نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
پیام آی دیتو پیدا نمیکنم پی ام بده تا ویس های بچه هاتون بفرستم که پول دادن همرای ناراتو رو بزنن دیوار
ببین بحث ایسو این بوده که امیر جون بچشو قسم خورد که آیسو با ما نیست دانیال بچست حرف گوش نمیده فلانی بچه نفهمه! من هرچی میگم دف ندید به آبادی اینا بچه 15سالن و گوش نمیدن و از گروه انداختمشون بیرون ! و جون بچشو قسم نیخورد من نگفتم و دف نمیدم ، 2 صفحه a4 برای ما نامه میفرستاد و جون بشو قسم میخورد
تاپ که ریست شد من 2 ک گرزی زدم به آیسو و دفاعی که داخلش بود واسه چندین اکانت خوب بود از شمال غرب !

امیر زیر بار نمیرفت و جون بچشو قسم میخورد ! با پیام هماهنگ کردیم به این شخص بهمونیم جون بچشو الکی قسم نخوره و تا الان با جون بچش جلو رفته و همه حرفشو باور کردن دیگه نکنن

آیسو رو من همون اول باهاش صحبت کردم انقد سادس که سریع لو داد همچی رو که امیر نون و آبش رو میده و مشخص بود ، امیرم دیشب یگفت پول عروسک خریدن برای دخترش رو من دادم و اعتراف کرد به این داستان !

همون اولش به توحید گفتم امیر تورو فرستاده جلو جریان 2 سال پیشو تلافی کنه ))) یعنی مثل روز روشن بود برام که وقتی با توحید حرف میزنم انگار دارم با امیرپرشین صحبت میکنم
من 3 شب در حد 2-3ساعت خوابیده بودم به خاطر دف دادن به آبادی و واقعا جونی نمونده بود بشینم دف بک بدم از آبادی
اومدم با توحید صحبت کردم که دف نده و با ما باش
جواب داد !حدود4-5روزالکی الافش کردم به بهانه های مختلف تاریکاوری کنم، به من زنگ زدگفت من برای پول بازی میکنم و این حرفا
بازم مشخص بود از طرف امیر اجیر شده چون هیچی نگفت و فقط گفت من برای پول بازی میکنم هرکی بیشتر بده با اونم
توحید اول قرار بود فقط دف نده به ما هزینشم گرفت برای این کار

بعد گفت سمت ne دف میریزم پول بزن ! الکی میگفت 120ک دف کردم پول بزن ، بنده خدا انقد ساده بود کاری با تاپ نداشت الکی میگفت دف کردم ، خب این تابلو بود دیگه فدات شم با امیره داره دروغ میگه

باز گفت بیا کتیبه بدم ببری بیا همر فلانی رو بزنم دیوار انقد بدی ، دونه دونه خودش میگفت ما ام اینور مخندیدیم

مثلا شب گفت زدم به ناتار ، صبح هیچی توی تاپ هجوم نمیرفت بالا ))))) ولی این میگفت پولشو بزن من زدم به دیوار

کلا آدم ساده و باحالیه کل جریانش این بود ، وگرنه با 100 تومن نمیشه هم برای nw دف بریزه توی پوشر هم همرشو بزنه دیوار هم 3تا کتیبه بده به ما !

تو که آی دی منو داری تو پیام بده من برات بفرستم عکس و وویس که به خود توحیدم گفتمم به امیر بگو 100 تومن هزینه کردم بهت بفهمونم جون بچه هات برات هیچ ارزشی نداره ،

تو اومدی میگی در جریان نبودی ولی ریز به ریز همچی رو میدونی :دی ،