صفحه 6 از 17 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

امید جان همونجور که دو سال پیش بود عالیه!!! صرفا نمیشه کلا جلو مولتی بازیو گرفت ولی میشه کمش کرد!! ما میخوایم کم باشه مثل قبل. ازاد نباید باشه چون با اصل بازی که میدیریت منابع و زمان هست همخونی نداره!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

2. تشکر WondeR, mohsen.2pac, Omid, M3nTaL, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن WondeR, mohsen.2pac, M3nTaL پسندید
    نپسندیدن LMA نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام داداش خسته نباشی
    به نظر من مولتی باز بودن سرور زیاد جالب نیست ولی به قول شما یک سری مولتی میکشند و فکر میکنند کسی بلد نیست مولتی بکشه و یک سری هم با این که حتی بلدن ولی وقت مولتی اکانت ساختن رو ندارندو مثل سرور های قدیم بازی میکنند این تصمیم رو شما باید خودتون بگیرید که سروری که میسازید برای همه هست یا فقط برای اونایی که وقت مولتی کشیدن رو دارند
    به نظر شخص خود من یک سرور کلا بدون مولتی باشه ببینیم کیا اصلا بازی بلد هستند
    ولی شاید این نظر من باعث رنجش بقیه بشه چون عادت کردند فقط مولتی بکشند و پوش کنند
    با این حال این سرور های مولتی باز هم باعث شده یک سری که اصلا بلد نبودن مولتی بکشند اونا هم مولتی کشیدند و یکم توازون برقرار شده
    به قول معروف یا برای همه یا برای هیچ کس.
    راستی امیدجان این کد نویسی کی تموم میشه ایا نژادهای جدید هم اضافه میشه مثل دات کام یا نه؟؟؟

4. تشکر mohsen.2pac, lucifer, Omid, WondeR, Saeid.Italiano تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید
    نپسندیدن LMA نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نژاد جدید تست ناموفقی بود تو کام و الان همه سرورا با همون 3 نژاد داره جلو میره!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

6. تشکر Omid, WondeR, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, Saeid.Italiano پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون امید جان ، فقط من نقطه نظر خودمو میگم و یادم هست دو*سال پیش در این مورد هم یه نظر سنجی گذاشتین و نتیجش همین نظر من بود ، ما که تعدادمون هم کم نیست درخواستمون برخورد با مولتی اکانتی هست که این درخواست جز لاینفک این بازی هست ، حتی همین تاپیک پایینی هم یسری دوستان دیگه هم همین درخواستو داشتن

حالا اونی که مولتی میکشه کسی مچشو نمیگیره نوش جونش ، اونی هم که میکشه شما مچشو میگیری و ناراضیه خب باشه در یک کلام به درک که ناراضیه

ما خودمون معمولا اینجوری هستیم که به مثال هر کودوم از دوستان یه اکانت مختص به خودمونو داریم ، بعد از مشورتهایی که تو تیم داریم و اکانتهای هجومی و دفاعی ساید مشخص میشن از کپ اکانتهای دفساز برای پوش همرها هم استفاده میکنیم اونهم معمولا از تایم کتیبه ها چون قبلش واقعا نیاز نیست با توجه به کپ خود اکانت هجومی و غارت واحه و ناتار

شما بنظر من اگر میخوایید خودتونو کمتر درگیر دعوای مولتی اکانتی کنید محدودیت پوش از اکانتهای دیگر رو بذارید و بصورت پله به پله همراه با بازی اون سقف رو بیشتر کنید (بجز اکنتای هولدر اونم بعد از کتیبه ها)
    خیلی راهکارهای زیادی هست و من اینو بصورت یه پیشنهاد خام گفتم
    والا اگه برخورد همه مثل شما منطقی بود ما هم جلوی مولتی بازی رو خیلی راحت می گرفتیم. ولی حتما بررسی میکنیم درخواست های برخورد با مولتی اکانتی رو

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    نژاد جدید تست ناموفقی بود تو کام و الان همه سرورا با همون 3 نژاد داره جلو میره!!
    نه نژاد جدید وجود نخواهد داشت.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

چیزی که اکثر پلیرای حرفه ای خواستارش هستن برخورد با مولتی اکانتی هستش و اینو میتونید با یه نظر سنجی ساده بررسی کنید

برای افرادی که بدون مولتی تو عمرشون بازی نکردن میگم که باور کنن بدون مولتی هم میشه پلی داد و خیلی هم جذابتر میشه

دوست عزیز وقتی مولتی اکانت وجود نداشته باشه هر اکانت نهایتا یکی 2تا دف ساز داره که یا باید ازشون پوش بگیره همرشو بالا بیاره یا ازشون دف بکشه که در حالت اول همر قوی و دف ضعیف داره و در حالت دوم دف قوی و همر ضعیفی(نسبت به کسایی که پوش میگیرن)داره
    حالا اینجا چی میشه که باعث جذابیت سرور میشه ؟!

اکثر افردای که مولتی میکشن واسه دف کشیدن و پوش گرفتنه حالا شما فرض کن یه همر کشیدی 5موتوره ته سرور میخوای لانچ کنی رو واندر از 99 صفرش کنی کیف کنی بیگتو با شوقو ذوق لانچ میکنی گزارش برات میاد شما واندر رو از لول 99 به لول 98.75صدم کاهش دادین چرا ؟چون ساید روبرو هرکی 60تا مولتی داشته هر مولتی هم 60تا ده داشته هر ده هم 60 کی دف کشیده الان بجا 3-4میل دف 30-40 میل دف رو واندره اینجوری میشه که شما از بازی زده میشی!حالا بیا بدون مولتی بررسی کنیم شما 2تا دفساز با پلیر مجزا داری و رسیدی به ته سرور از دفسازاتم فقط پوش گرفتی 5موتوره شارژ کردی و لانچ میکنی رو واندر از سطح 99 میشه 99- و تبدیل به چاه نفت میشه چرا؟چون کسی مولتی نداشته و نهایت دفی که رو واندر بوده 4-5 میل بوده(مثال زدم اعداد رو)حالا کدوم حالت بیشتر برات لذت بخشه ؟تیم روبرو رو با زحمت 10ماهت یه ماه دیگه معطل کنی و به ریششون بخندی یا 30 ثانیه معطل کنی و به ریشت بخندن ؟!

شرمنده کتاب نوشتم ولی فک کردم لازم بود یه توضیح مختصری بدم برای اونایی که جز مولتی بازی کاری بلد نیستن.

پ.ن1:منظورم با شخص یا تیم خاصی نبود صرفا یکم شفاف سازی کردم در مورد سروری عاری از مولتی اکانت
    پ.ن2:توضیحات صرفا جهت یه تجسم ذهنی اند گیمی بود کسی نیاد فاز مید گیم و... بر داره که در هرصورت اونایی که باید بدونن میدونن بدون مولتی کل سرور جدابتره
    اين بود دنيايي که بخاطرش لگد به شکم مادرم ميزدم؟
    کاش پاهايم ميشکست...

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    والا اگه برخورد همه مثل شما منطقی بود ما هم جلوی مولتی بازی رو خیلی راحت می گرفتیم. ولی حتما بررسی میکنیم درخواست های برخورد با مولتی اکانتی رو
    .
    امید جان این حرفت خیلی بی رحمانه است شما 2 تا سرور ران کردید ! خودتون مولتی بازی رو آزاد کردید
    بعد جالبه تو همون نظر سنجی یه بنده خدایی با 15 تا ایمیل رای داده بود مولتی بازی آزاد باشه
    به پیر به پیغمبر برخورد با مولتی اکانت باعث میشه کیفیت بازی بهتر شه اون بنده خدایی که میتونه هزینه یک اکانت رو بده راحت میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه منظور از برخورد با مولتی اکانت ! برخورد با اکانتی هست که از مولتی ها بهره میبره و مولتی هایی که کشیده شما همون زمان که برخورد هم میکردید فقط اکانتهای مولتی رو بن میکردید هیچ کاری به اکانتی که از این مولتی ها استفاده میکرد نداشتید این اسمش برخورد با مولتی اکانت نیست
    در زمینه خرید و فروش هم نیاز به تجدید نظر دارید شما به این نتیجه میرسید که اکانت فلان تخلف کرده میزنید ایمیل بیرون بازیش رو مسدود میکنید اکانت داخل بازیش آزاد هست
    من چند تا پیشنهاد دارم
    1. لوگین کردن روی هر اکانتی چه با رمز جانشینی چه اصلی صرفا از داخل همون ساید باشه و بعد از کتیبه ها ساید متا !
    2. با خرید و فروش برخورد بشه شما چطور برای مولتی اکانتی نیازی به ارائه دلیل نمیبینید ولی برای خرید و فروش باید با چشمتون خرید و فروش رو ببینید!!
    تعریف خرید و فروش هم مشخصه اگر اکانتی داخل اتحاد و تیم خاصی بود یه شبه زد بیرون همر کوبید تو سر و گله هم اتحادی های سابق آی پی تیم مخالف یا آی پی جدید یه شبه روش اضافه شد کتیبه تک هیرو داد اونور این اکانت فروخته شده !! یه دفعه تعییر جهت نداده !
    3-زاد و ولد حیوانات تو آباده به حالت قبل برگرده ! سرعت رشد ناتار اضافه شه
    4- وحدت رویه داشته باشید تو قوانین برای همه سرورها قوانینتون رو بازنویسی و باز نشر کنید
    5- اینکه تو کدوم سرورها خرید و فروش شدت گرفته کی واندر خریده واندرش بن شده چه سرورهایی اکانتها تو سرو کله هم خوردن
    کجا همر خورد شده رفته تو دیوار که مشخصه یه شدت عملی بخرج بدید برای تکرار نشدن مجددش بنظر من جبران کنید حسارتنهای وارد شد ه رو

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    تا حالا این همه فسیل یه جا ندیده بودم )
    آقا سرور نرمال ران کنید ما هم بتونیم بازی کنیم . با مولتی و بی مولتیش هم مهم نیست دیگه .
    یه معتاد نیاز به مواد داره با هر کیفیتی که شد هم مهم نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

مولتي اكانت

سلام به همه دوستان
    افشين جان از شما فسيل تر هم مگه هست اينجا داش معروف به كف خواب فرومي (با احترام بسيار) i love you
    برادر اميد عزيز خواهش مي كنم بصورت خيلي جدي با مولتي اكانت برخورد كنيد (حداقل سرور هاي نرمال و سرعت پايين در مورد هزار و بقيه سرعت بالاها نظري ندارم چون علاقه اي ندارم) به قول دوستان دزد نگرفته پادشاست اما واقعا مولتي ازاد برا من هيچ جذابيتي نداره من يه كارمند زن و بچه دارم نهايت هر دو ساعت بتونم سر بزنم به اكانت (ماني مي دونه) اينجوري نميرسم با كسي كه 100 تا مولتي كشيده رقابت كنم ولي اگه مولتي در كار نباشه بازم ميشه با كسي كه كلا بيكاره تو خونه و 100 مولتي داره بازم تا يه حدي رقابت كرد بهرحال بعد از اين همه سال يكم تجربه داريم كه بتونيم كمبود وقتمون رو جبران كنيم ولي با شرايط مولتي ازاد كلا فقط مي تونيم سيب زميني بكاريم ممنون از شما كه به فكر ارتقا سايتي
    ویرایش توسط Saeid.Italiano : 05-15-2020 در ساعت 10:29 PM دلیل: فونت نامناسب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت تمامی دوستان

بزرگترها مطالبی رو مطرح فرمودن که همه روش توافق داریم. و بارها توی فروم راجع بهش بحث شده.

و خواسته من از جناب امید عزیز اینه که آخرین تغییرات دات کام رو به بازی اضافه کنه.
    و نکته دیگه اینکه مولتی هانتر های با تجربه تری رو به تیمتون اضافه کنید.
    البته فکر کنم اولین نفری بودم که همیشه از تیم مدیریت و مولتی هانتری و عدم دخالتشون توی روند سرور ها دفاع کردم و هنوز هم به همون اعتقاد هستم که توی این زمینه بهترین کشورید. ولی دوستان هم حق دارند بعضی مواقع از تیم مولتی هانتری بنالند. باید قبول کنید که به مولتی هانترهای با تجربه تر و وقت بیشتر احتیاج دارید.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود دوستان

امید عزیز من یک سوال داشتم که ذهنم رو درگیر کرده بود ؛

میخواستم بدونم توصیف شما در مورد مولتی اکانت دقیقا چیه ؟؟
    یعنی به چه اکانتی میگین مولتی اکانت ؟!

هر اکانتی که غارت بشه یعنی مولتی اکانته ؟
    چون خیلی مواقع پیش میاد یک دف ساز دفاعش رو پارک میکنه رو کتیبه مثلا مرتاض کوچک و به صاحب کتیبه میگه بیا کپ منو غارت کن تا گندم دفاع در بیاد، در همچین شرایطی میگین مولتی هستش؟
    اکانتی که دف نساخته باشه و فقط غارت بشه توسط یک یا دو اکانت خاص مولتی اکانت محسوب میشه؟
    یا اکانتی که از اول با جانشینی بالا بیاد مولتی اکانت محسوب میشه؟ حتی اگر کلا دف ساز باشه ؛
    اکانتی که با ای پی خارج از کشور ساخته بشه، شما میگین مولتی اکانت ؟ ممکنه ما دوستی داشته باشیم تو آلمان زندگی میکنه و به درخواست ما بیاد بازی کنه تکلیفش چیه این وقت ؟
    هر اکانتی که با اکانت دیگری ای پی بخوره درجا بن میشه و میگین مولتی اکانت هستن؟!
    یا اگر اکانتی با اکانت بهتر از خودش آی پی بخوره بهش میگین مولتی؟ یعنی اگر اکانت a یک اکانت بین رتبه 1 الی 20 سرور از نظر جمعیت باشه و اکانت b و c با اون ای پی مشترک داشته باشن و رتبه جمعیت حدودا 60 یا 70 داشته باشن شما نتیجه گیری میکنید که c و b مولتی اکانت هستن؟ و بن میشن؟ حتی اگر ای پی پلیر خودشون روش باشه و ایمیل معتبر دژکوبی ( ایمیلی که سابقه اکانت در سرور های دژکوب داشته رو داشته باشن) مولتی اکانت محسوب میشن؟

خلاصه امید جان میخواستم بدونم قانون خاصی هست؟ فردا ما خواستیم یه سرور بازی کنیم بدونیم قوانین چطوره

یا اینکه هیچ کدوم از این موارد ملاک نیست و کلا هر چی م.هانتر عزیز تصمیم بگیره و با هر منطق و سلیقه ای که ایشون تشخیص بدن میشه قانون ؟

پ.ن: آقا مانی شما که در مولتی بازی صاحب سبک هستی عزیز دل تو هر چهار ساید اکانت میسازی هر چهار تا هم جز رتبه های 1 تا 20 سرور هستن شما دیگه از کی مخالف مولتی بازی شدی

14. تشکر mohsen.2pac, Omid تشکر نمود
صفحه 6 از 17 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین