درود، چه خبرتونه !!! صداتون تا سرکوچه میاد :دی

اول که از اب گل الود ماهی بگیرم - امید خان اون قضیه رید خودکار رو که سعید هم گفت و شما هم گفتی قابل انجام هست حتما لحاظ کن واسه نرمال

در مورد جانشینی و مولتی بازی یه راه خوب داره بنظر من که خیال همه راحت بشه فردا هم شائبه پیش نیاد - از زمانی هر اکانت بتونه جانشین بذاره که پاپش یه عددی معقولی شده باشه که دیگه حرفی توش نباشه(هزار مثلا یا هرچیزی که نظر همه هست) اینجوری خیال همه راحت هست که یک شخص حقیقی روی اکانت بوده - ولی اینکه کلا بخوایید اکانتی رو بن کنید وسط سرور اشتباهه، شاید واسه پلیر مشکلی پیش بیاد یک ماه دوماه نباشه فقط بتونه چند روز یکبار لاگین کنه و اکانتشم بدرد ساید بخوره و سرمایه گذاری روش شده باشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
ببینید آی پی های لوگین رو پاک کردین ، این اکانت روزانه لاگین زیادی داره ، ولی سایت شما برای ورود لاگین نیاز نداره ! وقتی من دیشب صفحه لپتاپ رو میبندم و صبح میام ادرس سایت رو میزنم ، صفحه ی اکانتم بدون نیاز به لاگین میاد بالا !

موفق باشید

اینو میلاد دقیقا داره درست میگه، من با گوشی پلی میدم معمولا بجز مواقعی که پلنی چیزی باشه، بارها واسم پیش اومده که لانچ زدم لپ تاپ خاموش شده و سه روز بعد دوباره لانچ داشتیم اومدم فایر فاکس رو باز کردم بدون لاگین راست رفته رو اکانت - کافیه بری هیستوری و لینک سرور رو کلیک کنی