید از نظر خودتون
    ما هم اگه سرور جذابیتی داشت میایم و بازی میکنیم نه اکانتی میخریم نه تو ساید شما کتیبه میزنیم
    بفرمودن اسپم نکنید خوب اولا به نظرم یه گروه تلگرامی چیزی واسه سایت درست کنید اعضا اونجا راحتر بحث و تبادل نظر کنند و اتفاقا کری خونی تو سرور ها هم البته با در نظر داشتن جوانب احترام متقابل بیشتر میشه یا حداقل یه تایپیک برا نرمال بزنید که اینجا اسپم نکنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یه سوال دارم امدم گفتم تلفات دادیم همرهای بیابون چی کار کنیم اخطار گرفتیم یعنی ؟

اقامگه نیرو سازی قطع نبود الان چطور نتیجه گرفتی نیرو سازی شروع بشه اونم این همه اخه ؟
    اقا ما وقت هزینه میکنیم مخصوصا وقت
    24ساعت روی اکانت هستن الان با این کار شما نصف همر های ما بدرد هیچی نمیخوره
    نزدیک15کی گرزی از همر اصلی کم شده یعنی تقربا 3روز کوچیک بزرگ فول شارز

7. نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
    یه سوال دارم امدم گفتم تلفات دادیم همرهای بیابون چی کار کنیم اخطار گرفتیم یعنی ؟

اقامگه نیرو سازی قطع نبود الان چطور نتیجه گرفتی نیرو سازی شروع بشه اونم این همه اخه ؟
    اقا ما وقت هزینه میکنیم مخصوصا وقت
    24ساعت روی اکانت هستن الان با این کار شما نصف همر های ما بدرد هیچی نمیخوره
    نزدیک15کی گرزی از همر اصلی کم شده یعنی تقربا 3روز کوچیک بزرگ فول شارز
    سلام و درود
    دوست گرامی
    مولتی هانتر نامه داده بود که آبادی ها دوباره زاد و ولد خواهند کرد و حواستون به این قضیه باشه.
    با اینکه هیچ لاستی ندادم ولی خود من اولین نقری بودم که اعراض کردم به این موضوع که بقیه پلیر ها ضربه خودن ، و وقتی با دوستان صحبت کردم یادآوری کردن که مولتی هانتر تذکر داده بود در مورد آبادی ها و حرف من اشتباه بود

خواهشا اگه انتقاد یا نظری دارین ، داخل تاپیک انتقاد بیان کنین با جزئیات دقیق ، حتما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. من پستی که انتقاد و پیشنهاد بود رو اخطار دادم بهتون ، و داخل نامه خواهش کردم در قسمت مشخص شده بیان کنین

گفته شد که با هر پست بی ربط با موضوع تاپیک ، برخورد صورت میگیره ، تا طبق خواسته دوستان شاهد پیشرفت داخل فروم بازی هم باشیم و تعداد اسپمر ها به صفر برسه

اگه زمان و تعداد نیرو سازی ناتار رو مورد بررسی قرار میدادین هیچ مشکلی نبود ، ولی اون پست شما انتقاد و پیشنهاد بود

دوستانی که بابت اسپم و پست بی ارتباط اخطار گرفتن ببخشید من رو
    فقط قوانین رو میخوام اجرا کنم
    با تشکر

9. تشکر mohsen.2pac, Omid, sw team تشکر نمود
    پسندیدن deadlock پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوست گرامی
    مولتی هانتر نامه داده بود که آبادی ها دوباره زاد و ولد خواهند کرد و حواستون به این قضیه باشه.
    با اینکه هیچ لاستی ندادم ولی خود من اولین نقری بودم که اعراض کردم به این موضوع که بقیه پلیر ها ضربه خودن ، و وقتی با دوستان صحبت کردم یادآوری کردن که مولتی هانتر تذکر داده بود در مورد آبادی ها و حرف من اشتباه بود

خواهشا اگه انتقاد یا نظری دارین ، داخل تاپیک انتقاد بیان کنین با جزئیات دقیق ، حتما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. من پستی که انتقاد و پیشنهاد بود رو اخطار دادم بهتون ، و داخل نامه خواهش کردم در قسمت مشخص شده بیان کنین

گفته شد که با هر پست بی ربط با موضوع تاپیک ، برخورد صورت میگیره ، تا طبق خواسته دوستان شاهد پیشرفت داخل فروم بازی هم باشیم و تعداد اسپمر ها به صفر برسه

اگه زمان و تعداد نیرو سازی ناتار رو مورد بررسی قرار میدادین هیچ مشکلی نبود ، ولی اون پست شما انتقاد و پیشنهاد بود

دوستانی که بابت اسپم و پست بی ارتباط اخطار گرفتن ببخشید من رو
    فقط قوانین رو میخوام اجرا کنم
    با تشکر
    سلام میلاد جان اینکه قوانین رو اجرا میکنی جای ناراحتی که نداره هیچ جای تشکر هم داره دادا

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

به لطف روز صلح ثابت شد چه کسایی مولتی غارت میکردند هر چند که از قبل هم مشخص بود :d

1q1q1.JPG
    ویرایش توسط 200t : 07-11-2020 در ساعت 12:30 PM
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اینجا هم مولتی داره فقظ انگار قانون وروشی داره نفر اول تا 5 خیلی فضایی بودن کاملا مشخصه تو عکس از دیشب نمیتونن رید بزنن بقیه رو میشه بگی رید خودشونه

خیلی راحت میشه اینارو جلوش گرفت مولتی هانتر شل نکن بن کن چندتاشون حال کنیم

13. تشکر DoNa RoJa, A-rman, EaGl, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن DoNa RoJa, A-rman, EaGl, lucifer, khanzade پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اوووه بابا شمام چقدر خوشحالید ، رید اون اکانت ها به دلایلی استاپ شده بود ،مجددا استارتش زدیم ، هنوز ۲ ساعت دیگه تا پایان حمایت مونده و مجددا رنک های بالای تاپ دست ماست اگر نیازه اسکرین بدم؟!
    جا داره یادآوری کنم اون رفقایی که بعد مصوب شدن قانون مبارزه با مولتی بازی حذف کردن و گذاشتن رفتن دوستان عزیز ne بودن.
    اینکه کسی از بچه های ما حال و حوصله تو فروم اومدن و پست گذاشتن ندارن دلیل نمیشه برخی رفقا هم دیگه خیلی زیاده روی کنن.
    باتشکر
    دانیال
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

15. تشکر A-rman تشکر نمود
    پسندیدن A-rman, monako1 پسندید
صفحه 20 از 48 نخستنخست ... 10181920212230 ... آخرینآخرین