صفحه 4 از 48 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    امید جان چرا انبارا انقدر بزرگ شدن؟؟؟ تو کام همون 80 کی جا میشه انبارا
    مهدی جان الان دقیقا بزرگی انبارها اذیتت میکنه؟!!
    اینجا کام نیست دژکوبه

2. تشکر lucifer, Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اتفاقا چون دوس دارم سایتو میگم. باید همه چی استاندارد باشه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوباره عرض میکنم گریز فقط در پایتخت (کپ) فعال هست.
    درود برشما
    میخواستم بدونم ممنوعیت مولتی اکانت فقط رو کاغذه و قراره با روش های مختلف تغییر آی پی دور زده بشه و نهایتش 10درصد پانیش بخوره
    یا واقعا برخورد جدی قراره بشه؟
    اگه مورد اوله که ما هم طبق معمول چند تا کپ بالا بکشیم وقتی یه سریا میلیاردی غارت کردن ما هم یه لقمه نون واسه سربازامون رید بریم

5. تشکر Omid, Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    امید جان چرا انبارا انقدر بزرگ شدن؟؟؟ تو کام همون 80 کی جا میشه انبارا
    به خاطر اسپید سرور یه ضریب میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Alex Fergi نمایش پست ها
    درود برشما
    میخواستم بدونم ممنوعیت مولتی اکانت فقط رو کاغذه و قراره با روش های مختلف تغییر آی پی دور زده بشه و نهایتش 10درصد پانیش بخوره
    یا واقعا برخورد جدی قراره بشه؟
    اگه مورد اوله که ما هم طبق معمول چند تا کپ بالا بکشیم وقتی یه سریا میلیاردی غارت کردن ما هم یه لقمه نون واسه سربازامون رید بریم
    تا الان که داریم برخورد میکنیم و کلی دردسر درست شده انشالله با همین قدرت ادامه میدیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    به خاطر اسپید سرور یه ضریب میگیره.

تا الان که داریم برخورد میکنیم و کلی دردسر درست شده انشالله با همین قدرت ادامه میدیم.

سلام

اقا ما هم موافقیم مولتی نباشه ولی بعد وضعیت ناتارا چجوری میشه؟گندم خور نیرو ها رو میشه در اورد ازشون ؟

8. تشکر DoNa RoJa تشکر نمود
    پسندیدن DoNa RoJa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط korush kabir نمایش پست ها
    سلام

اقا ما هم موافقیم مولتی نباشه ولی بعد وضعیت ناتارا چجوری میشه؟گندم خور نیرو ها رو میشه در اورد ازشون ؟
    هدف از جلوگیری از مولتی بازی اینه که بازی به واقعیت نزدیک بشه! اگه قرار باشه مولتی رو بردارن و بجاش ناتار پر منبع بریزن تو سرور، خوب چه کاریه مولتی رو آزاد میکنن حداقل از فروش گلد سود ببرن!!!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

ضریب خوردن باعث میشه کتیبه انبار هیچ سودی نداشته باشه!!! هیچ جا انبارا بزرگ نمیشن تو سرورای اسپید!! بنظرم همه چی قانونی باشه بهتره بازم نظر خودتون مهمه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    هدف از جلوگیری از مولتی بازی اینه که بازی به واقعیت نزدیک بشه! اگه قرار باشه مولتی رو بردارن و بجاش ناتار پر منبع بریزن تو سرور، خوب چه کاریه مولتی رو آزاد میکنن حداقل از فروش گلد سود ببرن!!!
    عزیز غارت ناتار با غارت مولتی زمین تا اسمون فرق داره!!! اولا تولیدات ناتار خیلی کمتر از مولتی هستش و شما نمیتونی ناتارارو 1000 تایی بزاری تو لیست چون همه ناتارارو غارت میکنن ولی مولتی چون شخصیه و منابعشو کسی نمیبره 1000 تاییم بزاری مشکلی نداره.دوما اکانت مولتی لاست نداره ولی ناتار داره! حالا بماند که با مولتی دف هم میشه ساخت!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    میبینم امید جان لطف کردند و اولین تخلف از حرف خدشونو انجام دادند و برای نگه داشتن پلیرهای ساید ان ای اکانتهای بان شده را از بان در اورد .
    امید جان اینجوری میشه که پلیرهاتون کم میشوند و دیگه اعتماد به بازی کردن توی سایت شما را از دست میدهند دقیقا حدودا یک سال پیش بود که اولین سرور 2ایکس را مولتی هانتر شما با دف اضافه کردن به اکانتهای nw باعث حذف کامل ساید se شد بزودی شاهد اتفاق افتادن مجدد تاریخ خواهیم بود

13. تشکر lucifer تشکر نمود
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    سلام
    میبینم امید جان لطف کردند و اولین تخلف از حرف خدشونو انجام دادند و برای نگه داشتن پلیرهای ساید ان ای اکانتهای بان شده را از بان در اورد .
    امید جان اینجوری میشه که پلیرهاتون کم میشوند و دیگه اعتماد به بازی کردن توی سایت شما را از دست میدهند دقیقا حدودا یک سال پیش بود که اولین سرور 2ایکس را مولتی هانتر شما با دف اضافه کردن به اکانتهای nw باعث حذف کامل ساید se شد بزودی شاهد اتفاق افتادن مجدد تاریخ خواهیم بود
    سلام و درود دوست عزیز

تا اونجایی من در جریانم بن کردن اکانت با آی پی مشترک و بدون لاگین با پسوورد اصلی و همچنین اکانت هایی که صرفا جهت پوش ساخته میشه (ارسال منابع ، واحه خالی کردن برای اکانت اصلی ) در دستور کار مدیریت قرار داره و با اینکه خیلیا شاکی هستن و تاوان سنگین دارمدی برای سایت داشته ولی با قدرت دارن انجام میدن ،

درباره ی دف اضافه کردن یا دست بردن توی بازی ، ببینید من سالهاست توی این سایت بازی کردم ، کوچیک ترین چیزی ندیدم ، یسری جاها اشتباهاتی داشتن و قبول دارم که بعضی وقتا به ضرر یا به نفع یسریا باشه ولی اصلا دست توی بازی نمیبرن و من تا به حال ندیدم،

یه سوال و خودت قضاوت کن

مثلا فکر کن برای دفاعی اضافه کردن برای یه ساید ، حدود 5 میلیون تومان پول گرفته شده ،به نظر خودت، کسی که قراره این سایت منبع درامدش باشه و سال ها قراره ازش پول دربیاره میاد چنین کاری کنه به خاطر 5 میلیون تومن یه کار کنه اینهمه پلیر ترک کنند سایت رو ؟

ببخشید اینو میگم برادر ولی ماها یاد گرفتیم کوتاهی یا قدرتمند بودن حریف رو بندازیم تقصر دیگران و اولین انگشت اشاره به سمت مولتی هانتره همیشه

و تا جایی که من درجریانم مولتی هانتر شدن شرایط سختی داره مثل تعهد محضری و یا دریافت ضمانت نامه که بعد از تخلف مورد پیگرد قانونی قرار بگیره

و بازم تاجایی که اطلاع دارم اگه سایتی مجوز میگیره و درگاه پرداخت داره ، زیره ذره بین هست و کوچیک ترین کاری میتونه با پیگرد قانونی مواجه شه و خیلی از دشمنان سایت منتظرن چنین چیزی رو ببینن تا برای سایت مشکل ساز شن.

این سایت یک خوبی داره که همیشه به نظر کاربران اهمیت میده و با نظر اونها تغییراتی اعمال میکنه ، همین باعث شده همه خیلی راحت در مورد همچی صحبت کنن

صفحه 4 از 48 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین