صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: اطلاعیه شروع سرور های جدید (نرمال، 3x و 1000)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

اون رو هم*لحاظ کردن اتفاقا

همین سه ایکس که هفدهم* شروع میشه رونماییشه
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2. تشکر WondeR, sw team, Omid تشکر نمود
    پسندیدن DrKia, WondeR, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AM.Alone نمایش پست ها
    آقا سلام همگی یه سوال استفاده از VPS غیرمجاز محسوب میشود؟
    فک کنم از دوستان آلمانی اون رفیقمونه????

- - - Updated - - -

خب حالا که یه عده دارن کوچ میکنن اینور بخاطر نارضایتی از اپنور فک میکنم با سیستم برخورد با مولتی اکانتی شاهد جذابیت بیشتر و افزایش پلیر سرورها باشیم انشاءالله
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

4. تشکر mohsen.2pac, sw team, M3nTaL, Omid, SALT تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team, M3nTaL, SALT پسندید
    200t
    Guest
    سلام و وقت همگی بخیر

امید جان اگه میخوای سایتت دوباره مثل سابق شه و دوباره پلیر ها برگردن

خیلی خلاصه و مفید بگم :
    1_ طبق قوانین اصلی دژکوب پیش برین در تمامی موارد
    2_مولتی هانتر کاربلد بذارین به تعداد کافی و تایم جواب هرچی کمتر باشه بهتر
    3_به هیچ عنوان کل کل نکنن با پلیر ها و خیلی قاطع جواب بدن و کوچیک ترین بی احترامی رو مرحله اول تذکر و مرحله دوم رو مجازات کنن
    4_وضعیت زیرساختی سرور که وسط سرور به دلیل پردازش زیاد کارو زمین نذاره و مجبور بشید محدودیت اتک رو کمتر کنین یا سرور تعطیل کنین یک روز یا حتی چند ساعت
    5_تایم بندی درست برای شروع سرور های با سرعت مختلف مثلا وقتی تعداد پلیر بیشتر شد با نظر سنجی و اطلاع رسانی و جوایزش میتونین سرور نرمال ران کنین و مثلا اگه الان نرمال ران کنین فقط باعث ریزش پلیر میشه ، از نظر من باید 2 ایکس 2 بار ران بشه در طول یک سال چون اکثر پلیر های این سایت سرعت بالا بازی میکنن و هر چند وقت یک بازی میان بازی میکنن میرن ، بیشهر هدفتون رو بذارین برای پلیر های نرمال 2ایکس و 3 ایکس 5 ایکس که تایم زیادی رو داخل این سایت هستن

درسته خیلی کار ها میشه کرد هم پلیر بیاد هم درامد سایت بره بالا ولی اینا به صورت مقطعی هستش و قبلا تجربه چنین کارهایی رو داشتین ، اگه قوانین اصلی رو اجرا کنین و دخالتی توی بازی نداشته باشین روز به روز ماه به ماه سال به سال به بازیکناتون اضافه میشه ، شک نکنین

یا الکس

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    سلام و وقت همگی بخیر

امید جان اگه میخوای سایتت دوباره مثل سابق شه و دوباره پلیر ها برگردن

خیلی خلاصه و مفید بگم :
    1_ طبق قوانین اصلی دژکوب پیش برین در تمامی موارد
    2_مولتی هانتر کاربلد بذارین به تعداد کافی و تایم جواب هرچی کمتر باشه بهتر
    3_به هیچ عنوان کل کل نکنن با پلیر ها و خیلی قاطع جواب بدن و کوچیک ترین بی احترامی رو مرحله اول تذکر و مرحله دوم رو مجازات کنن
    4_وضعیت زیرساختی سرور که وسط سرور به دلیل پردازش زیاد کارو زمین نذاره و مجبور بشید محدودیت اتک رو کمتر کنین یا سرور تعطیل کنین یک روز یا حتی چند ساعت
    5_تایم بندی درست برای شروع سرور های با سرعت مختلف مثلا وقتی تعداد پلیر بیشتر شد با نظر سنجی و اطلاع رسانی و جوایزش میتونین سرور نرمال ران کنین و مثلا اگه الان نرمال ران کنین فقط باعث ریزش پلیر میشه ، از نظر من باید 2 ایکس 2 بار ران بشه در طول یک سال چون اکثر پلیر های این سایت سرعت بالا بازی میکنن و هر چند وقت یک بازی میان بازی میکنن میرن ، بیشهر هدفتون رو بذارین برای پلیر های نرمال 2ایکس و 3 ایکس 5 ایکس که تایم زیادی رو داخل این سایت هستن

درسته خیلی کار ها میشه کرد هم پلیر بیاد هم درامد سایت بره بالا ولی اینا به صورت مقطعی هستش و قبلا تجربه چنین کارهایی رو داشتین ، اگه قوانین اصلی رو اجرا کنین و دخالتی توی بازی نداشته باشین روز به روز ماه به ماه سال به سال به بازیکناتون اضافه میشه ، شک نکنین

یا الکس

سلام میلاد جان ، اقا بازگشت همه به سوی اوست:دی برگشتتون به دژکوب رو تبریک میگم

من با بیشتر مواردی که فرمودین موافقم فقط چند تا نکته اضافه کنم با اجازه جمع

در مورد اون وضعیت زیر ساخت سایت و پردازش که اینجا من بشخصه مشکل خاصی ندیدم این چند سال، توی اسپید ترا اگر هست بابت همون مولتی بازی صنعتیه و تعدد اکانتهایی که روی وی پی اس هستن و بات ،

در مورد ران شدن سرورها قرار بود این هفته نرمال (پس از نزدیک* دوسال) ران بشه و به فاصله یک ماه بعد سرور سه ایکس ، که اینجوری بطور قطع سرور نرمال به چوخ میرفت با شروع سه ایکس- با مشورتی که اینجا پلیرها با امید خان داشتن قرار بر این شد سه ایکس این هفته استارت بخوره و نرمال با فاصله ای حدودا چهل پنجاه روزه بعد از اون که اینجوری سه ایکس مید گیمه و اکانتا شکل گرفته و نرمال هم یک ماه اولش چندان سخت نیست بیشتر درگیر دیفالتو کپ هستی و بعدش که سرور شکل میگیره هم اسپید ۳ به*پایان* خودش رسیده

اون پیشنهاد شما هم در مورد سالی دوبار سرور فاینال ۲ خیلیم خوبه بشرطی که سه ایکس رو کلا بیخیال بشیم و من موافقم

بهترین راه در کل مثل ای ار قدیم هست که اینجوری بود - هر سال دو راند نرمال به فواصل شش ماهه و ران شدن اسپید۳ به فاصله دو ماهه پس از پایان راند قبلی

که این دومی میتونه اسپید ۲ باشه

علی الحال اگر بخواییم به نظمی واسه ران شدن سرورها برسیم باید نرمال اغاز بشه و برنامه رو اون مچ بشه از این به بعد
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 06-03-2020 در ساعت 08:31 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان عزیز
    لازم دونستم چند نکته رو خدمتتون بگم امیدوارم که حوصله کنید و مطالعه کنید
    اول این که از همین جا سلام میکنم خدمت حاج اقا که اونور اسمشو میاری بن میشی اما اینجا دیگه آزادی بیانه...خیلی خوشحالم که افتادی در به در دنبال من و به هر آشنا و غریبه ای داری رو میزنی که آره سامان ایمپریال داره پلیرای سایت من رو میبره دژکوب و میخواد سرورام خلوت بشه و از این چیزا...باید بگم که شما درست میگی من دارم این کارو میکنم من کلا عادت دارم وقتی یه رستوران خوب میرم به دوستام پیشنهاد میکنم که برن وقتی یه رستوران بد میرم هم به دوستام میگم که نرن پس شما خیلی خودتو به در و دیوار نزن تیم ما رو نمیتونی با وعده گلد مجانی و وی پی اس برای سرور بعد به اون سایت برگردونی
    دوم این که دوستانی که قراره بیان این سایت بازی کنن بدونن که: ۱.اینجا با اکانتی آی پی بخوری امید نمیاد آی پی رو برات ریست کنه که درست شه ۲.اینجا اگه تیمت قوی تر باشه امید نمیاد اکانتاتونو بن کنه که بازی بالانس شه ۳.اینجا اگه کتیبه بزنی تیم مقابل بره پیش امید گریه کنه امید نمیاد زنگ بزنه بگه یا کتیبه رو پس بدید یا تیم لیدری تونو بن میکنم ۴.اینجا موقع پخش کتیبه ها نمیان بگن فلان کتیبه مال ساید شما بود اشتباهی یه ۳۰ خونه اونور تر افتاده برید بردارید ۵.اینجا هر یه روز در میون سرور نمیره رو حالت تعمیرات تازه اگرم بره مشکلات و گردن میگیرن نمیندازن گردن آلمان ۶.اینجا کسی به امید زنگ نمیزنه که آمار همر تیم مقابل رو بگیره ۷.حتی اسم امید رو بیاری بن نمیشی (میدونم این دیگه خیلی باورش براتون سخته) ۸.اینجا همر خودتو اشتباهی خفت کنی امید برات بک نمیده ۹.اینجا دیوار دهکده ها غیب نمیشه... و هزاران هزار مورد دیگر که الان حضور ذهن ندارم پس دوستانی که قراره از اونور بیان اینور حواسشون باشه یهو تسمه پاره نکنن
    مورد آخر تیم ما در حال حاظر مشغول سرور دات کام هست و توانایی شرکت در سرور های اینجا رو نداره لذا خواهشمندیم از تمام دوستان هم تیمی ها هم سایدی ها و رقیبان که زنگ نزنید لطفا ما نمیایم
    با سپاس فراوان و آرزوی سروری جذاب برای همه دوستان عزیز
    I M P E R I A L
    Saman
    I M P E R I A L

Son Of The South

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

سرور جدید مولتی بازی هست یا نه؟ اگه نیست که شانسی یک ناحیه رو انتخاب کنم بیام

9. تشکر mohsen.2pac, Omid, SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سامان جان تا 50 روز دیگه من حساب کردم فارم میشید تو com بعد میتونی بیای بازی کنی وقت داری
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

11. تشکر EaGl, mohsen.2pac, M3nTaL, SALT تشکر نمود
    پسندیدن EaGl, M3nTaL, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط I M P E R I A L نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    لازم دونستم چند نکته رو خدمتتون بگم امیدوارم که حوصله کنید و مطالعه کنید
    اول این که از همین جا سلام میکنم خدمت حاج اقا که اونور اسمشو میاری بن میشی اما اینجا دیگه آزادی بیانه...خیلی خوشحالم که افتادی در به در دنبال من و به هر آشنا و غریبه ای داری رو میزنی که آره سامان ایمپریال داره پلیرای سایت من رو میبره دژکوب و میخواد سرورام خلوت بشه و از این چیزا...باید بگم که شما درست میگی من دارم این کارو میکنم من کلا عادت دارم وقتی یه رستوران خوب میرم به دوستام پیشنهاد میکنم که برن وقتی یه رستوران بد میرم هم به دوستام میگم که نرن پس شما خیلی خودتو به در و دیوار نزن تیم ما رو نمیتونی با وعده گلد مجانی و وی پی اس برای سرور بعد به اون سایت برگردونی
    دوم این که دوستانی که قراره بیان این سایت بازی کنن بدونن که: ۱.اینجا با اکانتی آی پی بخوری امید نمیاد آی پی رو برات ریست کنه که درست شه ۲.اینجا اگه تیمت قوی تر باشه امید نمیاد اکانتاتونو بن کنه که بازی بالانس شه ۳.اینجا اگه کتیبه بزنی تیم مقابل بره پیش امید گریه کنه امید نمیاد زنگ بزنه بگه یا کتیبه رو پس بدید یا تیم لیدری تونو بن میکنم ۴.اینجا موقع پخش کتیبه ها نمیان بگن فلان کتیبه مال ساید شما بود اشتباهی یه ۳۰ خونه اونور تر افتاده برید بردارید ۵.اینجا هر یه روز در میون سرور نمیره رو حالت تعمیرات تازه اگرم بره مشکلات و گردن میگیرن نمیندازن گردن آلمان ۶.اینجا کسی به امید زنگ نمیزنه که آمار همر تیم مقابل رو بگیره ۷.حتی اسم امید رو بیاری بن نمیشی (میدونم این دیگه خیلی باورش براتون سخته) ۸.اینجا همر خودتو اشتباهی خفت کنی امید برات بک نمیده ۹.اینجا دیوار دهکده ها غیب نمیشه... و هزاران هزار مورد دیگر که الان حضور ذهن ندارم پس دوستانی که قراره از اونور بیان اینور حواسشون باشه یهو تسمه پاره نکنن
    مورد آخر تیم ما در حال حاظر مشغول سرور دات کام هست و توانایی شرکت در سرور های اینجا رو نداره لذا خواهشمندیم از تمام دوستان هم تیمی ها هم سایدی ها و رقیبان که زنگ نزنید لطفا ما نمیایم
    با سپاس فراوان و آرزوی سروری جذاب برای همه دوستان عزیز
    I M P E R I A L
    Saman
    سلام سامان چطوری پسر خیلی وقته ندیده بودمت منم گفتن برم دات کام سرور مقدماتی ولی من حوصله اون ور رو ندارم از طرف من به علیرضا سلام برسون بگو کسری نشد که بیاد
    مخلصت کسری

13. تشکر SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به مدیریت
    آقا سرور جدید کی میخواد ران بشه و چند ایکس؟

15. پسندیدن amin hidden, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

لطفا ی سرور یک ایکس یا دو ایکس ران کنید ک مولتی بازی ب شدت ممنوع باشه و خیلی سفت و سخت بگیرید و مپ هم کوچیک تر باشه تعداد کمه فک کنم مپ 200*200 هم کافیه

فقط زودتر تاریخ مشخص کنید ک بشه تیم جمع کرد

17. پسندیدن duman پسندید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین