صفحه 1 از 20 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 200

موضوع: گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

باسلام

کاربران و بازیکنان عزیز میتوانند در این بخش به گفتگو در رابطه با سرور بپردازند.

باتشکر

2. تشکر MaHaN SaMuRaI تشکر نمود
    پسندیدن MaHaN SaMuRaI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    تشکر از شما برای ایجاد تایپیک از بقیه دوستان هم می خواهم که در فروم فعال باشن که فروم هم مثل بازی گرم بشه.
    SW IS MY HOME

4. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوتا همر جنگی که امشب قرار بود همر های ما رو با چک کردن انلاینی از طریق نامه دادن صفر کنند (عامو این روش های خیلی قدیمی شده ها )

SW IS MY HOME

6. تشکر partizan, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi, partizan, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHaN SaMuRaI نمایش پست ها
    دوتا همر جنگی که امشب قرار بود همر های ما رو با چک کردن انلاینی از طریق نامه دادن صفر کنند (عامو این روش های خیلی قدیمی شده ها )

تبریک میگم دف خوبی بود
    حال داشتی یه تحلیلی هم از سرور بزار ما هم فیض ببریم

8. تشکر MaHaN SaMuRaI, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن MaHaN SaMuRaI, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    تبریک میگم دف خوبی بود
    یکی از مزخرفترین سرورهایی که تا حالا دیدم! مولتی اکانتی ازاد افتضاح کرده سرور رو. روی چه حسابی مولتی اکانتی رو ازاد گذاشتند یا حتی اصلا نظر سنجی کردند نمیدونم.
    اینم تحلیل سرور مانی خان
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

10. تشکر partizan, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن partizan, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    تبریک میگم دف خوبی بود
    سلام
    وضعیت سرور تقریبا خوبه همه ساید ها بازیکن های خوب و قابل احترامی داخلشون پلی می دن
    NW v SW بالاترین تعداد پلیر ها رو داخل خودشون دارن ولی NE و SE هم پلیرهای قابل قبولی توشون وچود داره انشالله شاهد سرور جذابی باشیم.
    SW IS MY HOME

12. پسندیدن Sir Alex Fergi پسندید
    نپسندیدن Ali نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DoNa RoJa نمایش پست ها
    یکی از مزخرفترین سرورهایی که تا حالا دیدم! مولتی اکانتی ازاد افتضاح کرده سرور رو. روی چه حسابی مولتی اکانتی رو ازاد گذاشتند یا حتی اصلا نظر سنجی کردند نمیدونم.
    اینم تحلیل سرور مانی خان
    تا بوده مولتی اکانت بوده من تا به حال سروری بازی نکردم که توش مولتی بازی نباشه
    حالا 5-6 سال پیش مولتی بازی سنتی بود از چند سال قبل صنعتیش رواج پیدا کرده
    وقتی مولتی بازی غیرقانونیه از وی پی اس و سایر روش های تغییر آیپی استفاده میشه
    الان ادمین آزاد گذاشته و از یه خرج بیمورد هم جلوگیری کرده و من به شخصه ازش تشکر میکنم که تظاهر و ریا رو کنار گذاشته و صاف و روراست از خودمون نظر خواسته
    من به شخصه مخالف مولتی بازی هستم به شرطی که بشه از مولتی بازی همه جلوگیری کرد وقتی نمیشه جلوگیری کرد ناچارا باید رو آورد به مولتی بازی

14. تشکر MaHaN SaMuRaI, GREEN تشکر نمود
    پسندیدن MaHaN SaMuRaI, GREEN, Super-Man پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Alex Fergi نمایش پست ها

تا بوده مولتی اکانت بوده من تا به حال سروری بازی نکردم که توش مولتی بازی نباشه
    حالا 5-6 سال پیش مولتی بازی سنتی بود از چند سال قبل صنعتیش رواج پیدا کرده
    وقتی مولتی بازی غیرقانونیه از وی پی اس و سایر روش های تغییر آیپی استفاده میشه
    الان ادمین آزاد گذاشته و از یه خرج بیمورد هم جلوگیری کرده و من به شخصه ازش تشکر میکنم که تظاهر و ریا رو کنار گذاشته و صاف و روراست از خودمون نظر خواسته
    من به شخصه مخالف مولتی بازی هستم به شرطی که بشه از مولتی بازی همه جلوگیری کرد وقتی نمیشه جلوگیری کرد ناچارا باید رو آورد به مولتی بازی
    مقایسه شما اصلا منطقی نیست. وقتی ازاد نیست طرف با هزار تا بدبختی و کلک 2تا 3تا نه 4 تا مولتی میکشه که تا اخر سرور 2 تاش هم بن میشه. اما الان میبینی یکنفر 20تا 30تا مولتی داره!
    اگه واقعا طرفدار برابری و مساوات بین بازیکن ها هستی باید وضعیت اول رو ترجیح بدی که به مساوات نزدیکتره نه اینکه تشکر هم بکنی. همه نمیتونن 20تا مولتی داشته باشند
    غیر از اون تظاهر و ریاکاری در کار مولتی هانتر نبوده، اصلا موجودیتش به دلیل مقابله با مولتی بازی هست . چه دلیلی برای ریا و تزویر داره؟!
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

16. تشکر Super-Man تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi پسندید
    نپسندیدن Ali, Super-Man نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط DoNa RoJa نمایش پست ها
    مقایسه شما اصلا منطقی نیست. وقتی ازاد نیست طرف با هزار تا بدبختی و کلک 2تا 3تا نه 4 تا مولتی میکشه که تا اخر سرور 2 تاش هم بن میشه. اما الان میبینی یکنفر 20تا 30تا مولتی داره!
    اگه واقعا طرفدار برابری و مساوات بین بازیکن ها هستی باید وضعیت اول رو ترجیح بدی که به مساوات نزدیکتره نه اینکه تشکر هم بکنی. همه نمیتونن 20تا مولتی داشته باشند
    غیر از اون تظاهر و ریاکاری در کار مولتی هانتر نبوده، اصلا موجودیتش به دلیل مقابله با مولتی بازی هست . چه دلیلی برای ریا و تزویر داره؟!
    راستش نمیدونم بعد راه اندازی مجدد دژکوب بازی کردین یا نه من که هر سروری بازی کردم مولتی بازی صنعتی توش بوده
    فرقش اینه که اون موقع فقط پولدارا میتونن صنعتی مولتی بکشن الان همه میتونن به نظرم این خیلی به عدالت نزدیکتره

18. پسندیدن Super-Man پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Sir Alex Fergi نمایش پست ها
    راستش نمیدونم بعد راه اندازی مجدد دژکوب بازی کردین یا نه من که هر سروری بازی کردم مولتی بازی صنعتی توش بوده
    فرقش اینه که اون موقع فقط پولدارا میتونن صنعتی مولتی بکشن الان همه میتونن به نظرم این خیلی به عدالت نزدیکتره
    بله مولتی بازی بود کسی هم منکرش نیست که نبوده و مولتی هانتر همه رو مچازات میکرد
    ولی همینکه اونهایی که تخلفشون محرز بود مجازات میشدن باز تا حدی مقابله میشد با این پدیده
    نفس این بازی این هست که شما بیاید یک اکانت مقابل یک اکانت قرار بگیره نه اینکه یک اکانت بیاد جلوی کسی که 100 تا اکانت داره وایسته بازی کنه
    خدا رو شکر این سرور اسپید بالاست اثرات این آزاد بودن مولتی بازی رو تو آخر بازی خواهیم دید

صفحه 1 از 20 12311 ... آخرینآخرین