صفحه 4 از 20 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 200

موضوع: گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

سرور سرعتش بالاست آدم بیشتر درگیر اکانتهاست تا اکانت !! با این وضع مولتی بازی
    چند تا نکته هم وجود داره خلاصه عرض میکنم با توجه به پست های قبلی
    1- بحث خرید و فروش و ..... هر کسی تو این زندگی و بازی میتونه هرچیزی که قابل فروش باشه رو بفروشه این قضیه تبعات داره باید تبعاتش رو هم بپذیزه بهش بگن اکانت فروش واندر فروش ساید فروش تبعاتش هم به خودش برمیگرده ! دیگه باید بپذیره انتظار هم نداشته باشه همه بگن به به تو خوبی !! ممکنه تیمش از هم بپاشه اصلا بازی نکنه قبلا لیدر ساید باشه سایدشو عوض کنه تیمش 60 نفر باشن بشن 6 نفر !! لیدر یه زیر شاخه بشه به خودش مربوطه نه به ما منظورم هم شخص خاصی نیست
    2-در مورد تقسیم گلد و گلد دادن یک ساید که من میدم یا اون میده باز هرکسی نظرش محترمه جرم هم نیست خدا رو شکر تو تیم لگاسی همه گلدشون رو خودشون میخرن بر حسب برنامه ای که به اکانتها داده میشه یا اکانتهای کمک تیم گلد پخش میشه الان پول 2 تا پیتزا رو بزاری کنار پول یه پک گلد که باهاش اکانت بکشی بالا در میاد- اینکه با یه سطل گلد هم واسی در سرور هرکسی رد شد بیای بگو گلدت رو میدم بیا بازی کن واسم یه استراتژی هست خوب و بدش هم با ما نیست ما میپسندیم کسی با ما یا علی میگه بخاطر خودمون بگه نه حساب بانکیمون
    3- در مورد پلن ساید ها و تیم ها اصولا روال از قبل این بوده که تو اتحاد ها لیدر کل رو مینوشتن بحث های نپ متا و فروم رو اعلام میکردن همه چی مکتوب و مستند میشدفعلا که تنها سایدی که اعلام لیدر کلی کرده شمال غربه
    4- سرور شلوعی هست میتونه جذاب باشه لینک ها رو بزارید اینجا ما هم لذت ببریم شاید بر حسب سیاست داخل بازی رقیب باشیم نه رفیق ولی دشمن هم نیستیم میشه تو فروم محترمانه تر و دوستانه تر هم پست گذاشت اگه صلاح دونستید
    5-لینک زد و خورد های بالا رو دیدم اکانت داخل ساید رو باید زد اگه دست تیم نباشه طبیعتا هم تلفات داره خسته نباشید به هر دو طرف
    پارتیزان مانی

2. پسندیدن black پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    از تیم مدیریت خواهش می کنیم که هر چه زودتر مشکلات سرور رو رفع کنید واقعا از روز اول مشکلات سخت افزاری هست مخصوصا شب ها واقعا بازی رو برای دوستان سخت کرده
    SW IS MY HOME

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

انسان متشخص و فرهیخته قرن 21، یه عده اومدن تو دوران قرنطینه اینجا که تفریح کنن. شعور داشته باش نرو رو اکانت پلیرها خرابکاری نکن.

سایر دوستان منو ببخشید به خاطر این لحن واقعا نمی فهمم بعضی ها رو.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

یادم رفت بگم دوستان پسورداتون رو شیر نکنید باهم. ممنون میشم. کار ساده ایه ولی کمک بزرگی به ما میکنه.

پسورد شیر نکنید ، پسورد ساده و قابل حدس و تکراری با سرورهای گذشته نگذارید و به هر کسی هم برای جانشینی اعتماد نفرمایید

6. تشکر MaHaN SaMuRaI, Sir Alex Fergi تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    یادم رفت بگم دوستان پسورداتون رو شیر نکنید باهم. ممنون میشم. کار ساده ایه ولی کمک بزرگی به ما میکنه.

پسورد شیر نکنید ، پسورد ساده و قابل حدس و تکراری با سرورهای گذشته نگذارید و به هر کسی هم برای جانشینی اعتماد نفرمایید

سلام و درود

ساید همجوار ما دشمن یا دوست فرقی برای ما نداره 10 روز زحمت کشیدن تا این جا رسیدن اما متاسفانه طی حرکتی غیر انسانی و حتی غیر حیوانی تمام نیروهاشون رو به ناتار میکوبن ساید شمال غرب خواستار به عقب برگرداندن سرور است برای توازن بازی و ادامه سروری دور از این حرکات . این سرور سروری بود که برای شما میتوانست نقطه ی شروعی دوباره و اومدن کلی بازیکن برای سرورهای یعدی باشد چنانچه هیچ اقدامی در قبال این حرکت غیر انسانی و غیر حیوانی نشود این سرور آخرین سرور همه ی ما خواهد بود میتوانید آی پی اتحاد من و همپیمان هایم رو چک کنید تا از تعداد بالای بازیکن در ساید مطلع شوید /.

ما از پیگیری قانونی هک و فیشینگ کاملا مطلع بوده و میتوانیم در صورت نیاز اقدامات لازم را اعمال کنیم (خطاب به صاحب بات که من دسترسی به ایشان ندارم اما قطعا اینجا رو خواهد خواند ) /.

منتظر جوابی نیستم لذا منتظر حرکتی از سمت شما هستم /.

با تشکر از طرف لیدر منطقه و تمامی بازیکنان /.
    کارو /.
    ویرایش توسط ChapDAST : 03-29-2020 در ساعت 09:14 PM

8. تشکر Omid, GREEN, Sir Alex Fergi, Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن GREEN, Sir Alex Fergi, Knig}{T پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها

سلام و درود

ساید همجوار ما دشمن یا دوست فرقی برای ما نداره 10 روز زحمت کشیدن تا این جا رسیدن اما متاسفانه طی حرکتی غیر انسانی و حتی غیر حیوانی تمام نیروهاشون رو به ناتار میکوبن ساید شمال غرب خواستار به عقب برگرداندن سرور است برای توازن بازی و ادامه سروری دور از این حرکات . این سرور سروری بود که برای شما میتوانست نقطه ی شروعی دوباره و اومدن کلی بازیکن برای سرورهای یعدی باشد چنانچه هیچ اقدامی در قبال این حرکت غیر انسانی و غیر حیوانی نشود این سرور آخرین سرور همه ی ما خواهد بود میتوانید آی پی اتحاد من و همپیمان هایم رو چک کنید تا از تعداد بالای بازیکن در ساید مطلع شوید /.

ما از پیگیری قانونی هک و فیشینگ کاملا مطلع بوده و میتوانیم در صورت نیاز اقدامات لازم را اعمال کنیم /.

منتظر جوابی نیستم لذا منتظر حرکتی از سمت شما هستم /.

با تشکر از طرف لیدر منطقه و تمامی بازیکنان /.
    کارو /.
    بله حق با شماست اما یه مشکل بزرگ وجود داره.
    اگه ما سرور رو برگردونیم. تیمی که این خرابکاری رو کرده یا شاید ندانسته ازین خرابکاری نفع برده، به محض مواجه با شکست یا برای بهانه جویی نیروهای خودشو به اکانت دیگه میزنه و توقع داره که ما باز اقدام کنیم و نیروها رو برگردونیم و پوینت ها رو حساب کتاب کنیم و کسر کنیم و ساعت ها وقت بذاریم. باز همین اتفاق در اکانت دیگه از همین تیمی که داره دنبال بهانه برای حذف میگرده می افته. خلاصه اینقدر این روند ادامه پیدا میکنه که یا ما خسته بشیم یا صدای بقیه تیم ها دربیاد. و اونجاست که همه متفق القول ما رو سرزنش میکنن که شما نباید از اول دخالت می کردید!

و بدتر اینکه هر اتفاقی بیوفته در روند بازی باز انگشت اتهام به سمت ماست که اگه شما دخالت نمی کردید اینطور نمیشد.

اگر چه قبلا نظرسنجی شده و رای براین شده که دخالتی از سمت ما انجام نگیره...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    بله حق با شماست اما یه مشکل بزرگ وجود داره.
    اگه ما سرور رو برگردونیم. تیمی که این خرابکاری رو کرده یا شاید ندانسته ازین خرابکاری نفع برده، به محض مواجه با شکست یا برای بهانه جویی نیروهای خودشو به اکانت دیگه میزنه و توقع داره که ما باز اقدام کنیم و نیروها رو برگردونیم و پوینت ها رو حساب کتاب کنیم و کسر کنیم و ساعت ها وقت بذاریم. باز همین اتفاق در اکانت دیگه از همین تیمی که داره دنبال بهانه برای حذف میگرده می افته. خلاصه اینقدر این روند ادامه پیدا میکنه که یا ما خسته بشیم یا صدای بقیه تیم ها دربیاد. و اونجاست که همه متفق القول ما رو سرزنش میکنن که شما نباید از اول دخالت می کردید!

و بدتر اینکه هر اتفاقی بیوفته در روند بازی باز انگشت اتهام به سمت ماست که اگه شما دخالت نمی کردید اینطور نمیشد.

اگر چه قبلا نظرسنجی شده و رای براین شده که دخالتی از سمت ما انجام نگیره...

شما مالک سایت هستید زمانی یک مدیریت رو به عهده میگیرید قطعا میتونید تمام راه کار هارو حتی برای اون حرفی خودتون هم میزنید در نظر بگیرید من قطعا باین حرف شما قانع نمیشم دوستان رو نمیدونم اما برای من قانع کننده نیست هر مشکلی چند راه حل داره اونی که شمام میگی باز هم میتونه راه حل داشته باشه من سایت نداشتم شما داشتی و بهتر میدونی پس میتونی که بهترین راه حل رو در نظر بگیری /.

نظر سنجی در سروری که حتی میشه با مولتی های زیاد در نظر سنجی شرکت کنی معنی نخواهد داشت /.

11. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

میاین حرف از مرام و معرفت میزنین

میاین حرف از بازی جوانمردانه میزنین

لطفا انقد حرف نزنین حداقل کمتر زر بزنین خب؟؟؟؟؟

واقعا دیگه حس بازی ندارم

فکر نمیکردم ادم های در این حد عقده ای وجود داشته باشن
    ویرایش توسط DeathStorm : 03-29-2020 در ساعت 09:46 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

بنظر من هم بهتره یک راهکار قانونی و سفت و سخت برای این قضیه در نظر گرفته بشه
    هر زمان این سایت اومد شلوغ بشه بازی جذاب بشه براش حاشیه درست شد
    سرورهای d3 ، فینال 25 ایکس 94، سرور m5 ، سرور l1، سرور j1 و ..... تا اونجایی که من خاظرم هست بخاطر همین قضایا از رونق و جذابیت افتاد
    1- یک روی این قضیه برمیگرده به سایت و دقیقا یک روی قضیه برمیگرده به ما بازیکنان !
    قسمتی که برای سایت پیشنهاد میکنم امید جان شما یک مزرعه پر علف هرز داشته باشید هر چقدر هم سم بزنید باز علف هرز رشد میکنه باید گاهی شخمش زد چند تا پیشنهاد کوچیک دارم
    1- خرید گلد رو بصورت جابجایی کد محدود کنید هر اکانتی میخواد برای خودش گلد بخره با شماره کارت مخصوص معرفی شده پلیر همون اکانت
    2- با مولتی اکانتها بشدت برخورد کنید و کسانی که از اکانت مولتی استفاده میکنند اکانت اصلی هم جریمه بشه
    3- مهمتر از همه بحث پسورد هست برنامه ریزی کنید هر اکانتی اگر جانشین دارد صرفا همون اکانت جانشین بتونه وارد اکانت بشه با پسورد اصلی لوگین شدن و یا پسورد جانشینی به جز آی پی غیر از اون اکانت بن موقت بشه
    -قسمتی هم که مربوط به پلیرهاست
    مشکلی که داریم اینه که رفتارهامون در فضای بای مجازی با رفتارهامون در واقعیت فرق میکنه از زمین تا آسمون هیچوقت حاضر نیستیم هیچکدوم بیافتیم به جون ماشین طرف مقابل آتیشش بزنیم یا پاشو قلم کنیم که نتونه جلومون فوتبال بازی کنه
    وقتی اینقدر ترس از باخت داریم که فقط تیم جمغ کنیم که نبازیم بدون شناخت و .... نتیجه اش میشه این !!!
    جالب هم همین هست امروز تیم x میزنه تیم y رو میترکونه تلافی سرورهای قبلی فردا تیم y میزنه میترکونه
    یک سری قوانین بازدارنده هم باید ایجاد بشه برای این قضیه

14. تشکر Omid, mistake تشکر نمود
    پسندیدن mistake, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    واقعا حرکت غیر قابل قبولی هست از طرف هر کس که طورت گرفته به نظر من بهتره که دیگه از روش تشخیص IP رد بشیم و با استفاده از اطلاعات سیستم یه کد یکتا تولید بشه اقا امید شما که بهتر می دونید می شه اینکار رو کرد مثل کاری که نرم افزارهای که نیاز به فعال سازی دارن می کنن انجام بدن لطفا همر اکانت Yahoo رو برگردونید تلاش کردن شب نخوابیدن هزینه کردن حیفه واقعا اگر این سرور هم از رونق بیوفته دیگه این ساید واقعا درش تخته می شه چون بعد مدت ها هست که می بینم بازیکن های خوب وقابلی تو سرور حضور دارن.
    SW IS MY HOME

16. تشکر partizan, Omid تشکر نمود
    پسندیدن partizan پسندید
صفحه 4 از 20 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین