نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
مجددا سلام دوستان یه چیزی بگم همینجا
با اینکه چشم دیدن امثال مانی و پیام رو ندارم و خودشونم میدونن دری وری زیاد گفتن و میگن و خواهند گفت اما همونطور که یکی مثل امیر پرشین هم منو دور زد تو سرور اما بعد سرور با هم بیرون بازی در ارتباط هستیم، یا بقیه کسانی که تو بازی شاید بحث و دعوا کنیم ولی بیرون بازی مشکلی نداریم. و یا مثل مصطفی سیکو تو بازی سر اکانت و پلن بحث کنیم ولی بیرون بازی با هم اوکی باشیم. در باره این دو نفر هم همینه دعوای تو بازیمون سرجاشه و شایدم هیچوقت درست نشه ولی بیرون بازی با هیچکس مشکلی ندارم و لطفا برخی افرادی که دارن از این دعوا به نفع خودشون سواستفاده میکنن بگم هر چی هم بگین مشکل شخص من با این آقایون مربوط به بازیه. حالا درسته اینا چرت و پرت میگن و واقعا نمیدونم منظورشون چیه حالا بر فرض مثال یه آدمی اصلا پولدار نباشه این آدم حق بازی نداره؟ از نظر این دوستان پس هر کسی که پول نداره اهل فروختن اطرافیانش و... هست؟ این افکار زشت و خطرناکه شاید کسی نیاد ادعا کنه و هی نگه من پول به اندازه خودم دارم و فلانقدر گلد میخرم ، این دلیل نمیشه بگید طرف بی پوله پس از کجا میاره بازی میکنه
درسته سالهاس بازی میکنیم ولی خداروشکر تا الان گلدمونو خودمون دادیم اصلا آقا شما پولدار و ما فقیر
موندم اگر گلد دادن به کسی رو تحقیر میدونین چرا خودتون به کسانی که باهاتون بازی میکنن گلد میدید؟؟ قصدتون تحقیر پلیرتون هست؟ پس بخاطر یه بازی بهتره خودتونو خراب نکنید.
این سرور هم تموم بشه دوباره میریم سر کار خودمون تو تالار بورس و دفترمون و عمرا سمت بازی نمیایم تا سالیان بعد.

این پست هم آخرین پستم تو این سرور بود چون بعضی ها بخاطر یه واندر و بازی دارن سواستفاده میکنن و رفاقت براشون یعنی واندر و بازی و پوینت

پ.ن: کسی شماره ماهان داشت برام بفرسته
پ.ن2: دعواهای تو سرور مال تو بازیه ما که بیرون نمیبریم کسی اگر میخواد ببره بیرون خودش میدونه و زنگ آخر دم در وایسته
پ.ن3: مصطفی جان شما خودت باید دنگ بدی داداش تو دیسکورد میگم دنگ چیو:d
زر میزنه همش...
من با تو دوستم؟
عمرا با توعه اکانت فروش کاری ندارم
برو گمشو
بیرون از بازی میخوام سر به تنت نباشه، بقیه نمیدونم اینو ولی من که میدونم، قضیه اون همری که فروختی 600 رو خودی بلند کردی چی شد؟ (شایعه جدید)

کلا دو سرور من و تو با هم بازی کردیم، اندازه انگشتای دستت دژکوب بازی نکردم ولی هر سروری بازی کردم مردونه تا تهش بودم
حالا اینو بگو خدایی تا حالا توی بازی، سر اکانت و پلن دعوا داشتیم؟
اسم خودتو خراب کردی واسه یه واندر که فروختی، چرا میخوای منم خراب کنی؟؟؟ آخه من کی دعوا کردم با کسی؟؟؟
مهربون تر از من دیدی اصلا؟

خخخخ
اولش فکر کردم دارم ازت تعریف میکنم ولی الان که دوباره خوندم ر ی دم بهت

خدا 4 تا رفیق مثل من بهت بده دیگه دشمن نمیخوای خخخخخ

میدونم انتقاد پذیر نیستی ولی من انتقادمو میکنم
تا تقی به توقی میخوره بهت بر میخوره، از محیطی خوشت نمیاد، سعی میکنی محیط رو عوض کنی
الان به خاطر 4تا حرف میگی آخرین پستمه
در صورتی که خودتم میدونی اینجا فقط واسه هیجان دادن به بازیه، نه بیشتر
رفتن و رفتن و رفتن، با عوض کردن محیطی که نمیپسندی، بهت آرامش نمیده داداش گلم
وقتی بتونی بمونی و مشکلتو حل کنی از ته قلبت به آرامش میرسی و آرامش در کنار سلامتی، بزرگترین نعمت الهی ه

امیدوارم بازم فعالیت کنی و پست بذاری

بنده به شخصه اگه همه فعالیت کنند خیلی خوشحال میشم
متحد یا رقیب هم نداره
قشنگیه های بازی به همیناست

خدایی دیگه باید برم الهیات درس بدم
حس میکنم رفتم مرحله بعد

پ.ن (خخخخ): هنوز جای دنگای قبلی که دادم درد میکنه، دیسکورد رو بنداز شنبه