صفحه 3 از 20 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 200

موضوع: گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    مجددا سلام دوستان یه چیزی بگم همینجا
    با اینکه چشم دیدن امثال مانی و پیام رو ندارم و خودشونم میدونن دری وری زیاد گفتن و میگن و خواهند گفت اما همونطور که یکی مثل امیر پرشین هم منو دور زد تو سرور اما بعد سرور با هم بیرون بازی در ارتباط هستیم، یا بقیه کسانی که تو بازی شاید بحث و دعوا کنیم ولی بیرون بازی مشکلی نداریم. و یا مثل مصطفی سیکو تو بازی سر اکانت و پلن بحث کنیم ولی بیرون بازی با هم اوکی باشیم. در باره این دو نفر هم همینه دعوای تو بازیمون سرجاشه و شایدم هیچوقت درست نشه ولی بیرون بازی با هیچکس مشکلی ندارم و لطفا برخی افرادی که دارن از این دعوا به نفع خودشون سواستفاده میکنن بگم هر چی هم بگین مشکل شخص من با این آقایون مربوط به بازیه. حالا درسته اینا چرت و پرت میگن و واقعا نمیدونم منظورشون چیه حالا بر فرض مثال یه آدمی اصلا پولدار نباشه این آدم حق بازی نداره؟ از نظر این دوستان پس هر کسی که پول نداره اهل فروختن اطرافیانش و... هست؟ این افکار زشت و خطرناکه شاید کسی نیاد ادعا کنه و هی نگه من پول به اندازه خودم دارم و فلانقدر گلد میخرم ، این دلیل نمیشه بگید طرف بی پوله پس از کجا میاره بازی میکنه
    درسته سالهاس بازی میکنیم ولی خداروشکر تا الان گلدمونو خودمون دادیم اصلا آقا شما پولدار و ما فقیر
    موندم اگر گلد دادن به کسی رو تحقیر میدونین چرا خودتون به کسانی که باهاتون بازی میکنن گلد میدید؟؟ قصدتون تحقیر پلیرتون هست؟ پس بخاطر یه بازی بهتره خودتونو خراب نکنید.
    این سرور هم تموم بشه دوباره میریم سر کار خودمون تو تالار بورس و دفترمون و عمرا سمت بازی نمیایم تا سالیان بعد.

این پست هم آخرین پستم تو این سرور بود چون بعضی ها بخاطر یه واندر و بازی دارن سواستفاده میکنن و رفاقت براشون یعنی واندر و بازی و پوینت

پ.ن: کسی شماره ماهان داشت برام بفرسته
    پ.ن2: دعواهای تو سرور مال تو بازیه ما که بیرون نمیبریم کسی اگر میخواد ببره بیرون خودش میدونه و زنگ آخر دم در وایسته
    پ.ن3: مصطفی جان شما خودت باید دنگ بدی داداش تو دیسکورد میگم دنگ چیو:d
    زر میزنه همش...
    من با تو دوستم؟
    عمرا با توعه اکانت فروش کاری ندارم
    برو گمشو
    بیرون از بازی میخوام سر به تنت نباشه، بقیه نمیدونم اینو ولی من که میدونم، قضیه اون همری که فروختی 600 رو خودی بلند کردی چی شد؟ (شایعه جدید)

کلا دو سرور من و تو با هم بازی کردیم، اندازه انگشتای دستت دژکوب بازی نکردم ولی هر سروری بازی کردم مردونه تا تهش بودم
    حالا اینو بگو خدایی تا حالا توی بازی، سر اکانت و پلن دعوا داشتیم؟
    اسم خودتو خراب کردی واسه یه واندر که فروختی، چرا میخوای منم خراب کنی؟؟؟ آخه من کی دعوا کردم با کسی؟؟؟
    مهربون تر از من دیدی اصلا؟

خخخخ
    اولش فکر کردم دارم ازت تعریف میکنم ولی الان که دوباره خوندم ر ی دم بهت

خدا 4 تا رفیق مثل من بهت بده دیگه دشمن نمیخوای خخخخخ

میدونم انتقاد پذیر نیستی ولی من انتقادمو میکنم
    تا تقی به توقی میخوره بهت بر میخوره، از محیطی خوشت نمیاد، سعی میکنی محیط رو عوض کنی
    الان به خاطر 4تا حرف میگی آخرین پستمه
    در صورتی که خودتم میدونی اینجا فقط واسه هیجان دادن به بازیه، نه بیشتر
    رفتن و رفتن و رفتن، با عوض کردن محیطی که نمیپسندی، بهت آرامش نمیده داداش گلم
    وقتی بتونی بمونی و مشکلتو حل کنی از ته قلبت به آرامش میرسی و آرامش در کنار سلامتی، بزرگترین نعمت الهی ه

امیدوارم بازم فعالیت کنی و پست بذاری

بنده به شخصه اگه همه فعالیت کنند خیلی خوشحال میشم
    متحد یا رقیب هم نداره
    قشنگیه های بازی به همیناست

خدایی دیگه باید برم الهیات درس بدم
    حس میکنم رفتم مرحله بعد

پ.ن (خخخخ): هنوز جای دنگای قبلی که دادم درد میکنه، دیسکورد رو بنداز شنبه

2. تشکر Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHaN SaMuRaI نمایش پست ها
    دوتا همر جنگی که امشب قرار بود همر های ما رو با چک کردن انلاینی از طریق نامه دادن صفر کنند (عامو این روش های خیلی قدیمی شده ها )

از کی تا حالا فارم سرور 1000 شده اسکاتر ؟ نکنه زیر دلت درد گرفته سایدو میخوای تارگت کنی !!! به قول دوستان قدیما فروم حرمت داشت هر کسی نمیومد که پست بزاره پسرم

مثل پلیرهای ما بچه خوبی باش آفرین برو اون ته صاف بشین بزار بزرگا کارشونو بکنن /.
    ویرایش توسط ChapDAST : 03-27-2020 در ساعت 06:38 PM

4. تشکر Sir Alex Fergi, SIKO, GREEN تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi, SIKO, GREEN پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    از کی تا حالا فارم سرور 1000 شده اسکاتر ؟ نکنه زیر دلت درد گرفته سایدو میخوای تارگت کنی !!! به قول دوستان قدیما فروم حرمت داشت هر کسی نمیومد که پست بزاره پسرم

مثل پلیرهای ما بچه خوبی باش آفرین برو اون ته صاف بشین بزار بزرگا کارشونو بکنن /.
    فعلا که توتال لیدر و گلد بدتون هزار بازه خدا رو شکر من هزار اصلا نبودم( بی احترامی به دوستان هزار باز نباشه که همشون پلیرهای خوبی هستن) جای شکرش باقیه شما فعلا برو ببینم یه پک گلد بهت می ده بزرگتون یا نه بعد بیا عزیزم چیزی بنویس خوبه وقتی شناختی نداری چیزی نگی کسی نمی گه شما بلد نیستید حرف بزنید
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahan samurai نمایش پست ها
    فعلا که توتال لیدر و گلد بدتون هزار بازه خدا رو شکر من هزار اصلا نبودم( بی احترامی به دوستان هزار باز نباشه که همشون پلیرهای خوبی هستن) جای شکرش باقیه شما فعلا برو ببینم یه پک گلد بهت می ده بزرگتون یا نه بعد بیا عزیزم چیزی بنویس خوبه وقتی شناختی نداری چیزی نگی کسی نمی گه شما بلد نیستید حرف بزنید
    عزیز دلم اگه نمیدونی نشونه ی بی اطلاعاتیت نیست، نشونه ی بی تجربگیته
    گلد ساید شمال غرب رو من دارم میدم نه دوست هزاربازتون
    و همچنین نمیدونی که توتال شمال ذغرب توی این سرور کارو چپ دسته

و اون قسمتی که گفتی خدا رو شکر هزار باز نیستم، یعنی الان پشت لیدرتو خالی کردی؟ خخخخخ
    فکر میکردم من اون دوستی هستم که از صدتا دشمن بدتره، شما خودت تنهایی 100تای منی
    خخخخ
    موفق باشی واقعا:d

7. تشکر ChapDAST, Sir Alex Fergi, GREEN تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi, GREEN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SIKO نمایش پست ها
    عزیز دلم اگه نمیدونی نشونه ی بی اطلاعاتیت نیست، نشونه ی بی تجربگیته
    گلد ساید شمال غرب رو من دارم میدم نه دوست هزاربازتون
    و همچنین نمیدونی که توتال شمال ذغرب توی این سرور کارو چپ دسته

و اون قسمتی که گفتی خدا رو شکر هزار باز نیستم، یعنی الان پشت لیدرتو خالی کردی؟ خخخخخ
    فکر میکردم من اون دوستی هستم که از صدتا دشمن بدتره، شما خودت تنهایی 100تای منی
    خخخخ
    موفق باشی واقعا:d
    اولا تفرقه ننداز هزار باز ها پلیرهای خوبی هستن با سلیقه من اسپید سرورشون برابر نیست .
    دوما ایمیل اکانتی که واندر رو اپ می کنه مشخص می کنه چون تا الان 100 نفر تو nw گلد دادن.
    ویرایش توسط MaHaN SaMuRaI : 03-28-2020 در ساعت 01:13 AM
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اولا تفرقه ننداز هزار باز ها پلیرهای خوبی هستن با سلیقه من اسپید سرورشون برابر نیست .
    دوما ایمیل اکانتی که واندر رو اپ می کنه مشخص می کنه چون تا الان 100 نفر تو nw گلد دادن.
    عزیز دلم من کجا تفرقه انداختم یا اینکه خدایی نکرده گفتم بازیکن های خوبی نیستند؟
    اتفاقا من من چند سال پیش یه سرور هزار با تیمم رفتم، و توی سرور هزار با تیم گلوری کنار هم بازی کردیم، دوتا تیم یکی شدیم اگه یادشون باشه ما تیم خیری بودیم
    توی پروفایل هم مدال هاش هستن
    شما هم تجربه کنید خیلی باحاله
    ولی الکی نری ها، یه هفته ای که هیچ کاری نداشتی برو
    مثلا توی اون هفته قصد غذا خوردن یا دسشویی رفتن نداشته باش اصلا
    خلاصه قسمت اول صحبتت برای ما حجمه درست نکن و حرف او دهنمون نذار، که تا حالا فقط آبرو جمع کردیم، خدایی نکرده خراب نشیم واسه یه بازی...

قسمت دوم صحبتتون، واقعا واندر روی هر ایمیلی 100 بشه، اون ایمیل توتال یا گلد ساپورتر سایده؟
    این حرف یعنی طرف گلد میده برنده شدن رو میخره؟ یا یعنی گلد میده لیدر شدن رو میخره؟

این نکته رو از من داشته باشه یادگاری، توی این بازی اونی که از همه پولدارتره بهترین نیست، دژکوب اصلا بازیه پولدارا نیست
    توی این بازی اونی که از همه بیکار تره، بهتره
    این بازی اصلا بحث پول نیست، چون شما نمیتونی نیرو بخری (به استثنا سرورهای VIP که دفاع میشه خرید)، نیرو با زمان به وجود میاد، زمان رو هم نمیتونی بخری و متوقف کنی
    پس مهم نیست کی گلد میده کی توتاله
    حتی مهم نیست روی ایمیل کی واندر 100 میشه
    تنها چیزی که مهمه، اینه کدوم تیم با هم هماهنگ هستند و با هم قشنگ تر بازی میکنند
    و طرز فکر کدوم تیم پلنری خلاق تر از بقیه ست

اگه لنگ ایمیل و افتخاراتی، من همینجا از امید جان عزیز درخواست میکنم، مردونه همه امتیازات روی ایمیل منو بگیرید و به اکانت ماهان سامورایی اضافه کنید... با تشکر

اون گلدهای روی ایمیلم هم نصفشو بهشون بدید...

دارم بازیکن میخرم غیر مستقیم

خب دیگه همه چیز حل شد، ما با هم رفاقت استارت زدیم، خوب و خوش و خرم برگردیم سر بازی *مثلا شکلک قلب* (نمیدونم چرا شکلک قلب نداره واسه من)

10. تشکر GREEN, Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن GREEN, Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SIKO نمایش پست ها
    عزیز دلم من کجا تفرقه انداختم یا اینکه خدایی نکرده گفتم بازیکن های خوبی نیستند؟
    اتفاقا من من چند سال پیش یه سرور هزار با تیمم رفتم، و توی سرور هزار با تیم گلوری کنار هم بازی کردیم، دوتا تیم یکی شدیم اگه یادشون باشه ما تیم خیری بودیم
    توی پروفایل هم مدال هاش هستن
    شما هم تجربه کنید خیلی باحاله
    ولی الکی نری ها، یه هفته ای که هیچ کاری نداشتی برو
    مثلا توی اون هفته قصد غذا خوردن یا دسشویی رفتن نداشته باش اصلا
    خلاصه قسمت اول صحبتت برای ما حجمه درست نکن و حرف او دهنمون نذار، که تا حالا فقط آبرو جمع کردیم، خدایی نکرده خراب نشیم واسه یه بازی...

قسمت دوم صحبتتون، واقعا واندر روی هر ایمیلی 100 بشه، اون ایمیل توتال یا گلد ساپورتر سایده؟
    این حرف یعنی طرف گلد میده برنده شدن رو میخره؟ یا یعنی گلد میده لیدر شدن رو میخره؟

این نکته رو از من داشته باشه یادگاری، توی این بازی اونی که از همه پولدارتره بهترین نیست، دژکوب اصلا بازیه پولدارا نیست
    توی این بازی اونی که از همه بیکار تره، بهتره
    این بازی اصلا بحث پول نیست، چون شما نمیتونی نیرو بخری (به استثنا سرورهای VIP که دفاع میشه خرید)، نیرو با زمان به وجود میاد، زمان رو هم نمیتونی بخری و متوقف کنی
    پس مهم نیست کی گلد میده کی توتاله
    حتی مهم نیست روی ایمیل کی واندر 100 میشه
    تنها چیزی که مهمه، اینه کدوم تیم با هم هماهنگ هستند و با هم قشنگ تر بازی میکنند
    و طرز فکر کدوم تیم پلنری خلاق تر از بقیه ست

اگه لنگ ایمیل و افتخاراتی، من همینجا از امید جان عزیز درخواست میکنم، مردونه همه امتیازات روی ایمیل منو بگیرید و به اکانت ماهان سامورایی اضافه کنید... با تشکر

اون گلدهای روی ایمیلم هم نصفشو بهشون بدید...

دارم بازیکن میخرم غیر مستقیم

خب دیگه همه چیز حل شد، ما با هم رفاقت استارت زدیم، خوب و خوش و خرم برگردیم سر بازی *مثلا شکلک قلب* (نمیدونم چرا شکلک قلب نداره واسه من)
    شما اول گفتی فارم سرور هزار یعنی هزار بازها اوکی نیستن
    این حرف ها رو بیخیال خیلی از بچه ها که تو سرور تو هر چهار ساید بازیکن های خوبی هستن انشالله بتونیم یه بازی جالب رو شاهد باشیم
    SW IS MY HOME

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

داداشی کیا تو شمالغرب گلد میدن؟؟
    منم میخوام
    سفارش منو بکن که به منم گلد بدن
    دمت گرم

13. تشکر Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

صبح امروز ساعت 4 بعد از اسکاتی که اکانت pofak از اکانت amsh کشید اتک های از سوی NW لانچ گردید برای چیف کردن که با دیوار رو به رو شدن

بعد واقعا تیم پر ادعا این هم روش فیک زدنه داداش یکم به خودتون بیاید بازی فقط گلد آپ نیست ها این روش ها و پر کردن ارودگاه با این نوع فیک خیلی قدیمی شده

بیش از یک میلیون دف تو ده جمع شد بود در کم تر از یک ساعت که واقعا جای تقدیر داره از دوستان عزیز بالخص محمد تهی عزیز و علی اسکای تشکر می کنم.
    سلام قناری های توی سرور
    قول بدید حرفای پیرمرد یادتون بمونه !!!
    دیوار رو ناز نکنید بهتون وابسته میشه

بحث بعدی اینه که داداش اینا گرزی نینجا که نیست از رو دیوار بپره!!!

اینجا بچه های ما رفتن تا سر کوچه نون بگیرن بعد بیان شمارو دیوار کنن

در کل اینکه ادم واسه کسی شاخ میشه که از همون فرد تفاوت گرزی و پیاده رو یاد نگرفته باشید !
    و یادتون نره اول تخریب بعد همر بعدی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pir mard نمایش پست ها
    سلام قناری های توی سرور

در کل اینکه ادم واسه کسی شاخ میشه که از همون فرد تفاوت گرزی و پیاده رو یاد نگرفته باشید !
    و در کل اینکه
    همه برای 5 کی گرزی
    5 کی گرزی برای همه
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

15. تشکر hlhlpsk, gorbehnareh, SIKO, GREEN, black تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gorbehnareh نمایش پست ها

داداشی کیا تو شمالغرب گلد میدن؟؟
    منم میخوام
    سفارش منو بکن که به منم گلد بدن
    دمت گرم
    سلام خوب هستید دوستان خودتون دارن می گن گلد می دیم دیگه :d

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط pir mard نمایش پست ها
    سلام قناری های توی سرور

- - - Updated - - -

و در کل اینکه
    همه برای 5 کی گرزی
    5 کی گرزی برای همه
    بله وقتی بیایی اکانت داخل sw بیاری بالا برای اینکه بزنید ما رو از داخل ساید اینطور می شه حالا که شما شروع کردید ما هستیم دفاع تون هم خیلی خوب بود از بچه های خودمون هم که همر دادن تشکر می کنم.
    SW IS MY HOME

17. تشکر black, hlhlpsk تشکر نمود
    پسندیدن black, hlhlpsk پسندید
صفحه 3 از 20 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین