نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: تغییر در تعداد اعضای اتحاد و جوایز سرور های اسپید جدید

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

تغییر در تعداد اعضای اتحاد و جوایز سرور های اسپید جدید

زین پس در سرور های اسپید (بالاتر از 10) تعداد اعضای اتحاد به 40 نفر افزایش یافته و جوایز اعضا به 300 سکه کاهش خواهد یافت. همچنین جایزه نفر اول همان 600 سکه طلای بازی خواهند ماند.
    سرور 500 امروز با این شرایط شروع خواهد شد.

در سرور ها با سرعت 10 یا کمتر تعداد اعضای اتحاد 40 نفر و جایزه همه اعضا 600 سکه خواهد بود.

2. تشکر _ARTEMIS_ تشکر نمود
    پسندیدن _ARTEMIS_ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    زین پس در سرور های اسپید (بالاتر از 10) تعداد اعضای اتحاد به 40 نفر افزایش یافته و جوایز اعضا به 300 سکه کاهش خواهد یافت. همچنین جایزه نفر اول همان 600 سکه طلای بازی خواهند ماند.

در سرور ها با سرعت 10 یا کمتر تعداد اعضای اتحاد 40 نفر و جایزه همه اعضا 600 سکه خواهد بود.

40تا خیلیه یه اتحاد خیلی قوی میشه تو سرورایه سرعت بالا به نظره من
    ویرایش توسط Yo_Yo : 08-11-2014 در ساعت 03:08 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سرورهایی که قبلا ساخته شده با سرعت نرمال چی؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 7 پست

اونها جوایزش به روال قبل میمونه و تغییری نمیکنه

این تغییر فقط توی سرورهای جدید اعمال شده است.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزِ من فکر کردی 500 و 1000 مثله اسپید 10 و پایین تر هستن که کلی پلیر داشته باشه؟

تو سرور 500 پلیر های فعالش به زور به 60 تا میرسه اونوقت 40تاشون برن تو یه اتحاد با کی بازی کنیم؟

میتونی بری تو سرور الان 500 و 1000 ببینی وضع چجوریه!

همه چیو که نباید کپی کرد یا منتظر اعتراض پلیر ها بود، یکم فکر کنی فهمش زیاد سخت نیست.

اونایی که تو .com قانون میزارن آدم هستن مثله ما، فکر میکنن قانون میزارن، خدا نیستن که هرچی میشه میگین .com اینجوریه! ( منظورم به این تاپیک نیست، کلی گفتم اینو)

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

حاجی سرور af500 رو دیدی چه مسخره شده بود؟ رقابتی دیگه وجود نداشت، همه چی تو اتحاد اول، همه 13 تا واندر اونجا، همه پلیر قوی ها اونجا... به نظرت جالب بود؟

وقت کردی یه جوابی هم بده، یاد گرفتین به نفع تون نیست یا جوابی ندارین به ندیدن میزنین و جواب نمیدین.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fk30t نمایش پست ها
    حاجی سرور af500 رو دیدی چه مسخره شده بود؟ رقابتی دیگه وجود نداشت، همه چی تو اتحاد اول، همه 13 تا واندر اونجا، همه پلیر قوی ها اونجا... به نظرت جالب بود؟

وقت کردی یه جوابی هم بده، یاد گرفتین به نفع تون نیست یا جوابی ندارین به ندیدن میزنین و جواب نمیدین.
    خیلی عالی بود با دو تا اکانت رفتیم تو یکی 5 تومن گلد خریدیم رو هر اکانت

با 1000 تا گلد اومدیم بیرون :دی

زندگی جذاب میشه :دی
    ای کاش شعورم مدرک داشت
    تا بلکه بعضیا به هوای مدرکشم که شده
    یادش میگرفتن…

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Fk30t نمایش پست ها
    عزیزِ من فکر کردی 500 و 1000 مثله اسپید 10 و پایین تر هستن که کلی پلیر داشته باشه؟

تو سرور 500 پلیر های فعالش به زور به 60 تا میرسه اونوقت 40تاشون برن تو یه اتحاد با کی بازی کنیم؟

میتونی بری تو سرور الان 500 و 1000 ببینی وضع چجوریه!

همه چیو که نباید کپی کرد یا منتظر اعتراض پلیر ها بود، یکم فکر کنی فهمش زیاد سخت نیست.

اونایی که تو .com قانون میزارن آدم هستن مثله ما، فکر میکنن قانون میزارن، خدا نیستن که هرچی میشه میگین .com اینجوریه! ( منظورم به این تاپیک نیست، کلی گفتم اینو)
    بعضی از پلیر ها یه چیزی دارن به اسم عرضه بازیشون خوبه خودشون میرن تو اتحاد قوی.
    پلیری ها که نمیتونن بازی کنن چه اتحاد ها 10نفری باشه چه 5نفری باشه چه 1نفری باشه نمی تونن کاری به پیش ببرن.
    بعضی سرور ها اتحاد ها رفاقتیه حالا اون 20تا یه جا جمع بشن کل سرور هم جلو دارشون نیست بقیه پلیر ها هم میشن دف سازشون این جایزه هم گیر 20نفر میاد!غیر از این؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARTEMIS_ نمایش پست ها
    بعضی از پلیر ها یه چیزی دارن به اسم عرضه بازیشون خوبه خودشون میرن تو اتحاد قوی.
    پلیری ها که نمیتونن بازی کنن چه اتحاد ها 10نفری باشه چه 5نفری باشه چه 1نفری باشه نمی تونن کاری به پیش ببرن.
    بعضی سرور ها اتحاد ها رفاقتیه حالا اون 20تا یه جا جمع بشن کل سرور هم جلو دارشون نیست بقیه پلیر ها هم میشن دف سازشون این جایزه هم گیر 20نفر میاد!غیر از این؟
    الان اینی که گفتی چه ربطی به حرف من داشت؟ من میگم جمعیت کمه اگه تعداد اعضای اتحاد زیاد باشه جذابیت بازی کم میشه تو میگی عرضه؟ مثلا خواستی بگی عرضه داری؟ بازیت خوبه؟ فکر کردی بقیه نوبن؟ نوب اصلا نمیدونه کی به کیه که بخواد بیاد نظر بده حاجی، یکم بزرگتر شدی بیا نظر بده...
    من با تو نبودم که نخود میشی این وسط، با امید بودم، اگه براش مهم بود جواب میداد...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همگی