نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
سلام خدمت دوستان عزیز
لازم دونستم چند نکته رو خدمتتون بگم امیدوارم که حوصله کنید و مطالعه کنید
اول این که از همین جا سلام میکنم خدمت حاج اقا که اونور اسمشو میاری بن میشی اما اینجا دیگه آزادی بیانه...خیلی خوشحالم که افتادی در به در دنبال من و به هر آشنا و غریبه ای داری رو میزنی که آره سامان ایمپریال داره پلیرای سایت من رو میبره دژکوب و میخواد سرورام خلوت بشه و از این چیزا...باید بگم که شما درست میگی من دارم این کارو میکنم من کلا عادت دارم وقتی یه رستوران خوب میرم به دوستام پیشنهاد میکنم که برن وقتی یه رستوران بد میرم هم به دوستام میگم که نرن پس شما خیلی خودتو به در و دیوار نزن تیم ما رو نمیتونی با وعده گلد مجانی و وی پی اس برای سرور بعد به اون سایت برگردونی
دوم این که دوستانی که قراره بیان این سایت بازی کنن بدونن که: ۱.اینجا با اکانتی آی پی بخوری امید نمیاد آی پی رو برات ریست کنه که درست شه ۲.اینجا اگه تیمت قوی تر باشه امید نمیاد اکانتاتونو بن کنه که بازی بالانس شه ۳.اینجا اگه کتیبه بزنی تیم مقابل بره پیش امید گریه کنه امید نمیاد زنگ بزنه بگه یا کتیبه رو پس بدید یا تیم لیدری تونو بن میکنم ۴.اینجا موقع پخش کتیبه ها نمیان بگن فلان کتیبه مال ساید شما بود اشتباهی یه ۳۰ خونه اونور تر افتاده برید بردارید ۵.اینجا هر یه روز در میون سرور نمیره رو حالت تعمیرات تازه اگرم بره مشکلات و گردن میگیرن نمیندازن گردن آلمان ۶.اینجا کسی به امید زنگ نمیزنه که آمار همر تیم مقابل رو بگیره ۷.حتی اسم امید رو بیاری بن نمیشی (میدونم این دیگه خیلی باورش براتون سخته) ۸.اینجا همر خودتو اشتباهی خفت کنی امید برات بک نمیده ۹.اینجا دیوار دهکده ها غیب نمیشه... و هزاران هزار مورد دیگر که الان حضور ذهن ندارم پس دوستانی که قراره از اونور بیان اینور حواسشون باشه یهو تسمه پاره نکنن
مورد آخر تیم ما در حال حاظر مشغول سرور دات کام هست و توانایی شرکت در سرور های اینجا رو نداره لذا خواهشمندیم از تمام دوستان هم تیمی ها هم سایدی ها و رقیبان که زنگ نزنید لطفا ما نمیایم
با سپاس فراوان و آرزوی سروری جذاب برای همه دوستان عزیز
I M P E R I A L
Saman
من بهتون پیشنهاد میکنم مبحث سرور سه ایکس قبلی رو بخونی شاید نظرت عوض بشه !
اون سایتی که شما میگی مسلما بدتر از اینجاست
لیگی که باس 1 ساله اینجا تموم شه شده دو ساله
قرار بود بدون مولتی اکانت باشه شده با مولتی اکانت
باز اگر فکر میکنی سرورهای داخلی با مدیران ناب ایرانی بدردت میخوره بشین اینجا بازی کن مبحث سرور سه ایکس رو بخون پرش با نیزه مدیریت رو ببین درسته امید جان؟