صفحه 6 از 48 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوستان برخورد با مولتی اکانتی تهش همین میشه که میبینید.
    تنها دلیل منطقی که برای برخورد با مولتی اکانتی ذکر شده کوچک شدن همرها نسبت به دف ها هست که اینم راه حل داره در غیر اینصورت فقط جنگ اعصاب هست که مشاهده می فرمائید.

دوستان اکانت رو بالاخص هفته اول با جانشینی نمیارن بالا. لطفا درین مورد چه تو تاپیک چه تو پیام خصوصی نامه نزنید. جانشینی تعریفش مشخص هست و کسی که نمیتونه هفته اول بازی کنه بهتره این سرور رو استراحت کنه و از سرور های بعدی شروع به بازی کنه. هفته اول با جانشینی بازی نکنید.
    هیچ اعتراضی درین زمینه قبول نیست. هرچی اعتراض بیشتر بشه ما به این نتیجه میرسیم که مولتی اکانتی رو باز بذاریم. شتر سواری که دولا دولا نمیشه.
    یا می خواهید با مولتی اکانتی برخورد بشه یا نمی خواهید. ما که نمی خواهیم اما به خواست کاربران احترام گذاشتیم. باقی دوستان هم مولتی نکشن و به قوانین احترام بذارن و مطمئن باشن که قوانین برای همه یکسانه. حالا یه نفر بلده دور بزنه اون ربطی به مولتی هانتر و سکه خریدن نداره. لطفا با تهمت زدن صورت مسئله رو عوض نکنید، تحمل ما هم حدی داره. اگه سرور بدون مولتی اکانتی جذاب میشه پس تحمل کنید وگرنه ما سرمون درد نمی کنه واسه خودمون فحش و تهمت بخریم لنگ چهارتا پک طلا هم نیستیم به خاطرش فحش میدید و تهمت میزنید. با طلا و بی طلا هرکی تخلف کنه مسدود میشه.

بخواد اینطوری هجمه وارد بشه به برخورد با تخلفات این سرور آخری خواهد بود که با مولتی اکانتی برخورد میشه. به جاش مولتی اکانتی رو آزاد میکنیم و طور دیگه همر ها رو تقویت خواهیم کرد.

واقعا که از اتفاقات داخل سرورتون خوب اطلاع دارید امید عزیز من اکانت ساختم فقط جانشین کردم توجه بکن فقط جانشین کردم و با پسورد اصلی لاگین داشتم روی اکانت هنوز 3ساعت از فعالسازی نگذشته که اکانت بان شد این یعنی چیییییی شورشو مولتی هانترهای بیسوادت دراوردند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تنها دلیل منطقی که برای برخورد با مولتی اکانتی ذکر شده کوچک شدن همرها نسبت به دف ها هست که اینم راه حل داره در غیر اینصورت فقط جنگ اعصاب هست که مشاهده می فرمائید.

دوستان اکانت رو بالاخص هفته اول با جانشینی نمیارن بالا. لطفا درین مورد چه تو تاپیک چه تو پیام خصوصی نامه نزنید. جانشینی تعریفش مشخص هست و کسی که نمیتونه هفته اول بازی کنه بهتره این سرور رو استراحت کنه و از سرور های بعدی شروع به بازی کنه. هفته اول با جانشینی بازی نکنید.
    هیچ اعتراضی درین زمینه قبول نیست. هرچی اعتراض بیشتر بشه ما به این نتیجه میرسیم که مولتی اکانتی رو باز بذاریم. شتر سواری که دولا دولا نمیشه.
    یا می خواهید با مولتی اکانتی برخورد بشه یا نمی خواهید. ما که نمی خواهیم اما به خواست کاربران احترام گذاشتیم. باقی دوستان هم مولتی نکشن و به قوانین احترام بذارن و مطمئن باشن که قوانین برای همه یکسانه. حالا یه نفر بلده دور بزنه اون ربطی به مولتی هانتر و سکه خریدن نداره. لطفا با تهمت زدن صورت مسئله رو عوض نکنید، تحمل ما هم حدی داره. اگه سرور بدون مولتی اکانتی جذاب میشه پس تحمل کنید وگرنه ما سرمون درد نمی کنه واسه خودمون فحش و تهمت بخریم لنگ چهارتا پک طلا هم نیستیم به خاطرش فحش میدید و تهمت میزنید. با طلا و بی طلا هرکی تخلف کنه مسدود میشه.

بخواد اینطوری هجمه وارد بشه به برخورد با تخلفات این سرور آخری خواهد بود که با مولتی اکانتی برخورد میشه. به جاش مولتی اکانتی رو آزاد میکنیم و طور دیگه همر ها رو تقویت خواهیم کرد.
    شما بیا تو سرور اکانتی،که همین امروز زده شده،بگو دلیل مسدود شدنش،چیه بعد حرفتون قبول میکنیم اکانت lumia چرا باید بن بشه،نه جانشینی داره نه ای پی ولی سند نیاوردی برای مسدود شدنش عذر خواهی فراموش نشه و هنچنین خسارت اکانت

200t
    Guest
    سلام شب همگی بخیر

قبلا هم در مورد مولتی اکانتی صحبت کردم و این پیشنهاد رو به دادم

برای بن کردن اکانت ها ، آی پی مشترک و پوش کردن رو مد نظر قرار بدین ، و طبق قانون باهاش برخورد کنید . ولی حق دارید که اکانتی که یک هفته فقط با جانشینی بالا اومده رو هم بن کنید

این قانونی هست که توی کام هم اجرا میشه . وقتی اکانت بن میشه باید طوری با پلیر صحبت شه که خود پلیر هم قانع بشه

یعنی بهش بگید این اکانت یک هفته فقط با جانشینی روش لاگین شده و جانشینیش برداشته شده ، و دومرتبه جانشین کردین با یک آی پی دیگه و دومرتبه با جانشینی وارد شدین
    خب این معلومه مولتی اکانت هست ،

یا اکانت هایی که واحه خالی میکنند با قفس برای اکانت اصلی
    و اکانت هایی که پوش منابع رو انجام میدن
    و اکانت هایی که آی پی مشترک خوردن و سو استفاده کردن ( اگه من یک بار آی پی خوردم با اکانت دوستم نباید برخورد بشه چون شاید رفتم کاری انجام بدم ، ولی اگه این ای پی مشترک بارها تکرار شه و سو استفاده شه باید برخورد صورت بگیره )

همین رو اجرا کنید مطمئن باشید هیچکس ناراضی نمیتونه باشه
    ویرایش توسط 200t : 06-13-2020 در ساعت 01:28 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام شب همگی بخیر

قبلا هم در مورد مولتی اکانتی صحبت کردم و این پیشنهاد رو به دادم

برای بن کردن اکانت ها ، آی پی مشترک و پوش کردن رو مد نظر قرار بدین ، و طبق قانون باهاش برخورد کنید . ولی حق دارید که اکانتی که یک هفته فقط با جانشینی بالا اومده رو هم بن کنید

این قانونی هست که توی کام هم اجرا میشه . وقتی اکانت بن میشه باید طوری با پلیر صحبت شه که خود پلیر هم قانع بشه

یعنی بهش بگید این اکانت یک هفته فقط با جانشینی روش لاگین شده و جانشینیش برداشته شده ، و دومرتبه جانشین کردین با یک آی پی دیگه و دومرتبه با جانشینی وارد شدین

خب این معلومه مولتی اکانت هست ،
    یا اکانت هایی که واحه خالی میکنند با قفس برای اکانت اصلی
    و اکانت هایی که پوش منابع رو انجام میدن
    و اکانت هایی که آی پی مشترک خوردن و سو استفاده کردن

همین رو اجرا کنید مطمئن باشید هیچکس ناراضی نمیتونه باشه
    سلام
    میلاد جان دقیقا کجای کام شما دیدی که بعد از یک هفته که اکانتو با جانشینی بالا اوردی اکانت بان شده؟

اولا یک هفته نیست و بعد از 14 روز اگر با پسورد اصلی روی اکانت لاگین نکنی اکانت از جانشینی در میاد و اگه شما دوباره با همون ای پی اولی که اکانتو ساخته باشی بری و اکانتو جانشین بکنی بان نمیشی
    در مورد اکانتهایی که پوش منابع میشوند توی سرور مقدماتی 2019 اکانت من داشت 2تا اکانت مولتی را از هفته 4بازی مرتب کپشونو رید میداد ولی هیچکدام بان نشد چرا؟؟؟ چون اصلا هیچکدام از قوانین بازی که شما برای ثبت نام قبول میکنی را نقض نکرده بودند

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2113 نمایش پست ها
    سلام
    میلاد جان دقیقا کجای کام شما دیدی که بعد از یک هفته که اکانتو با جانشینی بالا اوردی اکانت بان شده؟

اولا یک هفته نیست و بعد از 14 روز اگر با پسورد اصلی روی اکانت لاگین نکنی اکانت از جانشینی در میاد و اگه شما دوباره با همون ای پی اولی که اکانتو ساخته باشی بری و اکانتو جانشین بکنی بان نمیشی
    در مورد اکانتهایی که پوش منابع میشوند توی سرور مقدماتی 2019 اکانت من داشت 2تا اکانت مولتی را از هفته 4بازی مرتب کپشونو رید میداد ولی هیچکدام بان نشد چرا؟؟؟ چون اصلا هیچکدام از قوانین بازی که شما برای ثبت نام قبول میکنی را نقض نکرده بودند
    خب علی جان اینی که داری میگی دقیقا دور زدن قانون هست ، توی کام هم اگر ریپورت شه و پوش تشخیص داده شه بن میشه
    ولی اونجا چون بحث فارم کردن مطرح هست این اتفاق کمتر میفته
    ولی اینجا همش خودمونیم و نمیتونیم خودمون رو گول بزنیم که برادر من

این بحث 14 روز هم بله درسته ولی برای برخورد با مولتی اکانتی بهتره که کمتر باشه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

از این ور بوم افتادیم فکرکنم. ما همه خواستار حذف مولتی بازی صتعتی هستیم و با مولتی بازی سنتی مشکلی نداریم فکر میکنم.
    اصلا مولتی چیه؟؟؟ اکانتی باید بن شه که در راستای پوش اکانت دیگه بازی میکنه و کپش میره زیر رید نه اکانتی که صرفا جهت دف سازی میدی دوستی برات بالا بکشه و ایپی نگه داره ن
    امید جان یکم بحثو میپیچونی تا به هدفت برسی فکر کنم و با فشار به خود پلیرا بگی دید گفتم نمیشه جلشو گرفت!! والا اول همین تایپیک که بحث شدو نگاه کنی گفتیم با قوانین کام برو جلو یا همون قوانین قبلی خود اینجا که بوده انجام بده. بحث مولتی ازاد که اصلا حرفشو نزن اینجام میشه اسپید ترا و واسه خیلی از ما ها تمام. ولی ولی همه میدونیم واسه جذابیت بازی نیاز به اکانت هست و با توجه به کمبود پلیر مجبوری به صورت سنتی مولتی دفاعی بالا بکشی. البته که اگه ایپی خورد یا پوش شد باید بن شه ولی به جرم کد گلد یا ایمیلهای مشهابه یا جانشینی به نظرم بن نشه بهتره.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همه دوستان
    اول از همه جا داره يه تشكر كنم از اميد عزيز بابت اين همه تغييرات حالا به اينكه موفق بوده يا نه كاري ندارم ولي همينكه به حرف بچه ها گوش ميده و انتقاد پذيره جاي تشكر داره . اما يه خواهش دارم بابت يه چيزي تو مايه هاي vps ولي فقط برا غارت دوستان دقت كنيد فقط برا غارت ، واقعا با اين وضعيت من به شخصه نمي تونم اصلا غارت بزنم چون وقت اينكه هر چند دقيقه كه چه عرض كنم هر يك ساعتم نميرسم بيام غارت بزنم ، ريد بدم مشكل از شما نيست اميد جان مشكل از امثال ماست كه زندگي و زن و بچه همه وقتمونه گرفته اما اعتياد داريم به بازي اگه بتوني يه كاري برا ما هم بكني عاليه اگرم نه كه ما فول دفساز شديم رفت فقط به عشق اينكه كنار بچه ها باشيم

- - - Updated - - -

راستي يادم رفت آقا ميلاد پست جديد مبارك باشه ديگه پشت ميزي شدي

8. پسندیدن M3nTaL, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خیلیامون تا زمانی موافق مبارزه با مولتی بازی هستیم که مولتی خودمون بن نشده باشه
    وقتی مولتی خودمون بن شد دشمن درجه یک ادمین و مولتی هانتر می شیم و شروع میکنیم به بهونه آوردن در حالی که خودمونم میدونیم این اکانت مولتی بوده
    ولی سعی کردیم با روش های رایج و غیر رایج قوانین رو دور بزنیم و کلاه شرعی رو قضیه بذاریم
    این حرکتا واقعا جالب نیست خودمون که میدونیم با خودمون چند چندیم کیو میخوایم گول بزنیم؟
    مجددا از مولتی هانتر بابت صراحت لهجه و عملکرد قویش تشکر میکنم
    مخصوصا بابت بن کردن مولتی های کاروی عزیزم متشکرم ))

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

من واقعا متاسفم که همچنین پستی میبینم از سمت مدیریت یک سایت ! اون هم با توجه به تلاش برای احترام گذاشتن به نظرات کاربران
    یک هفته تمام وقت گذاشتیم تمام پلیرهایی که به نحوی سابقه بازی داشتند اومدند نظر دادند بحث شدم فکر شد تبادل نظر شد به این نتیجه رسیدیم که تو سرورهای سرعت پایین با مولتی اکانت برخورد بشه
    بعد امید جان میای مینویسی به دلیل فشارها آخرین سروری هست که با مولتی اکانت برخورد میشه !!! چون اعتراض میکنند !!
    برادر من اکانت رنک 4 کلی سرور اسپید به دلیل مولتی اکانت بن دایم شد پلیر هم داشت و داره روش گلد هم حریده شده بنده هم عروسیم بوده 36 ساعت نتونستم لوگین کنم به دلیل بالا اومدن با جانشینی بن دایم شد به مولتی هانترت گفتم اگر تشخیص دادی بن کن اگه قراره هرکس بیشتر گریه کنه شلوغ کاری کنه حرف اون به کرسی بشینه بگو ما که پلیر داریم میاریم گلد داریم میدیم جهنم و ضرر 2 تا بچه 18 ساله هم بیاریم فقط به مولتی هانتر نامه بدن تحقیر و توهین کنن صدای ما هم بجایی برسه
    مولتی هانتر های شما ضعف دارند مسلما کسی منکرش نیست ولی بزرگترین ضعفشون در این هست که شما به عنوان مدیر سایت با همین پست راحت پشتشون رو خالی میکنی برادر من
    اکانتهایی که چه تو ساید شمال شرق و چه تو ساید جنوب شرق بن شده شامل دو دسته است یکسری واقعان اکانت مولتی بودند یکسری پلیر داشتند و بن شدند باز احترام گذاشتیم به مولتی هانتر گقتیم اکانتها رو حدف کنند و اعتراضی نشه
    شما به جای اصلاح وضعیت موجود داری باز صورت مساله رو پاک میکنی
    این عده ای که اعتراض دارند که مولتی اکانت آزاد بشه با مولتی اکانت برخورد نشه دقیقا کجان ؟؟؟ آدرس فروم رو بهشون بده بیان همینجا پست بزارند حداقل ما ببینیم و همه بفهمن طرف که ادعاش تا 7 آسمون اونورتر میره دو زار از این بازی حالیش نیست !!
    برادر من با جانشینی اکانت بالا اومدن مشکلی نداره شما اگر احساس میکنی یک اکانت با جانشینی طولانی مدت داره میاد بالا مدت جانشینی صرف رو کم کن این که دیگه دست خودته بطور مثال نسبت بزار بین لوگین و فعالیت با پسورد اصلی و پسورد جانشینی نسبت رعایت نشد جانشینی رو بپرون دوباره جانشین شد مدت کوتاه تری بتون جانشین بشه نه اینکه اکانتی رو که پلیر اصلی داره 36 ساعت دقیقا پلیرش نبوده بخاطر جانشینی مولتی تشخیص بدید و بن دایم کنید باز هم در این مورد مقصر مولتی هانتر نیستند مقصر شمایید قوانین رو واضح بنویسید این که دیگه ایرادی نداره بگید اکانت اگر صرفا با جانشینی بیاد بالا یا فعالیت جانشین از پلیر اصلی بیشتر باشه مولتی اکانت تشخیص داده میشه حوصله اصلاح کردن 4 تا خط رو نداری که به عنوان قوانین گذاشته تمام فشار ها رو گذاشتی رو پلیر ها و مولتی هانتر هرچی هم میشه میگی سرور بعد برخورد نمیشه !! بنظر تمام کسایی که زمان گذاشتند و قدیمی این بازی هستند عملا داری بی احترامی میکنی با این حرفت
    مورد بعدی اکانتی که بن میشه تو پروفایلش نوشته بشه توسط مولتی هانتر که بن شده پلیرها ببیند که مولتی هانتر داره این کار رو انجام میده این هم مشکل شماست باز چون هیچ مشاهده بصری وجود نداره من هم میتونم بگم هر اکانتی بن بوده آزاد شده
    مورد بعدی مولتی اکانت بازی مولتی اکانت بازی اسمشه سنتی و صنعتی هم نداره اگر من و امثال من عادت کردیم یه اکانت مولتی بزنیم که باهاش دف بسازیم برای اکانت اصلی یا یه کپ شارژ بدیم دوستانی هستند که با 20 تا اکانت این کار رو انجام میدند نمیشه با این برخورد کرد با اون برخورد نکرد
    اجازه بدید رویه موجود با شنیدن نقطه نظر های پلیرها و مولتی هانتر به تعادل برسه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeid.Italiano نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    اول از همه جا داره يه تشكر كنم از اميد عزيز بابت اين همه تغييرات حالا به اينكه موفق بوده يا نه كاري ندارم ولي همينكه به حرف بچه ها گوش ميده و انتقاد پذيره جاي تشكر داره . اما يه خواهش دارم بابت يه چيزي تو مايه هاي vps ولي فقط برا غارت دوستان دقت كنيد فقط برا غارت ، واقعا با اين وضعيت من به شخصه نمي تونم اصلا غارت بزنم چون وقت اينكه هر چند دقيقه كه چه عرض كنم هر يك ساعتم نميرسم بيام غارت بزنم ، ريد بدم مشكل از شما نيست اميد جان مشكل از امثال ماست كه زندگي و زن و بچه همه وقتمونه گرفته اما اعتياد داريم به بازي اگه بتوني يه كاري برا ما هم بكني عاليه اگرم نه كه ما فول دفساز شديم رفت فقط به عشق اينكه كنار بچه ها باشيم

- - - Updated - - -

راستي يادم رفت آقا ميلاد پست جديد مبارك باشه ديگه پشت ميزي شدي
    اینو من دقیقا پیشنهاد دادم سعید که خود مدیریت یه سری وی پی اس تهیه کنه اکانتها رو خودش براره رو رید خودکار
    پلیری هم تعییر تو لیست فارم خاص بده وی پی اس ها هر یک ساعت یه بار رفرش بشه
    پلیر و تیمی نتونه بیاد به بهانه رید خودکار اکانت با جانشینی بیاره بالا !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

صد البته که مانی درست داره میگه به جز قسمت مولتی بازی سنتی رو!!! مولتی بازی سنتی اونیه که من زنگ میزنم مثلا مصطفی بینام و علی فلوید میگم بیاین واسم دوتا اکانت بکشید بالا ازتوش دف در بیاد برام!!! ایا این کار بدیه؟؟؟ نه این میشه تیم من!!! ازاد باشه ولی یارو مثل اسپید ترا میاد میگه 180 تا مولتی دارم با افتخار ریدم هفته 5 میلیارده و 10 تا واندر زن دارم!!!!!! این دوتا باهم فرق دارن!!! من هم جذب پلیر کردم واسه ساید هم بازیو جذاب کرددم ولی اون تو روش صنعتی جیب مولتیو پولدار کرده بازیم به فاک داده!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

12. پسندیدن ali 2113, mohsen.2pac پسندید
صفحه 6 از 48 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین