صفحه 42 از 48 نخستنخست ... 324041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    چون آی پی خرابکار لاگ انداخته مولتی هانتر رفته عوض کرده باشه یعنی قبل اون رو هیچ کس لاگ ننداخته فقط رو اون اکانت بوده ؟؟؟ یعنی فقط این سرور این قانون جدیده یا سرور های قبل هم بوده؟؟؟
    چه این سرور این حرکت جدید باشه چه قدیمی همین تیم ها هم حضور داشتند پس قدیمی بودن یا نبودنش مسئله ای رو عوض نمی کنه.
    دقت کردین یه سرور درست و درمون تو این چند سال برگزار نشده کلا روال سرورا همینه همه سرورا هم ثبت نام کردم کلا بازی انحصاری شده؟ یا حذف یا خرید و فروش کلا یه بعدی شده
    فکر نمیکنید یه جای کار میلگنه؟

بهتر نیست قانونی باشه طرف خرابکاری های این چنینی که سرورو به هم میریزه تاثیری تو سرور نداشته باشه(نه اینکه کتیبه برگرده) و اگه نقض قوانین حاد کرد کلا بن بشه . جاهای دیگه طرف اینطور ساخت و پاخت کنن اکانت کلا بن هست شما یه بن ایمیل میزنی اولا اکانت خرابکار تو سرور هست و به هدفش رسیده دوما خوب طرف سرور بعد با یه ایمیل دیگه میاد اصلا مولتی ایمیل درست میکنه برا همین پس بن ایمیل به درد نمیخوره
    نامه هم میزنم قانون حفظ پسورد و جانشینی رو میگید بخون من اون قانون رو اولین بار از انگلیسی به فارسی با دیکشنری ترجمه کردم مدیر محترم

شما فکر کردی ما برا 1 سرور 1 کتیبه میام اینجا بحث کنم یا بگم چرا کتیبه بردن فلانی برد فلانی خورد فلانی زد ؟ این همه برد و باخت اینم روش ما برحسب عادت و دوست داشتن ترا بازی میکنیم مشکلو متوجه نشدید شما

اشتباه کردی برادر من مولتی هانترت نباید دخالت میکرد اکانت خرابکار چرا باید تو بازی بمونه که رو چند تا اکانت لاگ بندازه متوجه حرف من شو لطفا نتیجه بازی تغییر کرد کلا

این حرفام ارتباطی با سرور نداره
    من اگه 5 سال تو سرور شما بازی میکنم 10 سال سرور های دیگه بازی کردم
    شما خودت دوست داری مولتی اکانتی رواج بدی به هر دلیلی طرف 100 تا اکانت میزنه و میخره حتی به ما هم پیشنهاد چند میلیونی میده میدونید چرا چون میدونه اینجا قابل خریدنه که جرعت همچنین کاری رو میکنه همه جا هستا منکر این نیستیم ولی اینجا افتضاحه لذت بازی دژکوب رو بردید
    کیفیت بازی رو فدای کمیت و اقلیت کردی
    به جای این حرفهای تو کردی و من نکردم و... یه کم به فکر سایتت باش جواب پلیرات خوش اومدی نیست طرف چند ساله اینجا بازی کرده ببین حرفش چیه

موفق اونیه کسایی که مخالفت هستن و اینجا بازی میکنن رو نگه داره نه 4 نفر موافقی که چتاشون اینجا هست ولی توسرور های دیگه بازی میکنن نمیگم به ساز همه برقصین ولی شل دادین

بازی که آپدیت نشه و همون حالت قدیمی بمونه افت پلیر و .. پیدا میکنه خودتون بهتر از هر کسی اینو میدونید 10 تا از شاخ ترین بازی های دنیا رو اسم ببرم یا حتی همین ترا که تعداد پلیراش تو ورژن های آپدیت جدید چندین برابر ورژن های قدیمی هست پلیر التماس میکنه آپدیت بده بعد همه تغییراتون میشه یه پوسته گرافیکی این همه تغییرات ترا نمیخوام کارتون رو بی ارزش جلوه بدم ولی واقعا کاری انجام نشده تو این مدت
    کلی تغییرات هست که باعث جذب و شلوغی و لذت بازی میشه طرف هم نه میتونه سرورو بخره نه با 5 تا اکانت سرور و ببره
    سرور چون خلوته کوچکترین تغییر و یا پول راحت تاثیر رو برد و باخت میزاره و دعوا میشه پلیر های جدید میان و این وضع رو میبینن میرن چون آدم حس میکنه سرور خانوادگیه بقیه فقط برا ده زدن اومدن
    مدیریت به اسم نیست جناب تا حرف میزنن چکشی برخورد میکنی سایت خودته به ما ارتباطی نداره و نه من دلسوزت که بخوام پاچه خواری کنم اگه واقعا تغییری تو این بازی هم قانونی و هم آپدیتی انجام نشه فقط یه مشت خاطره ازش میمونه و چند تا پلیر

در آخر همه اینا به من ربطی نداره و جبهه نگیر بابت حرفامون هر کس هر جوری که دوست داره و هر جا که حال میکنه بازی کنه قصد بیاحترامی هم نداشتیم
    بالاخره یه انتقاد سازنده و خوب.
    جهت گیری ما صرفا به خاطر تهمتیه که زده میشه والا دست هرکسی انتقاد کنه می بوسیم.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    داداش گلم بیخیال
    طرف نمیتونه پشت مولتی هانتر خودشو خالی کنه که
    انتظار نداری طرف نون خودشوآجر کنه که
    انتظار نداری بعد اینکه این همه تیم از اینجا رفتن به خاطر سو مدیریتی ، تنها تیمی که قبولشون داره رو پشتشو خالی کنه
    انتظار نداری غرورشو بشکنه بیاد بگه اشتباه کردم !
    همین که شروع کرده به دیسلایک و پست های جهت دار ، همه چی رو نشون میده ، نیاز نیست بیای چیزی بگی تا توی جوابش بیاد 15 تا از سوال از خودت بپرسه )))))))))
    این همه ما نوشیتیم ، همه ی جواب های امید حول این محور بود ( سوال های زیاد و بی ربط از ما ، تعریف حکایت ، ضرب المثل ، حمایت از تیم حریف ، حمایت از دست بردن توی سرور ، زنگ زدن به مجتبی ماتریکس برای اینکه بیاد اینجا کمکش کنه و بگه امید حالم ازت بهم میخوره ولی کارت درسته :دی سفسته بیخودی ، ما حرفی از کتیبه نمیزنیم ولی خودش راه به راه اومده میگه کتیبه فلان ، تیم حریف قوی بوده فلان ترسیدید کم آوردید ........... )
    حالا بگو به من ادمین بی طرف سایت این حرفا زده ؟
    خب مشکل مالیاتی داره کی باید حلش کنه ؟ چی باید حلش کنه ؟

یک مثال دیگه میزنم و دیگه کاری با این شخص نون به نرخ روز خور ندارم

اول سرور من بودم که بدون چشم داشتی گفتم میخوام کمک کنم سایتتون برگرده به روزای خوبش ، کمکی چیزی خواستین بگین در زمینه ی تبلیغات ، شدم مدیر فروم تا فقط جلوی توهین و اسپم رو بگیرم و خدا شاهده تمامی الفاز زشت رو ادیت میکردم و فرقی نداشت از کدوم تیم بوده، از خود مانی پارتیزان بپرسید من چند بار بهش اخطار دادم بابت پست های اسپمی که میزاشت ، یا پیام وقتی میخواست پست بذاره بهش میگفتم ببخشید ولی من این پست رو حذف میکنم یا ادیتش کن یا نذار!
    پشتم حرف زدن که میلاد نفوذ داره ، میلاد پول میگیره ، میلاد ماهی 20ک گلد میگیره از امید ، ولی خود امید میتونه شهادت بده که همه ی اینا دروغ بود

منی که بدون چشم داشتی اومدم کمک کنم بهشون و یه گوشه ی کار رو گرفتم و میخواستم پلیر های قدیمی رو برگردونم ، بعد ایشون اومده میگه ضعف مدیریتی من اینجا بود که شما رو کردم مدیر فروم ! به این شخص چی میشه گفت ؟
    وقتی زور بهش اومده که 4 تا حرف حق زدیم و از روی غرور کاذبش اومده میگه اشتباهم این بود ترو مدیر فروم کردم
    در صورتی که خودم درخواست دادم که نمیخوام دیگه فروم فعالیتی داشته باشم چون پشت سرم حرف بوده!

ما داریم درباره ی دخالت توی بازی و قوانین و اصلاح قوانین و مسائل ریز و درشت صحبت میکنیم بعد اومده میگه زورتون نمیرسه به تیم حریف و کتیبتونو بردن!

بخدا تیم حریف هم اینجوری با ما صحبت نمیکنه و چند تاشون حق دادن به ما ! کلیه پست هاشو میخونی انگار امیر پرشین اومده پست گذاشته!
    ازین جهت گفتم اشتباه که بدون آگاهی و خوندن حرفهای بنده تهمت زدید وگرنه غیر از تهمت زدن ما کوچکترین بدی از شما ندیدیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    از اول سرور تو فروم زیاد نبودم همون طور که توی بازی هم زیاد نبودم اما امید آقا شما که پشت پرشین رو می گیری ۸ سال پلی می دم ندیدم جایی مولتی هانتر پسورد عوض کنه به نظرت این تیم هم بره دیگه کسی هست جلوی پرشین بازی کنه به نظرت چند وقت بازی یک تیمه بهشون حال می ده پس این سرور آخرین سرور دژکوب بود به نظر من این دو تیم می تونستن دوباره بازی رو شلوغ کنن که دیدید این سرور تیم شرق خیلی پلیر آورد از سایت های دیگه اما شما موندید و هیچ
    SW IS MY HOME

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    1.امید خان سنی ازت گذشته بزرگ شو مرد مومن
    افتادی مثل بچه های 2 ساله پست های تیم ما رو دیسلایک میکنی پست های تیم اونورو لایک میکنی؟
    از همین لایک ها و دیسلایک ها وضعیتت مشخصه داداشه گلم
    هزینه سگ من بیشتر از اون چیزیه که اینجا خرج کردم واسم مهم نیس! ولی مثل اینکه واسه شما مهم بودهرفتی به لیدرهای قدیم مسیج زدی تو واتس اپ و تلگرام که بیاین قضیه رو جمع و جور کنین!
    شما همین یه مورد رو ثابت کن که بنده به کسی پیام یا مسیجی دادم تو هر نرم افزاری یا شبکه ای من شما رو میکنم مدیر سرورها!

لطفا ریپلای نکن گزینه اول رو که مجبورم از یه سری پرونده ها تو ادارات ایران برات پرده وردارم
    گفتم بالاخره یه روزی پرونده هام برام دردسر میشه
    ادارات ایران که منو بخشیدن شما هم به دل نگیر.
    2.یار کشی و تیم کشی این لایک ها نشون میده دوستان عزیز کثافت کارای بزرگ که نصفشون ایمیلشون بنه نصف دیگه انقدر اخطار گرفتن که اخطار دونیشون پره چه دل و قلوه ای میگیرن!
    چاپلوسایی که دنبال باز شدن ایمیل با قیمه نذری و 1 ملیون بدین من بدم خیریه ایمیل دیگه ندارم و ازین داستانان

3.ما که رفتیم مشکل شما اینه باورتون شده با هر گوه کاری که بکنین تو این سایتتون ما باز هم میمونیم پلی میدیم
    عین جمله شماس که همین ادما سرور بعدی اولین نفر ثبت نام میکنن!
    نه داداش لایک نکن زیرشو مهد کودکی ما نمیایم خیالت راحت!

4.در مورد موضوع توضیحات لازم و کافی داده شده !
    اسم خرابکار و لو دهنده پسوردا هم در همین پست ها هست نیاز به اعلام عمومی نداره
    شما بخونین میفهمین که هر طرفی برین اسم یه اکانت به گوش میرسه!
    همونی که اکانت اول از nw رو با هماهنگی خودشون کرده دیوار برای سیاه نمایی بعد پسوردای اینورو داده به nw برای خود شیرینی
    بله بزرگترین اشتباه ما این بود که پسورد رو در اختیار x گذاشتیم که رفیق این ادم بوده رفته گرفته پسورد رو!
    دوست عزیزی که همرت پارک بود تو اکانت هولدر اونور! دوست عزیزی که ایمیلت بن شد!
    ما گاو نیستیم

5.زدن ayso تو دیوار دقت کنین کی اتفاق افتاده؟
    لوووووووول که انقدر خدا رو شکر با هوشین شما
    ayso دف میریزه تو واحه های این اقا
    ما که پسروردشو نداشتیم
    کی داشته ؟
    لیدرشون پرشین داشته!
    این اکانت چون با nw بازی میکرده و ayso بهش خسارت زده پسوردش از طرف پرشین در اختیار خرابکار قرار میگیره که با این سیاه نمایی ها شما رو ... کنن که خدارو شکر کردن
    پس عزیزانی که میان میگن شما خرابکاری کردین شما پسورد داشتین نه اینجوری نیس!
    خودشون پسورد دادن که اکانت دردسر ساز خودشون رو بزنن تو دیوار بندازنش به جون ما!

5.اما مهمترین مسئله اقای کارگاه که مشخص شد به اندازه یک سرباز پیاده هم نیستی!
    ادعا شده اکانت count به خاطر خرابکاری روی ayso ایمیلش بن شده
    شما اینجا اومدی گفتی نصف شب به پلیرها دسترسی نداشتی که پسوردشون رو عوض کنن!

من کجا گفتم؟ مگه برای پسورد عوض کردن نیاز به پلیرهست؟ خودمون عوضش میکنیم. حالا پلیر اگه آنلاین باشه زحمت مولتی هانتر برای پسورد عوض کردن کم میشه.
    در نامه مولتی هانترت مشخصه این کار ساعت 4 بعد از ظهر انجام شده نه نصف شب این یه دروغت!
    من هنوز متوجه دروغم نشدم اگه میشه زحمت بکشید اسکرین بذارید تناقض های گفتارمو

شما یک لحظه شک نکردین که اگر خود پرشین پسورد رو نداده چه جوری تمام اکانت های اونور روشون لاگین شده؟
    اگه ما اینو میدونستیم فکر میکنین میذاشتیم پس اکانت هولدر به دست این بنده خدا برسه؟
    نکته بعدی اگر ای پی خرابکار دیده شده و با اون ای پی خرابکاری انجام شده چرا فقط اکانت های nw چک شده با این ای پی مشترک هستن یا نه؟
    اکانت های اونا اکانته اکانت های ما بوقه؟
    این کار رو باید با کلیه اکانت های سرور میکردین!
    مگه اکانت دیگه ای هم بوده که اخطار داده نشده؟! بگید آیپیش چک بشه.
    بعد اگه میبود که خرابکاری ادامه پیدا میکرد. قطعا پس به افراد درستی اخطار داده شده.

این جوری ما متوجه میشدیم به قول خودت بدون دست بردن در سرور که اون پلیر شلوارش قهوه ای هست

حرفی نمیمونه دیگه به جز ارزوی سلامتی برای خودت و خانوادت ایشالا همیشه شاد و خرم باشین
    باز اگر سنگین بود متوجه نشدی داستان رو عزیزم شمارتو پی وی بده توضیح بدم برات انیشتین!

ببیند شما دچار سوتفاهم شدید علتش هم این هست که توقع دارید مولتی هانتر تحلیل کنه متخلفی که میاد روی تیم رقیب شما خرابکاری میکنه، عینا میاد روی اکانت های شما هم خرابکاری میکنه. که منطقا مولتی هانتر همچین تحلیلی نداشته پس فقط اکانت های سمت متضرر رو بررسی کرده.

این آیپی که روی ayso لاگ انداخته :94.182.241.17
    روی هم تیمی های Ayso بررسی شده

و آیپی که روی اکانت های تیم شما لاگ انداخته : 5.112.120.194
    روی هم تیمی های شما بررسی شده.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

از دوستان بابت دیسلایکی که زدم عذر می خوام به خاطر فشار تهمتی بود که منو عصبی کرده بود

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHaN SaMuRaI نمایش پست ها
    سلام
    از اول سرور تو فروم زیاد نبودم همون طور که توی بازی هم زیاد نبودم اما امید آقا شما که پشت پرشین رو می گیری ۸ سال پلی می دم ندیدم جایی مولتی هانتر پسورد عوض کنه به نظرت این تیم هم بره دیگه کسی هست جلوی پرشین بازی کنه به نظرت چند وقت بازی یک تیمه بهشون حال می ده پس این سرور آخرین سرور دژکوب بود به نظر من این دو تیم می تونستن دوباره بازی رو شلوغ کنن که دیدید این سرور تیم شرق خیلی پلیر آورد از سایت های دیگه اما شما موندید و هیچ

خوب تو همین سرور برای تیم دیگه هم انجام شده پس ربطی به تیم نداره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    اگه بحث اینه که نمی خواهید جلو بقیه کم بیارید که چرا حذف کردید با من هماهنگ کنید من گردن میگیرم که اشتباه از سمت من بوده، شما ضایع نشید، اما بدون هماهنگی چیزی رو گردن من نندازید متشکرم
    ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی عزیزان

جلوه ی قشنگی نداره این دو سطر اونم با این لحن از جانب مدیریت محترم سرور !(هرچند بعد از چندین صفحه نطق و توضیح دلیل موجهی نخواهد بود واسه تعبیر این لحن نامناسب)

بنده توی پست قبل خودم توی همین تایپیک صریح اعلام کردم که هرچند هیچ مجموعه ای بی عیب نیست اما چیزی که نقطه قوت بوده این هست که بازیکنان با حضورشون توی مجموعه دژکوب پذیرفتن که این مجموعه کم عیب ترین مجموعه حال حاضر میتونه باشه و بعد چند سال پیگیری و رصد بازیکنان و استفاده مدیریت محترم از نقطه نظرات مخاطبین،امروزه این انتظار از مدیریت شکل گرفته که بالاخره بعد این همه سال سرور ران کردن و حضور پررنگ وهمیشگی بازیکنان حداقل یه ثباتی توی مجموعه دژکوب مشهود بشه بابت دو مورد ذیل:

مورد اول در رابطه با نقض قوانین:

نوع برخورد با ناقضین قوانین درون بازی وقتی ابهام برانگیز نخواهد شد که قوانین بصورت مکتوب و عینی باشه و از حالت صلاح دید مدیریت و سلیقه خارج بشه تا ثباتی که دوستان خواهانش هستند اتفاق بیفته و به چه شد و چه کنم و چه خواهد شد وضعیت فعلی که شاهدشیم کشیده نشه سرور ها در مواجهه با تخلف و خرابکاری هایی که رخ میده!

مورد دوم در رابطه با برگزاری سرورها :

مادامی که محوریت مدیریت محترم از برگزاری سرورها به عینه قابل رویت نباشه انتظارات متنوع و متضادی بروز پیدا خواهد کرد که فلان سایت فلان هست شما اینجا این گونه نیستید و ... به همین خاطر این انتظار شکل میگیره که بصورت شفاف بیان بشه آیا اینجا مجزا از سرور های مشابه حتی سایت اصلی سرور کام هست یا بالعکس اینجا دقیقا مشابه با سرور کام و باهدف رسیدن به کیفیت سرور کام برگزار خواهد شد!
    این مسئله حد وسطی نخواهد داشت در حالیکه مدیریت محترم دقیقا حد وسط رو متد کار خود قرار داده و هرجا کم کاری ای مشهود میشه دست مجموعه مدیریتی رو باز گذاشتن از این بابت که گوش مخاطب آشنا با این دیالوگ باشه: ما اینجا قوانین خودمون رو داریم !
    (دیالوگی که برای جمع کردن عمده ی مسائل در برخورد با افراد ناراضی از وضعیت اجرایی تیم مدیریتی و همچنین فرار از پاسخگویی مناسب مدیریت به مخاطبین گره گشا بوده و هست!)

بنده این بار هم نه بعنوان پلیر تیمی که متضرر ضعف تیم مولتی هانتری سرور شده و این دیدگاه رو داره که مدیر سایت بطور کاملا طبیعی حمایت خودش رو داره از مولتی هانترش بروز میده که جمع بشه قضیه و به اعتبار سایتش خدچه وارد نشه(ننوشتم با قصد و غرض و تبعیض که بحث مجدد از طرف دوستان به حاشا کشیده نشه) و نه حتی به عنوان پلیر اکانتی که وقت خودش رو گذاشته دو سه ماه دست تنها و حدود 40-50 کی گلد هزینه کرده توی سرور روی اکانت خودش و نهایتا الان بخاطر این نوع برخورد مدیریت احساس کرده در حق خودش و تیمش اجحاف صورت گرفته و اکانتش رو به نشان اعتراض روی حذف قرار داده!(ما خوب میدونیم چراغ سرور بعد از ما خاموش نخواهد شد امیدواریم درک کنن دوستان مدیر و مسئول که این تصمیم جنبه ی قهر کردن و ... نیست بلکه بحث ارزش قائل نشدن تیم مدیریت واسه مخاطب رو داره میرسونه)

بلکه بعنوان عضوی از سایت دژکوب تاکید میکنم آخر این سیاست حمایت نابجا از زیرمجموعه مدیریتی به هر قیمتی، حتی نادیده گرفتن وقت و زحمات تیمی که کلی هزینه کردن توی سرور! جز به ناکجا کشیده شدن این سایت و بر باد رفتن زحماتتون نتیجه ی دیگه ای نخواهد داشت !

میل با خودتون هست که مثل جوابی که به بقیه دوستانی که اینجا وقت گذاشتن و هزینه کردن و سرمایه سایت محسوب میشدن و کما فی سابق به سادگی از دستشون دادید با مشکل پیش اومده برخورد کنید و با یه خداحافظی بخشی نه چندان کوچک از مجموعه رو از خودتون برونید و تمسخر آمیزانه با خداحافظی و ارزوی موفقیت بدرقه کنید و یا اینکه این مسئله رو یک بار برای همیشه جمع کنید و تسلی خاطر باقی دوستان که دچار تردید حضور توی این سایت شدن و هستن باشید و قوی تر از قبل با حفظ کل مجموعه ادامه کار رو دست بگیرید و چراغ سبزی واسه برگشت اون عزیزان باشید.

موفق و پیروز باشید

پ.ن: ما نخواهیم گفت خلایق هرچه لایق چرا که بر این واقفیم که از ماست که برماست آنجا که خود کرده را تدبیر نیست. :/

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaa نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی عزیزان

جلوه ی قشنگی نداره این دو سطر اونم با این لحن از جانب مدیریت محترم سرور !(هرچند بعد از چندین صفحه نطق و توضیح دلیل موجهی نخواهد بود واسه تعبیر این لحن نامناسب)
    قطعا همینطوره و انتقاد شما به لحن بنده کاملا وارده. در پایین بیشتر توضیح میدم.

بنده توی پست قبل خودم توی همین تایپیک صریح اعلام کردم که هرچند هیچ مجموعه ای بی عیب نیست اما چیزی که نقطه قوت بوده این هست که بازیکنان با حضورشون توی مجموعه دژکوب پذیرفتن که این مجموعه کم عیب ترین مجموعه حال حاضر میتونه باشه و بعد چند سال پیگیری و رصد بازیکنان و استفاده مدیریت محترم از نقطه نظرات مخاطبین،امروزه این انتظار از مدیریت شکل گرفته که بالاخره بعد این همه سال سرور ران کردن و حضور پررنگ وهمیشگی بازیکنان حداقل یه ثباتی توی مجموعه دژکوب مشهود بشه بابت دو مورد ذیل:

مورد اول در رابطه با نقض قوانین:

نوع برخورد با ناقضین قوانین درون بازی وقتی ابهام برانگیز نخواهد شد که قوانین بصورت مکتوب و عینی باشه و از حالت صلاح دید مدیریت و سلیقه خارج بشه تا ثباتی که دوستان خواهانش هستند اتفاق بیفته و به چه شد و چه کنم و چه خواهد شد وضعیت فعلی که شاهدشیم کشیده نشه سرور ها در مواجهه با تخلف و خرابکاری هایی که رخ میده!

طبق مثالی که زدم امکان برخورد شدید با متخلف نیست دوباره مثال رو برای شما که اینقدر خوب و بدون تهمت انتقاد میکنید کپی میکنم:

خوب این سناریو رو در نظر بگیرید :
    من x می خوام کاری کنم اکانت y بن بشه. پسشو بدست میارم اما می دونم اگه خرابکاری کنم سرور بک می خوره و تازه خودم بن میشم پس چه کار کنم؟ کاری نداره میرم روی اکانتش آیپی میندازم بعد میام روی اکانتم خرابکاری میکنم دف رو برمیگردونم کتیبه رو با اکانتش میزنم. بعد هم درخواست اشد مجازات و بک خوردن سرور دارم.
    حالا اون اکانت بن شده سرور هم بک خورده و من میرم سراغ پلیر بعدی.

مورد دوم در رابطه با برگزاری سرورها :

مادامی که محوریت مدیریت محترم از برگزاری سرورها به عینه قابل رویت نباشه انتظارات متنوع و متضادی بروز پیدا خواهد کرد که فلان سایت فلان هست شما اینجا این گونه نیستید و ... به همین خاطر این انتظار شکل میگیره که بصورت شفاف بیان بشه آیا اینجا مجزا از سرور های مشابه حتی سایت اصلی سرور کام هست یا بالعکس اینجا دقیقا مشابه با سرور کام و باهدف رسیدن به کیفیت سرور کام برگزار خواهد شد!
    این مسئله حد وسطی نخواهد داشت در حالیکه مدیریت محترم دقیقا حد وسط رو متد کار خود قرار داده و هرجا کم کاری ای مشهود میشه دست مجموعه مدیریتی رو باز گذاشتن از این بابت که گوش مخاطب آشنا با این دیالوگ باشه: ما اینجا قوانین خودمون رو داریم !
    (دیالوگی که برای جمع کردن عمده ی مسائل در برخورد با افراد ناراضی از وضعیت اجرایی تیم مدیریتی و همچنین فرار از پاسخگویی مناسب مدیریت به مخاطبین گره گشا بوده و هست!)
    قطعا همینطوره ما با توجه به نقطه نظر و صلاحدیدی که داریم قوانین رو اجرا میکنیم و اقدامات یکسان در چند سایت مختلف ممکنه منجر به نتایج مساوی نشه. شاید از نظر شما این نقطه ضعف باشه. اما اگه واقع بین باشیم در سایت دات کام اگه یه اکانت یا بیست تا اکانت جریمه یا بن بشن همه مطیع قانون هستند و کسی تهمت نمیزنه که مدیر با کسی ساخته اما اینجا دیوار کوتاه تری از ما پیدا نمی کنند. پس ما حتی اگه اقدام مشابه ای انجام بدیم منجر به نتیجه یکسان (سرنهادن به قوانین) نخواهد شد.

بنده این بار هم نه بعنوان پلیر تیمی که متضرر ضعف تیم مولتی هانتری سرور شده و این دیدگاه رو داره که مدیر سایت بطور کاملا طبیعی حمایت خودش رو داره از مولتی هانترش بروز میده که جمع بشه قضیه و به اعتبار سایتش خدچه وارد نشه(ننوشتم با قصد و غرض و تبعیض که بحث مجدد از طرف دوستان به حاشا کشیده نشه)
    این دوستان تهمت میزنن زد و بندی بوده در حالی که واقعا زد و بندی نبوده بعد شما میگی من به دروغ بگم زد و بند بوده؟ متاسفانه این انتقادتون وارد نیست. حتی نحوه برخورد با اکانت های تحت الشعاع یکسان بوده که تبعیضی حاصل نشه. اینجا رو نمی تونم باهتون موافقت کنم و بیام به خاطر دل پلیر بگم آره مولتی هانتر هوای فلان تیم رو داشته که به مذاق کسی خوش بیاد.

و نه حتی به عنوان پلیر اکانتی که وقت خودش رو گذاشته دو سه ماه دست تنها و حدود 40-50 کی گلد هزینه کرده توی سرور روی اکانت خودش و نهایتا الان بخاطر این نوع برخورد مدیریت احساس کرده در حق خودش و تیمش اجحاف صورت گرفته و اکانتش رو به نشان اعتراض روی حذف قرار داده!(ما خوب میدونیم چراغ سرور بعد از ما خاموش نخواهد شد امیدواریم درک کنن دوستان مدیر و مسئول که این تصمیم جنبه ی قهر کردن و ... نیست بلکه بحث ارزش قائل نشدن تیم مدیریت واسه مخاطب رو داره میرسونه)
    پلیر یک قرن هم زحمت بکشه و هزینه کنه حق نداره تهمت بزنه. مگه ما آبرو و اعتبارمون رو از جوب آوردیم که چهارتا پلیر به خاطر کم نیاوردنشون تهمت بزنن.

بلکه بعنوان عضوی از سایت دژکوب تاکید میکنم آخر این سیاست حمایت نابجا از زیرمجموعه مدیریتی به هر قیمتی، حتی نادیده گرفتن وقت و زحمات تیمی که کلی هزینه کردن توی سرور! جز به ناکجا کشیده شدن این سایت و بر باد رفتن زحماتتون نتیجه ی دیگه ای نخواهد داشت !
    هرچی این سایت از کسانی که سریعا تهمت میزنن و ظرفیت قبول اشتباه خودشون رو ندارن خالی بشه هم خودشون راحت ترن هم ما. پلیر برای ما سرمایه است اما بالاتر ازون آبروی ماست و کسی حق نداره به خاطر ظرفیت کم خودش در پذیرفتن اشتباه انگشت اتهام رو به سمت ما نشونه بگیره در حالی که هیچ تقصیری متوجه ما نیست.

میل با خودتون هست که مثل جوابی که به بقیه دوستانی که اینجا وقت گذاشتن و هزینه کردن و سرمایه سایت محسوب میشدن و کما فی سابق به سادگی از دستشون دادید با مشکل پیش اومده برخورد کنید و با یه خداحافظی بخشی نه چندان کوچک از مجموعه رو از خودتون برونید و تمسخر آمیزانه با خداحافظی و ارزوی موفقیت بدرقه کنید و یا اینکه این مسئله رو یک بار برای همیشه جمع کنید و تسلی خاطر باقی دوستان که دچار تردید حضور توی این سایت شدن و هستن باشید و قوی تر از قبل با حفظ کل مجموعه ادامه کار رو دست بگیرید و چراغ سبزی واسه برگشت اون عزیزان باشید.

موفق و پیروز باشید

پ.ن: ما نخواهیم گفت خلایق هرچه لایق چرا که بر این واقفیم که از ماست که برماست آنجا که خود کرده را تدبیر نیست. :/
    ببینید انتقاد خوبی داشتید و من هم جوابتون رو محترمانه دادم. حرفاتون درسته در صورتی که مولتی هانتر یا بنده اشتباها از تیمی جانبداری میکردیم. وقتی اشتباه پیش اومده از سمت مدیریت نبوده این توقع میره که پلیر اشتباه خودشو بپذیره و به گردن مولتی هانتر نندازه.
    هر عزیزی دوست داشت اینجا بازی کنه قدمش روی چشم. بازی کنه اما نه با آبروی ما.

تو این قضیه هم هرچقدر آسمون و ریسمون ببافند اشتباه رو خودشون مرتکب شدن و باید اینقدر ظرفیت داشته باشند که اشتباه خودشون رو قبول کنن اما به جاش تهمت ناروا زدن به ما. تاپیک های بقیه سرورها هست هرجا اشتباهی از سمت ما بوده بنده پذیرفتم عذرخواهی هم کردم. حوصله دارید بخونید سرچ بزنید.
    اینبارم تو خصوصی بیان بگن که نمی خوان جلو تیم حریف کم بیارن چشم من گردن میگیرم اشتباهشون رو. اما آدم خودش اشتباه کنه تقصیر رو بندازه گردن ما فحش بده، تهمت بزنه تهشم شاکی هم باشه و منت بذاره که اینجا پلی داده دیگه نوبره.
    من دست تک تک پلیرهایی که گاها حقشون رو با مدیریت اشتباه ضایع کردیم و باز اینجا پلی دادن می بوسم کوچیک همشون هم هستم. اما قرار نیست ما بشیم سیفون گندکاری دوستان که گند بزنن و با تهمت زدن به ما گندکاریشون رو جمع کنن.

یه نکته بگم که مطمئن بشید این دوستان مشکل از خودشونه، این که اگه همین بهانه پسورد عوض کردن مولتی هانتر که بهانه واقعا واهی و مسخره ای هست هم نبود و کتیبه اینا میرفت، همین چند نفری که داد میزنن چرا دخالت کردید، داد میزدند دخالت کنید و سرور رو بک بدید وگرنه باهشون همدستید.

خوب حالا به نظر شما با پلیری که تو هر سناریو و شرایطی باز ما رو متهم به همدستی و زد و بند میکنه میشه از سر سازش و جذب حداکثری صحبت کرد؟
    بعد شما میگی ما داریم قضیه رو جمع میکنیم! چه جمعی؟! این قضیه هرجور اتفاق میوفتاد تهش همین بود.

شرمنده خیلی سعی کردم ادبیاتم تند نشه اما باز تند شد.

9. تشکر mohsen.2pac, sw team, R.Club, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team, R.Club, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

قصه از کجا شروع شد !!!
    پست اول پیام در مورد نامه مولتی هانتر تا اینجای قضیه ما اطلاع نداشتیم مولتی هانتر محترم اومده پسورد اکانتها رو راسا چنج داده فقط میدونستیم نامه خصوصی زده که به طور مثال شما با فلان اکانت پسورد مشترک دارید !
    خب
    نکته سوم در مورد لاگینی روی اکانت ها هست
    امید جان ما همیشه مخالف کثافت کاری در سرور ها بودیم و هستیم سایقه ما هم این موضوع رو اثبات میکنه
    اینکه سر لاگین کردن شما نامه خصوصی به اکانت ها زدین و گفتین کی رو اکانت کی ای پی داره خیلی کار سخت و وقت گیری هست که شما انجام دادین
    این اتفاق برای اکانت های nw افتاده
    همینچا درخواست میکنم برای اکانت های ساید se و ne هم اینکار انجام بشه
    دلیلش هم اینه که دوستانی که در بالا عرض کردم بدون هیچ اسکات یا حرکتی نشستن گزارشای اتحاد رو چک میکنن دف میریزن که نا حوان مردانس
    درخواست دارم در اسرع وقت این کار رو انجام بدین که خدای نکرده در تیم ما شائبه پیش نیاد بابت همکاری بیشتر مولتی هانتر با ساید nw
    پست جوابیه امید
    این قضیه ربطی به جانب داری نداره خرابکاری روی اون اکانت ها انجام شده به بقیه اکانتهاشون اخطار داده شد. تو انجمن هم برای همه و تو سرور هم برای همه اکانت ها اخطار داده شد.
    دقت فرمایید به بقیه اکانتهاشون اخطار داده شده یعنی دونه دونه چک شدند بهشون نامه خصوصی داده شد ولی چون تو ساید شما هنوز خراب کاری نشده نه از چک کردن خبری هست نه از اخطار دادن !!!
    دقیقا پیام پست رو گذاشت تو فروم ! ظهر بود فکر کنم شب ترکون زدن رو اکانتها شروع شد
    اگر بازی به صورت برابر از طرف شما اداره میشه عدالت دارین باید دیروز اکانت هایی که ای پی خوردن بعد از درخواست ما به صورت خصوصی میزدین ای پی دارن پسورد چنج میشد
    دقیقا دیروز که من این مسئله رو بیان کردم امروز از ترس اینکه مبادا دسترسی شون قطع بشه این کار رو کردن!
    یعنی اینا مدت ها هست که رو اکانت های ما لاگین دارن اما با درایت شما فقط ساید مخالف از نامه های خصوصی بهره مند میشن

یک بار برای همیشه
    سرور رو بک بدین ایمیل هارو مسدود کنین خرابکارارو
    دیگه این اتفاقات تکرار نخواهد شد
    اما اگر بخواین باز هم منفعلانه عمل کنین شرمندتونم وقت و پولمونو از سر راه نیاوردیم که بشینیم حاصل دسترنجمون بره دیوار!

خواهشا سریعتر به ما بگین تکلیفمون رو بدونیم
    ما توضیحات رو دادیم این گوی و این میدان
    نوبت حرکت مدیران سایت هست
    درخواست اولیه هم منطقی بود شما که زحمت کشیدی چک کردی اکانتهای اونورو اینور رو هم چک میکردی نامه میدادی فلانی رو اکانتت چرا از شمال غرب لوگین شده !
    [*]علت اینکه به یه ساید به صورت خصوصی اخطار داده شد این بود که خرابکاری انجام شده بود در اون ساید. نه اینکه قبل خرابکاری پیام خصوصی بدیم. مولتی هانتر بیکار نبوده رصد کنه اکانتهای اون ساید رو و بگه "اِاِاِ چه جالب آیپی ساید دیگه اومد ممکنه خرابکاری بشه رو اکانت برم پیام خصوصی بدم!!!" این تصور شما از اتفاقات سروره.[*]قطعا ایمیل فرد خرابکار بن میشه اما چه فایده ضربه ای که شما با گوش ندادن به درخواست ما به سرور زدید آیا اینطوری جبران میشه؟
    .
    تا اینجا هم خبری از عوض کردن سرخود پسورد های n تا اکانت تو شمال غرب نبوده !! مورد بعدی وظیفه مولتی هانتر چک کردن تمامی اکانتهاست اگر آیپی غیر از آی پی ساید و متحدین باشه مولتی هانتر موظفه هر دو اکانت رو بن کنه تا توضیحات رو بشنوه و هر دو اکانت یا اکانتها پسوردهاشون رو تغییر بدهند این رو خیلی راحت میشه از مولتی هانترهای دات کام و ساپورتهای دات کام بپرسید این رو کسی داره بهتون میگه که ساپورتر سه تا سرور دات کام بوده و یک سرور مولتی هانتر سرور هند !و مورد بعدی مدیریت وظیفه داره اکانتها رو بصورت اکانت نگاه کنه نه این اکانتها مال اون تیم هست تو سایدشون خرابکاری شده نامه بدم اون ساید خبری نشده ولش کن
    اکانتشون بن نشده ایمیلشون بن شده.
    وظیفه شماست که پسورد رو به کسی ندید. وظیفه ما نیست که ضرر حاصل از تخلف شما رو جبران کنیم.
    نکته خنده دار در سرورهای دات کام و ای ار بسته به نوع تخلف در درجه اول اکانت صد در صد بن دایم میشه ایمیل اگر تخلف سنگین داشته باشه بسته میشه که قابل ثبت نام نباشه و موردی که تو سرورهای امارات اتفاق افتاد برای بچه های ایرانی که واندر رو 100 کردند و اسم پرشین گلف گذاشتند (یادش بخیر پرشین یه زمانی حرمت داشت نه لذت) دقیقا همون ای پی ها بن شد برای سرورهای بین المللی یعنی دوستان دیگه ایرانی تو سرور امارات میتونستند بازی کنند ولی اون دوستان داخل اتحاد پرشین گلف خیر ! حالا اینجا چی میشه طرف اکانتش مولتی هست 20 تا ده داره راحت و آسوده میاد گند میزنه ایمیلش بن میشه و اکانت سر و مر و گنده هست تو سرور نکته جالب هم این هست تو سرور l1 شاهد بن شدن اکانت بودیم ولی دیگه تکرار نشد !
    ببخشید شاید شما هفته ای یه بار بخواید نظرسنجی بذارید که ما سرور بک بدیم که یه وقت شما پسورد رو عوض نکنید. اصلا شاید همه موافق باشن که بنده بیام رو تک تک اکانت ها دف بکشم نظر سنجی هم بذاریم همه موافقت کنن بعد من مخالفت کنم میشم آدم بده؟!! نظرسنجی واسه وقتیه که هیچ کس مقصر نیست مثلا مشکلات فنی که ناخواسته ایجاد میشه. نه وقتی که دو گروه تخلف کردند و ما نظرسنجی بذاریم ببینیم نظرشون چیه؟!
    اصلا شما فکر کن یه نفر مخالف باشه چرا فکر میکنی نظر اکثریت از نظر اون یه نفری که هیچ تخلفی نکرده (نه پسورد داده نه خرابکاری) مهمتره؟
    نظر اکثریت متخلف مهمتره؟
    پیشنهاد در مورد نظر سنجی !!
    نتیجه میگیریم نظرسنجی زمانی خوب هست که مثلا مولتی اکانت باید در سرورهای سرعت بالا آزاد باشه جایی که همه جا میگن ممنوع هست ! طرف با 20 تا ایمیل و یه آیپی بیاد نظر مثبت بده !!رای مثبت ها هم بشه 37 رای منفی ها بشه 32 !!
    یا مثلا ایمیل عزیز دل و نور دیده ای بیاد بن بشه نازش رو بکشیم بیایم نظرسنجی بزاریم ایمیل طرف رو از بن دربیاریم گناه داره
    برای بقیه موارد نظرسنجی خوب نیست !! طرز بیان منطقی یک مدیر در قسمت قرمز هم مشخص هست !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    اگه نمیشه سرور رو بک نمیدین و هی میگین قوانین !!!

اوکی مشکلی نیست ! وجودشو داشته باشد اکانت های ip خورده رو همرو بن کنین !

اومدین ایمیل رتبه 200 بازی رو مسدود کردید فقط و فقط سایتتون رو بردین زیر سوال
    درخواست منطقی ولی جواب ؟؟!!! فقط همون یه اکانت بوده یعنی اکانت کرانک از اول سرور تا انتها نه کسی جز خودش روی اون اکانت رفته نه اون روی اکانت کسی رفته !! مورد بعدی فردی که با ای پی کرانک اومده دف رو بک داده 3 تا اکانت دیگه اومدن دقیقا تو همون تایم 5 کی گرز زدن با هیرو بدون کاتا !! اسمشون چی هست ؟؟؟
    پاسخ پرسشهای دوستان:
    در مورد عوض شدن پسورد ها پیشنهاد بنده این بود که پسورد کل اکانت ها عوض بشه اما بعد به این نتیجه رسیدیم که ممکنه رید ها بخوابه و دردسر درست بشه.
    میگن چرا اینور اینکارو نکردید، خوب عرض کردم خرابکاری نشده بود که پسورد عوض بشه بعد خرابکاری اینور هم اون اکانتی که آیپی لاگ انداخت بود رو پسوردشو عوض کردیم.
    مو این حرف که ما به خاطر دل تیمی یا کسی میایم سرور بهم میزنی یا نذری قیمه میدیم هم خیلی مسخره است. اون اکانتی که از من درخواست رفع بن ایمیل کرد اون تیم و شخصی که شما فکر میکنید نیست. ایشون گفت من کلا یه ایمیل دارم رنک آنچنانی هم نداشت میشه باز بشه که ایمیل جدید نسازم. منم این ایده قیمه نذری به ذهنم رسید گفتم یه سنگ بندازم جلو پای همه ایمیل بنی ها که یا انجامش بدن یا بیخیالش بشن. که شما فکر کردید اون شخص خاص درخواست داده!!! نه ایشون درخواست نداده بود اما شاید اگه این سنگ رو میذاشتیم میزد.

اینکه میگن خرید و فروش جرمه و باید باهش برخورد بشه هم با ذکر یک مثال قابل برخورد نیست:
    بعدم ما اگه قرار بود پشت پرده با کسی بسازیم چهارتا مدرک ازتوش درمیومد.
    [*]عوض کردن رمز اکانت ها برای هر دو گروه انجام شده. هربار بعد از انجام خرابکاری. اگرچه وظیفه ما نبوده و همین شده پیراهن عثمان. [*]ما برای هیچ تیمی قبل از خرابکاری پسورد عوض نکردیم و فقط پسوردهای اکانت هایی عوض شده که آیپی خرابکار درون رفت و آمد داشته. [/LIST]
    .
    میرسیم به قسمت شیرین داستان !
    برآورد اولیه ما این بود بالای 56 تا اکانت از 80 اکانت سرور دست ماست دفمون خیلی سازماندهی شده تره همرهای کاتا دار بهتری داریم اونور دو تا جنگ آموز ثابت وایستاده فقط داره رم شارژ میکنه ! میشه بازی رو برد هماهنگ گردیم جنگ یونیک بیاد رو تندر ساپورتها بتونند گندم دف رو بدهند حرفی از حذف نبود
    تا همین پست که پیام اعلام کرد شما پسورد اون اکانتها رو عوض کردید مدیریت اصلا حرفی بابت عوض کردن پسوردها نزد سکوت کامل خبری !!! بعد اعلام شد پیشنهاد این بوده پسورد همه اکانتها عوض شه !! یعنی چی جز اینکه به این نتیجه رسیده بودید که از اونور هم لوگینی وجود داشته !!! ولی هنوز خرابکاری نشده !!
    در مورد ایمیل بنی ها هم تمام عزیزانی که بن شدند قبل از جریان عید حداقل مال یک ساله پیشه شما اکانت بن شده تازه ای نداشتید ولی تشخیص دادید قیمه نذری رو کی پخش کنید اصلا هم ربطی به این نداره صادق صمدی و آرمین استیل چقدر اصرار کردند ایمیل هاشون آزاد شه وکلا این سایت رو بوسیدند و رفتند ولی الان واسه کسی که ایمیلش واسش مهمه باس سنگ انداخت !
    اینجا کماکان امید جان اصرار دارند فقط روی اکانتهای خرابکاری شده که آنلاین نبودند پسورد عوض شده !! هنوز صحبت از عوض شدن خودسر بالای بیست تا اکانت از شمال غرب نبوده که هیچ خرابکاری روشون هم انجام نشده !!!
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=3266&page=38
    تو لینک همین پست دقیقا سه تا نامه رد و بدل شده از اکانت the king با مولتی هانتر هست
    که امید جان به اندازه کافی وقت داشت وجودش رو تکذیب کنه ما هم فکر میکردیم فتو شاپ هست که اومدن فیلم گرفتند برامون فرستادند یعنی اینقدر برای خودمون هم غیر قابل باور بود که فکر کردیم یه جنگ روانی هست که دوستان سرورهای بعدی راحت بازی کنند و این سرور هم ما بازی نکنیم !!
    اولین نامه نامه خصوصی هست که زده شده که برای همه اکانتها طیق وظایف مولتی هانتری باید زده میشد بالا هم عرض کردم هر دو اکانت یا اکانتهای غیر متحد در حالت بن قرار میگرفت تا روشن شدن قضیه و متخلف
    نامه دوم و سوم ! پلیر اکانت the king واضح داره میگه
    رمز اکانتها رو سرخود چنج دادی ! اکانتی که روش خرابکاری شده اکانت ayso بوده ! که کپش زیر رید کسی نبوده !
    و پسورد اکانتهایی دقیقا چنج شده که اصلا روشون خرابکاری انجام نشده !!! احتمال خرابکاری داده شده !!!
    کمک شده به اکانتهایی که پسورد آنها لو رفته است !!! که دچار این مشکل نشوند پست های نقل قول شده بالا رو مطالعه بفرمایید برای شمال شرق و جنوب شرق مولتی هانتر بیکار نیست نه نامه بده !! نه پسورد چنج کنه !! ولی اونور کمک میکنه آی پی ها رو دونه به دونه چک کنه اکانتهایی که احتمال خرابکاری روشون بوده رو هم پسورد عوض کنه !! تا اینجا هم بنا برپست های نقل قول شده امید جان همجنان معتقد بوده و هست اصرفا پسورد اکانتهایی که روشون خرابکاری شده عوض شده اگر من در درک زبان شیرین فارسی مشکل دارم و برداشت متفاوتی از این نامه ها میشه داشت به ما هم اعلام کنیم بگذریم از این مساله که امید جان ابتدا اصلا عوض کردن پسوردها رو اعلام نکرد صرفا اعلام کرد نامه دادیم بعد تبدیل شد به عوض شدن پسوردهایی که روشون خرابکاری شده و الان چیزی که ما میبینیم اگر این مساله اسمش دروغ نیست چیه !

والا حکایت ما و دژکوب شده حکایت اون پدر و پسر و خرشون که هر ده و آبادی میرفتن همه میگفتن دارید اشتباه میزنید! حالا پلیرها هم میگن ما دژکوب رو اشتباه داریم مدیریت می کنیم هرکار هم کنیم یه آبادی صداش درمیاد.
    ما توضیحات رو دادم اما شما نمی خونید پس توضیح بیشتر فایده نداره. موفق باشید.
    زدن به صحرای کربلا برای توضیح ندادن در مورد نامه های ردو بدل شده !!
    دوستان من هنوز نمیدونم کجا دروغم درومده بیشتر توضیح میدید؟
    اینکه شما نمی خونید معنیش این میشه که من دروغ گفتم!؟!؟!؟
    من گفتم الانم میگم اکانت هایی که آیپی خرابکار روش رفته (بعد از خرابکاری) پسورداشون چنج شده. اگه غیر اینه من دروغ گفتم!
    یه نفر همین دروغ منو توضیح بده من بدونم چه دروغی گفتم!!!
    پست دومی که از امید نقل شده در همین پست من رو بخونید !
    به باقی اکانتها اخطار داده شد!! ولی در واقع پسورد باقی اکانتها عوض شد !! ده بار هم فرموده بودند پسورد اکانتهایی که روشون خرابکاری شده عوض شد که از طرف تیم ما همجین
    موردی رخ نداد ! الان تبدیل شد به چنج پس شدن اکانتهایی که خرابکار روش رفته زیبا نیست !!!
    میشه دقیقا بگی از کدوم جمله فهمیدی که قبل خرابکاری پسورد چنج شده؟
    [/B][/SIZE][/COLOR]
    بله میشه از نامه دوم و سوم رد و بدل شده اکانت the king با مولتی هانتر محترم !!
    که اکانتهایی که روشون هیچ خرابکاری نشده بود و احتمال خرابکاری داده میشد چنج شده !!
    آیپی خرابکار روش لاگ انداخته بود.
    باز هم تبدیل شدن وضعیت از نامه خصوصی و عمومی به عوض کردن آی پی خرابکار روی اکانتی که لوگ انداخته بود
    امید جان وقت داشتند چک بفرمایند این قضیه رو وقت نداشتند چک کنند آی پی اکانت the king و کرانک چرا روی اکانت تندر هست !!
    نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    چون آی پی خرابکار لاگ انداخته مولتی هانتر رفته عوض کرده باشه یعنی قبل اون رو هیچ کس لاگ ننداخته فقط رو اون اکانت بوده ؟؟؟ یعنی فقط این سرور این قانون جدیده یا سرور های قبل هم بوده؟؟؟
    سوالی که کاملا قابل تامل هست !!!
    ببیند شما دچار سوتفاهم شدید علتش هم این هست که توقع دارید مولتی هانتر تحلیل کنه متخلفی که میاد روی تیم رقیب شما خرابکاری میکنه، عینا میاد روی اکانت های شما هم خرابکاری میکنه. که منطقا مولتی هانتر همچین تحلیلی نداشته پس فقط اکانت های سمت متضرر رو بررسی کرده.
    روی هم تیمی های شما بررسی شده.
    مولتی هانتر و مدیریت میتونند تحلیل کنند چنج پس کنند نامه خصوصی بدند اینور نگاه کنند !!! آی پی رو چک نکنند در شمال شرق و جنوب شرق !!!
    ولی نمیتوانند تحلیل کنند که از l1 و j1 و j3 , i1و سرور 25 ایکس و ... که یک تیم ثابت بوده بقیه تیم ها روبروی این تیم ثابت عوض شده !!! چرا همیشه خرید و فروش بوده کتیبه تک هیرو رفته اونور همر واندرزن خورد شده رفته تو کپ ناتار و .....
    مولتی هانتر میتونه به اکانت مستقل در سرور o3 در ساید شمال شرق نامه بده بگه اگر مرتاض منحصر رو زدی دادی جنوب شرق بنت میکنم ! اونم اکانتی که کلا از روز اول تا آخر تو اتحادهای جنوب شرق بوده !!!
    مولتی هانتر میتونه تحلیل کنه پلیر اکانت و صاحب ایمیل رو به رسمیت نشناسه درخواست شماره کارتی رو بکنه که باهاش گلد خریداری شده از صاحب ایمیل !!
    نمیتونه این رو هم تحلیل کنه که اگر کرانک متخلف بود مرتاض یونیک چرا رو اکانت the king هست
    خوب تو همین سرور برای تیم دیگه هم انجام شده پس ربطی به تیم نداره
    باز هم یگ جمله بی معنی دیگه !
    من هنوز در عجبم مدیریت چرا همه چی رو بصورت تیم به تیم نگاه میکنه !!!
    شما حرکات خارق العاده ای زدی که نه تو این سایت و نه هیچ سایت دیگه ای دیده نشده ! نصف اکانتهای شمال غرب رو زدی چنج پس کردی از ترس احتمال خرابکاری حاضر به چک کردن 30 تا آی پی شمال شرق و جنوب شرق نشدی که ببینی از شمال غرب روش لاگین شده در صورتی که برای تک تک اکانتهای شمال غرب اینکار هم انجام شده هم نامه داده شده هم پسشون چنج شده دقیقا چی برای تیم دیگه هم انجام شده کارهایی که برای تیم روبرو بصورت دخالت مستقیم در بازی انجام شده رو مقایسه میکنی با چنج پس کردن یک اکانت بعد از خرابکاری از این تیم !!!
    ویرایش توسط partizan : 08-22-2020 در ساعت 06:54 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

[QUOTE=Omid;36376]پاسخ ها داده شد اما دوستان مطالعه نمی کنند یا سخته فهم حرفهای من.
    در مورد بحث آیپی که دوستان فکر میکنن اینجا ناساست و ما رد آیپی ها رو تا در خونه میزنیم من یه توضیحی بدم. یه آیپی عوض کردن و لاگین کردن رو اکانت ها تا خسارتی وارد نشه نمیشه فهمید که لاگین لیدری هست، سیاست هست یا خرابکاری؟!!! آیپی هم میتونه جدید باشه. لزومی نداره طرف با آیپی که اکانت ساخته بیاد خرابکاری کنه!
    مثال زدم دوباره میزنم یه اکانتی برای تیم مخالفه اما تو ساید دیگه رجیستر میکنه و روی اکانت های هم تیمی هاش توی ساید اصلی خودش لاگین داره حالا ما بیایم پسورد رو عوض کنیم در حالی که خرابکاری انجام نشده ؟

در مورد قیمه نذری وقتی هیچ راهی نباشه هی پیام خصوصی میاد هی اسرار اما وقتی یه سنگ میندازی که طرف میل خودش باشه بزنه یا نزنه دیگه بحث تمومه. حالا چه تیم پرشین باشه چه تیم عربین. اما اگه می خوای ربطش بدی به پول و این چیزا بله تک تک کاربران سایت برای بنده ارزشمندن به خاطر اینکه مشتری ما هستند و اینجا پول خرج میکنن، خیریه دژکوب که نیست. اگه فکر میکنید مشتری مداری کار اشتباهیه اون نظر شخص شماست، نظر بنده متفاوته. من سعی میکنم هوای پلیرمو اگه درخواست به جایی داشته باشه که درخواستش باعث ضرر به دیگران نشه انجام بدم. شما هم پسوردتو بچسب هیچ خرابکاری نمیاد روی اکانتت خرابکاری کنه که به ضررت بشه.

(لطفا اینو بخونید)
    اگه پسورد اکانتی بعد خرابکاری عوض شده برای هر دو تیم بوده نمی دونی برو ازون اکانتی که روش آیپی افتاده بپرس به خاطر ندونستن خودت کسی رو متهم نکن.

درضمن اینکه پسورد اکانت ها عوض بشه تا توش خرابکاری نشه اسمش دخالت در بازی نیست. (البته تاوقتی که پلن شما خرابکاری نباشه)

چرا برای اینور اینکار انجام نشده؟
    به همین سادگی
    ای پی اکانت خرابکار افتاده اینور
    شما چرا پسورد اکانت ما رو برای جلوگیری از خرابکاری عوض نکردی!

اخطار به تمامی اکانت هایی که پسوردشون رو در اختیار دیگران قرار دادند. لطفا در اسرع وقت پسوردتون رو عوض کنید. متشکرم.
    لطفا به دوستان و هم تیمی های خود اعلام بفرمائید.
    دقیقا از این جا مشخص هست که شما کامل در جریان بود اینور هم امکان خرابکاری هست اما به یه پست تو فروم و یه نامه عمومی بسنده کردین
    در صورتی که اونور کامل پسورد ها رو خودتون چنج دادین و نامه زدین شما امکانش هست خرابکاری بشه رو اکانتتون
    دقت کنین احتمالش هست
    ما خودمون پسورد رو براتون چنج کردیم اذیت نشین شما خدای نکرده!

پاسخ داده شد لطفا مطالعه کنید چرا.

اکانتشون بن نشده ایمیلشون بن شده.

وظیفه شماست که پسورد رو به کسی ندید. وظیفه ما نیست که ضرر حاصل از تخلف شما رو جبران کنیم.

یه بار دیگه پست قبلی که زدم رو بخونید لطفا. فکر کنم یه نگاه اجمالی داشتید.
    اولین تناقض در حرفات و کارات
    اگر وظیفه شما نیس بیجا کردی در اکانت های اونور دست بردی پسورد عوض کردی

واقعا جای تاسف داره.
    در مورد درخواست هایی که دارید چند نکته رو خدمتتون عرض کنم:
    • به همه اکانت ها اخطار داده شد که به قوانین احترام بذارند و پسوردشون رو در اختیار کسی قرار ندن.
    • علت اینکه به یه ساید به صورت خصوصی اخطار داده شد این بود که خرابکاری انجام شده بود در اون ساید. نه اینکه قبل خرابکاری پیام خصوصی بدیم.

همین الان گفتین ما چون ای پی دیدیم روشون رفتیم پسوردشون رو عوض کردیم!
      شما بفرمایید روی اکانت هایی که خرابکاری نشده به چه مجوز طی کدوم قانون اومدی پسورد رو از پنل چنج کردی گفتی برو از رو ایمیل وردار؟

مولتی هانتر بیکار نبوده رصد کنه اکانتهای اون ساید رو و بگه "اِاِاِ چه جالب آیپی ساید دیگه اومد ممکنه خرابکاری بشه رو اکانت برم پیام خصوصی بدم!!!" این تصور شما از اتفاقات سروره.

شتر مرغ جان مولتی هانتر بیکار بوده کل ای پی های ساید nw رو چک کنه بیکار نبوده ای پی های ما رو چک کنه؟
    • قطعا ایمیل فرد خرابکار بن میشه اما چه فایده ضربه ای که شما با گوش ندادن به درخواست ما به سرور زدید آیا اینطوری جبران میشه؟
    • وقتی میگیم پسورد رو عوض کنید حتما باید خصوصی بهتون گفته بشه تا انجام بدید؟ پس پیام عمومی واسه عمومه واسه اکانت های شما نیست؟

احسنت چرا به همون پیام عمومی برای ساید nw اکتفا نشده براشون پیام خصوصی فرستادی واسه ما بیل خورده بود کمرمون؟
    • به هیچ عنوان سرور بک داده نمیشه چرا که ممکنه تیم شما یا هر تیم دیگه ای هنوز حوصله پسورد عوض کردن نداشته باشند و پسوردهاشون در اختیار بقیه باشه و این اتفاقات تکرار بشه.
    • همونقدر که کار این فرد پلید زشت و دور از انسانیته و شایسته هزاران فحش، حرکت اکانت های متضرر در عدم توجه به اخطار ها هم نکوهیده است و باید بررسی بشه. باید گفت داداش، مهربون، اون پسورد لامصبو عوض کن. گند کشیده شد به سرور رفت.
    • متضرر اصلی این ماجرا ما هستیم محصولی ارائه میشه با کیفیت بالا اما متاسفانه برخی از کاربرا نحوه استفاده ازش رو بلد نیستند. شما فکر کن چرخ گوشت پرقدرت بدی دست مشتری اون به جای گوشت دستشو بکنه تو سوراخی که نباید بکنه و همه جا جار زده بشه که چرخ گوشتش خوب نیست دست آدم رو چرخ میکنه!!! بدتر اینه که بارها اومدیم هزینه های این خطا رو جبران کردیم و باز ملت دستشون رو می کنن تو سوراخی که نباید بکنن و توقع جبران داشته باشند. به خدا خسته شدیم اگه می خوای دستتو بکنی تو سوراخ محصول ما بندازش دور استفاده نکن!
    • الان تقصیر اون پلیری که اومده تو این سرور یه بازی جذاب ببینه پسوردشم به کسی نداده و به قوانین احترام گذاشته اما این اتفاقات سرور رو به گند کشیده چیه؟ خسارت شما جبران بشه کافیه خسارت این جور پلیرها مهم نیست؟ الان تقصیر اون چیه که شما بی توجهی کردید و سرور بک باید بخوره. اصلا اون دلش نخواد سرور بک بخوره نمیشه؟ گناهش چیه اینکه به قوانین احترام گذاشته. ما بگیم هرکی به قوانین احترام بذاره متضرر میشه؟ نه اصلا هرکی به قوانین احترام نذاشته و متضرر شده هیچ اشکالی نداره. ما ضررشو جبران نمی کنیم چرا که جبران ما شاید به کسی که به قوانین احترام گذاشته ضربه بزنه.

ما گفتیم نظر سنجی بذار همه بیان بگن موافقن یا مخالف
    جواب چی باشه خوبه ؟
    شاید شما نظرت این باشه ما بیایم رو اکانت های شما دف بسازیم!
    وای خدا لول
    چطور میشه یه ایمیل رو نظر سنجی بذاری باز کنی از بن بودن ایمیلی که 1000 تا تخلف کرده مثل بقیه هم تیمیهاش نمیتونی در مورد یه سرور با این سطح نظر سنجی بذاری؟
    قیمه نذری؟؟

پ.ن : ایمیل فرد خاطی مسدود شد. اما چه فایده ...
    ویرایش توسط pho3niX : 08-22-2020 در ساعت 08:09 PM

صفحه 42 از 48 نخستنخست ... 324041424344 ... آخرینآخرین