صفحه 12 از 48 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 474

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور سوم لیگ، IranV3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خب سرور برسی کردیم برای سرور بعدی انشالله چندتا مشکل کوچیک رو هم حل کنن که سرور پر قدرتی باشه
    فعلا دوستان عزیز خدافظی میکنیم قبلش یه حالی به چند نفر بدیم که خاطره بدی از ما توذهنشون بمونه
    یاعلی و خدافظ
    نورالله

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aNaTeMa نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان

منم اومدم تقریبا تنها اومدم ر حدمت ساید شمال شرق Moein BBoy
    یه لطفی کن اباده میگیری دف نریز. این نوب بازیها چیه دیگه
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خب اکانت از حذف برداشتیم به خاطر دوستان و ساید درخدمتشون هستیم
    خب دوست خوبم مصطفی امد و عالی شد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    جا داشت یه فرومم برا حذف این قانون گلد که دیگه 4 برابر نمیشه برداشت کرد میذاشتین.برام جالبه کسی اینجا اعتراضی هم نکرده! تاحالا هم پستی نذاشته بودم و دیگه شورشو در اوردین!
    تو همین پستا خوندم که یه جا امید جان گفتین که (وگرنه ما سرمون درد نمی کنه واسه خودمون فحش و تهمت بخریم لنگ چهارتا پک طلا هم نیستیم به خاطرش فحش میدید و تهمت میزنید. با طلا و بی طلا هرکی تخلف کنه مسدود میشه. )
    خب قشنگ با این کارتون به ما فهموندین که خدایی نکرده شما لنگ چهار تا پک طلایه ما نیستین و ما فقط گوشامون درازه :d الان من رو بانکم نزدیک به 10 کی گلد دارم و قشنگ ترشی شد :d رو اخرین سرور 1000 هم قبل این قانون نزدیک به 3300 گلده! به هرحال ذاتیه و هرکس دنباله منفعته خودشه و نمیشه کاری کرد.
    الان حتما شما میخای بگی همین که قیمت گلد رو زیاد نکردیم باید خداروشکر کنید!البته حقم دارین بگین دلار شده 20 تومن و ما هم باید زیاد کنیم!
    من نیازی هم به این گلدام ندارم ولی هستن کسایی که برا خرید گلد دچار مشکل هستن.حقم دارین بگین خب مجبورتون نکردیم اینجا پلی بدید برید یه جا دیگه! کلا همیشه حق با مولتی هانتره و ایشون با دانش و آگاه هستند و پلیرا قطعا نفهم!
    قطعا سرمایه اصلی شما تو این سایت،همین پلیرا هستن که خداروشکر با این روش پیش برید همین پلیرا هم کم کم جمع میکنن و میرن.حداقل تو این سایت های مشابه ایرانی میشه گفت از بقیه بهتر بودین که دیگه قضاوت با دوستان!
    من خودم به شخصه از بقیه دوستانم میخام حداقل پلی ندین تا شاهد اینجور رفتارا نباشیم.
    ممنون
    ویرایش توسط Black Merlin : 06-24-2020 در ساعت 02:04 PM

6. تشکر Omid, Sir Alex Fergi, EaGl تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi, EaGl پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

یعنی اینجا توش تکی هم بازی کنی می ارزه به اس پید ت را
    دوستان پلیر عالی هست هم از لحاظ مدیریتی و رسیدگی هم از لحاظ مولتی خبری از 80ملون دف نیست گلدشم مناسبه حتما یه سرور ایناجا رو بازی کنید خودتون میفهمید اولین سایتی هست که بعد ای ار ازش خوشم امده قوانیین برای همه یکی هست گلدشم برای همه یک قیمته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منابع ناتار رو زیاد کنیــــــــــــــــــــد :|

9. تشکر Omid, Saeid.Italiano تشکر نمود
    200t
    Guest
    نقل قول نوشته اصلی توسط Warr!or نمایش پست ها
    سلام

یه موضوعی رو میخوام مطرح کنم هم انتقاد هست و هم پشنهاداز آدمین سایت میخوام لطفا پیگیری کنه این موضوع رو و اگر کسی موافقه اعلام کنه شاید موثر باشه

اونم اینه که حالا که مولتی اکانت کمتر وجود داره و منابع فقط باید از راید سالم بدست بیاد کاش حداقل سطح تولیدات ناتار رو بیشتر کنن که لنگ منابع نباشید
    آدمین محترم باور بفرمایید منابع که زیاد تر بشه سطح سرور هم میره بالاتر هم بازی واسه ما لذا بخش تر میشه هم تعداد ده های اکانتها بیشتر هم تعدیل گلد بیشتر میشه :دی

باور کنید سرور که با اکانتهای غیر فعالش زیر 600 نفره اینطوری منابع آوردن از ناتار و آبادی خیلی بازی رو کند کرده و جذابیتی حداقل واسه من که نداره..

لطفا پیگیری کنید

ممنون
    سلام دوست عزیز
    تازه شروع سرور هست ، ناتار جمعیتش بالا نرفته و زمان زیادی میبره تا ناتار رشد کنه !

نکته بعدی اینکه این سایت داره تلاش میکنه کیفیت رو به استاندارد برسونه و دژکوب بشه مثل قدیم ! چند سرور طول میکشه تا بعد پایان سرور ، ایرادات سرور آنالیز شه و برطرف شه و هر سرور شاهد رقابت سالمی باشیم
    قدیم چطور بود ؟
    قدیم تیم وورک بود ، مثلا اینجوری نبود هرکی از راه برسه و 5 تا همر بسازه !

یک مثال میزنم
    به نظرم همین که ناتار اقامتگاه و دیوار نمیسازه باید شکرگذار باشیم چون وقتی ناتار استاندار باشه شما باید هر چند روز درمیون روی هر ناتار 3موج کاتا با یک موج رم بزنی با اردوگاه سطح بیست (سربازخونه،اصطبل، اردوگاه، اقامتگاه،ساختمان اصلی و دیوار) ، یا واحع هایی که بعد از خالی کردن نیرو نمیسازن !

شاد باشید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

قدیم که شما میگید 50کا پلیر تو بازی بود
    حرف من اینه که ما که اومدیم وقت بذاریم لذت ببریم یکم بیشتر با کاربر راه بیان بهتره..چیزه محیر العقولی هم نیست که حداقل بخاطر این وضعیتم که شده یکم زودتر تولیدات ناتار زیاد شه

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان خواهش میکنم هر درخواست یا پیشنهاد و انتقادی دارید در تاپیک مجزا و در انجمن مربوط به خودش مطرح کنید. تا بتونیم هم جداگانه تحلیل کنیم هم پاسخگو باشیم. متشکرم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام علیکم ملت
    دوستان منتقد لطفا برید در خونه خودتون منتقد باشید . اینجا رو شلوغ نکنین

یه مرد بیکار و علاف پیدا نمیشه یه تحلیل از وضعیت سرور بزاره ؟!
    تاپ تن رو در تصویر مشاهده میفرمایید
    مهاجمین که مشخصا دارن آبادی میزنن . سوال اینجاست که تاپ دف چیو دفاع کردن که اومدن اونجا ؟!
    یه لینک بزارید دیگه
    تاپ رید هم که مشخصه یا مولتی میزنن یا مولتی بن شده ملت رو میزنن . پیشنهادم اینه که تک خوری نکنن و به ما هم بدن بزنیم
    top.jpg

پ ن : به قول یکی از دوستان ، سکوت اسپمر مرگ اوست

صفحه 12 از 48 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین