صفحه 46 از 48 نخستنخست ... 364445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    حق با شماست موفق باشید

خدا خیرت بده ، تموم شد و رفت ،
    اگه کرده باشی وقتی پست میزاشتیم و سوال میکردیم و ایراد میگرفتیم توی جواب ایشون از ما چند تا سوال میکرد :دی
    جواب هایی که اصلا ربطی به صحبت ما نداشت اضافه مشد بهش
    تعریف حکایت و مثال هایی که حتی 1% هم ربطی به این موضوع ندارن
    10صفحه جواب دادن ولی حتی قبول نکردن که یک نفر هم داره درست میگه چون اگه دقت کرده باشی از سال های گذشته هرکی هرچی گفته تهش ایشون درست گرفته
    دلیلشم اینه که این همه آدم رفت از اینجا چون ذره ای انتقاد پذیر نیستن و اگرم اشتباه کنن هیچوقت گردن نمیگیرن و علاوه براینکه پافشاری میکنن حرفشون درسته سعی میکنن توپ رو بندازن توی زمین شما و شمارو مقصر جلوه بدن
    انقد به طرف جواب بی ربط میدن که طف کلافه شه فحش بده تهش که طرف دستش کوتاه بگن دیدین حق با من بود طرف بی ادب بود

من با دلیل و مدرک توی خصوصی همه ماجرا رو خیلی دقیق گفتم بهشون و خودشون هم چیزی نتوستن بگن چون خیلی واضح بود ولی باز دیدم اینجا پست میذارن))))))))))

ما هی میگیم اکانت متخلف رو بن کن ، میگه از شما کتیبه رفته ، عصبانی هستید ، حرف نمیفهمید ، زورتون نمیرسه ، کم آوردید و......
    برای همین بهترین تصمیم رو گرفتی مثل اون همه آدمی که سایت رفتن و همشون نمیفهمین و فقط آقا امید میفهمید و بهترین مدیر بود و هیچ وقت هیچ اشتباهی نکرد

ببینید رفته چه کسی رو آورده ازش حمایت کنه توی فروم ، کسی که اصلا از اول نبود.... کسی که چندین بار به علت فحاشی به مولتی هانتر و بازیکن ها مسدود شده اکانت فرومش
    moji ba adab.JPG
    حالا ببین کی اومده بود داشت حمایت میکرد و لاپوشونی کنه ، انگار ما نمیشناسیم اینو
    مجی سوژه.JPG
    انتظار داره مولتی هانتر براش عکس بفرسته و داره ادا درمیاره که چجوری نقشه رو 150 تا لژیون زدیم
    مجی گدا.JPG
    و دوباره
    مجی مسخره.JPG

همچین شخصی رو آورده بودن بیاد مثلا ماجرا رو درست کنه ، تاپیک final o3 رو بخونین میفهمین چی بوده اوضاع

- - - Updated - - -

حالا میریم سراغ چند مورد که من این جمله رو گفتم

حق تغییر قوانین بازی در هر زمان از بازی برای تیم پرشین محفوظه

فقط چند مورد کوچیک رو بهتون نشون میدم ببینید دلیل تهمت زدن چیه و الکی سفسته نکنیم بگیم ننه من غریبم

مولتی هانتر میاد عکس میفرسته که طرف شکش برطرف شه
    سایت خنده دار.JPG

یک اکانتی از ما توی شمال شرق ریجست میکنه و همه میدونستن که اون اکانت مال ماست و هفته اول بازی داخل اتحاد جنوب شرق بوده ، مولتی هانتر نامه میزنه اگه کتیبه مرتاض یونیک رو بزنی بن میشی ! ( به هر کشوری نشون بدی بهت پناهنگی میدن )

فایل پیوست 3273

تیم پرشین ادعا میکنه اکانت واسه ماست و اکانت رو بن میکنن ! بدون اینکه مدرک بدن که اکانت برای اوناست ! بعد پلیر ما میگه بابا جان من روی این اکانتم اگه اکانت برای اوناست چرا رمزش رو ریکاوری نمیکنن بیان روی اکانتشون ! هرچی میگه مولتی هانتر قبول نمیکنه میگه نه اکانت برای امیر پرشینه ! آخر سر میگه شماره کارتتو بده همونی که آخرین دفعه باهاش گلد خرید کردی بده ، طرف شماره کارشو میده بعد 2 روز اکانت رو از بن درمیاره !

فایل پیوست 3274

پیشنهاد خرید اکانت خیلی شیک و مجلسی توی پروفایل طرف زده شده بعد به مولتی هانتر میگیم بدون اینکه پانیش بزنه میگه برای مزاح نوشته ! یعنی مولتی هانتر در جریان بوده خودش )))))))))))))))))))))))))
    فایل پیوست 3275

این فقط یه گوشه ای از یک سرور از این همه سرور بود

در واقع لیاقتتون همین اندازست که الان وضعیت سایتتون اینه
    ویرایش توسط 200t : 08-24-2020 در ساعت 04:49 AM

2. تشکر shoshor, Omid, scor تشکر نمود
    پسندیدن shoshor, scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون میشم به این بحث مسخره پایان بدید.احساس میکنم هیچ طرفی قصد قانع شدن نداره لذا ادامه بحث بی فایدست. قصه از کجا شروع شد به کجا رفت ، مسائل شخصی تون رو برید در خصوصی مطرح کنید.
    به قول خود جنابتان هرکس در سرور اکانت نداره حق صحبت در فروم سرور نداره، ممنون میشم حداقل به حرف خودتون احترام بزارید و عمل نمایید.
    موفق باشید
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

4. تشکر Omid, lucifer, WondeR تشکر نمود
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط deadlock نمایش پست ها
    ممنون میشم به این بحث مسخره پایان بدید.احساس میکنم هیچ طرفی قصد قانع شدن نداره لذا ادامه بحث بی فایدست. قصه از کجا شروع شد به کجا رفت ، مسائل شخصی تون رو برید در خصوصی مطرح کنید.
    به قول خود جنابتان هرکس در سرور اکانت نداره حق صحبت در فروم سرور نداره، ممنون میشم حداقل به حرف خودتون احترام بزارید و عمل نمایید.
    موفق باشید
    اول اینکه مسائل شخصی نیست
    از نظر شما مسخرست ، ولی خب واقعیتیه که موقعی که ما با تیم پرشین بازی کردیم این مسائل به وجود اومده ، هر سروری که تیم پرشین بوده همیشه خرابکاری بوده اگه سرور 25رو میخوای مثال بزنی که اول اینکه همرهاتون بک خورد و مدیریت نگفت دست نمیبرم توی بازی ))))))) دوم اینکه تیمی روی شما خرابکاری کرد که از اول با خودتون متا بود و اینکه معلوم نیست چی شده که این کار رو کرده

دوم اینکه من نگفتم کسی اکانت توی سرور نداره نمیتونه حرف بزنه ، ما گفتیم کسی که در جریان چیزی نیست بهتره چیزی نگه ، پس حرفو عوض نکنین ،

همون اول هم گفتی تیم ما وقت نداره بیاد فروم پس شما ام نیاید و چیزی نگید ))) درست میگفتی تیمی که کلا توی مسائل کثیف سیر میکنه هم وقت نمیکنه بیاد فروم هم روش نمیشه بیاد فروم !
    تیمی که کل هنرش فیدر کاتا کردن و دف ریختن توی مولتی هست ، طبیعیست که فروم براش جای عذاب آوری باشه
    شما هم موفق باشید)))))

عکس هایی که نشون میداد تخلف و تبعیض سایت در مواردی که تیم پرشین توی سرور بود چرا پاک کردید !!!!!!!!

فقط بیا تشکر کن زیر پستا و عکس هایی که باعث تهمت به جا میشه رو حذف کن
    ویرایش توسط 200t : 08-24-2020 در ساعت 01:26 PM

6. تشکر Omid, deadlock, scor, shoshor تشکر نمود
    پسندیدن scor, shoshor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    اول اینکه مسائل شخصی نیست
    از نظر شما مسخرست ، ولی خب واقعیتیه که موقعی که ما با تیم پرشین بازی کردیم این مسائل به وجود اومده ، هر سروری که تیم پرشین بوده همیشه خرابکاری بوده اگه سرور 25رو میخوای مثال بزنی که اول اینکه همرهاتون بک خورد و مدیریت نگفت دست نمیبرم توی بازی ))))))) دوم اینکه تیمی روی شما خرابکاری کرد که از اول با خودتون متا بود و اینکه معلوم نیست چی شده که این کار رو کرده

دوم اینکه من نگفتم کسی اکانت توی سرور نداره نمیتونه حرف بزنه ، ما گفتیم کسی که در جریان چیزی نیست بهتره چیزی نگه ، پس حرفو عوض نکنین ،

همون اول هم گفتی تیم ما وقت نداره بیاد فروم پس شما ام نیاید و چیزی نگید ))) درست میگفتی تیمی که کلا توی مسائل کثیف سیر میکنه هم وقت نمیکنه بیاد فروم هم روش نمیشه بیاد فروم !
    تیمی که کل هنرش فیدر کاتا کردن و دف ریختن توی مولتی هست ، طبیعیست که فروم براش جای عذاب آوری باشه
    شما هم موفق باشید)))))

عکس هایی که نشون میداد تخلف و تبعیض سایت در مواردی که تیم پرشین توی سرور بود چرا پاک کردید !!!!!!!!

فقط بیا تشکر کن زیر پستا و عکس هایی که باعث تهمت به جا میشه رو حذف کن
    درسته و حق کاملا با شماست. شما خوب و مقدس هستید و ما بد و کثیف
    شما قوی و حرفه ای و پلنر هستید و ما بازی بلد نیستیم.
    با این جملات احساس میکنم مشکلت دیگه باید حل شده باشه ؟
    ناموسا بکش بیرون پسرخوب
    یکم به خودت استراحت بده بعد چنتا سرور متوالی استراحت لازم دارید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    عزیزم شما تو سرور نیستی بی زحمت دخالت بیجا نکن
    ممنون ازت
    !!!

مرسی...
    دژکوب، بهانه باهم بودن...

8. تشکر sw team, mohsen.2pac, WondeR تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

عزیزم من عکسی حذف نکردم بخوام حذف کنم مثل پست دوستمون همشو حذف میکنم. زحمت بکشید عکس ها رو مجدد آپلود کنید. متشکرم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

راستی میشه یکی بیاد توضیح بده چرا عکس ها پاک شدن ؟ امید جان دلیل اینکار رو واسه همه مشخص کنید ؟
    G1:gorzii2
    J1:blueboy
    K1:mr.daner
    L1:man.j
    final:No00oBs
    k5:mage darim5x
    ir:man.j
    متضادترین قضیه دنیا اینه که:

حتی کسی که بخواد بفهمه بیشعوره ؛ باید شعور داشته باشه!!

اين ؛ كار رو سخت ميكنه !

11. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط deadlock نمایش پست ها
    درسته و حق کاملا با شماست. شما خوب و مقدس هستید و ما بد و کثیف
    شما قوی و حرفه ای و پلنر هستید و ما بازی بلد نیستیم.
    با این جملات احساس میکنم مشکلت دیگه باید حل شده باشه ؟
    ناموسا بکش بیرون پسرخوب
    یکم به خودت استراحت بده بعد چنتا سرور متوالی استراحت لازم دارید

- - - Updated - - -

!!!

مرسی...
    دانیال جان شما وجودت به عنوان عضوی از تیم پرشین ! کلا تکذیب شده
    دقیقا تیمت کدومه ؟
    یک مقدار از پلن ها و تاگتیگ هایی گه تو این سرور زدی بگو بقیه هم آگاه شن

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shoshor نمایش پست ها
    راستی میشه یکی بیاد توضیح بده چرا عکس ها پاک شدن ؟ امید جان دلیل اینکار رو واسه همه مشخص کنید ؟
    منم خیلی دوست دارم بدونم عکس ها چرا پاک شدن. اونم مدارکی که گفته میشه بر علیه ماست. حتما کسی خواسته مارو مبرا کنه. لطفا عکسا رو دوباره بذارید تا قضیه همینجا تموم بشه. کاش هرکی بود عقلش میکشید کل پست رو پاک میکرد یا حداقل متن هم ویرایش میکرد که مشخص نشه عکسی بوده که پاک شده، اینطوری خیلی تابلو شدیم. متشکرم.

14. تشکر sw team تشکر نمود
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    منم خیلی دوست دارم بدونم عکس ها چرا پاک شدن. اونم مدارکی که گفته میشه بر علیه ماست. حتما کسی خواسته مارو مبرا کنه. لطفا عکسا رو دوباره بذارید تا قضیه همینجا تموم بشه. کاش هرکی بود عقلش میکشید کل پست رو پاک میکرد یا حداقل متن هم ویرایش میکرد که مشخص نشه عکسی بوده که پاک شده، اینطوری خیلی تابلو شدیم. متشکرم.

سرور مسخره.JPG

قوانین برای پرشین.JPG

مولتیهانر پرشینی.JPG

4تا عکس دیگه پاک نشده و فقط همین 3 عکس پاک شده هم باز جای تعجب داره !!!!

مهم نیست ! این تکلیف عکس ها ، شما ام خواهشا درخواستی که من چند روزه ازتون دارم برای حذف ایمیلم و آی فرومم انجام بدین !

خودتونو از شر ما خلاص کنین ، با تشکر

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    عزیزم من عکسی حذف نکردم بخوام حذف کنم مثل پست دوستمون همشو حذف میکنم. زحمت بکشید عکس ها رو مجدد آپلود کنید. متشکرم.

چرا به مزاجتون نساخت ؟
    یا دروغ بود؟
    یا تهمت؟

در حق بچه ها خیانت شده و اینکه آشکار میشه بده ؟ باید پاک شه
    انتقاد پذیر باش
    آپدیت بازی رو دنبالش نیستید و میگیم ناراحتتون کرد خوب این چیز غیر قابل انکاره
    یا اون قوانینی که های لایت کردم بد بود

شما قوانین خودتون رو دارید اصلا ارتباطی با بازی نداره جایی که به سودتونه قوانین ترا هست ولی جایی که به سودتون نیست و دستون داره رو میشه قانون سایت دژکوب وسلام
    کسی هم پیدا کنه دلیلشو حذف میشه
    شما قانون ترای رو برا ما گفتم توضیح نده ما چند تا تورمنت ترا وین رفتیم اونموقع که 1 دونه موش بود میخوااید یوز پس بدم برید ایملارو چک کنید بعد جلو ما زیر و رو میکشید
    از سن ما گدشته برا یه برد بیاییم ابنجا جار بزنیم دلیل حضور من اینجا فقط اینه شما شخصی و عشقی برخورد کردید و دوست داشتید اینجور بشه
    پست من ثابت میکرد شما در حق بچه ها عدالت رو نکردید و شخصی برخورد کردید اینکه با پیام و مانی مشکل شخصی دارید ربط ندید به بازی لطفا
    در اخر
    ماهم خداحافظی میکنیم ار دوستان برا همه رفقا آرزوی موفقیت دارم حتی مدیر
    (اکانت نرمال رو هم کسی خواست نامه بزاره برداره)

اگه باز ناراحتت کرد میتونی پاک کنی با پاک کردن پست من هم صورت مسئله تغییر نمیکنه

صفحه 46 از 48 نخستنخست ... 364445464748 آخرینآخرین