صفحه 43 از 48 نخستنخست ... 334142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

در پیامی که بهش استناد کردید گفته شده اطلاع رسانی انجام شده به معنی پسورد چنج نشده نیست! هدف از نوشتن اون نامه این بود که همونطور که اون تیم در جریان قرار گرفته بقیه سرور هم درجریان قرار گرفتند. و شما استناد کردی که بنده گفتم پسوردی چنج نشده در حالی که همچین مفهومی از پیام برداشت نمیشه.

اما همانطور که اون تیم به خاطر خرابکاری توش پسورد چنج شده بقیه سرور که خرابکاری نشده و در تیم خرابکار نبودن پسورد چنج نشده.
    این یه گزاره خیلی سادست هیچ ابهامی نداره.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

از قدیم گفتن عاقل را اشارتی کافی است !
    کسی که خوابه رو هم بشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو بخواب زده نمیشه
    این وسط گله ای از تیم پرشین نیست نه از خود امیر نه از هیچکدوم بچه هاش به هر حال بازی رو اینجوری بازی میکنند امیدوارم هرجا هستند شاد باشند و سلامت
    برای بهداد عزیز هم که پسورد اونوریا رو امیر بهش داد به نشانه قهر ! و روی همه اکانتها لوگین میکرد و تا زمانی که آیسو روی کپ خودش دف ریخته بود نه همر میداد که بزنیم نه یه چراغ میداد بهمون که بتونیم اتک بزنیم به محضی هم که رو آباده خودش دف ریختن اکانت آیسو رو زد تو در و دیوار و بن شد
    واسه اینکه از بن در بیاد و دو قرون بره تو جیبش پسوردهای اینور رو داد به اونور هم آرزوی موفقیت میکنم
    ضعف امنیتی ما بوده که به ایشون اعتماد کردیم یه پاشو گذاشت اینور رفاقتها یه پاشم گذاشت اونور سابقه اش که با زحمات آرمان و امیر و موسی دنجر بدست آورده بود تر زد تو همش
    مشکل هم بابت کتیبه و غیره نبوده 2 بار این قضیه پیش اومد جدیتر بازی کردیم و بردیم سرور فینال 25 96 و سرور o3
    ولی دروغ گفتن و نگفتن حقیقت و مزخرف به خورد ما دادن و بیرون زدن دم خروس چیزی نیست که بتونیم تحمل کنیم
    سایت دژکوب از نظر سخت افزاری با درنظر گرفتن هزینه گلدش نمره قبولی میگیره
    ولی شما نگاه کنید از سرور d3- i3-m5-final 25 قبلی هر زمان 4 تا تیم اومدن درست و درمون بازی کنند نه قوانین شفافی برای بازی کردن وجود داشت
    و نه وحدت رویه ای در برخوردها بود باز اینها هم قابل تحمل نبود ما تحمل میکردیم
    ولی دیگه پنهان کاری دروغ گفتن کم لطفی دوستان بوده و هست به هر حال نه ما ادعا داریم ما نباشیم سایت خلوت میشه نه لشکرکشی کردیم ملت رو جمع کنیم ببریم سایت بغلی هر چند پاشنه در موبایلمون رو هم در آوردند
    انتظارزیادی هم نداشتیم پذیرفتن اشتباه از سوی دوستان ولی این هم وجود نداشت
    به هر حال ما هم که از اول سایت تو این سایت بازی کردیم اینجا رو خونه خودمون میدونستیم ولی ظاهران مدت اجاره خونه امون سر اومده ایشالا مستاجران بهتری پیدا بشن
    هر زمان مدیریت به این نتیجه رسید که یک مدیر لایق و کسی که تو این بازی استخون خورد کرده از بچه های قدیم تری دات - والس - آیس - رو به عنوان مدیر این سرورها انتخاب کنه که حرف بازیکنها رو بفهمه ما در خدمت این سایت هستیم وگرنه من با 40 سال سن بیکار نیستم بشینم 50 تا پست بزارم حرف های بی ربط بشنوم اگر هم حرفی زده شد و استمراری وجود داشت تنها به این دلیل بود که بقیه دوستان بفهمن و ببیند وضعیت رو و قضاوت کنند
    شاد باشید و خوش

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    از قدیم گفتن عاقل را اشارتی کافی است !
    کسی که خوابه رو هم بشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو بخواب زده نمیشه
    این وسط گله ای از تیم پرشین نیست نه از خود امیر نه از هیچکدوم بچه هاش به هر حال بازی رو اینجوری بازی میکنند امیدوارم هرجا هستند شاد باشند و سلامت
    برای بهداد عزیز هم که پسورد اونوریا رو امیر بهش داد به نشانه قهر ! و روی همه اکانتها لوگین میکرد و تا زمانی که آیسو روی کپ خودش دف ریخته بود نه همر میداد که بزنیم نه یه چراغ میداد بهمون که بتونیم اتک بزنیم به محضی هم که رو آباده خودش دف ریختن اکانت آیسو رو زد تو در و دیوار و بن شد
    واسه اینکه از بن در بیاد و دو قرون بره تو جیبش پسوردهای اینور رو داد به اونور هم آرزوی موفقیت میکنم
    ضعف امنیتی ما بوده که به ایشون اعتماد کردیم یه پاشو گذاشت اینور رفاقتها یه پاشم گذاشت اونور سابقه اش که با زحمات آرمان و امیر و موسی دنجر بدست آورده بود تر زد تو همش
    مشکل هم بابت کتیبه و غیره نبوده 2 بار این قضیه پیش اومد جدیتر بازی کردیم و بردیم سرور فینال 25 96 و سرور o3
    ولی دروغ گفتن و نگفتن حقیقت و مزخرف به خورد ما دادن و بیرون زدن دم خروس چیزی نیست که بتونیم تحمل کنیم
    سایت دژکوب از نظر سخت افزاری با درنظر گرفتن هزینه گلدش نمره قبولی میگیره
    ولی شما نگاه کنید از سرور d3- i3-m5-final 25 قبلی هر زمان 4 تا تیم اومدن درست و درمون بازی کنند نه قوانین شفافی برای بازی کردن وجود داشت
    و نه وحدت رویه ای در برخوردها بود باز اینها هم قابل تحمل نبود ما تحمل میکردیم
    ولی دیگه پنهان کاری دروغ گفتن کم لطفی دوستان بوده و هست به هر حال نه ما ادعا داریم ما نباشیم سایت خلوت میشه نه لشکرکشی کردیم ملت رو جمع کنیم ببریم سایت بغلی هر چند پاشنه در موبایلمون رو هم در آوردند
    انتظارزیادی هم نداشتیم پذیرفتن اشتباه از سوی دوستان ولی این هم وجود نداشت
    به هر حال ما هم که از اول سایت تو این سایت بازی کردیم اینجا رو خونه خودمون میدونستیم ولی ظاهران مدت اجاره خونه امون سر اومده ایشالا مستاجران بهتری پیدا بشن
    هر زمان مدیریت به این نتیجه رسید که یک مدیر لایق و کسی که تو این بازی استخون خورد کرده از بچه های قدیم تری دات - والس - آیس - رو به عنوان مدیر این سرورها انتخاب کنه که حرف بازیکنها رو بفهمه ما در خدمت این سایت هستیم وگرنه من با 40 سال سن بیکار نیستم بشینم 50 تا پست بزارم حرف های بی ربط بشنوم اگر هم حرفی زده شد و استمراری وجود داشت تنها به این دلیل بود که بقیه دوستان بفهمن و ببیند وضعیت رو و قضاوت کنند
    شاد باشید و خوش
    والا ما دروغی نگفتیم که دم خروسی باشه خودتون هم میدونید نگفتیم اما دوست ندارید بپذیرید.
    من نمیدونم به چه زبونی مسئله رو بگم که شما متوجه بشید واقعا عجیبه برام که به تفاهم نمیرسیم.
    من مشکلی با شخص شما یا بقیه پلیرها ندارم بله من جوش آوردم بابت تهمتی که زده شد همین که میگید بنده دروغ گفتم! دم خروس و این حرفا. اینا حرفای سنگینیه برای من که شما اینقدر راحت به زبون میارید.
    حتما دروغ شنیدن و دم خروس هم برای شما حرف سنگینیه که به تفاهم نمیرسیم.
    اما چیزی که هست شما خیلی راحت داری این تهمت رو به ما میزنی. من هنوز متوجه این دم خروس نشدم پیامی که ارسال کردم کاملا واضحه و برعکس نظر شما بیانگر اینکه پسوردی عوض نشده نیست!
    این از دفاع من، حالا شما می خوای این دفاع رو بپذیر می خوای نپذیر. چهار روز دیگه که سرد شدی دوباره پیام های منو بخون خودتو بذار جای من ببین کاری که کردم دخالت بوده یا حفاظت.
    میگید چرا آیپی مشترکی که رو تیم متضرر انداخته شده رو تیم ما بررسی نشده خوب اصلا حرف شما قبول مولتی هانتر ما کم کاری کرده باید حدس میزده که خرابکاری ممکنه تو کل سرور باشه اما خودتون کلاهتون رو قاضی کنید مثلا تو مسابقه فوتبال وقتی بازیکن یه تیم مشکوک به دوپینگ میشه کل اون تیم رو میبرن برای تست نه تیم رقیب رو. پس یه ذره هم شده به مولتی هانتر حق بدید که بقیه تیم ها رو چک نکنه!
    اگه همین یه ذره انصاف رو رعایت کنید و مهره ها رو کنار هم بچینید میبینید که دروغی گفته نشده و بابت این حرف بسیار سنگینی که به بنده میزنید شرمنده میشید.
    بهرحال اینجا خونه خودتونه ما هم ادعای صاحب خونگی نداریم اما هم صحبت که هستیم؟ وقتی شما حرفی رو میزنی که به شدت برای من سنگینه و توقع داری من چه جوابی بهت بدم؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اگر حرفی زده شده بود که سایت پول گرفته بازی رو برای یه تیم در بیاره این اسمش میشد تهمت !!
    پست های نقل قول شده شما هست توضیحات بنده هم هست !
    عکس نامه هم دارم از اکانت picky blinder با چه لحن زیبایی راجع به مدیریت صحبت فرمودند لازمه بزارم اینجا طرز بیان و برخورد تیم مقابل رو هم ببینید جواب های شما هم موجوده !
    شما وقتی میگی صرفا نامه داده شده بعد ما میفهمیم پسورد عوض شده ! بعد میفرمایید پسورد اکانتهایی که روش خرابکاری شده عوض شده ! بعد میبیتیم خیر پسورد n تا اکانت عوض شده وقتی خودتون میگید پیشنهاد اولیه این بوده پسورد کل اکانتها عوض شه بعد منصرف شدید ! این اسمش هم شده پنهانکاری و دروغ
    و هم سو مدیریت !
    ده بار گفتیم به سلامت و شرافت شما کسی شکی نداره ولی برادر من اون بنده خدایی که گذاشتید مولتی هانتر زحمت هم کشیده شب تا صبح قبل کتیبه ها روزی 200 تا اکانت رو چک میکرده این زحمت رو به خودش نداده 40 تا اکانتی که اینور بوده رو چک کنه !! که وظیفه اش بوده !!
    پسورد شیرینگ برای لیدرهای اتحاد و متحدین برداشت میشه بعد کتیبه ها ولی شما روی اکانت یک ساید دیگه و غیر متحد لوگین کنی زیر 2 ساعت تو دات کام جفت اکانتها بن میشن نمیدونی اینا رو من چیکار کنم چی بهت بگم !! برو یه نفر رو بردار بیار بزار مشاورت اینا رو بدونه بهت بگه !!
    این سرور زدی اکانت رو واسه 24 ساعت نبودن که من سر مجلس عروسیم بودم بن کردی صدام درنیومد گفتم ایراد نداره عزای همه عروسیه
    شاهکار اخیرت رو کجای دلم بزارم !! شما که فرق تو دیوار رفتن 60 کیلو نیزه دار با 2 میل دف و سه تا کتیبه یونیک رو نمیدونی به عنوان مدیر میگی اون تیم این تیم !
    چی بهت بگم حرفهایی که زده تهمت نبوده عین واقعیت بوده ضعف مدیریت داری به شدت قوانینت شفاف نیست
    هر زمان مدیر و مشاور توانا آوردید بگید من برای بازی بیام باعث افتخارم هست
    نه میتونید با همین وضعیت سرور هاتون رو ران کنید خوش هم بگذره به همه تیم ها هم مسابقه کی بیشتر همر کرد تو دیوار بدن شما هم 4 تا ایمیل مولتی بن کنی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

امکانش هست سرور بک بخوره به روز قبلش شما هم حق بده اینور بچه ها خیلی زحمت کشیدن طرف چند شب نخوابیده سر کثیف بازی و خرابکاری یه عده و اشتباه کاری کوتاهی سوءتفاهم هر چی که اسمشو میخوایید بزارید مولتی هانتر ، این همه آدم شاکی هستن و اعصابا خورده حتی خود شما
    الان سرور بیابونه بازی لذت داره ؟؟؟؟؟یه نظر سنجی از لیدرا بگیرید بد نیست گاهی وقتا آدم کوتاه بیاد
    شما مدیری سیاست بازی حکم میکنه با توجه به شرایط تصمیم جدید گرفت اینقدر که شما با دوپینگ و مسابقه و ... مقایسه میکنید خواست ویدیو چک دارم چک بشه دیگه
    درست نیست زحمت این همه آدم به باد بره

6. تشکر pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن shoshor پسندید
    200t
    Guest
    صفحه قبل مانی تمامی حرفا رو با اسناد و تاریخ و جز به جز از شروع ماجرا بیان کرد و کسی بخونه فهمیدنش اصلا سخت نیست

در ضمن توی تیم فوتبال بعد پایان بازی به صورت رندوم از هر تیم 2 نفر تست میدن ! از هر دو تیم ! تست کسی مثبت باشه دیگه کل تیم رو نمیبرن تست بگیرن ! چون جواب تست همون لحظه نمیاد و مدتی طول میکشه ،
    ما هرچی گفتیم ورداشتین یک مثال کاملا بی ربط زدین و این مثال اخر هم هم بی ربط بود هم برعکس گفته شما !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    امکانش هست سرور بک بخوره به روز قبلش شما هم حق بده اینور بچه ها خیلی زحمت کشیدن طرف چند شب نخوابیده سر کثیف بازی و خرابکاری یه عده و اشتباه کاری کوتاهی سوءتفاهم هر چی که اسمشو میخوایید بزارید مولتی هانتر ، این همه آدم شاکی هستن و اعصابا خورده حتی خود شما
    الان سرور بیابونه بازی لذت داره ؟؟؟؟؟یه نظر سنجی از لیدرا بگیرید بد نیست گاهی وقتا آدم کوتاه بیاد
    شما مدیری سیاست بازی حکم میکنه با توجه به شرایط تصمیم جدید گرفت اینقدر که شما با دوپینگ و مسابقه و ... مقایسه میکنید خواست ویدیو چک دارم چک بشه دیگه
    برادر من دل خجسته ای داریا ! این همه تلاش شد ، این تیم اون تیم شد ! 10 صفحه جناب مدیر اومده بگه اتفاقی نیفتاده از کارایی که اونور انجام شده دفاع کنه و همه چی رو ربط بده به کتیبه و بگه زورتون بهشون نمیرسید ! بعد شما میگی سرور بک بخوره ؟

8. تشکر scor, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اگر حرفی زده شده بود که سایت پول گرفته بازی رو برای یه تیم در بیاره این اسمش میشد تهمت !!
    خوب این حرف زده شد. شاید نخوندید پست ها رو.

پست های نقل قول شده شما هست توضیحات بنده هم هست !
    عکس نامه هم دارم از اکانت picky blinder با چه لحن زیبایی راجع به مدیریت صحبت فرمودند لازمه بزارم اینجا طرز بیان و برخورد تیم مقابل رو هم ببینید جواب های شما هم موجوده !
    شما وقتی میگی صرفا نامه داده شده بعد ما میفهمیم پسورد عوض شده ! بعد میفرمایید پسورد اکانتهایی که روش خرابکاری شده عوض شده ! بعد میبیتیم خیر پسورد n تا اکانت عوض شده وقتی خودتون میگید پیشنهاد اولیه این بوده پسورد کل اکانتها عوض شه بعد منصرف شدید ! این اسمش هم شده پنهانکاری و دروغ
    و هم سو مدیریت !
    این سوتفاهمه برای شما تمام چیزهایی که گفتم اتفاق افتاده. اما شما بد خوندی. اکانتهایی که آیپی خرابکار روش لاگین داشته عوض شده. نه کمتر نه بیشتر. اینکه پسورد کل اکانت ها برای نخوابیدن رید عوض نشده اسمش پنهانکاری نیست یا من نمیدونم!

ده بار گفتیم به سلامت و شرافت شما کسی شکی نداره ولی برادر من اون بنده خدایی که گذاشتید مولتی هانتر زحمت هم کشیده شب تا صبح قبل کتیبه ها روزی 200 تا اکانت رو چک میکرده این زحمت رو به خودش نداده 40 تا اکانتی که اینور بوده رو چک کنه !! که وظیفه اش بوده !!
    ایشون منطقا روی تیمی که خرابکاری کرده حدس زده خرابکاری ادامه پیدا میکنه نه کل سرور، مثال زدم تیمی که یه نفر مشکوک به دوپینگه از همشون تست میگیرن نه از تیم مقابل!

پسورد شیرینگ برای لیدرهای اتحاد و متحدین برداشت میشه بعد کتیبه ها ولی شما روی اکانت یک ساید دیگه و غیر متحد لوگین کنی زیر 2 ساعت تو دات کام جفت اکانتها بن میشن نمیدونی اینا رو من چیکار کنم چی بهت بگم !! برو یه نفر رو بردار بیار بزار مشاورت اینا رو بدونه بهت بگه !!
    من اینو همین امشب استعلام گرفتم از ساپورت دات کام و اینطور که شما میگید نبود. بیزحمت شما هم زحمت بکشید استعلام بگیرید و اگر پاسخ متفاوتی دریافت کردید، بذارید تو انجمن.

این سرور زدی اکانت رو واسه 24 ساعت نبودن که من سر مجلس عروسیم بودم بن کردی صدام درنیومد گفتم ایراد نداره عزای همه عروسیه
    شاهکار اخیرت رو کجای دلم بزارم !! شما که فرق تو دیوار رفتن 60 کیلو نیزه دار با 2 میل دف و سه تا کتیبه یونیک رو نمیدونی به عنوان مدیر میگی اون تیم این تیم !
    چی بهت بگم حرفهایی که زده تهمت نبوده عین واقعیت بوده ضعف مدیریت داری به شدت قوانینت شفاف نیست
    هر زمان مدیر و مشاور توانا آوردید بگید من برای بازی بیام باعث افتخارم هست
    نه میتونید با همین وضعیت سرور هاتون رو ران کنید خوش هم بگذره به همه تیم ها هم مسابقه کی بیشتر همر کرد تو دیوار بدن شما هم 4 تا ایمیل مولتی بن کنی
    قطعا همینطوره و شفاف نبودن قوانین هم علتش اینه که هر بار که قوانین رو به نحوی اجرا میکنیم به مذاق یه عده خوش نمیاد مثل دات کام نیست که کسی تسلیم حرف مولتی هانتر بشه، شما دیدی توی دات کام بعد پانیش یا بن ده صفحه فروم نویسی بشه؟؟؟

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    زحمتشون رو خودشون به باد دادن مگه ما چه دخالتی تو سرور کردیم که حذف اکانت کردن؟ ته حرفشون اینه که چرا دلسوزی شد برای اکانت های پرشین؟؟؟ اصلا شما این حرف رو باور کنی سرور بک بخوره حاضری بازی کنی؟

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    صفحه قبل مانی تمامی حرفا رو با اسناد و تاریخ و جز به جز از شروع ماجرا بیان کرد و کسی بخونه فهمیدنش اصلا سخت نیست

در ضمن توی تیم فوتبال بعد پایان بازی به صورت رندوم از هر تیم 2 نفر تست میدن ! از هر دو تیم ! تست کسی مثبت باشه دیگه کل تیم رو نمیبرن تست بگیرن ! چون جواب تست همون لحظه نمیاد و مدتی طول میکشه ،
    ما هرچی گفتیم ورداشتین یک مثال کاملا بی ربط زدین و این مثال اخر هم هم بی ربط بود هم برعکس گفته شما !

- - - Updated - - -

برادر من دل خجسته ای داریا ! این همه تلاش شد ، این تیم اون تیم شد ! 10 صفحه جناب مدیر اومده بگه اتفاقی نیفتاده از کارایی که اونور انجام شده دفاع کنه و همه چی رو ربط بده به کتیبه و بگه زورتون بهشون نمیرسید ! بعد شما میگی سرور بک بخوره ؟
    چه استنادی من نوشتم اطلاع رسانی شده ایشون نتیجه گرفتن پس پسورد چنج نشده؟!
    مثل اینکه بگم توپ فوتبال سفیده نتیجه بگیره که پس گفتی گرد نیست! بعدا که بگم گرده میگه بیا دم خروس اول گفتی سفیده حالا هم میگی گرده!!!
    اینم از استدلالاش.
    ببخشید مثال میزنم از مثالام خوشتون نمیاد. اما واقعا همینه. مشکل اینه که متوجه حرف بنده نمیشید حتی با مثال و فکر میکنید مشکل از مثاله. نه اصل حرفو میفهمید نه مثالشو چه کار کنم دیگه؟

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    چه استنادی من نوشتم اطلاع رسانی شده ایشون نتیجه گرفتن پس پسورد چنج نشده؟!
    مثل اینکه بگم توپ فوتبال سفیده نتیجه بگیره که پس گفتی گرد نیست! بعدا که بگم گرده میگه بیا دم خروس اول گفتی سفیده حالا هم میگی گرده!!!
    اینم از استدلالاش.
    ببخشید مثال میزنم از مثالام خوشتون نمیاد. اما واقعا همینه. مشکل اینه که متوجه حرف بنده نمیشید حتی با مثال و فکر میکنید مشکل از مثاله. نه اصل حرفو میفهمید نه مثالشو چه کار کنم دیگه؟
    ما فهممون اندازه شما نیست که خودمون بنویسیم و خودمونم تاییدش کنیم بگیم همین درسته !

من چند صفحه قبلم گفتم ، دوستای من اونیکی سایت دارن بازی میکنن و وقتی ماجرا رو گفتم اینور فروم رو دنبال میکنن !

همشون به من میگن یا این مدیر سایت نیست یا یک نفر از ساید nw داره پست میذاره !

ما فهممون اندازه شما نیست که این همه تیمی که از اینجا رفتن رو بگیم خودشون مشکل داشتن که رفتن ، یه تیم مشکل نداشته مونده
    بقیه چون نمیفهمیدن رفتن
    ما فهممون اونقد نیست که یه سایت رو تبدیل کنیم به بیایون بعد تهش بگیم ما کارمون درست بود و درست مدیریت کردیم ، اونا اشتباه بازی کردن ))

بخدا حرفایی که داری میزنی رو نصف بچه های nw ام بخونن میخندن! شما کلا داری درست میگی بگو برو جلو درسته ، یه تنه یه سایت به باد دادین

البته اگه نظرتون این نباشه که خلوت شدن سایت خیلی بهتره تا اینکه سایت پلیرش زیاد باشه

مرحمت زیاد

13. تشکر Omid, Mostafaa, shoshor, M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن Mostafaa, shoshor, M3nTaL پسندید
صفحه 43 از 48 نخستنخست ... 334142434445 ... آخرینآخرین