اون جریمه مالی تو فوتبال هست که از پهنا تو حلقم امید جان

دوپینگ یا جر و دعوا جریمه مالی داره ؟
بعد من یه مثال زدم همینجوری الان دقیقا همونو گرفتین دست؟ دارید این بازیو به کجا میبرید؟

دقیقا همین سیستم باعث میشه چهارتا ادم که از همه جا مونده هستن و کسی تحویلشون نمیگیره بیان دژکوب بزنن فکر کنن رنک ایمیلشون بالاست یعنی خیلی باحالن

من با اکثر رنک زیر بیست های اینجا اسنایی دارم تو سرورها و اکثر غالبشون سطح بازی و طرز فکرشون باعث خنده خیلی از پلیرها و تیمهای قدیمیه /- این مسئله رو روشن کنم واستون که فکر نکنید هرکس رنکش بالاست پرو پلیره و یا باعث میشه سروراتون شلوغ بشه برعکس اکثریت قریب به اتفاقشون خیلی اماتور هستن و دقیقا باعث میشن سروراتون خلوت بشن

در مورد سایت دات کام هم به مثال ما دو سه تا سرور اونجا رو اکانت دوستان بودیم و انگار مرد زدنمون که چاه نفت در اومده و چیزی هم که دیدیم توی کل سرور این بوده، تنها یکی دو مورد شنیدیم همر رفته تو ناتار و این حرفا که اونم کار ایرانیا بوده و مشخص بوده نفرش

شما توی شش هزار پلیر ببینی چهارتا همر میره ناتار یا کثیف کاری میشه خیلی فرق داره تا تو شصت پلیر میبینی چهارتا همر میره تو دیوار

در ضمن واسه منم پیش اومده همین پنجاه ایکس دو سه ماه پیشتون اومدم بی نامو نشون بازی کردم همر و دفمو زدن ناتار ولی اعتراضی نداشتم به بک شدن و این حرفا چون خودم پسوورد دادم دست ادم اشتباه- فقط از مولتی هانتر پرسیدم ای پی اون اقای پرو پلیر مشخصه؟ گفتن نه تموم شد رفت
حالا سما واست ثابت شده کی میاد گند میزنه بجا اینکه خوشحال باشی سیب گندیده رو جدا کردی داری باز میذاریش تو سبد و به باقی هم یاد میدی عاقا بکنید فوقش یه جریمس دیگه

پ ن:اونور بسته شد یک ساعت تایپ کردم حیف بود :دی