صفحه 14 از 48 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط monako1 نمایش پست ها
    حالا دوستمون شانیز حذف کردن و موارد فوق مد نظرشون بود

و ما وندیم ولی امید عزیز به نظرم ورزن 4هست سایت شما ابدیت کردن ورزن که کار خاصی نداره شما ابدیت انجام میدی یه سرور تست میزاری 10نفر میبری اونجا میدی برات باگ هارو پیدا میکنن شما رفع میکنی بعد اون یه صفایی به فروم میدی من مطمعا هستم پلیرهای این سایت خیلی بیشتر میشه و با این همه سخت گیری یکی از بهترین سایت ها برای رقابت میشه شما بشین یه سرمایه گذاری بکنید برای ابدیت سرورها و یه سرور پرقدرت برای پلیرها که اگر زیاد شدن مشکلی پیش نیاد شما بعد 2تا سرور کاملا اختلاف پلیر میبینید بعدش یه سرور فینال میزارید اون موقع دیگه شما حال میکنید

مخصوصا الان که نظر بیشتر پلیرها به خاطر گند کاری اسپید ت را جلب این جا شده الان بهترین زمان تغیر هست
    سلام دوست عزیز بهتره راجع به سایت های دیگه توی تاپیک سرور دیگه بدگویی نکنیم هر سایتی یکسری ایرادات داره مثلا همین دجکوب داخل یکی از سروراش بدلیل عدم نظارت امید عزیز یکی از مولتی هانترهاش اقدام به اینسرت دفاع کرد یا مثلا توی یک پلن تمامی اتکها جابجا خورد مثلا رمرها اخرین اتک خوردند پی اسن مشکلات سیستمی و انسانی همه جا هستش و ما پلیر ها باید سعی در اصلاح اون مورد بکنیم تا اون سایت بازی روز به روز بهتر بشه
    مورد بعد اگه فقط سعی کنیم که از یک سایت طرفداری کرده و سایت های دیگه رو تخریب و نابود بکنیم میشه حکایت 2 سال گذشته دجکوب که فقط این سایت بازی بود و فکر میکرد که اگه پلیر ها اینجا بازی نکنند هیچ جای دیگه واسه بازی ندارند و مدیریت به پیاه های بازیکن ها جواب سر بالا میدادولی الان با وجود رقیب توجه به پلیر ها و شنیدن انتقادهای اونها را مورد توجه قرار داده پس نتیجه میگیریم رقابت بین سایتهای بازی خیلی خوبه
    موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    1-از استارت سرور یدونه کتیبه ی انبار بزرگ مخفی روی همه اکانت ها فعاله که باعث میشه ظرفیت انبارت دوبرابر حالت استاندارد باشه
    2-کپ ماکسیممش لول20 هستش و لول21ش قفله!
    3-آهنگری زره سازی و اسلحه باید باهم باشن ولی جدا جدا هستن!
    4-گریز لشکریان فقط باید برای پایتخت باشه که اینطوری نیست
    5-کتیبه احمق با چیف یا تعویض دهکده تاثیرش عوض نمیشه و فقط باید تایمش بگذره که اینم اشتباهه
    6-خبری از جایزه های اتحاد برای اموزش فلزکاری امتیازفرهنگی و تجارت نیست !
    7-در بخش جزییات بیشتر وقتی جایزه منبع میده به صورت رندم نمیده و از منبعی میده که در انبارا کمترین میزانو داره
    8-بخش عمومی در قسمت آمار که رنک هجومی و دفاعی نیروهارو نشون میده وجود نداره
    9-وقتی مپ رو باز میکنید و روی یک دهکده ای کلیک میکنید شبیه ساز جنگی وجود نداره و حتما باید رفت اردوگاه و نیروهارو دستی وارد کرد
    10-بخش گزارش اطراف در گزارش ها اصلا وجود نداره
    11-چکش زدن در حراجی کلا با دژکوب اصلی متفاوته
    12-اکانتی اگه بن بشه به راحتی اب خوردن میشه بهش اتک داد و حال کرد . شما مولتی بکش به هر نحوی که میتونی بعدش بن بشه هم مهم نیست . برو مختصات 300 300 بکش که فقط خودت بعد از بن شدن ریدش بدی
    13-اگه یه اکانت با یه اکانت دیگه ایمیلاشون شبیه هم باشه حتی اگه پلیر مجزا داشته باشه و هیچ تخلفی هم صورت نگرفته باشه بازم اکانتی که ضعیفتره بن میشه !
    14-حیوونای تولیدی ابادی یا بیشتر از حد زیاد میشه یا بکل قطع میشه!
    15-کسی که سیستم یا لپتاپ نداشته باشه و فقط با گوشی بازی کنه باید بره غار بچرونه
    16-اگه کسی داخل سرور فقط برای کلوپ طلایی گلد خریده باشه و اخر سرور داخل اتحاد برنده باشه نمیتونه گلدایی که برنده شده رو انتقال بده!
    ----------
    والا 4سال پیش که از این سایت رفتم تا الان این مشکلات درست نشده که هیچ تازه مشکلات شماره 13به بعد هم جدیدا اضافه شده
    انتظار داشتم مشکلات حل بشه شاید منم بازی کردم نه اینکه فقط 4تا عکس از سایت اورجینال ت ر ا و ی ن کپی بشه و اسمش بشه گرافیک جدید .
    گرافیک جدید یعنی امکانات جدید هم روش باشه . نژاد های جدید هم روش باشه . مثلا ویو بیلدر روش باشه . اینونتوری قهرمان منابعی که از طریق قهرمان میاد توش باشه و هرموقع دل ادم خواست بتونه استفاده کنه و چند ده تا مورد دیگر...
    پس اینجا اسمش دژکوبه و هنوز ت ر ا و ی ن نشده
    دلیل حذف اکانت منم این موارد بالا بودن . هرموقع اصلاح شدن بگین منم بیام بازی کنم.
    پینوشت : 2 هفته اول هم تا 1غارت هم اومدیم که نشون داده بشه سطح سرور اینجا با 12ساعت پلی در طول شبانه روز چقدر بالاس
    پینوشت 2 : سطج سرور d3 یا b5 و i3رو با الان مقایسه کنین

من الله توفیق
    سلام
    واقعا واجب شده یک سرور با احسان همبازی بشم تا ترفند زیر ساید و پلیرهای ساید خود کشیدنو با تمام جزئیات ازش یاد بگیرم واسه خودش صاحب سبکه تو این زمینه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaniz نمایش پست ها
    1-از استارت سرور یدونه کتیبه ی انبار بزرگ مخفی روی همه اکانت ها فعاله که باعث میشه ظرفیت انبارت دوبرابر حالت استاندارد باشه
    2-کپ ماکسیممش لول20 هستش و لول21ش قفله!
    3-آهنگری زره سازی و اسلحه باید باهم باشن ولی جدا جدا هستن!
    4-گریز لشکریان فقط باید برای پایتخت باشه که اینطوری نیست
    5-کتیبه احمق با چیف یا تعویض دهکده تاثیرش عوض نمیشه و فقط باید تایمش بگذره که اینم اشتباهه
    6-خبری از جایزه های اتحاد برای اموزش فلزکاری امتیازفرهنگی و تجارت نیست !
    7-در بخش جزییات بیشتر وقتی جایزه منبع میده به صورت رندم نمیده و از منبعی میده که در انبارا کمترین میزانو داره
    8-بخش عمومی در قسمت آمار که رنک هجومی و دفاعی نیروهارو نشون میده وجود نداره
    9-وقتی مپ رو باز میکنید و روی یک دهکده ای کلیک میکنید شبیه ساز جنگی وجود نداره و حتما باید رفت اردوگاه و نیروهارو دستی وارد کرد
    10-بخش گزارش اطراف در گزارش ها اصلا وجود نداره
    11-چکش زدن در حراجی کلا با دژکوب اصلی متفاوته
    12-اکانتی اگه بن بشه به راحتی اب خوردن میشه بهش اتک داد و حال کرد . شما مولتی بکش به هر نحوی که میتونی بعدش بن بشه هم مهم نیست . برو مختصات 300 300 بکش که فقط خودت بعد از بن شدن ریدش بدی
    13-اگه یه اکانت با یه اکانت دیگه ایمیلاشون شبیه هم باشه حتی اگه پلیر مجزا داشته باشه و هیچ تخلفی هم صورت نگرفته باشه بازم اکانتی که ضعیفتره بن میشه !
    14-حیوونای تولیدی ابادی یا بیشتر از حد زیاد میشه یا بکل قطع میشه!
    15-کسی که سیستم یا لپتاپ نداشته باشه و فقط با گوشی بازی کنه باید بره غار بچرونه
    16-اگه کسی داخل سرور فقط برای کلوپ طلایی گلد خریده باشه و اخر سرور داخل اتحاد برنده باشه نمیتونه گلدایی که برنده شده رو انتقال بده!
    ----------
    والا 4سال پیش که از این سایت رفتم تا الان این مشکلات درست نشده که هیچ تازه مشکلات شماره 13به بعد هم جدیدا اضافه شده
    انتظار داشتم مشکلات حل بشه شاید منم بازی کردم نه اینکه فقط 4تا عکس از سایت اورجینال ت ر ا و ی ن کپی بشه و اسمش بشه گرافیک جدید .
    گرافیک جدید یعنی امکانات جدید هم روش باشه . نژاد های جدید هم روش باشه . مثلا ویو بیلدر روش باشه . اینونتوری قهرمان منابعی که از طریق قهرمان میاد توش باشه و هرموقع دل ادم خواست بتونه استفاده کنه و چند ده تا مورد دیگر...
    پس اینجا اسمش دژکوبه و هنوز ت ر ا و ی ن نشده
    دلیل حذف اکانت منم این موارد بالا بودن . هرموقع اصلاح شدن بگین منم بیام بازی کنم.
    پینوشت : 2 هفته اول هم تا 1غارت هم اومدیم که نشون داده بشه سطح سرور اینجا با 12ساعت پلی در طول شبانه روز چقدر بالاس
    پینوشت 2 : سطج سرور d3 یا b5 و i3رو با الان مقایسه کنین

من الله توفیق
    احسان جان این نکاتت درسته اما حداقل ما میدونیم دلیل حذفتو، لطفا یه عکس از همر هات در تاریخ حذفت بزار همه ببینند ، اگه میخای من لینک دارم ، یکیش دیوار شد بعدی هم خیلی ناجور خفت شد ، اینارو هم به پایین بودن سطح سرور اضافه کن
    ویرایش توسط deadlock : 06-28-2020 در ساعت 06:14 PM
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز بهتره راجع به سایت های دیگه توی تاپیک سرور دیگه بدگویی نکنیم هر سایتی یکسری ایرادات داره مثلا همین دجکوب داخل یکی از سروراش بدلیل عدم نظارت امید عزیز یکی از مولتی هانترهاش اقدام به اینسرت دفاع کرد یا مثلا توی یک پلن تمامی اتکها جابجا خورد مثلا رمرها اخرین اتک خوردند پی اسن مشکلات سیستمی و انسانی همه جا هستش و ما پلیر ها باید سعی در اصلاح اون مورد بکنیم تا اون سایت بازی روز به روز بهتر بشه
    مورد بعد اگه فقط سعی کنیم که از یک سایت طرفداری کرده و سایت های دیگه رو تخریب و نابود بکنیم میشه حکایت 2 سال گذشته دجکوب که فقط این سایت بازی بود و فکر میکرد که اگه پلیر ها اینجا بازی نکنند هیچ جای دیگه واسه بازی ندارند و مدیریت به پیاه های بازیکن ها جواب سر بالا میدادولی الان با وجود رقیب توجه به پلیر ها و شنیدن انتقادهای اونها را مورد توجه قرار داده پس نتیجه میگیریم رقابت بین سایتهای بازی خیلی خوبه
    موفق باشید
    دوست خوبم یه چیزی میفرمائید بقیه دوستان می خونن باور میکنن. اینسرت؟؟؟؟؟

رویه ما تو این چند سال عوض نشده که بخوایم یه وقت خدای نکرده جواب کسی رو سربالا بدیم به خاطر چیزی که شما گفتید. بله من عمدا جواب یه سری از دوستان که درخواست نابه جا دارند رو سربالا میدم ولی شما یه مورد درخواست منطقی بیار که بنده جواب سربالا داده باشم....
    ما همینطوری به اینجور درخواستا جواب سربالا میدیم شما میگی مولتی هانتر اینسرت میکنه وای به حال اینکه جواب گرم داده باشیم به کسی!!!

حضرت علی علیه السلام می فرمایند: «میان حق و باطل جز چهار انگشت فاصله نیست. از آن حضرت درباره معناى این فرمایش سؤال شد. امام انگشتان خود را به هم چسباند و آن*ها را میان گوش و چشم خود گذاشت و آن گاه فرمودند: باطل این است که بگویى: شنیدم و حق آن است که بگویى: دیدم.» (نهج البلاغه (صبحی صالح) ص. ۱۹۸)
    یعنی شنیدنیها را مثل دیدنیها که با چشم دیده ای، باور مکن و تا یقین نکردی، سخن این و آن را، درباره افراد نپذیر.
    شما اگه خودت دیدی که مولتی هانتر ما اینسرت کرده من همینجا تمام دوستان رو شاهد میگیرم که سند 6 دنگ این سایت رو به اسم شما بزنم که بدونی چقدر باور شما برای من مهمه که می خوام دنیاش نباشه شما فکر کنی ما اینجا یه وقت اینسرت میکنیم.

در مورد جابه جا خوردن حملات حق با شماست ممکنه در قدیم باگ خورده باشه و حملات جابه جا نشسته که هیچ عمدی در کار نبوده.

و درمورد صحبت نکردن در مورد جای دیگه 100 درصد با شما موافقم و از دوستان خواهش میکنم بدگویی سایت های دیگه رو اینجا نکنن. همینطور که ما دوست نداریم بد ما جای دیگه گفته بشه، قطعا منصفانه و جوانمردانه نیست که بدگویی جای دیگه اینجا باشه و ما خوشمون بیاد!

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان لطفا موارد خارج از تاپیک رو در تاپیک مجزا مطرح کنن ممنون میشم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    اینکه میگن این سرور بدون مولتی هست با یه نگاه به تاپ غارت مشخصه که 4.5 نفر اول دارن مولتی میزنن حتما راه دور زدن قانونشو پیدا کردن چون تا اونجا که من دیدم فارم به ندرت پیدا میشه اونم با فاصله زیاد
    در مورد انبارا هم که 2برابر شده پس به نسبت باید هزینه ساخت نیرو هم حداقل 2برابر بشه
    آهنگری هم زره سازی داره هم اسلحه سازی که ورژن 3.6 اینجوری بود البته با 2ساختمون مجزا اینجا ساختمون یکی هست حواست نباشه جای اسلحه سازی زره و میبری بالا چون دیفالتش رو زره سازیه
    آبادی ها اصلا زاد و ولد نداره حداقل باید همزمان با ریست تاپ زاد و ولد آبادی و ناتار هم شروع بشه به نسبت تایم سرور هر چی سرور جلو میره حیوون ها بیشتر بشه
    دیگه زیادی همه چی رو ایزی موده
    از هر دهکده حداکثر میشه 5کا حمله زد که این واسه کسی که بدون مولتی بازی میکنه خیلی عقب میوفته قدیم ت ر ا و ین رو 10کا بود که بعدا این محدویت و برداشتن
    بزرگترین مشکلش نداشتن باته حالا غارت و یا سیلور میفرسته الان دیگه همه کار و زندگی دارن وقت دستی آپ کردن ساختمون و منابع ندارن
    الان ورژن جدید کام ارسال نیرو دفاعی و پوش و جانشینی فقط از داخل اتحاد ارسال میشه اینجا هم اونجوری بشه خیلی راحت آمار مولتی ها و دفسازها در میاد

این ایراداتی بود که تا اینجا مشخصه

6. تشکر Omid, mohsen.2pac, sw team, lucifer تشکر نمود
    نپسندیدن EaGl نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

مدیریت سایت محدودیت اتک برای هر دهکده درسته وحرفی توش نیست

ولی محدودیت اکانت 10هزارتا دیگه چیه ؟؟؟؟
    بهتر نیست اینارو اول سرور توی تایپیک بزارید تا یکی مثل ما پول و قتش هدر نده
    شما الان اجبار کردی که هرکس 2تا همر بسازه که حتما به خاطر زیر ساخت ضعیف سایت هست برای این که تعداد اتک ها بالا نره و سایت هنگ نکنه این کار کردید درسته ؟؟
    بعد توی سروری که مولتی نیست و باید رید بزنی امدید محدودیت اکانت گذاشتید واقعا کم کم دارم پشیمون میشیم اخه این قانون کجا هستش
    من هر چقدر بخوام باید بتونم همر بسازم اصلا اینجوری اکنت جنگی و جنگی بازی کردن معنی نداره
    لطفا این مشکل حل کنید اگر حل نمیکنید اعلام کنید تا ما هم بدونیم بریم یا نه

8. تشکر EaGl, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن EaGl, lucifer پسندید
    نپسندیدن sw team نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

شما الان اجبار کردی که هرکس 2تا همر بسازه که حتما به خاطر زیر ساخت ضعیف سایت هست برای این که تعداد اتک ها بالا نره و سایت هنگ نکنه این کار کردید درسته ؟؟
    بعد توی سروری که مولتی نیست و باید رید بزنی امدید محدودیت اکانت گذاشتید واقعا کم کم دارم پشیمون میشیم اخه این قانون کجا هستش
    من هر چقدر بخوام باید بتونم همر بسازم اصلا اینجوری اکنت جنگی و جنگی بازی کردن معنی نداره
    یه لیست کامل از اپشن های مورد نیازتون بدین بگیم سایت رو اونجوری تنظیم کنن:| اینجا دژکوبه اسپیدترا نیست!!!
    قبلنا امید همش میگفت اینجا دژکوبه ت ر اوین نیس:دی

10. نپسندیدن lucifer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

سلام

درود

نوری جان این سایت حداقل شش سال هست که این محدودیت رو داره واسه همین تو فروم گفته نشده و دوستانتون در ساید و اتحادتون قبلا اینجا بازی کردند و میدونن

اما اگر هم این محدودیت وجود نداشت برای پلیرها فرقی نمیکرد با توجه به غارت خودکار و فارمیاب ، چون برای همه اینجور بود و*همه ریدر هستن با این اپشنا، اگر سه همره بازی میکردن به اون دو همر باز هم منابع کمتری میرسید ، بجز اینکه بیابون نشین بشی با مختصاتای متفاوت و واحه های شخصی اونم دیگه با تعریف جنگی بازی کردن شما جور در نمیومد
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 06-30-2020 در ساعت 09:19 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نادرست هم نمیگه نوری!!! حالا که دیگه مولتی بازی نیست تکلیف اکانتهای جنگی چیشه؟؟؟ بیابون نشینی هم جزو بازی هست و سبکیه واسه خودش!! به نظر منم باید محدودیت برداشته شه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

13. تشکر M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن deadlock, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    حیف و صد حیف که فروم سرور بیشتر شده مانند صفحه انتقادات
    شهروندو مافیام باز یه خط و نشون داره اما اینجا همونم نیست
    کاش نرمال اینطور نباشه یکم شور بدین به سرور

15. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید
صفحه 14 از 48 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین