صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10181920
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 200

موضوع: گفتگو و دیپلماسی سرور FinalF25

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    ضمن عرض خسته نباشید به تمامی دوستانی که سالم بازی کردند.

دوستان می خواهید با دکمه f12 تو مرورگر گزارش تهیه کنید دقت کنید واسه ما انگ باگ نشه :d ممنونم.

خیلی خوب بوووووووووووووود

ولی جدی امید جان سرور باگ خورد.با یه حرکت اندازه تولید یکساعت منابع میومد تو انبار،اما ساعت 8 صبح باگ رفع شد

بعدشم f12 استفاده نکردیم

- - - Updated - - -

[QUOTE=Arezo Luncher;35560]faghat shoma hamer dashtid xD
    https://cdn.discordapp.com/attachmen...02/unknown.png

- - - Updated - - -

همراتو بکن تو کوووووووچت xD
    با 20 ک کاتا میخواستی 130 میل گندم خورو بزنی واندرو بیاره پایین؟؟
    همت میکردی میزدی به نقشمون اون همراتو خزانه رو از سطح 10 به سطح 9 کاهش بده
    تو خودت پات گیره داشتی واندر آپ میکردی رکب بزنی به sw خودتون صد کنید
    بگو نمیخواستید همراتونو بزنید nw sw همراون تموم شه خودتون یهو واندر صد کنید xD
    شماره ناتار هم پیدا کنید از سرور بعد زنگ بزنید ناتار خانوادتونو قسم بخورید که ما با شماییم این دژکوب بازارو ول کن حق توعه واندر صد کنی P:
    پی نوشت : از لطف مولتی هانتر هم غافل نشیم معماری یونیک و جنگ اموز یونیک رو انداخت ور دلتون نقشه هم انداخت یه خونه ای واندرتونxD

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Arezo Luncher نمایش پست ها
    بفرما اینم همرهای رنیک
    همرهای 50 کی کاتا ما کاری نمیکرد ولی 29 کی کاتا دوستان واندرو حتما 0 میکرد حتما تقویت شده بودن خوب
    مجله تخصصی اقتصادی تجارت آسیا

لطفا ثبت نام کنید.

2. تشکر A_A, SIKO تشکر نمود
    پسندیدن A_A, SIKO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام.
    حق با شماست واندر رو نمیاره پایین ولی از اول سرور برای این اکانت ها به یک دلیلی زحمت کشیده شده اونم لانچ شدن هستش نه ترشی گذاشتن.
    در مورد جنگ اموز و معماری ها که نیاز به گفتن نیست که چجوری خریدید و چجوری ۲ تا جنگ اموزتون شد ۴ تا جنگ اموز. زمانی میتونستین ادعای جنگ اموز بکنین که پاک و بدون شیله پیله با ۳ تا همر خوشگل و یه پلن زیبا بیاین و ببرین که اونوقت عزت و احترامتون قطعا پیش ما افزایش پیدا میکرد نه با یه تک هیرو که قبلش رسید کارت به کارتش ارسال بشه بعد هیرو بیا ببره.
    در مورد بحث ادعا کردن صحبت من خطاب به کسانی بود که ادعای واندر ۱۰۰ کردن داشتن و روی واندرشون ۱۴۰ میل دف بود که ۹۰ میل از اون دف متعلق به ما بود و روی واندر خودمون ۱۰ میل دف بود تا اونا واندر صد بکنن و تمام همر هامون منتظر رسیدن نوبتشون بود برای لانچ.
    پس لطفا اگر توانایی انجام کاری رو نداری و احساس مسئولیتت به حد و اندازه ای نیست که بخوای زحمات و هزینه های دیگران ارزش قائل بشی و احترام بذاری بیجا میکنی میای جلو و میگی من واندر صد میکنم و ادعای بزرگی و توانایی میکنی.
    بازم از همه عزیزان به خاطر ناپاکترین سرور طول تاریخ دژکوب تشکر میکنم.
    یه گریزی هم به مولتی هانتر نالایق و بی کفایت و کوتاه فکر بزنم به خاطر ازاد کردن مولتی اکانت ها از اول بازی.
    مولتی هانتر اگر کفایت عقلی داشت توی این سرور مولتی رو ازاد نمیکرد تامثلا ۱۰۰ تا پک گلد اضافه بقروشه تا خودش هم ابروی خودش رو و هم سایت و سرورش رو با ۲۶۰۰ تا ظرفیت اتک ببره.
    به نظر بنده حقیر این سرور یه فرصت عالی بود تا بازیکن هایی که از دژکوب فاصله گرفته بودن با دیدن یه بازی خوب و جذاب دوباره به بازی برگردن و در سرورهای اینده شاهد جذابیت بیشتری باشیم.

- - - Updated - - -

عزیزم ما با جنگ اموز ۵۰۰ هزار تومنی شارژ نکردیم عشقم وگرنه فقر منابع که نداشتیم. فقر جنگ اموز داشتیم به لطف خرید و فروش ها.
    وقتی جنگ اموز خودت رو میدی بهsw بیکفایت و میدن دست هر بی سر و پایی تا ۵۰۰ تومن بفروشه نتیجش همین میشه که ۳۰ ک کاتا روی همر باشه

4. پسندیدن partizan پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ما هیچ ادعایی راجب اینکه واندر صد کردیم نداریم ولی اینکه شما اینجوری فکر میکنید نشون میده شما چقدر ادم اعقده ای هستی
    و حالا اینکه ما واندر صد کردیم ادعای دف دادنتون رسید .
    و عزیزم شما چطور میدونید قیمت هر جنگ اموز ۵۰۰ هزار تومنه حتما خودتم در گذشته کثیف بازی کردی .
    ضمنان ما اگه جنگ اموزتونو بردیم جواب کارتون با اتحاد پرشین بود و این کاری که با اون اتحاد کردید کار اولین بارتون نبوده چون خیلی حرفه ای اون اکانت هارو تخریب کردید انگار که تو سرور های ۱۰۰۰ هم صد بار این کار رو کردید

6. تشکر SIKO تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

چند تا پست دوستان رو خوندم واقعان تعجب کردم بیشتر هم خنده ام گرفت !
    1- توهم سه به یک !!!
    دوستان محترم اتحاد پرشیا داخل شمال شرق شامل 3 تا اتحاد بالغ بر 60 تا اکانت و یک سری تک ده هایی که بیرون اتحاد بودند اینها از اول سرور اومده بودند تو یک ساید که یه گلد مفتی بگیرند ! نوکری یه ساید دیگه رو بکنند سرنوشت اکانتهاشون هم معلمومه ته سرور اینقدر همر نداشتند که دوتا نقشه کلین کنند از شمال غرب سواره زدید نقشه ها رو کلین کنند
    اکانت آلوچه - mistake-f25 که خریده شدند تو شمال شرق - اکانت ehsan0172-اشح داوود-
    شمال شرق کلا درگیر زدن اکانتهای مولتی یه ساید دیگه داخل ساید خودش بود چه خوب چه بد دم اتحاد واریور گرم که زد جمعشون کرد
    بالغ بر 27 تا اکانت تو جنوب شرق چیف و صفر شدند یه سری اکانت هم مثل 008 و خاکستری جنوب شرق هم فول دف شدند
    یه سری اکانت تو جنوب غرب خریده شدند که مثل توتن ! هانتر و اکانت سوسک که دید اینور هوا پسه رفت اونور اینا جز اکانتهایی بودند که تو جنوب غرب کلین شد !!
    یه سری رو فرستادید تو یه ساید دیگه کلی هم اکانت خریدید قیمت رو هم خوب بالا بردید نوش جون اونایی که فروختن و خوشبحال اون کسی که خرید و ته سرور یه موز از تو سرور برداشت
    مورد دوم در مورد پلن و کم کار بودن ساید
    دوستان محترم یا اولین سروری هست که دارید بازی میکنید ! یا سرتون رو مثل کبک کردید تو برف !!
    الان دقیقا کدوم پلنی اجرا شد کلا اینقدر کم بود که براتون میشمرم اگه چیزی هم بود که من ندیدم اضافه کنید
    1- پلن زدن استحکام 5 ایکس کتیبه جابجا شد ناموفق ! ولی اسمش پلن بود باز
    2- پلن زدن کتیبه 3ایکس جنوب غرب که 1 ساعت قبلش استحکام f25 تک هیرو رفت شمال غرب کل پلن حفظ سه ایکس ها هم ناموفق شده بود
    3- زدن همر تو راه واندر venizia که موفق بود از طرف جنوب غرب
    4- زدن همر اکانت feshar khoon که اونور دوستان شمال غرب گفتن فیدر بوده ولی ما نفهمیدیم اکانتی با این تعداد کم ده چجوری این همه تو تاپ رید بود و آخرش هم همری ازش دیده نشده ایشالا فیدر بوده باشه همچنان
    5- زدن اکانتهای پایدار با سه همر سنگین- یاهو و ..... که باز من این حق رو به حریف میدم چون از چند خونه ای و ناگهانی زدن حریف واکنش مناسبی نمیتونست انجام بده اسمش پلن بود
    حالا با این اوصاف هرکس ادعای اینو داره که پلن زده خیلی درگیر بوده بیاد عکس بزاره ما هم ببینیم بفهمیم بقیه دوستان چقدر پر کار بودن بعد انگ کم کاری به دوستان دیگه بزنن
    من همچنان منتظرم دوستانی که فیدر زدن رو پلن میدونند یه مثال معتبر از سرورهای ای ار ، کام ، یا سرورهای شلوغ و پرتیم همین سایت بیارن که فیدر زدن اسمش شده پلن زدن من قبول میکنم
    اعتماد و راستی آزمایی
    بهم دروغ نگیم اگه 2 تا لنگه دمپایی اکانت های پرشیا هم تو در و دیوار نمیرفت که تازه اتک های تو راه رو هم مولتی هانتر برگردوند باز اگر پسورد یا امکان خرید و فروش برای دوستان وجود داشت باز اینکار انجام میشد از سمت شما ! سرورهای قبلی هم آرشیو فرومش هست و سابقه این رو هم دارید که شما هم اول شروع کردید پس جانماز آب نکشیم واسه هم خیلی صادقانه بگید دستمون رسید تونستیم کردیم باز هم بتونیم میکنیم این جمله رو صرفا هم برای دوستان اینوری میگم هم برای دوستان اونوری تا زمانی که برد و باخت اینقدر براتون مهم باشه همین میشه و اتفاق میافته
    مورد بعدی
    وقتی شما تو یک سرور رجیستر میکنید به هر حال یک عده جدید رجیستر میکنند که ممکنه عضو تیم نفوذی اونور باشند یا واقعان پلیر تازه وارد باشند که بدون تیم باشند با این وضعیت مسخره ای که هر سرور یک سری دوستان عزیز دارن پیش میارن امکان بازی از اون ها گرفته میشه و درست نیست
    سخنی هم با مدیریت محترم
    قوانین شما در مورد خرید و فروش زدن همر ملت تو در و دیوار بازدارننده نیست ! مولتی اکانت گرفتن پوش بازدارننده نیست !! ترسی رو هم برای عاملین این حرکت ایجاد نمیکنه فکری به حال این قضیه بکنید اگر در سروری که مولتی اکانت آزاد نیست !! کسی پوش میکنه پوشرش که بن میشه اکانت اصلی پوش گیرنده هم باید پانیش نیرو و پاپ بخوره اگر شما به این قطعیت میرسید که اکانتی تخلفی انجام داده ایمیل بازیش اگر بن میشه باید خود اکانت هم بن شه
    این قضایای خرید و فروش و گرفتن پسورد جز با اعمال قوانین شدید و بازدارنده حل نمیشه
    اینکه بنده بیام داخل یه ساید یه تیم رو بیارم کل کسانی که نمیشناسم رو بزنم چیزی نیست که در روح این بازی باشه

8. تشکر DoNa RoJa, SIKO تشکر نمود
    پسندیدن DoNa RoJa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    چند تا پست دوستان رو خوندم واقعان تعجب کردم بیشتر هم خنده ام گرفت !
    1- توهم سه به یک !!!
    دوستان محترم اتحاد پرشیا داخل شمال شرق شامل 3 تا اتحاد بالغ بر 60 تا اکانت و یک سری تک ده هایی که بیرون اتحاد بودند اینها از اول سرور اومده بودند تو یک ساید که یه گلد مفتی بگیرند ! نوکری یه ساید دیگه رو بکنند سرنوشت اکانتهاشون هم معلمومه ته سرور اینقدر همر نداشتند که دوتا نقشه کلین کنند از شمال غرب سواره زدید نقشه ها رو کلین کنند
    اکانت آلوچه - mistake-f25 که خریده شدند تو شمال شرق - اکانت ehsan0172-اشح داوود-
    شمال شرق کلا درگیر زدن اکانتهای مولتی یه ساید دیگه داخل ساید خودش بود چه خوب چه بد دم اتحاد واریور گرم که زد جمعشون کرد
    بالغ بر 27 تا اکانت تو جنوب شرق چیف و صفر شدند یه سری اکانت هم مثل 008 و خاکستری جنوب شرق هم فول دف شدند
    یه سری اکانت تو جنوب غرب خریده شدند که مثل توتن ! هانتر و اکانت سوسک که دید اینور هوا پسه رفت اونور اینا جز اکانتهایی بودند که تو جنوب غرب کلین شد !!
    یه سری رو فرستادید تو یه ساید دیگه کلی هم اکانت خریدید قیمت رو هم خوب بالا بردید نوش جون اونایی که فروختن و خوشبحال اون کسی که خرید و ته سرور یه موز از تو سرور برداشت
    مورد دوم در مورد پلن و کم کار بودن ساید
    دوستان محترم یا اولین سروری هست که دارید بازی میکنید ! یا سرتون رو مثل کبک کردید تو برف !!
    الان دقیقا کدوم پلنی اجرا شد کلا اینقدر کم بود که براتون میشمرم اگه چیزی هم بود که من ندیدم اضافه کنید
    1- پلن زدن استحکام 5 ایکس کتیبه جابجا شد ناموفق ! ولی اسمش پلن بود باز
    2- پلن زدن کتیبه 3ایکس جنوب غرب که 1 ساعت قبلش استحکام f25 تک هیرو رفت شمال غرب کل پلن حفظ سه ایکس ها هم ناموفق شده بود
    3- زدن همر تو راه واندر venizia که موفق بود از طرف جنوب غرب
    4- زدن همر اکانت feshar khoon که اونور دوستان شمال غرب گفتن فیدر بوده ولی ما نفهمیدیم اکانتی با این تعداد کم ده چجوری این همه تو تاپ رید بود و آخرش هم همری ازش دیده نشده ایشالا فیدر بوده باشه همچنان
    5- زدن اکانتهای پایدار با سه همر سنگین- یاهو و ..... که باز من این حق رو به حریف میدم چون از چند خونه ای و ناگهانی زدن حریف واکنش مناسبی نمیتونست انجام بده اسمش پلن بود
    حالا با این اوصاف هرکس ادعای اینو داره که پلن زده خیلی درگیر بوده بیاد عکس بزاره ما هم ببینیم بفهمیم بقیه دوستان چقدر پر کار بودن بعد انگ کم کاری به دوستان دیگه بزنن
    من همچنان منتظرم دوستانی که فیدر زدن رو پلن میدونند یه مثال معتبر از سرورهای ای ار ، کام ، یا سرورهای شلوغ و پرتیم همین سایت بیارن که فیدر زدن اسمش شده پلن زدن من قبول میکنم
    اعتماد و راستی آزمایی
    بهم دروغ نگیم اگه 2 تا لنگه دمپایی اکانت های پرشیا هم تو در و دیوار نمیرفت که تازه اتک های تو راه رو هم مولتی هانتر برگردوند باز اگر پسورد یا امکان خرید و فروش برای دوستان وجود داشت باز اینکار انجام میشد از سمت شما ! سرورهای قبلی هم آرشیو فرومش هست و سابقه این رو هم دارید که شما هم اول شروع کردید پس جانماز آب نکشیم واسه هم خیلی صادقانه بگید دستمون رسید تونستیم کردیم باز هم بتونیم میکنیم این جمله رو صرفا هم برای دوستان اینوری میگم هم برای دوستان اونوری تا زمانی که برد و باخت اینقدر براتون مهم باشه همین میشه و اتفاق میافته
    مورد بعدی
    وقتی شما تو یک سرور رجیستر میکنید به هر حال یک عده جدید رجیستر میکنند که ممکنه عضو تیم نفوذی اونور باشند یا واقعان پلیر تازه وارد باشند که بدون تیم باشند با این وضعیت مسخره ای که هر سرور یک سری دوستان عزیز دارن پیش میارن امکان بازی از اون ها گرفته میشه و درست نیست
    سخنی هم با مدیریت محترم
    قوانین شما در مورد خرید و فروش زدن همر ملت تو در و دیوار بازدارننده نیست ! مولتی اکانت گرفتن پوش بازدارننده نیست !! ترسی رو هم برای عاملین این حرکت ایجاد نمیکنه فکری به حال این قضیه بکنید اگر در سروری که مولتی اکانت آزاد نیست !! کسی پوش میکنه پوشرش که بن میشه اکانت اصلی پوش گیرنده هم باید پانیش نیرو و پاپ بخوره اگر شما به این قطعیت میرسید که اکانتی تخلفی انجام داده ایمیل بازیش اگر بن میشه باید خود اکانت هم بن شه
    این قضایای خرید و فروش و گرفتن پسورد جز با اعمال قوانین شدید و بازدارنده حل نمیشه
    اینکه بنده بیام داخل یه ساید یه تیم رو بیارم کل کسانی که نمیشناسم رو بزنم چیزی نیست که در روح این بازی باشه

مانی جان کاری به کل حرفات ندارم ولی اکانت sosk رفیق منه رفیق مجی هم هست و این دو سالی که ما بازی نمیکردیم با مجی 1000بازی میکرد و همرشم آخر سر زد رو تائو که پوینت هجوم بگیره در حالی که بهش گفتم بخاطر رفتار زشتی که باهات کردن بزن رو اسدبلیو ولی قبول نکرد. خواهشا چیزی نمیدونید نگید الکی بازیکن رو تخریب نکنید. لیدرای جنوب غرب پسورد میفروختن بعد بچه های ما بد بودن؟ تا فروشنده ای نباشه خریداری هم نیست البته همه اینا هم بر میگرده به کثیف کاری صادق و آرمین که استارتش زده شد. اکانت mistake هم پوریا بخاطر رفاقتی که با بچه های ما داشت اکانتشو داد و رفت و خرید و فروشی هم در کار نبود.
    مشکل اینه که نمیتونید تیم خوبی جمع کنید و هر کسی رو عضو تیم میکنید. اگر تونستید بیاید از بچه های ما اکانت بخرید یا پسورد بگیرید. شما کمیت رو فدای کیفیت میکنید ولی ما کیفیت رو بر کمیت ترجیح میدیم

من موندم 3 به 1 یعنی چه پس؟ شما مولتی تو ساید ما نداشتید؟ پلنگ و اساسین دو نمونش بود، بعدی اپتیما و...

لطفا ثبت نام کنید.

10. تشکر ChapDAST, partizan, GREEN, SIKO تشکر نمود
    پسندیدن ChapDAST, partizan, GREEN, SIKO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزم کسی راجب کم کاری شما حرف نزد.
    همه هم قبول دارن که زحمت کشیدین همر ساختین خیلی از همر هاتونم ترشی شد هر چند نمیتونست هیچ تکونی به واندر بده
    موضوع بعدی مولتی هانتر حتا یک پیاده هم برگشت نداد
    و اگر هم میگی ۳به ۱ نبوده پس دف شما تو واندر swچیکار میکرده.
    ضمنان پلن ما فیدر زنیه دیگه هر جوری دوست داری راجب این موضوع فکر کن.
    شما هم چند تا از پلن هایی که رفتین رو بزارید تا ببینیم چیکار کردین
    جریان نقشه هم اگه تو تونستی شیش تا نقشه رو بردار من همه ی مدال هامو بهت میدم

12. تشکر SIKO تشکر نمود
    پسندیدن ChapDAST, SIKO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    مانی جان کاری به کل حرفات ندارم ولی اکانت sosk رفیق منه رفیق مجی هم هست و این دو سالی که ما بازی نمیکردیم با مجی 1000بازی میکرد و همرشم آخر سر زد رو تائو که پوینت هجوم بگیره در حالی که بهش گفتم بخاطر رفتار زشتی که باهات کردن بزن رو اسدبلیو ولی قبول نکرد. خواهشا چیزی نمیدونید نگید الکی بازیکن رو تخریب نکنید. لیدرای جنوب غرب پسورد میفروختن بعد بچه های ما بد بودن؟ تا فروشنده ای نباشه خریداری هم نیست البته همه اینا هم بر میگرده به کثیف کاری صادق و آرمین که استارتش زده شد. اکانت mistake هم پوریا بخاطر رفاقتی که با بچه های ما داشت اکانتشو داد و رفت و خرید و فروشی هم در کار نبود.
    مشکل اینه که نمیتونید تیم خوبی جمع کنید و هر کسی رو عضو تیم میکنید. اگر تونستید بیاید از بچه های ما اکانت بخرید یا پسورد بگیرید. شما کمیت رو فدای کیفیت میکنید ولی ما کیفیت رو بر کمیت ترجیح میدیم

من موندم 3 به 1 یعنی چه پس؟ شما مولتی تو ساید ما نداشتید؟ پلنگ و اساسین دو نمونش بود، بعدی اپتیما و...

آره راست میگه توهم 3 به 1 نیست مجتبی وقتی میایم 5 ایکس رو میزنیم کل دفاع جنوب غرب میاد تاپ 10 بعد میایم واندر جنوب غرب رو میزنیم کل دفاع شمال شرق و جنوب شرق میاد تاپ 10 دفاع ما توهم زدیم راست میگه بنده خدا /. مانی جان اکانت فشار خون مال میلاد و دنی بود با نیزه غارت میکردن دفاع میساخت یک عدد همر 200 کی گرزی داشت که اونم کوبیدن به کتیبه چشمان لینکشم پیدا کنم حتما بهت میدم این شمایی که توهم زدی تو سروری با این حجم دفاع هر پلن مستقیمی رو کتیبه ها دیوار شدن مطلق رو داره اگه شما خودت پلنر بودی که 3 تا همر از اون خوشکلایی که میگی رو ما میزدی من یدونه فیک هم از طرف شما رو شمال غرب ندیدم چه برسه به پلن : )))) در مورد ادامه ی حرفاشم من خودم گفتم مجتبی اگر تیمشون واقعا تیم باشه نباید دنبال لیدر ساید باشن که اکانت بهشون بفروشند /.

باشد که رستگار شوید /.

کارو /.
    ویرایش توسط ChapDAST : 04-14-2020 در ساعت 08:37 PM

14. تشکر K22, partizan, A_A, Sir Alex Fergi, Sensor, SIKO تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MATRIX III نمایش پست ها
    مشکل اینه که نمیتونید تیم خوبی جمع کنید و هر کسی رو عضو تیم میکنید. اگر تونستید بیاید از بچه های ما اکانت بخرید یا پسورد بگیرید. شما کمیت رو فدای کیفیت میکنید ولی ما کیفیت رو بر کمیت ترجیح میدیمان

راجب اکانت سوسک من همون روزی که پروفایل رو دیدم و رو اکانتش لوگین کردم دیدم یه دونه دف روش نیست لب مرز شمال غرب هم هست کلا شبا هم چراغش سبزه همرش هم پارک میشه رو کپش به مجتبی گفتم این با اونوره ! دیگه اینقدر بازی کردیم فرق پلیر و اک نفوذی و ساید فروش رو هم بدونیم
    راجب به اکانت mistake هم پی ام ها و اسکرین شات هاش موجوده خواستی بیا تو تلگرام بهت اسکرین شات بدم
    درسته حرفت کاملا تا اکانت فروشی نباشه خریداری هم نیست ولی این دلیل بر کار درست خریدار نیست تو پستم هم گفتم قوانین به گونه ای باید باشه اگر پسوردی لو رفت خرابکاری محرز شد عامل بگونه ای مجازات بشه که جرات انجام این کار رو نداشته باشه
    ما از تیمی که جمغ کردیم و داریم راضی هستیم یک نفر اکانت فروش هم داخلش نیست نمونه اش اینکه نه اکانتی از ما خورد تو دیوار نه پسی لو رفت
    راجع به سه به یک هم اکانتهای متعلق به شمال غرب رو ببین چه اونایی که خریده شده یا از اول با شمال غرب بودند تو سایدهای دیگه مقایسه کن چند به چند بوده بعد بیا بگو سه به یک

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ChapDAST نمایش پست ها
    آره راست میگه توهم 3 به 1 نیست مجتبی وقتی میایم 5 ایکس رو میزنیم کل دفاع جنوب غرب میاد تاپ 10 بعد میایم واندر جنوب غرب رو میزنیم کل دفاع شمال شرق و جنوب شرق میاد تاپ 10 دفاع ما توهم زدیم راست میگه بنده خدا /. مانی جان اکانت فشار خون مال میلاد و دنی بود با نیزه غارت میکردن دفاع میساخت یک عدد همر 200 کی گرزی داشت که اونم کوبیدن به کتیبه چشمان لینکشم پیدا کنم حتما بهت میدم این شمایی که توهم زدی تو سروری با این حجم دفاع هر پلن مستقیمی رو کتیبه ها دیوار شدن مطلق رو داره اگه شما خودت پلنر بودی که 3 تا همر از اون خوشکلایی که میگی رو ما میزدی من یدونه فیک هم از طرف شما رو شمال غرب ندیدم چه برسه به پلن : )))) در مورد ادامه ی حرفاشم من خودم گفتم مجتبی اگر تیمشون واقعا تیم باشه نباید دنبال لیدر ساید باشن که اکانت بهشون بفروشند /.

باشد که رستگار شوید /.

کارو /.
    کارو عزیزم حرف منطقی بزن برادر من قرار نیست جوک تحویل هم بدیم ! یا سرمون رو مثل کبک بکنیم تو برف!
    شما رو واندرت اتک میومد دف اکانت f25 و alooche توتاپ تن نمیپرید بالا !! اینا با شما بودن یا نبودن ؟؟ تو کدوم ساید بودن ؟؟؟
    جنگ کوچیک شمال شرق تک هیرو اومد تو شمال غرب یا نه ؟؟؟ نصف بیشتر شمال شرق که دست شما بود حالا پلیر نوب گذاشته بودید اونور اکانتهاشون مثل تشتک نوشابه پریدن هوا ! اکانت رد لاین میاد 200 200 جنوب شرق تک ده میزنه تو 40 دقیقه 800 کی دف میکنه 10 تا اکانت تو جنوب شرق میان بالا تو تاپ تن اسمش چیه !
    اینکه اکانتی که 5 تا همر واندرزن داره میفروشه کنارش هم 4 تا واندر زن صفر میکنه و جنگ یونیکو چکمه رو میده
    این وضع شمال شرق بود با جنوب غرب ! این دو تا ساید هرکدوم یه نصفه سایدم محسوب نمیشدن با این وضعیت فروش اکانت و تیم های نفوذی
    اکانت فشار خون قبل از پریدن همرش هم تو تاپ تن بود با 5 تا ده داشت غارت میکرد نیزه دلاور بکشه !! بعد تو دهش با این حجم غارت نه نیزه ای بود نه دلاوری گذاشته بود رو گریز نیروهای دفاعیش کشته نشن !!
    من هم موافقم پلن خاصی نمیشد اجرا کرد بیام همر بلند کنم 8تا 9ساعت برسه به شمال غرب که چی بشه اصولا ! کتیبه چشمان بزرگ زمان فعال سازیش 90 مین بوده ! 10 جا هم فیک و ریل میزدیم 9 جاش میتونست با چشمان راحت چک بشه ! بحث من اینه اصلا فیدر زنی اسمش پلن نیست اسمش اتک بین سایدی هم نیست تعداد پلن ها رو هم گفتم اگه چیزی جا انداختم بیاید بگید

16. تشکر SIKO تشکر نمود
    پسندیدن SIKO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    راجب اکانت سوسک من همون روزی که پروفایل رو دیدم و رو اکانتش لوگین کردم دیدم یه دونه دف روش نیست لب مرز شمال غرب هم هست کلا شبا هم چراغش سبزه همرش هم پارک میشه رو کپش به مجتبی گفتم این با اونوره ! دیگه اینقدر بازی کردیم فرق پلیر و اک نفوذی و ساید فروش رو هم بدونیم
    راجب به اکانت mistake هم پی ام ها و اسکرین شات هاش موجوده خواستی بیا تو تلگرام بهت اسکرین شات بدم
    درسته حرفت کاملا تا اکانت فروشی نباشه خریداری هم نیست ولی این دلیل بر کار درست خریدار نیست تو پستم هم گفتم قوانین به گونه ای باید باشه اگر پسوردی لو رفت خرابکاری محرز شد عامل بگونه ای مجازات بشه که جرات انجام این کار رو نداشته باشه
    ما از تیمی که جمغ کردیم و داریم راضی هستیم یک نفر اکانت فروش هم داخلش نیست نمونه اش اینکه نه اکانتی از ما خورد تو دیوار نه پسی لو رفت
    راجع به سه به یک هم اکانتهای متعلق به شمال غرب رو ببین چه اونایی که خریده شده یا از اول با شمال غرب بودند تو سایدهای دیگه مقایسه کن چند به چند بوده بعد بیا بگو سه به یک

- - - Updated - - -

کارو عزیزم حرف منطقی بزن برادر من قرار نیست جوک تحویل هم بدیم ! یا سرمون رو مثل کبک بکنیم تو برف!
    شما رو واندرت اتک میومد دف اکانت f25 و alooche توتاپ تن نمیپرید بالا !! اینا با شما بودن یا نبودن ؟؟ تو کدوم ساید بودن ؟؟؟
    جنگ کوچیک شمال شرق تک هیرو اومد تو شمال غرب یا نه ؟؟؟ نصف بیشتر شمال شرق که دست شما بود حالا پلیر نوب گذاشته بودید اونور اکانتهاشون مثل تشتک نوشابه پریدن هوا ! اکانت رد لاین میاد 200 200 جنوب شرق تک ده میزنه تو 40 دقیقه 800 کی دف میکنه 10 تا اکانت تو جنوب شرق میان بالا تو تاپ تن اسمش چیه !
    اینکه اکانتی که 5 تا همر واندرزن داره میفروشه کنارش هم 4 تا واندر زن صفر میکنه و جنگ یونیکو چکمه رو میده
    این وضع شمال شرق بود با جنوب غرب ! این دو تا ساید هرکدوم یه نصفه سایدم محسوب نمیشدن با این وضعیت فروش اکانت و تیم های نفوذی
    اکانت فشار خون قبل از پریدن همرش هم تو تاپ تن بود با 5 تا ده داشت غارت میکرد نیزه دلاور بکشه !! بعد تو دهش با این حجم غارت نه نیزه ای بود نه دلاوری گذاشته بود رو گریز نیروهای دفاعیش کشته نشن !!
    من هم موافقم پلن خاصی نمیشد اجرا کرد بیام همر بلند کنم 8تا 9ساعت برسه به شمال غرب که چی بشه اصولا ! کتیبه چشمان بزرگ زمان فعال سازیش 90 مین بوده ! 10 جا هم فیک و ریل میزدیم 9 جاش میتونست با چشمان راحت چک بشه ! بحث من اینه اصلا فیدر زنی اسمش پلن نیست اسمش اتک بین سایدی هم نیست تعداد پلن ها رو هم گفتم اگه چیزی جا انداختم بیاید بگید

مانی فرافکنی نکنید
    اکانت سوسک رو من نمیزدم، ریدش هم رو وی پی اس من بود بله اما حتی روش لاگین نکرده بودم آمار همرش هم نداشتم خود مجی هم میدونست ریدشو من گذاشتم چیز قایمکی نداشت.
    دف هم خودش میگه داشته چون چند بار از شمالغرب زدنش حتی 2تا فیدرش 0 شد. حتی یه بار اکانت alish رو دیوار کرد. خداوکیلی هر حرفی رو نزنید. متا 3 به 1 بود دیگه. کلا اکانتای ما تو شمال شرق بودن چندتاش که بخوای کل مولتیهای مارو حساب کنی 10 تا هم نبود بعد همین ها باعث میشه بگی 3 به 1 نبوده؟

لطفا ثبت نام کنید.

18. تشکر SIKO تشکر نمود
    پسندیدن SIKO پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

بدلیل پایان سرور و همچنین بحث های نامرتبط با بازی ، تاپیک بسته شد

همگی دوستان خسته نباشید

20. تشکر Cherry, K22, A_A, SALT, SIKO, Ali تشکر نمود
    پسندیدن A_A, SALT, SIKO پسندید
    نپسندیدن K22, Ali نپسندید