نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
خوب این حرف زده شد. شاید نخوندید پست ها رو.

این سوتفاهمه برای شما تمام چیزهایی که گفتم اتفاق افتاده. اما شما بد خوندی. اکانتهایی که آیپی خرابکار روش لاگین داشته عوض شده. نه کمتر نه بیشتر. اینکه پسورد کل اکانت ها برای نخوابیدن رید عوض نشده اسمش پنهانکاری نیست یا من نمیدونم!

ایشون منطقا روی تیمی که خرابکاری کرده حدس زده خرابکاری ادامه پیدا میکنه نه کل سرور، مثال زدم تیمی که یه نفر مشکوک به دوپینگه از همشون تست میگیرن نه از تیم مقابل!

من اینو همین امشب استعلام گرفتم از ساپورت دات کام و اینطور که شما میگید نبود. بیزحمت شما هم زحمت بکشید استعلام بگیرید و اگر پاسخ متفاوتی دریافت کردید، بذارید تو انجمن.

قطعا همینطوره و شفاف نبودن قوانین هم علتش اینه که هر بار که قوانین رو به نحوی اجرا میکنیم به مذاق یه عده خوش نمیاد مثل دات کام نیست که کسی تسلیم حرف مولتی هانتر بشه، شما دیدی توی دات کام بعد پانیش یا بن ده صفحه فروم نویسی بشه؟؟؟
اینو قبول دارید تا زمانی که ما نگفتیم پسوردها رو عوض کردید با دخالت مولتی هانتر شما کلمه ای از این بابت حرف نزدی و فقط گفتی نامه خصوصی داده شده یا خیر !
اگر جزو قوانین بوده این کار در هنگام ثبت نام سرور و جایی مکتوب هست لطف کنید نشون بدید اگر جزو قوانین خلق الساعه هست اجراش کردی چرا به جای اینکه بیای اعلام کنی گه علاوه بر نامه خصوصی و عمومی این کار رو هم کردی ! نگفتی تا نامه هاش بیاد بیرون !!
من متوجه نمیشم شما چرا نمیخوای قبول کنی مولتی هانتر و مدیریت نباید کاری داشته باشه تیم ها کدوم ورن و چیکار میکنن !!!
اگر منطقا این تلقی رو داشتید که خرابکاری فقط روی اون تیم ادامه پیدا میکنه چرا به این سمت و سو رفتید که پسورد کل اکانتها رو عوض کنید به گفته خودتون !!
این اگراسمش تناقض نیست پس اسمش چیه !!! من باید جز این فکر کنم که آی پی های اونور هم روی اکانتهای ما دیده شده ولی سکوت شده ؟!!!!
من صحبت کردم با سعید اسکانیا که همچنان مسئولیت داره تو تیم دژکوب شماره اش هم موجوده در سرور هند هم که مولتی هانتر بودیم پنل مولتی هانتری آیپی های قدیم هر اکانت رو بصورت خاکستری نشون میداد آی پی های جدید وارد شده به هر اکانت رو بصورت نوار قرمز ! لازمه از این هم عکس تهیه کنم خدمتتون تقدیم کنم
دقیقا هم دستورالعمل این بود که خدمتتون عرض کردم اگر شما سوال فرمودید آی پی از اکانتهای غیر متحد بیاد موردی نداره یا اکانتها درجا بن نمیشن پاسخش رو بزارید
برادر من قوانین رو ابتدا اعلام میکنند در معرض عموم قرار میدهند بعد اجرا میکنند این اسمش میشه قوانین شما لطف کن از همون ساپورت بپرس کجا حق داره مولتی هانتر پسورد اکانتها رو عوض کنه بخاطر احتمال خرابکاری در آینده ! و اگر این قانون رو داری که جایی ثبت شده به بنده نشون بده
نمیشه شما هرتصمیم لحطه ای بگیری اسمش رو بزاری قانون !! قانون در معرض دید عموم هست و به همه اعلام میشه نه اینکه پنهانش کنند ! خود پلیرها بفهمند شما هم بیست تا پست بزاری توش فقط بگی از طریق نامه اخطار داده شده !!! صرفا