صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: لیگ 3x ایران

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزان
    لطفا راهی پیش پای ما بگذارین تا ازین سیستم یک بوم و دو هوا خارج بشیم

در سروری که به اکانت پلیر من با ای پی مودم منزلش با ایمیل رنک دارش بدون تخلف بن میشه
    مدرک موثق دارم که ساید دیگه داره مولتی رید میزنه
    اکانت میخره
    و حتی تهدید میکنه اگه اکانتت رو به نفروشی چنین و چنان میکنم

این وضعیت تا کی قراره ادامه پیدا کنه؟
    مولتی هانترتون گندشو در اورده
    شما میگی تشخیص خوب داده افرین؟
    این تشخیص خوب ایا در سایدهای nw و sw انجام نمیشه؟یا اونجا زمینش با مال ما فرق داره؟

گفتم مدرک میارم که سایدهای دیگه دارن مولتی رید میرن اما مولتی هانتر عزیزتون با تشخیص ها و جواب های دندان شکنش جانشینی اکانت من رو ورمیداره!
    خوب حالا که چی؟
    من توضیح خواستم از شما جوابی نداشتین
    برای ما پر واضحه جانبداری مولتی هانترتون

به جای برداشتن جانشینی رنک 4 سرور با 7 تا ده که غارتش >؟ هست برو ببین سمت دیگه چه خبره!
    اقایانی که تشخیص شما از قانون بالاتر است
    متاسفانه اگر تغییری در وضعیت سرور تا 5 شنبه ایجاد نشه مجبورم تمامی مدارک رو اینجا بدارم که فکر نکنین ما خریم
    شما کلتون رو کردین زیر برف جایی رو نمیبینین اقای مولتی هانتر

دوباره فردا بیا اکانت من رو پانیش بزن به دلایل واهی یا اکانت بچه هامو ببند ! خوب؟ اقای تشخیص حرفه ای!
    بالاتر از قانون!

2. تشکر lucifer, 4567 تشکر نمود
    پسندیدن 4567 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

مصطفی لپ کلامو گفت. اکانتی که تخلفی نداشته باشه مولتی نیست!!! ما که رای دادیم مشکلمون با پوش بود نه دف سازی!!! مولتی بازی به بازی چند اکانت در راه منافع یک اکانت میکن. بازارا مسیر ششه مثلا یا کپ رید بخوره!!! ali2113 یا همون اک فلوید از قدیمهای ترا تو ایران هست و کلا به دف ساری معروفه!!! همه حام بای میکنه ولی شما داری سبکشو عوض میکنی و مجبور به رفتنش میکنی. از com که اینجا بالاتر نیست . تا تخلفی اکی نکنه نباید بن بشه بعد تخلف بن کنید
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

4. تشکر mostafa-bi nam, Omid, 4567 تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, 4567 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید

چند ماه پیش یه نظر سنجی گذاشته شد و رای دادیم با مولتی اکانتی بشدت برخورد بشه. حالا داره برخورد میشه میگیم بدون شدت برخورد کنید , یسری هم که کلا چه بی شدت چه با شدت چه اصلا هرچی معترض هستن همیشه چون اکانتای بچه های شرکتشون بن میشه :دی

اقا هممون بازی کردیم هممون هم مولتی کشیدیم دیگه خودمون که میدونیم این اکانت بچه همسایس اون اکانت ابدارچی شرکتمونه وقتش کمه این دفسازه و .... همش حرفه, این هم دلیل خوبی نیست بگید فلان سرور همین سایت بن نکردین الان با ما لج هستین بن میکنین
    والا ما هم مولتی کشیدیم بن هم شده اغلب مواقع ولی اعتراضی نداشتیم چون خودمونو نمیتونیم گول بزنیم که مولتی نبوده , حالا هرجورش حساب کنید که این دفساز بوده یا این واسه سفارت پوش کرده یا یارو خدمته , مثل قضیه دوران مدرسمون شده که هر روز دیر میرفتیم یکی از اقواممون مریض بود گاهی هم میکشتیم یکی رو :دی

خلاصه بازی کنید مولتی بکشید رید کنید حال کنید ولی جر زنی نکنید :دی

پ ن: مولتی میکشید از همون هفته اول دوم نندازید زیر رید , اقلا تا مید گیم روش یه توله همر بکشید واسه کتیبه کراپاشم بکنید ۱۷ به بالا ۴تا دیفندرم اوکی کنید , بعد کتیبه ها بزنید نوش جونتون مولتیم کاریتون نداره , تعدادم نبرید بالا مثل علی ۲۱ که دقیقا همیشه همین حول حوش ۲۱دونه مولتی داره و سرویس کرده مارو تا بخواییم همشو بزنیم باز اولیا کراپش شده ۱۷ :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

6. تشکر Ali, Omid, 4567, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید
    نپسندیدن 4567, pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید

چند ماه پیش یه نظر سنجی گذاشته شد و رای دادیم با مولتی اکانتی بشدت برخورد بشه. حالا داره برخورد میشه میگیم بدون شدت برخورد کنید , یسری هم که کلا چه بی شدت چه با شدت چه اصلا هرچی معترض هستن همیشه چون اکانتای بچه های شرکتشون بن میشه :دی

اقا هممون بازی کردیم هممون هم مولتی کشیدیم دیگه خودمون که میدونیم این اکانت بچه همسایس اون اکانت ابدارچی شرکتمونه وقتش کمه این دفسازه و .... همش حرفه, این هم دلیل خوبی نیست بگید فلان سرور همین سایت بن نکردین الان با ما لج هستین بن میکنین
    والا ما هم مولتی کشیدیم بن هم شده اغلب مواقع ولی اعتراضی نداشتیم چون خودمونو نمیتونیم گول بزنیم که مولتی نبوده , حالا هرجورش حساب کنید که این دفساز بوده یا این واسه سفارت پوش کرده یا یارو خدمته , مثل قضیه دوران مدرسمون شده که هر روز دیر میرفتیم یکی از اقواممون مریض بود گاهی هم میکشتیم یکی رو :دی

خلاصه بازی کنید مولتی بکشید رید کنید حال کنید ولی جر زنی نکنید :دی

پ ن: مولتی میکشید از همون هفته اول دوم نندازید زیر رید , اقلا تا مید گیم روش یه توله همر بکشید واسه کتیبه کراپاشم بکنید ۱۷ به بالا ۴تا دیفندرم اوکی کنید , بعد کتیبه ها بزنید نوش جونتون مولتیم کاریتون نداره , تعدادم نبرید بالا مثل علی ۲۱ که دقیقا همیشه همین حول حوش ۲۱دونه مولتی داره و سرویس کرده مارو تا بخواییم همشو بزنیم باز اولیا کراپش شده ۱۷ :دی
    گفته شما درسته که همه اینا بهونس و .... و مولتی باید برخورد کنه اما هیچ کجا براساس ی تشخیص چشمی نمیان اکانت مسدود کنن اول اکانت باید ی تخلف مشخص داشته باشه بعد مثلا من ی نوبم و میام تو این سرور دف سازی میکنم و منابع برای دیگران میفرستم تا بهم گلد بدن خب طبق نظر مولتی من باید بن شم چون اک مولتیم این ایا درسته؟ایا چون فقط من دف و منبع خودمو به دیگران میدم مولتیم؟اگه قرار بنا به نظر مولتی هانتر اکانتا مسدود شن تمام افراد تازه کار (تازه کارا معمولا همه دفساز)باید مسدود شن
    اکانت فقط درصورت تخلف باید مسدود شماحالا بگو طرف 100 تا مولتی داره ربطی نداره باید تخلف مشخص باشه

8. تشکر lucifer, Ali تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, Ali پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 4567 نمایش پست ها
    گفته شما درسته که همه اینا بهونس و .... و مولتی باید برخورد کنه اما هیچ کجا براساس ی تشخیص چشمی نمیان اکانت مسدود کنن اول اکانت باید ی تخلف مشخص داشته باشه بعد مثلا من ی نوبم و میام تو این سرور دف سازی میکنم و منابع برای دیگران میفرستم تا بهم گلد بدن خب طبق نظر مولتی من باید بن شم چون اک مولتیم این ایا درسته؟ایا چون فقط من دف و منبع خودمو به دیگران میدم مولتیم؟اگه قرار بنا به نظر مولتی هانتر اکانتا مسدود شن تمام افراد تازه کار (تازه کارا معمولا همه دفساز)باید مسدود شن
    اکانت فقط درصورت تخلف باید مسدود شماحالا بگو طرف 100 تا مولتی داره ربطی نداره باید تخلف مشخص باشه

دوست عزیز من خودم و اقلا ۱۰۰تا دوست دژکوبی دیگه که میشناسم از سرور اولمون هم که تازه کار بودیم دنبال این نبودیم دفساز محض باشیم یا اینکه اکانت بکشیم بالا بقیه پوش کنن , من نوب میومدم تو یه ده هم هجومی میکشیدم هم دفاعی یا کارای اینجوری , نه که به دفساز بگن تازه کار
    توی دژکوب سرور کم بازی نکردم , مطمئن باش اکانتی که مولتی یه نفر هم هست به این صورت که میگم ساخته بشه بن نمیشه
    ده دیفالت توله همر - ۵تا دیفندر که داره دف میکشه نه واسه خوشگلی پاپش بره بالا - کپش هم بذار زیر رید خودت بعد کتیبه
    نه اینکه اکانت دو یا سه دهکده ای باشه و زیر رید هست چون طرف نوبه, اگر نوب بود داشت یاد میگرفت چطور بازی کنه :دی

بازم با یه جواب غیر منطقی خودمون رو گول نزنیم که تازه کاریم
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

10. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم و اقلا ۱۰۰تا دوست دژکوبی دیگه که میشناسم از سرور اولمون هم که تازه کار بودیم دنبال این نبودیم دفساز محض باشیم یا اینکه اکانت بکشیم بالا بقیه پوش کنن , من نوب میومدم تو یه ده هم هجومی میکشیدم هم دفاعی یا کارای اینجوری , نه که به دفساز بگن تازه کار
    توی دژکوب سرور کم بازی نکردم , مطمئن باش اکانتی که مولتی یه نفر هم هست به این صورت که میگم ساخته بشه بن نمیشه
    ده دیفالت توله همر - ۵تا دیفندر که داره دف میکشه نه واسه خوشگلی پاپش بره بالا - کپش هم بذار زیر رید خودت بعد کتیبه
    نه اینکه اکانت دو یا سه دهکده ای باشه و زیر رید هست چون طرف نوبه, اگر نوب بود داشت یاد میگرفت چطور بازی کنه :دی

بازم با یه جواب غیر منطقی خودمون رو گول نزنیم که تازه کاریم
    خب اینکه شما وقتی شروع کردی دفساز و ... نبودی این نیست که مه مث شمان بعدم روش شما درست ولی شما حرف منو نفهمیدی من حرفی از رید نگفتم!!!! این چیزی شما میگی بازی غلطه اگه اون اک رید میخوره ربطی به مولتی نداره میشه هزار دلیل منطقی اورد چرا رید میخوره اینکه نمیشه چون اکانتی تمام دهاش رید میخوره مولتی بعدم باشه از ی رید نمیشه بن کرد چون توی قانون چنین چیزی نیست بازم میگم فقط درصورت تخلف باید بن کرد نه اینکه چون دهاش رید میخوره به اکانت خودش اهمیت نمیده منابعش رو به دهای دیگه میده اینا دلیل نیست و تخلفم نیست

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123