صفحه 37 از 48 نخستنخست ... 27353637383947 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    پاسخ پرسشهای دوستان:
    در مورد عوض شدن پسورد ها پیشنهاد بنده این بود که پسورد کل اکانت ها عوض بشه اما بعد به این نتیجه رسیدیم که ممکنه رید ها بخوابه و دردسر درست بشه.
    میگن چرا اینور اینکارو نکردید، خوب عرض کردم خرابکاری نشده بود که پسورد عوض بشه بعد خرابکاری اینور هم اون اکانتی که آیپی لاگ انداخت بود رو پسوردشو عوض کردیم.
    ا.
    در مورد عوض شدن پسوردها از طرف مدیریت این کار دخالت مستقیم مدیریت در بازی هست ! شما بخاطر رفتن 60 کی نیزه تو دیوار از یک اکانت !بالای بیست تا اکانت رو راسا چنج پس کردید ! در صورتی که گفتم منطقی ترین حالت این هست که مدیریت اکانتها رو بصورت اکانت ببینه نه این اکانتها اینور بازی میکنند اون اکانتها اونور !!
    پیشنهاد عوض شدن رمز کل اکانتها چرا تو ذهنت اومد ؟ چون مسلما لوگینی از اونور تو اینورم دیده بودی! بدیهی ترین فرض اینه !!
    شما حق انجام این کار رو نداشتی !!! اونور جلوی کثافت کاری رو گرفتی با دخالت مستقیم در بازی اینور هم با رعایت قانون عدم دخالت مستقیم در بازی اجازه کثافت کاری رو دادی
    این رو هم از بابت طرفداری از تیم خاص که عاشق سرسپرده اشون هستید نمیگم دیدم هم این نیست هرچند دلایل و شواهد این رو نشون میده و تمامی اعضای تیم ما هم اینجوری فکر میکنند شما فکر میکنی تیم ما همیشه بازی میکنه چه ببازه چه همرش میره تو دیوار چه کتیبه اش رو بزنن نمونه اش سرور o3 و فینال 25 سه سال پیش که موندیم و بازی کردیم پس بیام هوای تیم بچه ننه ها رو داشته باشم که زرتی دیلیت نکنن 2 سال تمام سایتم خلوت باشه !!
    یعنی شاهکاری با این دلایل و مدیریتت!

- - - Updated - - -

خوب این سناریو رو در نظر بگیرید :
    من X می خوام کاری کنم اکانت Y بن بشه. پسشو بدست میارم اما می دونم اگه خرابکاری کنم سرور بک می خوره و تازه خودم بن میشم پس چه کار کنم؟ کاری نداره میرم روی اکانتش آیپی میندازم بعد میام روی اکانتم خرابکاری میکنم دف رو برمیگردونم کتیبه رو با اکانتش میزنم. بعد هم درخواست اشد مجازات و بک خوردن سرور دارم.
    حالا اون اکانت بن شده سرور هم بک خورده و من میرم سراغ پلیر بعدی.

.
    اینجور صحبت کردن شما مثل این میمونه احتراما یه بچه ای بیاد شیشه مربا رو از رو کمک بیاد بندازه بشکنه مامانش بیاد بگه چرا شکستی جواب بده اژدهای دوسر بهم حمله کرد شیشه مربا رو پرتاب کردم طرفش فرار کرد رفت !!
    عزیزم اکانت y اگر پسوردش بصورت مداوم در طول یک ماه در اختیار اکانت x باشه هم شما از اول سرور تا کتیبه ها که پسوردها رعایت میشه سابقه پسورد اصلی هراکانت رو میتونید حفظ کنید که رنج ایپی اش مشخص باشه یا حتی درکنارش میتونید شماره شناسه دستگاه متصل به اینترنت رو هم بررسی کنید که مشخص شه این پلیر این آیپی رو داره صاحب اکانت y هست دیگه پلیر اکانت x که نیومده با همون آی پی پلیر اکانت y و همون دستگاه متصل به بازی اکانت y این کار رو انجام بده !!!
    یعنی مساله به این واضحی به ذهنت نرسید !!!! یا داری کلا دنبال توجیه میگردی؟؟

- - - Updated - - -

ببینید تنها کاری که میشه کرد اینکه پسورد رو به کسی ندید و الا هر برخوردی کنیم جای سو استفاده داره پس بهتره که اصلا دخالتی نکنیم.
    .
    الان سه تا سوال مطرحه
    1- با توجه به عدم بازدارنگی قوانینت چرا قوانین بازدارنده نزاشتید !!
    2- چرا اصلا به همین قوانین نیم بند هم پایبند نبودید و در سرور دخالت کردید !!!
    3- چرا برای یک تیم راسا پسورد عوض کردید و برای یک تیم صرفا نگاه کردید !!!

- - - Updated - - -

مورد بعدی که میگن رفتار متناقض درسته اما به نفع یک تیم کاملا بی انصافیه.
    بارها شده رفتار احساسی انجام شده اما نه به خاطر اینکه به نفع کسی هست یا نیست. حالا هم تصمیم گرفتیم رفتار احساسی نداشته باشیم دلیل نمیشه شما استناد کنی به کار اشتباه قبلیمون.
    مثلا من دوتا بچه داشته باشم تصمیم بگیرم از یه روزی نزنمشون بعد یکی از بچه ها که متضرر شده از کار دیگری بگه بزنش چطور قبلا من رو میزدی!!!
    در ضمن شما برخورد هایی که به نفعتون بوده سانسور میکنی.
    اولا این چیزی که شما اسمش رو میزاری اشتباه سه بار انجام دادی بار اول سرور نرمال b1 بود همر رو کامل برگردوندی کراپ ها رو 18 کردی
    یک تیم کلا حدف کرد و نیومد دیگه تو این سایت
    دوما توی 5 ایکس و فینال 25 ایکس هم دقیقا اینکار رو برای تیم روبرو انجام دادی تو 2 تا سرور سه ایکس ما بهت گفتیم برگردون گفتی قوانین !!!
    شما میتونی تصمیم بگیری بچه هات رو نزنی بخاطر اشتباهشون نزنی ولی روی همین قضیه هم باید مصمم بایستی نه اینکه مثل موارد عینی بالا قوانین و تصمیماتت کلا قابل تغییر باشه !!!

- - - Updated - - -

و این حرف که ما به خاطر دل تیمی یا کسی میایم سرور بهم میزنی یا نذری قیمه میدیم هم خیلی مسخره است. اون اکانتی که از من درخواست رفع بن ایمیل کرد اون تیم و شخصی که شما فکر میکنید نیست. ایشون گفت من کلا یه ایمیل دارم رنک آنچنانی هم نداشت میشه باز بشه که ایمیل جدید نسازم. منم این ایده قیمه نذری به ذهنم رسید گفتم یه سنگ بندازم جلو پای همه ایمیل بنی ها که یا انجامش بدن یا بیخیالش بشن. که شما فکر کردید اون شخص خاص درخواست داده!!! نه ایشون درخواست نداده بود اما شاید اگه این سنگ رو میذاشتیم میزد.
    مسخره اون نظر سنجی هست که شخصی ناشناس که رنک آنچنانی هم نداره حاضر بوده 1 میلیون تومان بده به خیریه بابت اینکه ایمیلش آزاد شه و ایمیل دیگه ای هم نسازه من قبلا تو اون نظرسنجی هم گفتم اکانت صادق صمدی ، ارمین استیل و اکانت های رنک بالای سرورهای نرمال و اسپید بالا هم بن شده بود قبلا خودشون رو پاره کردن آزاد شه ایمیل هاشون این پیشنهاد به مغزت خطور نکرد بعد به فاصله 2 ماه از بن شدن اکانت سالت این پیشنهاد رو یک اکانت رنگ پایین داده !!! شما هم گفتی بزارم نظرسنجی که اکانت سالت رو آزاد کنی دیگه خودش هم پیشنهاد نداده !!!
    اینکه بدتر شد باز طرف خودش پیشنهاد میداد یه چیزی نشستی فکر کردی چجوری ایمیل طرف رو آزاد کنی که بیاد گلد بریزه تو سرورت
    خدایی جان من اونور منابعشون فول بشه شارژ دف براشون میزنی یا نه !!

- - - Updated - - -

[QUOTE=Omid;3636
    نکته آخر اینکه خود تیم پرشین گفتن سرور رو بک بدید پشت ما حرف نباشه ما هم گفتیم ما دخالت نمی کنیم.
    .[/QUOTE]
    الان باید منطقی صحبت کنیم !! یا چرت و پرت تحویل هم بدیم !!!
    اولا الان مشکل اصلا تیم پرشین نیست مشکل نحوه برخورد و عملکرد شماست !!
    دوما برادر من تیم من بخواد یک کاری بکنه امکان نداره من درجریان نباشم !
    این عزیزان هم از اینکار پشیمون بودند میومدند کتیبه ها رو تک هیرو پس بدند نه اینکه ببرن روی اکانتهای اصلیشون
    حرف و حدیث هم پشت سرشون تیم نیست یه واندر l1 خریدن چند تا همر تو یه نرمال دیگه ! سرور فینال 25 هم اکانت سالت به دلیل آلودگی هوا ایمیلش بن شد
    این سرور هم ما خودمون همرهامون رو کوبیدیم تو دیوار کتیبه ها رو دادیم اونور
    یا کلا تو فروم نیا جواب بده یا جواب منطقی بده !!!

- - - Updated - - -

بعدم ما اگه قرار بود پشت پرده با کسی بسازیم چهارتا مدرک ازتوش درمیومد.
    نکته بعد شما چرا وقتی بار اول تو سرور خرابکاری شد درخواست بک دادن سرور یا حتی نیروهای اون اکانت رو نداشتی.
    [.
    از نطر بنده بحث ساختن نیست
    ضعف شدید مدیریتی هست و مورد بدتر از ضعف شدید مدیریتی اینکه نمیخوای تیمی که دو سال تو این سایت نبود دوباره بره برای همین هم میری روی اکانتشون نامه خصوصی میزنی پسوردشون رو راسا عوض میکنی اینور لوگینی از شمال غرب میبینی صدات در نمیاد صبر میکنی خرابکاری بشه
    میای نظرسنجی مسخره میزاره 1 تومن بدید ایمیل آزاد شه !!!!!
    من قبل از شروع این سرور دقیقا این درخواست رو داشتم و اعلام کردم قبل از اینکه چه برای اونور اتفاق بیوفته چه اینور لازمه پست فروم رو اینجا لینک کنم ؟؟؟

- - - Updated - - -

• قضیه قیمه نذری ربطی به تیم پرشین و اکانت salt نداشت.
    • برخورد شدید تر باعث راه های جدید سو استفاده و خرابکاری میشه.
    • با استناد به رفتار احساسی و اشتباه گذشته نمیشه جلوی تکرارشو گرفت.
    • عوض کردن رمز اکانت ها برای هر دو گروه انجام شده. هربار بعد از انجام خرابکاری. اگرچه وظیفه ما نبوده و همین شده پیراهن عثمان.
    • ما برای هیچ تیمی قبل از خرابکاری پسورد عوض نکردیم و فقط پسوردهای اکانت هایی عوض شده که آیپی خرابکار درون رفت و آمد داشته.

ضمن احترام به همه نظرات متاسفانه تصمیمی که گرفته شده برای عدم دخالت قابل تغییر نیست. نقض قوانین انجام شده و ما هم مثل شما متضرر شدیم.
    نکات اجمالی
    قیمه نذری دقیقا به تیم پرشین ربط داشت هیچ شخصی که ایمیل رنک داری نداره نمیاد 1 تومن بده خیریه اکانتش باز شه بقول شما که اومدی ابرو رو درست کنی زدی چشم رو کور کردی به فرمایش خودت اومدی یه سنگی گذاشتی که با 1 تومن اون اکانت از بن در بیاد خودشون هم پیشنهاد نداده بودن !
    برخورد شدیدتر باعث راه های جدید میشه دوستان به زحمت میوفتن راه جدید پیدا کنن بزاریم همه از همون راههای قدیم استفاده کنند
    برخورد مستقیم و دخالت در بازی داشتید با عوض کردن پسوردها و زدن نامه خصوصی و این نقض قوانین خودتون رو میرسونه فرقی هم نمیکنه برای این تیم کردید یا اون تیم ! یا هر دو تیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خداوکیلی منطق داشته باشید
    کاری ندارم مدیریت سایت مزخرفه ولی تا کثیف کاری نشه که ادمین نمیتونه کاری انجام بده
    بعد این که کثیف کاری شد و نامه زده شد مولتی یا اینکه خودش فهمید این حق رو داره که پسورد اون اکانتا که آی پی شخص خرابکار روش رفته رو عوض کنه.
    برای شما هم اگر این اتفاق افتاده و مشخص شده کار کیه و آی پی اون شخص روی چند تا اکانت دیگه شما بوده و شما هم دسترسی نداشتی مولتی میتونسته براتون پسورد اکانتا رو عوض کنه که رو اونایی که آی پی خرابکار رفته دیگه خرابکاری نشه. من نامه مولتی رو دیدم تو سرور برا تعویض پسورد وقتی نامه زده و همه دیدن و آی پی ر بقیه اکانتا مشخص نبوده پسورد کیو عوض میکرد؟ اگر پسورداتون عوض میشد رید استپ میشد لاست میدادید خودتون نمیگفتید چرا پسورد چنج کرده؟
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

3. تشکر Omid, WondeR تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

پاسخ ها داده شد اما دوستان مطالعه نمی کنند یا سخته فهم حرفهای من.
    در مورد بحث آیپی که دوستان فکر میکنن اینجا ناساست و ما رد آیپی ها رو تا در خونه میزنیم من یه توضیحی بدم. یه آیپی عوض کردن و لاگین کردن رو اکانت ها تا خسارتی وارد نشه نمیشه فهمید که لاگین لیدری هست، سیاست هست یا خرابکاری؟!!! آیپی هم میتونه جدید باشه. لزومی نداره طرف با آیپی که اکانت ساخته بیاد خرابکاری کنه!
    مثال زدم دوباره میزنم یه اکانتی برای تیم مخالفه اما تو ساید دیگه رجیستر میکنه و روی اکانت های هم تیمی هاش توی ساید اصلی خودش لاگین داره حالا ما بیایم پسورد رو عوض کنیم در حالی که خرابکاری انجام نشده ؟

در مورد قیمه نذری وقتی هیچ راهی نباشه هی پیام خصوصی میاد هی اسرار اما وقتی یه سنگ میندازی که طرف میل خودش باشه بزنه یا نزنه دیگه بحث تمومه. حالا چه تیم پرشین باشه چه تیم عربین. اما اگه می خوای ربطش بدی به پول و این چیزا بله تک تک کاربران سایت برای بنده ارزشمندن به خاطر اینکه مشتری ما هستند و اینجا پول خرج میکنن، خیریه دژکوب که نیست. اگه فکر میکنید مشتری مداری کار اشتباهیه اون نظر شخص شماست، نظر بنده متفاوته. من سعی میکنم هوای پلیرمو اگه درخواست به جایی داشته باشه که درخواستش باعث ضرر به دیگران نشه انجام بدم. شما هم پسوردتو بچسب هیچ خرابکاری نمیاد روی اکانتت خرابکاری کنه که به ضررت بشه.

(لطفا اینو بخونید)
    اگه پسورد اکانتی بعد خرابکاری عوض شده برای هر دو تیم بوده نمی دونی برو ازون اکانتی که روش آیپی افتاده بپرس به خاطر ندونستن خودت کسی رو متهم نکن.

درضمن اینکه پسورد اکانت ها عوض بشه تا توش خرابکاری نشه اسمش دخالت در بازی نیست. (البته تاوقتی که پلن شما خرابکاری نباشه)

بله دیگه شما میای فرض رو بر این میذاری که اگه مدیر پسورد اکانت رو عوض کنه که خرابکاری نشه اسمش میشه دخالت، ببخشید با این فرض غلط به نتایج غلطتر هم میرسی. بعد همین کار برای اکانت سمت خودتون شده کلا دایورت میکنی به حواس پرتی.

5. تشکر WondeR تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نتایج جمع بندی تیم به این صورت هست

1.در صورت ادامه دادن بازی 100 درصد تیم ما برنده بی قید و شرط بازی میبود
    تیم با در اختیار داشتن بیش از 10 همر بالای 20کیلو کاتا و 17 رمر بالای 18 کیلو رم قابلیت کلین کردن واندر و چیف واندر تیم مقابل رو داشت
    2. تیم با در اختیار داشتن بیش از 24 ملیون دف در 80 اکانت اولیه سرور با تعداد فیدر 942 تا و قابلیت ساخت روزانه بیش از 1 ملیون دف تا زمان نقشه به 50 ملیون دف میرسید که کلیه همرهای اونور و اینور قطاری پشت سر هم حتی 1 بار نمیتونستن واندر رو پایین بیارن
    3.با صحبت های انجام شده با دوستان نتیجه بر این شد مادامی که مدیریت ضعیف و خنده دار در سطح گینه بیسائو در این سرور ها پا بر جاست تیم ما به هیچ عنوان در این سایت بازی نخواهد کرد.

تا سرور قیل نصف تیم ول کردن اینجا رو نصف بقیه هم امروز تصمیم به رفتن گرفتن
    مقصر اصلی این داستان ها مدیریت شائبه بر انگیز سرور ها هست که تمامی مدارک جمع اوری شده و در اختیار مابقی تیم ها قرار خواهد گرفت که بدونن کجا قدم میذارن

مطمئنا یه سری شیرینی فروش خامه ای هستن که براشون مشکلی نیس از خدمات vip اقا امید و مولتی هانترهاشون استفاده میکنن
    که مبارکشون باشه بشینن تو این ...خونه بازی کنن

مدارک رو دوست دارم اپلود کنم که ببینن همه اما چون میدونم یه دقیقه نرسیده حذف میشه به ایدی بنده هر کی خواست نامه خصوصی بده تا براش بفرستم

در نهایت فقط بدونین
    اقای مولتی هانتر عزیز روز جمعه ساعت 4 بعد از ظهر به دلیل ای پی داشتن اکانت count با یه سری از اکانت های nw کلیه پسورد های اکانت ها رو به صورت مدیریتی چنج میدن!
    امید خان اگر دخالت مستقیم در بازی نیست چی هست؟
    اکانت ayso که تو دیوار رفت ای پی اکانت count نبوده و پلیری بوده که روی این اکانت و بقیه هم لاگین کرده!
    پس از چنج پسورد مولتی هانتر با فحاشی روبرو میشه که چرا بدون اجازه ما پسورد ها رو عوض کردی الان ریدمون میخوابه !
    پاسخ مولتی هانتر این هست که من بهتون کمک کردم وگرنه احتمال داشت همتون شبونه برین تو دیوار
    (ممنون از لطفت اقای مولتی هانتر ما اینکاره نیستیم کافر همه را به کیش خود پندارد)

اما نکته مهم تر در این نامه اشاره به این هست که مولتی هانتر بی پروا به وضوح داره میگه من به شما کمک کردم!بابا دیگه به چه زبونی بگه ما با شما هستیم کمکتون میکنیم؟

جواب به مولتی هانتر این هست که بیجا کردی بدون اجازه من همچین غلطی کردی
    (مولتی هانتر بعد از دخالت در بازی و فحاشی بهش انگار نقل و نبات بهش دادن بدون در نظر گرفتن جریمه با خوبی و خوشی و خوشحالی میرن دددررر دودورررر)
    بعد که ما اینجا میگیم برای ما هم همین کار رو بکنین
    میگن ما در بازی دخالت نمیکنیم به ما چه!

دلایل و شواهد کافی هستن عرض کردم هر کسی خواست مدارک در اختیارش قرار میگیره تا این کثافت کاریه تیم حریف و کثافت کاری تر از بازی حریف یعنی جانبداری مولتی هانتر و مدیریت سایت در اختیارش قرار خواهد گرفت.

این پست اخر ما خواهد بود
    خوش باشین کنار هم
    لیاقت این مدیریت همون پلیرا هستن و بالعکس

مرسی از همه دوستان که در این سرور در کنار ما بودن
    اوقات به کام
    ویرایش توسط pho3niX : 08-20-2020 در ساعت 05:57 PM

7. تشکر M3nTaL, AmiR SalaR تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها

تیم با در اختیار داشتن بیش از 10 همر بالای 20کیلو کاتا و 17 رمر بالای 18 کیلو رم قابلیت کلین کردن واندر و چیف واندر تیم مقابل رو داشت
    2. تیم با در اختیار داشتن بیش از 24 ملیون دف در 80 اکانت اولیه سرور با تعداد فیدر 942 تا و قابلیت ساخت روزانه بیش از 1 ملیون دف تا زمان نقشه به 50 ملیون دف میرسید که کلیه همرهای اونور و اینور قطاری پشت سر هم حتی 1 بار نمیتونستن واندر رو پایین بیارن
    3.با صحبت های انجام شده با دوستان نتیجه بر این شد مادامی که مدیریت ضعیف و خنده دار در سطح گینه بیسائو در این سرور ها پا بر جاست تیم ما به هیچ عنوان در این سایت بازی نخواهد کرد.

مقصر اصلی این داستان ها مدیریت شائبه بر انگیز سرور ها هست که تمامی مدارک جمع اوری شده و در اختیار مابقی تیم ها قرار خواهد گرفت که بدونن کجا قدم میذارن

مطمئنا یه سری شیرینی فروش خامه ای هستن که براشون مشکلی نیس از خدمات vip اقا امید و مولتی هانترهاشون استفاده میکنن

مدارک رو دوست دارم اپلود کنم که ببینن همه اما چون میدونم یه دقیقه نرسیده حذف میشه به ایدی بنده هر کی خواست نامه خصوصی بده تا براش بفرستم

در نهایت فقط بدونین
    اقای مولتی هانتر عزیز روز جمعه ساعت 4 بعد از ظهر به دلیل ای پی داشتن اکانت count با یه سری از اکانت های nw کلیه پسورد های اکانت ها رو به صورت مدیریتی چنج میدن!
    اکانت ayso که تو دیوار رفت ای پی اکانت count نبوده و پلیری بوده که روی این اکانت و بقیه هم لاگین کرده!
    پس از چنج پسورد مولتی هانتر با فحاشی روبرو میشه که چرا بدون اجازه ما پسورد ها رو عوض کردی الان ریدمون میخوابه !
    پاسخ مولتی هانتر این هست که من بهتون کمک کردم وگرنه احتمال داشت همتون شبونه برین تو دیوار
    (ممنون از لطفت اقای مولتی هانتر ما اینکاره نیستیم کافر همه را به کیش خود پندارد)

اما نکته مهم تر در این نامه اشاره به این هست که مولتی هانتر بی پروا به وضوح داره میگه من به شما کمک کردم!بابا دیگه به چه زبونی بگه ما با شما هستیم کمکتون میکنیم؟

(مولتی هانتر بعد از دخالت در بازی و فحاشی بهش انگار نقل و نبات بهش دادن بدون در نظر گرفتن جریمه با خوبی و خوشی و خوشحالی میرن دددررر دودورررر)

دلایل و شواهد کافی هستن عرض کردم هر کسی خواست مدارک در اختیارش قرار میگیره تا این کثافت کاریه تیم حریف و کثافت کاری تر از بازی حریف یعنی جانبداری مولتی هانتر و مدیریت سایت در اختیارش قرار خواهد گرفت.

این پست اخر ما خواهد بود
    خوش باشین کنار هم

اوقات به کام

پیام آی دیتو پیدا نمیکنم پی ام بده تا ویس های بچه هاتون بفرستم که پول دادن همرای ناراتو رو بزنن دیوار
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها

در نهایت فقط بدونین

این پست اخر ما خواهد بود
    خوش باشین کنار هم

اوقات به کام
    هرجا هستید خدا همراهتون باشه.
    اسم اینکار دخالت نیست. و تا خرابکاری نشه نمیشه فهمید که پشت ماجرا چیه و اقدامی کرد. برای شما هم اقدام انجام شده اما شما خودتو به خواب زدید.
    شما سرور اولت نیست که اینجا بازی میکنی ما هم سرور اولمون نیست. همیشه هرکی کم آورده تقصیر ها رو انداخت گردن مدیریت و مولتی هانتر و دیواری کوتاه تر از ما ندیده.
    شما که اگه می موندی حتما برنده میشدی چون پسورد اکانت های تیم مقابل عوض شد خرابکاری ادامه پیدا نکرد می خوای حذف کنی؟ یا چون تیم قویتون کتیبه و اکانت فروخته؟
    تو رو خدا اینقدر قضیه رو فان نکنید این استدلال های خنده دار رو چهار روز که ازین قضیه گذشت بشینید دوباره بخونید.
    شما حذف کردی چون جلوی ادامه خرابکاری تو تیم حریف گرفته شد اما شانس شما خرابکاری اول شما خورد به کتیبه دیگه مولتی هانتر جلوی چیو می خواست بگیره؟؟ هنوز خرابکاری نشده میومد پسورداتون رو عوض میکرد؟ از کجا بفهمه این آیپی مشترک بین دو اکانت از ساید مختلف برای خرابکاریه؟؟ اگه پسوردتون رو هم عوض میکرد شاکی میشدید بهانه میکردید برای حذف.

تصمیمتون رو گرفتید، تصمیم مدیریت هم عدم دخالت در سرور هست و ما هیچ دخالتی نمی کنیم (عوض کردن پسورد های اکانت ها برای جلوگیری از ادامه خرابکاری اسمش دخالت نیست )
    به نظر مواضع روشن هست و هر شخص بی طرفی این مناظره رو بخونه تمام ماجرا میاد دستش. موفق باشید.

10. تشکر WondeR, sw team تشکر نمود
    نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

انشالله هرجا هستید موفق باشید.

نه خرید و فروش میشه اما قیمت میاد پایین.

یعنی چی آخه ؟ ))
    یعنی با اینکه میدونم سرور بک میخوره بازم میام هزینه میکنم و میرم پسورد میخرم ؟
    منطق شما مارو ...

با یه آیپی جدید اینکار رو انجام بده از کجا میشه تشخیص داد؟
    با آی پی جدید بره روی اکانت خودش و همزمان روی اکانت شخص Y ?
    خوب اون درسته . اما فرض رو بر این گرفتید که شخص Y خودش لوگین نداره روی اکانت خودش ؟
    لیدری که میفرمایید مگه آی پی نداره ؟
    اصلا لیدر مگه میشه از ساید دیگه باشه ؟

مولتی اکانتی نیست این میشه لاگین لیدری رو که لیدرای محترم گفتن باید اجازه داشته باشند.
    مشخصه شما نمیخوایی بک بدی تحت هیچ شرایطی و شده هر نوع توجیه و بهونه ایی هم میاری

لااقل یه جوری بهونه بیارید که به شعور کاربرا توهین نشه .

با همین سبک مدیریت ادامه بدید خیلی خوبید
    دیشب با بچه ها صحبت میکردم ، به این نتیجه رسیدیم که امیر خود شما رو هم خریده والا این سطح از مقاومت و جبهه گرفتن منطقی نیست . یه طوری بخورد میکنید انگار جنوب شرق کثیف کاری کرده و در حق شمال غرب ظلم شده

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    مشخصه شما نمیخوایی بک بدی تحت هیچ شرایطی و شده هر نوع توجیه و بهونه ایی هم میاری

لااقل یه جوری بهونه بیارید که به شعور کاربرا توهین نشه .

با همین سبک مدیریت ادامه بدید خیلی خوبید
    دیشب با بچه ها صحبت میکردم ، به این نتیجه رسیدیم که امیر خود شما رو هم خریده والا این سطح از مقاومت و جبهه گرفتن منطقی نیست . یه طوری بخورد میکنید انگار جنوب شرق کثیف کاری کرده و در حق شمال غرب ظلم شده
    به نظرم دیگه با بچه ها صحبت نکن چون نتایجی که میگیری خارج از عرف، منطق و حتی عقله.

سرور بک نمی خوره. حرفاتون هم با هم تناقض داره. استدلال ها ضعیف و بی پایه.
    جواب های منو هم یا نمی خونید یا خیلی دارم بد توضیح میدم که متوجه نمیشید.

شما عوض کردن پسورد اکانت ها برای جلوگیری از ادامه خرابکاری رو میگیه دخالت در سرور بعد در کنارش درخواست بک دادن سرور داری؟؟ اسم این دخالت نیست؟
    این یک تناقض

تناقض دوم:
    از اکانت های شما هم بعد از خرابکاری پسورد عوض شده اما در هیچ یک از صحبت هاتون بهش اشاره نکردید. و عمدا به فراموشی سپرده میشه.

تناقض سوم:
    خودتون دارید میگید پسورد اکانت های تیم رقیب بعد خرابکاری عوض شده چرا برای ما نشده (توقع اینکار قبل خرابکاری)

تناقض چهارم:
    میگید ما به قوانین خودمون احترام نمی ذاریم، اما تا میگیم پسورد دادن نقض صریح قوانین هست سکوت میکنید.

تناقض پنجم:
    وقتی در تیم دیگه خرابکاری شد سکوت کردید و درخواست بک داده شدن سرور یا خسارت نداشتید اما حالا رفتار و درخواست متناقضی دارید.

تناقض ششم:
    مدیریت رو متهم به اجرا نکردن قوانین میکنید اما در کنارش با تهدید به حذف کردن درخواست به کرسی نشوندن خواسته غیرقانونی خودتون رو دارید.

تناقض هفتم:
    میگید رفتار مدیر تبعیض گونه بوده اما تبعیض درین ماجرا اگه قرار بود باشه به این شکل بود :
    خسارت اکانت دیگری که در ابتدا درش خرابکاری میشد از طرف مدیریت داده میشد و در عوض الان دخالتی نمی کرد.
    نه اینکه ما اونجا دخالتی نکردیم اینجا هم دخالت نمی کنیم باز شما ما رو متهم به دخالت کردن میکنید.
    انگار هرجا که ما به نفع شما کاری نکنیم همین کاری نکردن و دخالت نکردن ما میشه تعریف شما از دخالت

حالا که بهانه پیدا نکردید چسبیدید به پسورد عوض کردن بعد خرابکاری همین بهانتون مشخصه که چقدر خداروشکر مدیریت بی عیب و نقص بوده درین سرور که نتونستید هیچ مدرک و دلیلی برای جانب داری پیدا کنید و یک بهانه کاملا مسخره که جالب اینجاست برای خودتون هم انجام شده رو دست آویز کردید.

شما جواب تناقض های بالا رو بده بعد دنبال رفتار متناقض مدیریت باش. متشکرم.

13. تشکر sw team, mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود
    نپسندیدن pho3niX نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

برای بستن این بحث غیرمنطقی و در آخر، فقط محض اطلاع بدونید که نه پول تیم پرشین نه تیم شما نه هیچ تیمی نه رضای دلتون و دلشون برای من اونقدری بی ارزش هست که نخوام روزیمو بزنم تو ببخشید نجسی و بذارم تو دهن خودم و خانوادم.
    لطفا تو جلسات بعدی که با بچه ها میشینی صحبت میکنی اینو در نظر بگیر.

در مورد دوستانی که لطف کردن و به مدیریت ما توپیدن اینم از مدیریت خوب و عدم دخالت ما نتیجه رو ببینید.

واسه دوست عزیزی که فحش دادی به مدیریت ما این برای شماست.
    اینم نتیجه مدیریت خوب، تهش چی شد؟ میدونی بحث لیاقته بحث مدیریت نیست. هرکار کنی میشینن تو جلسات منطقی و پرتحلیلشون، و چرت و پرت به آدم میبندند. خلایق هرچه لایق. موفق و سلامت باشید. ما لیاقت پلیرهایی که میخوان حذف کنند رو نداشتیم.

15. تشکر deadlock, mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن deadlock پسندید
    نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

برای بستن این بحث غیرمنطقی و در آخر، فقط محض اطلاع بدونید که نه پول تیم پرشین نه تیم شما نه هیچ تیمی نه رضای دلتون و دلشون برای من اونقدری بی ارزش هست که نخوام روزیمو بزنم تو ببخشید نجسی و بذارم تو دهن خودم و خانوادم.
    لطفا تو جلسات بعدی که با بچه ها میشینی صحبت میکنی اینو در نظر بگیر.

در مورد دوستانی که لطف کردن و به مدیریت ما توپیدن اینم از مدیریت خوب و عدم دخالت ما نتیجه رو ببینید.

واسه دوست عزیزی که فحش دادی به مدیریت ما این برای شماست.
    اینم نتیجه مدیریت خوب، تهش چی شد؟ میدونی بحث لیاقته بحث مدیریت نیست. هرکار کنی میشینن تو جلسات منطقی و پرتحلیلشون، و چرت و پرت به آدم میبندند. خلایق هرچه لایق. موفق و سلامت باشید. ما لیاقت پلیرهایی که میخوان حذف کنند رو نداشتیم.
    هیج کس هیج وقت هیچ جا از تیم ما نگفت شما روزیت رو با پول گرفتن از تیمی داری تامین میکنی
    این سایت 1000 تا عیب داشته باشه که فکر کنم بیشتر هم داره !!! در کنار حسن هاش
    مدیریتتون بسیار ضعیفه
    پیشنهاد میکنم در کنار زحماتی که میکشید یه مدیر لایق استخدام کنید که آشنا به این بازی باشه
    صرف سالم بودن به معنی بهترین بودن نیست
    من صراحتا اعلام میکنم اشتباه لو رفتن پسورد در درجه اول از تیم ما بوده چشممون کور دندمون نرم زحمات و هزینه جند ماهمون رفت رو هوا
    اون پولی که گرفت طرف پس رو داد خرج دوا درمونش بشه !(الان احسان میاد میگهه گریه زاری میکنید)
    برادر من سالم بودن و شریف بودن شما
    و تصورات شما که کدوم کار درسته بدرد ما پلیرها نمیخوره ما قوانین بازدارنده درست درمون میخواستیم و برخورد منطقی و اجرای نص قوانین نه اینکه برای اونا اگه انجام شد برای شما هم انجام شده دیگه به چه زبونی بگم
    کارهات تصمیم گیری هات هم تنش زاست هم غیرحرفه ای

- - - Updated - - -

به نظرم دیگه با بچه ها صحبت نکن چون نتایجی که میگیری خارج از عرف، منطق و حتی عقله.

سرور بک نمی خوره. حرفاتون هم با هم تناقض داره. استدلال ها ضعیف و بی پایه.
    جواب های منو هم یا نمی خونید یا خیلی دارم بد توضیح میدم که متوجه نمیشید.

شما عوض کردن پسورد اکانت ها برای جلوگیری از ادامه خرابکاری رو میگیه دخالت در سرور بعد در کنارش درخواست بک دادن سرور داری؟؟ اسم این دخالت نیست؟
    این یک تناقض

تناقض دوم:
    از اکانت های شما هم بعد از خرابکاری پسورد عوض شده اما در هیچ یک از صحبت هاتون بهش اشاره نکردید. و عمدا به فراموشی سپرده میشه.

تناقض سوم:
    خودتون دارید میگید پسورد اکانت های تیم رقیب بعد خرابکاری عوض شده چرا برای ما نشده (توقع اینکار قبل خرابکاری)

تناقض چهارم:
    میگید ما به قوانین خودمون احترام نمی ذاریم، اما تا میگیم پسورد دادن نقض صریح قوانین هست سکوت میکنید.

تناقض پنجم:
    وقتی در تیم دیگه خرابکاری شد سکوت کردید و درخواست بک داده شدن سرور یا خسارت نداشتید اما حالا رفتار و درخواست متناقضی دارید.

تناقض ششم:
    مدیریت رو متهم به اجرا نکردن قوانین میکنید اما در کنارش با تهدید به حذف کردن درخواست به کرسی نشوندن خواسته غیرقانونی خودتون رو دارید.

تناقض هفتم:
    میگید رفتار مدیر تبعیض گونه بوده اما تبعیض درین ماجرا اگه قرار بود باشه به این شکل بود :
    خسارت اکانت دیگری که در ابتدا درش خرابکاری میشد از طرف مدیریت داده میشد و در عوض الان دخالتی نمی کرد.
    نه اینکه ما اونجا دخالتی نکردیم اینجا هم دخالت نمی کنیم باز شما ما رو متهم به دخالت کردن میکنید.
    انگار هرجا که ما به نفع شما کاری نکنیم همین کاری نکردن و دخالت نکردن ما میشه تعریف شما از دخالت

حالا که بهانه پیدا نکردید چسبیدید به پسورد عوض کردن بعد خرابکاری همین بهانتون مشخصه که چقدر خداروشکر مدیریت بی عیب و نقص بوده درین سرور که نتونستید هیچ مدرک و دلیلی برای جانب داری پیدا کنید و یک بهانه کاملا مسخره که جالب اینجاست برای خودتون هم انجام شده رو دست آویز کردید.

شما جواب تناقض های بالا رو بده بعد دنبال رفتار متناقض مدیریت باش. متشکرم.
    جواب تناقضات رو میخوام
    طرف اومده کل همرها رو کرده تو دیوار کتیبه ها رو برده کپ رو جنج گرده روی 4 تا اکانت در عرض 10 مین مسلما هم کار یک نفر نیست آی پی هم روی چند اکانت داره
    اومدی پسورد عوض کردی بعد خرابکاری که خودمون فهمیدیم اعلام کردیم زحمت کشیدی میترسیدی بیاد دهکده ها رو ببره با خودش !!!
    اصلا نباید این کار رو میکردی برای هیچ طرفی دیگه به چه زبونی بگم اگه اونور پسورد رو خودسر عوض کردی چه اینور اشتباه کردی اینو من چند بار توضیح بدم
    ضمن اینکه با علم به لوگین هم قبل از خرابکاری اونور عوض شده نامه اش رو هم آپلود میکنم تو فروم ملاحظه بفرمایید
    قضیه پسورد دادن رو هم واضح گفتم خود دات کام هم تشریف ببرید قانون پسورد بعد کتیبه ها برای آی پی لیدرهای اتحاد فیکس میشه بقیه آی پی ها و اکانتها بن میشه
    شما توانایی شناسایی آی پی لیدر اتحاد ها و متحدین رو ندارید که روزانه چک بفرمایید هر کسی از هر سایدی هرجایی میتونه لوگین کنه من باید جوابش رو بدم ؟؟
    پست فروم من تو قسمت انتقادات هست که قبل از شروع سرور واضح گفتم خسارات جبران شه که طرف کننده بفهمه بی فایده است این کار چرا اصرار داری که تا برای ما پیش اومد ما حرف زدیم !!!
    شما دقیقا کجا به نفع ما کار کردی حداقل بگو بدونیم تشکر کنیم !
    عزیز دل شما دخالت مستقیم داخل بازی کردید این رو از هر کسی که فکر میکنید دستی بر آتش داره و بازی رو بلده بپرسید این هم درست نیست
    جایی هم نخوندم سرور رو بک ندید ما حذف میکنیم شما جایی دیدید به ما هم اعلام بفرمایید چه سرور رو بک بدید چه بک ندید تا زمانی که قوانین واضح باشه در کنار سلامت مدیریت و شرافت مدیریت که الان دارید لیافت مدیریتی و حساب کتاب بود ما بازی نمیکنیم بی سرو صدا هم داریم حذف میکنیم بدون اعتراض بدون تهدید و بدون اینکه کسی رو ببریم سایت بغلی
    این بحث تموم شده است به شما هم پیشنهاد میکنم به جای جواب دادنها بی پایه و اساس که بیشتر به اعصاب خراب ما رعشه وارد میکنه به فکر اصلاح موارد ذیل باشید

- - - Updated - - -

هرجا هستید خدا همراهتون باشه.
    اسم اینکار دخالت نیست. و تا خرابکاری نشه نمیشه فهمید که پشت ماجرا چیه و اقدامی کرد. برای شما هم اقدام انجام شده اما شما خودتو به خواب زدید.
    شما سرور اولت نیست که اینجا بازی میکنی ما هم سرور اولمون نیست. همیشه هرکی کم آورده تقصیر ها رو انداخت گردن مدیریت و مولتی هانتر و دیواری کوتاه تر از ما ندیده.
    شما که اگه می موندی حتما برنده میشدی چون پسورد اکانت های تیم مقابل عوض شد خرابکاری ادامه پیدا نکرد می خوای حذف کنی؟ یا چون تیم قویتون کتیبه و اکانت فروخته؟
    تو رو خدا اینقدر قضیه رو فان نکنید این استدلال های خنده دار رو چهار روز که ازین قضیه گذشت بشینید دوباره بخونید.
    شما حذف کردی چون جلوی ادامه خرابکاری تو تیم حریف گرفته شد اما شانس شما خرابکاری اول شما خورد به کتیبه دیگه مولتی هانتر جلوی چیو می خواست بگیره؟؟ هنوز خرابکاری نشده میومد پسورداتون رو عوض میکرد؟ از کجا بفهمه این آیپی مشترک بین دو اکانت از ساید مختلف برای خرابکاریه؟؟ اگه پسوردتون رو هم عوض میکرد شاکی میشدید بهانه میکردید برای حذف.

تصمیمتون رو گرفتید، تصمیم مدیریت هم عدم دخالت در سرور هست و ما هیچ دخالتی نمی کنیم (عوض کردن پسورد های اکانت ها برای جلوگیری از ادامه خرابکاری اسمش دخالت نیست )
    به نظر مواضع روشن هست و هر شخص بی طرفی این مناظره رو بخونه تمام ماجرا میاد دستش. موفق باشید.
    پسورد عوض کردن اسمش دخالت هست
    عزیز دل
    اینور تو 60 تا اکانت اول سرور بالای 40 تاش مربوط به تیم ماست
    جنگ آموز هم اونور کلا روی 2 تا اکانت بوده جفتشون هم رمر بوده
    واندر رو پایین نمیاوردن
    دیشب هم قرار بود بازی کنیم اتفاقا ولی عکس نامه مولتی هانترت اعلام خودت که پسورد های ملت رو عوض میکنی بهشون نامه خصوصی میدی علاوه بر نامه عمومی بهت میگیم اینور چرا اینکار رو نمیکنی میگی ما بیگار نیستیم تصمیم جمعی بر این شد که رفع زحمت کنیم در سرورهای بیابون سرتون خلوت بشه یه مدت
    به رفتارهاتون فکر کنید عملکردتون و طرز برخوردتون درست شد بشینیم دوباره بازی کنیم
    مشکل نه خرابکاری بوده نه تیم روبرو مشکل عملکرد شماست

صفحه 37 از 48 نخستنخست ... 27353637383947 ... آخرینآخرین