صفحه 9 از 20 نخستنخست ... 789101119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 200

موضوع: گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    سلام کارو من بالشخصه سرور آخرم هست به دلیل مشکلات شخصی ، متاهلی و بیماری هم پدرم و مادرم اگر ترس از انتقال کرونا نبود که ناقل باشم پیش اونها بودم و لین سرور هم نبودم
    تا اونجایی هم که یادمه خیلی تو سرورهای قبلی تو سر و کله هم زدیم سیاست مدارهای خوبی هم بودیم اجازه بده این سرور آخر یک کم صداقت رو جایگزین سیاست کنیم
    برادر من تو لیدر یک مجموعه هستی که تو شمال غرب هست لیدر بودن ممکنه آدم رو وادار کنه هم اتحاد پول بگیر و گلد بگیر و گشنه رو تو ساید دیگه استخدام کنه هم اکانتهای مخالف سیاست اون ساید یا سایدهای دیگه من هم دقیقا این کار رو میکنم هر زمانی که بتونم جزوی از اساس بازیه حالا تو این گروه یا دسته رو میخوای جزو متحدین بدونی بدون ! ولی همه اونها نخاله هایی بودن که از تیم لگاسی اخراج شدن !! این از اکانتهای متحدت تو شمال شرق
    مورد بعدی تا جایی که سرور نشون میده همین اکانتهای متحد از نظر تو یا مزدور از نظر من اولین لانچ ها رو بدون در نظر گرفتن سیاست ساید روی جنوب غرب لانچ کردن خودت هم اگر جای تیم واریور بودی دو تا راه حل داشتی یا خودت رو با سیاست های این گروه وفق میدادی یا مخالفین رو حذف میکردی لیدرهای واریور شق دوم رو انتخاب کردند علت اینکه تا حالا اتکی هم از سمت شمال شرق و اتحاد واریور روی شما نیومده صرفا همین بوده که در حال رفع مشکلات داخلی بودند باز هم سیاست هاشون رو از خودشون باید بپرسی من نماینده واریور نیستم ارتباط چندانی هم باهاشون ندارم
    مورد بعدی کارو جان سرور توش مولتی آزاده دفاع سنگینه - احتمال اینکه پلن سنگین برن هر دو طرف سخته همه اینها قبول ولی فیدر زنی رو جزو پلن ندون
    هیچ سروری تو ای ار چه اسپیدش چه نرمالش من این مدل بازی رو ندیدم خلاف هم نیست ولی سطح سرور رو لوث میکنه دقیقا همونطور که رضای عزیز گفتند
    شما زدید فیدر طرف مقابل هم شروع کرده زدن وقتی فیدر زنی آزاد هست طبیغتا دف ریختن تو واحه پوشر ها و یا زدن پوشر ها هم بدیهی هست هرچند من بالشخصه با هر سه موردش مخالفم و امیدوارم متوقف بشه
    مورد بعدی تا الان از سمت جنوب شرق روی هیچکدوم از سایدهای دیگه نه اتک اومده چه برای کتیبه چه فیک ! ولی دو روز گذشته ما زیر اتک از سمت شمالغرب بودیم چه فیک لیست غارت چه فیک روی کتیبه هامون بالشخصه هم توازن سرور برام مهمه اینکه چهل نفر بریزن سر بیست نفر و بازی تو لول آسون برگزار بشه چندان برام جذاب نیست لیدر کل مجموعه جنوب شرق هم پیام هست ما هم کنارش هستیم سیاست ساید جنوب شرق هم توی امروز یا فردا اعلام میشه
    مورد بعدی این سرور با قدرت شمال غرب و جنوب غرب که واقعا خوب بازی کردند هیچ کدوم قابل حذف شدن نیستند بنظر من هم برنده از دل این دو ساید بیرون میاد مگر اینکه سایدی برای اینکه رقیبش نبره برد رو به ساید سوم هدیه بده که میتونه شمال شرق باشه یا جنوب شرق
    کتیبه های خوبی داره سایدت یکی با خرید کتیبه از جنوب غرب یکی با استفاده از روابط از شمال شرق انسجام خوبی هم بین دسته هایی که تو شمالغرب بودی برقرار کردی بهت تبریک میگم ولی دوستانه بهت میگم سیاست خارجی و روند پلن و روابط خارجی رو خودت به عهده بگیر همین الان 10 نفر رو من میتونم لیست کنم که به عنوان همه کاره شمال غرب یا دارن طرح رفاقت میریزن یا شاخ و شونه میکشن
    مورد بعدی مشخصه که تو نباید پلنی بیای روی هیچ سایدی 4 تا جنگ آموز کوچیک داری یه بزرگ راحت داری برنامه های سایدت رو اجرا میکنی پلن بری که چی بشه اینکه بخوای خودت رو با اکانتهای مرزی شمال شرق درگیر شمال شرق کنی و از همون متحدین استفاده کنی دقیقا صلاح سایدته لطفی به گلوری نیست
    خوش باشی و شاد پست بعدی دیوارها رو هم بعدا جواب میدم

با سلام خدمت تمام دوستان

من اصلا نتونستم چند خط بیشتر از حرف هاتونو بخونم
    مثل یه بچه ای میمونه که داره غر میزنه
    حرف هایی که شما میزنی جز جو دادن هیچ بار محتوایی از نطر بنده نداره شاید باقی دوستان خارج از غر زدنتون بتونن چیزی برداشت کنن

مشکل این سرور اینه که همه فکر میکنن شمال غرب براش آخر بازی مهم هستش
    نه دوست عزیز در متای 3 به 1 معمولا بازی جوری میشه که اون سایدی که تک میفته کلا سمی ترین ساید ممکنه هستش و هر سمتی رو انتخاب کنه بخواد بزنه میتونه از بازی حذف کنه !
    این که بازی 3 به 1 میشه از ناتوانایی 3ساید دیگه نیست از توانایی سایدیست که میتونه 3 به 1 بازی کنه(اخراجی های لگاسی =))) اسم بردن و گنده کردن از تیم خودش)) )

شمال غرب هیچ برنامه ای برای پایان بازی نداره این رو میشه از جمع کردن کتیبه راز معماری متوجه شد پلیر هایی که داخل شمال غرب هستن اکثرا هر چند سال یک بار میان داخل این سایت بازی میکنن پس هیچ رنکی هم براشون مهم نیست و باید از این پلیر ها ترسید چون بی دلیل میتونن یک ساید رو تارگت انتخاب کنن و علاوه بر حذف شدن خودشون ساید دیگه ای رو خذف کنن

پس برای شمایی که هر سرور با سیاست دو ساید رو درگیر میکنی و خودت یه گوشه تماشا میکنی باید مرافب نوع حرف زدنت باشی

خب تا اینجا از حرف هام خیال یک سریارو راحت کردم که میتونن واندر رو 100کنن

اما به نطرم بازی از زمانی شروع میشه که شمال غرب یک ساید رو تارگت انتخاب میکنه و این ساید رو سوراخ میکنه

اون موقع با حذف شمال غرب و نابوودی یک ساید دیگه باید دید دوستان به عهدی که بستن باهشون پایبند هستن یا نه و بازی از اونجا قشنگ میشه

نکته اول : در انتخاب سیاستتون کاملا فکر کنید و فکر نکنید هر کی میاد داداشیتونه
    نکته دوم : در انتخاب تارگتتون بسیار دقت فرمایید تا شما سوار بازی باشید بازی روی شما سوار نشه که شمارو توی اتحاد برنده آیا راه بدن یا ندن
    نکته سوم : این شمایید که قراره دوباره بیاین دزکوب بازی کنید دشمن قدیمی هیچ وقت دوست نمیشه چون فقط شمایید که دارین تو این سایت بازی میکنید

با تشکر از همه دوستان حتی کسایی که خودشونو بازیچه دیگران قرار میدن و ادعای سن و بازیشون میشه))

موفق باشین
    V 3.6
    S4 R2 Shah Vahid
    S6 R2 Shah Vahid
    Tc2 R3 Long Life / Shah vahid
    V 4.0
    Ts9 R2 Long Life

Emperor
    Tele : ir4ni4n

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Emperor نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان

من اصلا نتونستم چند خط بیشتر از حرف هاتونو بخونم
    مثل یه بچه ای میمونه که داره غر میزنه
    حرف هایی که شما میزنی جز جو دادن هیچ بار محتوایی از نطر بنده نداره شاید باقی دوستان خارج از غر زدنتون بتونن چیزی برداشت کنن

مشکل این سرور اینه که همه فکر میکنن شمال غرب براش آخر بازی مهم هستش
    نه دوست عزیز در متای 3 به 1 معمولا بازی جوری میشه که اون سایدی که تک میفته کلا سمی ترین ساید ممکنه هستش و هر سمتی رو انتخاب کنه بخواد بزنه میتونه از بازی حذف کنه !
    این که بازی 3 به 1 میشه از ناتوانایی 3ساید دیگه نیست از توانایی سایدیست که میتونه 3 به 1 بازی کنه(اخراجی های لگاسی =))) اسم بردن و گنده کردن از تیم خودش)) )

شمال غرب هیچ برنامه ای برای پایان بازی نداره این رو میشه از جمع کردن کتیبه راز معماری متوجه شد پلیر هایی که داخل شمال غرب هستن اکثرا هر چند سال یک بار میان داخل این سایت بازی میکنن پس هیچ رنکی هم براشون مهم نیست و باید از این پلیر ها ترسید چون بی دلیل میتونن یک ساید رو تارگت انتخاب کنن و علاوه بر حذف شدن خودشون ساید دیگه ای رو خذف کنن

پس برای شمایی که هر سرور با سیاست دو ساید رو درگیر میکنی و خودت یه گوشه تماشا میکنی باید مرافب نوع حرف زدنت باشی

خب تا اینجا از حرف هام خیال یک سریارو راحت کردم که میتونن واندر رو 100کنن

اما به نطرم بازی از زمانی شروع میشه که شمال غرب یک ساید رو تارگت انتخاب میکنه و این ساید رو سوراخ میکنه

اون موقع با حذف شمال غرب و نابوودی یک ساید دیگه باید دید دوستان به عهدی که بستن باهشون پایبند هستن یا نه و بازی از اونجا قشنگ میشه

نکته اول : در انتخاب سیاستتون کاملا فکر کنید و فکر نکنید هر کی میاد داداشیتونه
    نکته دوم : در انتخاب تارگتتون بسیار دقت فرمایید تا شما سوار بازی باشید بازی روی شما سوار نشه که شمارو توی اتحاد برنده آیا راه بدن یا ندن
    نکته سوم : این شمایید که قراره دوباره بیاین دزکوب بازی کنید دشمن قدیمی هیچ وقت دوست نمیشه چون فقط شمایید که دارین تو این سایت بازی میکنید

با تشکر از همه دوستان حتی کسایی که خودشونو بازیچه دیگران قرار میدن و ادعای سن و بازیشون میشه))

موفق باشین

میلاد جان بنده هم چون پست بی محتوایی خوندم و جز ناله کردن از شرایط زندگی و بال و پر دادن به ساید های دیگه و تحریکشون برای زدن ما چیزی ندیدم ، ترجیح میدم جواب پست مانی جان رو ندم ماهم چون سرور بعدیمون میره تا 3 4 سال آینده و واندر برامون هیچ اهمیتی نداره چون اصلا ما هولدر نیستیم پس حق با توِ به قول مانی خان 2 روزه دیگه تارگت ما مشخص میشه کاملا برای بوسیدن دیوار و تارگت شدن آماده باشید هر سایدی که حس کنه میتونه بزنه بسم الله /.

با تشکر
    کارو /.

3. تشکر partizan, GREEN, Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن partizan, GREEN, Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

من واقعا هدفم غر زدن یا تحریک ساید های دیگه نبود برداشت و نظر شما هم محترمه
    پایان این بازی ظاهران خیلی زود نزدیک داره میشه
    winter is coming....

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

- - - Updated - - -

من واقعا هدفم غر زدن یا تحریک ساید های دیگه نبود برداشت و نظر شما هم محترمه
    پایان این بازی ظاهران خیلی زود نزدیک داره میشه
    winter is coming....
    با کمال میل استقبال میکنم

6. تشکر Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

با سلام خدمت تمام دوستان
    بقیه پستت دوست من ارزش ریپلای نداشت
    یادم نمیاد کدوم سرور از تیم لگاسی اخراج شدی یا شایدم هم در همون مراحل اولیه عضویت رد شدی به هر حال تیم های دیگه ای هم هست برای بازی کردن
    همه که نباید مثل کریستین رونالدو عضو یونتوس باشن ! تشتک سازی قرچک هم تیم هست مهم اینه که هر جا هستی لذت ببری از بازی

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بقیه پستت دوست من ارزش ریپلای نداشت
    یادم نمیاد کدوم سرور از تیم لگاسی اخراج شدی یا شایدم هم در همون مراحل اولیه عضویت رد شدی به هر حال تیم های دیگه ای هم هست برای بازی کردن
    همه که نباید مثل کریستین رونالدو عضو یونتوس باشن ! تشتک سازی قرچک هم تیم هست مهم اینه که هر جا هستی لذت ببری از بازی

من اصلا لجاسی نشنیدم که بخوام ازش اخراج شم دوست عزیز اصلا لجاسی برای این سایت دزکوب هست یا ت راوین اصلی ؟

ما کلاسیک بازیم سرور 3.6 بازی میکردیم البته فکر نمیکنم سن بازیتون و تیم جمع کردنتون به اونجا برسه

بعد جمع شدن سرور ها هرکسی بازیکن شد و تیم جمع کرد برای خودش

کاملا هم درک میکنم اسم تیمتون رو هی میبرین داخل هر پستتون برای گنده کردن اسمتون هست

در هر حال اینم یه مدلشه

در مورد فروم هم متاسفانه مثل بعضی دوستان نیستم که بیام پست بزارم غر غر کنم یا پشت هم اسم تیمم رو ببرم)
    اگه مطلبی باشه از طریق دوستان و لیدر های دیگه منتفل میکنیم
    عزیزم دیگه نیازی نیست بری هی فکر کنی که جواب منو چه جوری بدی

دیگه پستتون ریپلای نمیشه
    V 3.6
    S4 R2 Shah Vahid
    S6 R2 Shah Vahid
    V 4.0
    Ts9 R2 Long Life

Emperor

9. تشکر A_A, Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن A_A, Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

من اصلا لجاسی نشنیدم که بخوام ازش اخراج شم دوست عزیز اصلا لجاسی برای این سایت دزکوب هست یا ت راوین اصلی ؟

ما کلاسیک بازیم سرور 3.6 بازی میکردیم البته فکر نمیکنم سن بازیتون و تیم جمع کردنتون به اونجا برسه

بعد جمع شدن سرور ها هرکسی بازیکن شد و تیم جمع کرد برای خودش

کاملا هم درک میکنم اسم تیمتون رو هی میبرین داخل هر پستتون برای گنده کردن اسمتون هست

در هر حال اینم یه مدلشه

در مورد فروم هم متاسفانه مثل بعضی دوستان نیستم که بیام پست بزارم غر غر کنم یا پشت هم اسم تیمم رو ببرم)
    اگه مطلبی باشه از طریق دوستان و لیدر های دیگه منتفل میکنیم
    عزیزم دیگه نیازی نیست بری هی فکر کنی که جواب منو چه جوری بدی

دیگه پستتون ریپلای نمیشه
    عزیز دلم اون زمانی که شما مثلا تو ای ار داشتی بازی میکردی من مدیر فروم سرورهای 3-4-6 بودم همزمان هم ساپورت سرورهای سه ایکس
    شما که حتما 3.6 بازی میکردی فیل ها هم پرواز میکنند ! خواستی کلاس بزاری یه ورژن قبل اون هم بوده که اصلا کتیبه نداشت لجاسی هم شما توش شاید عضویت داشته باشی ما لگاسی هستیم
    ریپلای نمیشه چی کار کنم حالا !!!

11. تشکر MaHaN SaMuRaI تشکر نمود
    پسندیدن MaHaN SaMuRaI پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیز دلم اون زمانی که شما مثلا تو ای ار داشتی بازی میکردی من مدیر فروم سرورهای 3-4-6 بودم همزمان هم ساپورت سرورهای سه ایکس
    شما که حتما 3.6 بازی میکردی فیل ها هم پرواز میکنند ! خواستی کلاس بزاری یه ورژن قبل اون هم بوده که اصلا کتیبه نداشت لجاسی هم شما توش شاید عضویت داشته باشی ما لگاسی هستیم
    ریپلای نمیشه چی کار کنم حالا !!!

باز گفت لگاسی =)))

دلیلی برای کلاس گذاشتن ندارم رزومه مشخصه

شما هم جا این که اطلاعات عمومی بدی که قبلا کتیبه نبوده )) یه رزومه بده

نمیشناسمتون متاسفانه شاید مدیر فروم اتحاد بوده باشین
    V 3.6
    S4 R2 Shah Vahid
    S6 R2 Shah Vahid
    V 4.0
    Ts9 R2 Long Life

Emperor

13. تشکر Sir Alex Fergi تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت دوستان خواستم اعلام كنم به صورت رسمي

چكمه منحصر به لب مرز شمال غرب منتقل ميشه و تمام فيدرهاي جنوب غرب صفر ميشه

خواب بر شما حرام است ^_^

تمام

پ.ن : بیگ همرهایی که تا الان با جنگ آموز شارژ شدن همه توی بیس اماده باشن ... میریم واسه کشت و کار در جنوب غرب

15. تشکر Sir Alex Fergi, GREEN تشکر نمود
    پسندیدن Sir Alex Fergi, GREEN پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Cool شما فیدر بزنید ما همر !!!

این دف از کجا جمع شد بود دوتا ببر
    اینقدر فیک قشنگ نرید

فقط داداش فشار خونت نره بالا ها
    ویرایش توسط MaHaN SaMuRaI : 04-06-2020 در ساعت 09:35 PM
    SW IS MY HOME

17. تشکر partizan تشکر نمود