نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

Hybrid View

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

شما تعریفتون از مولتی اکانتی چیه؟ آیا اینکه اجازه بدیم بعد از آزاد شدن کتیبه ها لیدر ها اجازه ورود روی اکانت های ساید رو داشته باشند باعث سو استفاده نمیشه؟ اجازه بدیم یا ندیم؟ آیا بازی گروهی و پوش یه بازیکن مولتی اکانتی حساب میشه؟ آیا کسی که vps ایران میاد بازی میکنه یا کسی که چندتا نت داره و به صورت حرفه ای سوئیچ میکنه و اکانت میکشه بالا رو میشه به بهانه بازی گروهی مسدود کرد؟ آیا دونفر از یه خط اینترنت میتونن استفاده کنن؟

ببینید همین ابهامات هست که باعث میشه جلوی مولتی اکانتی رو نگرفتن منطقی تر باشه. (باید جلوی مولتی اکانتی رو بگیریم اما به چه روش؟)

شما همه اساتید بنده هستید تو این بازی و من جسارته اگه بخوام در مورد سبک بازی نظر بدم. اما من چندتا مثال مبهم دارم می پرسم ازتون :

حالت اول: اکانت A بیست تا دوست داره و برای کمک به خودش دعوتشون میکنه به اتحاد و بازی و براشون سکه می خره. و هر بیست تا دوستش در راستای پیشرفت اکانت A بازی می کنن. اما همه پلیرها گزارش میدن که آقا جلوی A رو بگیر داره پوش میکنه از 20 تا مولتیش. ما میگیم آیپی ندارن شما میگید یه مولتی هانتر نوب که مدیریت سرور رو انجام بده همین میشه مولتی هانتر رو عوض کنید.

حالت دوم: اکانت A و B هردو مولتی بازن اما اکانت B میاد vps آیپی ایران میخره و چندتا اکانت میکشه بالا اما اکانت A اینکارو نمیکنه. درین حالت قانون مولتی اکانتی میاد باعث تبعیض بین دو نفر که از نظر وقت به صورت مساوی دارن بازی می کنن میشه. جواب این تبعیض رو چی میدید.

حالت سوم: اکانت A بیست تا دوستشو میاره بازی کنن و هر کدوم روزانه نیم ساعت روی اکانت وقت میذارند. اکانت B میاد ببیست تا اکانت میسازه و روی هرکدوم روزانه نیم ساعت وقت میذاره و جمعا زمان سپری شده توسط اکانت های A و B یکسانه. دقیقا بازی همه اکانت های هر دسته هم مثل هم هست. چرا باید قانونی باشه که وقتی از نظر زمان و نوع بازی دو دسته کاملا مثل هم بازی میکنن یکی رو بن کنه و دیگری رو آزاد بذاره. میشه اینو توضیح بدید؟

حالت چهارم: فکر کنید یه سرور دارای 400 اکانت فعال هست که به گروه های 20 تایی تقسیم میشن و در راستای منافع 20 لیدر اصلی سرور پلی میدن. اما یه سرور دیگه کلا 20 نفرهستند که هرکدوم 20 اکانت ساخته و دقیقا مشابه سرور قبل پلی میدن. طبق چه منطق و اصلی ما باید سرور دوم رو محدود به 20 اکانت کنیم ولی قانونی برای برخورد با سرور اول نداشته باشیم؟؟؟ وقتی عملکرد یکسانه چرا باید برخورد متفاوت باشه.

حالت پنجم : سروری رو فرض کنید که مولتی اکانتی آزاده، تیم A بیست پلیر داره هر پلیر 5 ساعت می خواد تو سرور وقت بذاره. لیدر میگه هر اکانت بیاد 5 تا مولتی بکشه. تیم B یه نفره با 5 تا مولتیش اینم 5 ساعت وقت میذاره به نظرتون اینجا آزاد بودن مولتی اکانتی چه تبعیضی قائل شده برای این دو تیم؟ کسی که تیم بزرگتری داره اکانت بیشتری میکشه. شاید بگید ما وقت نداریم مولتی بکشیم. پس اگه سرور شلوغ باشه و بازی تیمی خوبی رو شاهد باشیم شما هیچ حرفی برای گفتن ندارید؟ صرفا با ضعیف بودن حریف از بازی لذت میبرید؟ شاید پاسخ بدید اگه اکانت زیاد باشه هرکسی واسه خودش بازی میکنه به حرف لیدر گوش نمیدن اینطوری کار تیمی ضعیف تر میشه و سرور راحت تر. پس شما هم می خواید سرور رو راحت کنید هم کم وقت بذارید واسه همین گلایه میکنید؟ در واقع گلایه به مولتی اکانتی گلایه به وقت بیشتر گذاشتن تو بازی دیگه. بشه با وقت کمتر نتیجه بهتری گرفت. خوب اگه یه سرور قوی با کلی تیم های خب باشه شما چه کار میکنید؟ گلایه میکنید به قوی بودن تیم ها یا شما تیمتون رو قوی میکنید و وقت بیشتر میذارید؟ قاعدتا شما یه ذره وقت رو بیشتر میکنید و یه مقدار هم پلیر واسه وقت گذاشتن برای خودتون جذب میکنید. پس این غرغر کردن به خاطر اینه که با وقت کمتر نتیجه بهتر بگیریم. قطعا اشتباه میکنم؟

سوال مهم : آیا کسی از معترضین هست که ادعا کنه تا حالا از مولتی اکانتی به هیچ عنوان استفاده نکرده؟ چه خودش چه تیمش؟ حتی اگه خودش هم استفاده نکرده هم عالی میشه اعلام کنه. مولتی اکانتی شامل بازی روی اکانت دوستی که دیگه بازی نمیکنه هم میشه.

اما سوال آخر : از نظر شما مولتی اکانتی چه ضربه ای به روح بازی میزنه. کامل توضیح بدید. مثلا میتونه همر ها رو سنگین کنه. آیا شلوغ شدن سرور همین نتیجه رو نداره؟

شاید اطلاعات من کمه در مورد بازی اما ممنون میشم از پاسخ دوستان.

امیدوارم به جای گلایه کردن پاسخ و راه حل ارائه بدید. متشکرم.

2. تشکر lucifer, AmiR SalaR, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن AmiR SalaR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    شما تعریفتون از مولتی اکانتی چیه؟طبق تعریف سایت خودتون که اخر این پست عکسشو ضمیمه میکنم آیا اینکه اجازه بدیم بعد از آزاد شدن کتیبه ها لیدر ها اجازه ورود روی اکانت های ساید رو داشته باشند باعث سو استفاده نمیشه؟ اگر خرابکاری انجام بگیره که توی سرورهای نرمال بعید هست باید پیگیری صورت بگیره (خصوصا در مورد خرابکاری هایی چون زدن همر به دیوار که میشه برگرداندن همر مشکل رو حل کرد) ولی منظورتون از سو استفاده رو شفاف تر بگید اجازه بدیم یا ندیم؟ آیا بازی گروهی و پوش یه بازیکن مولتی اکانتی حساب میشه؟ بطور قطع پوش یک اکانت از چند اکانت مختلف مولتی اکانتی هست آیا کسی که vps ایران میاد بازی میکنه یا کسی که چندتا نت داره و به صورت حرفه ای سوئیچ میکنه و اکانت میکشه بالا رو میشه به بهانه بازی گروهی مسدود کرد؟ اگر تمام این کارا در راستای یک یا دو اکانت خاص انجام میشه بله باید مسدود کردآیا دونفر از یه خط اینترنت میتونن استفاده کنن؟خیر

ببینید همین ابهامات هست که باعث میشه جلوی مولتی اکانتی رو نگرفتن منطقی تر باشه. (باید جلوی مولتی اکانتی رو بگیریم اما به چه روش؟)

شما همه اساتید بنده هستید تو این بازی و من جسارته اگه بخوام در مورد سبک بازی نظر بدم. اما من چندتا مثال مبهم دارم می پرسم ازتون :

حالت اول: اکانت A بیست تا دوست داره و برای کمک به خودش دعوتشون میکنه به اتحاد و بازی و براشون سکه می خره. و هر بیست تا دوستش در راستای پیشرفت اکانت A بازی می کنن. اما همه پلیرها گزارش میدن که آقا جلوی A رو بگیر داره پوش میکنه از 20 تا مولتیش. ما میگیم آیپی ندارن شما میگید یه مولتی هانتر نوب که مدیریت سرور رو انجام بده همین میشه مولتی هانتر رو عوض کنید.بطور قطع نه اکانت نامبرده و نه اون بیست نفر حاضر نیستن کل پتانسیلشونو رو یه اکانت خرج کنن پس همچین*چیزی وجود خارجی نداره

حالت دوم: اکانت A و B هردو مولتی بازن اما اکانت B میاد vps آیپی ایران میخره و چندتا اکانت میکشه بالا اما اکانت A اینکارو نمیکنه. درین حالت قانون مولتی اکانتی میاد باعث تبعیض بین دو نفر که از نظر وقت به صورت مساوی دارن بازی می کنن میشه. جواب این تبعیض رو چی میدید.اگر قوانین مولتی اکانتی رو درست و بشدت اجرا کنید کار به همچین تبعیضی نمیکشه چون هر دو از قبل بن شده مولتیاشون

حالت سوم: اکانت A بیست تا دوستشو میاره بازی کنن و هر کدوم روزانه نیم ساعت روی اکانت وقت میذارند. اکانت B میاد ببیست تا اکانت میسازه و روی هرکدوم روزانه نیم ساعت وقت میذاره و جمعا زمان سپری شده توسط اکانت های A و B یکسانه. دقیقا بازی همه اکانت های هر دسته هم مثل هم هست. چرا باید قانونی باشه که وقتی از نظر زمان و نوع بازی دو دسته کاملا مثل هم بازی میکنن یکی رو بن کنه و دیگری رو آزاد بذاره. میشه اینو توضیح بدید؟همون جواب قبل

حالت چهارم: فکر کنید یه سرور دارای 400 اکانت فعال هست که به گروه های 20 تایی تقسیم میشن و در راستای منافع 20 لیدر اصلی سرور پلی میدن. اما یه سرور دیگه کلا 20 نفرهستند که هرکدوم 20 اکانت ساخته و دقیقا مشابه سرور قبل پلی میدن. طبق چه منطق و اصلی ما باید سرور دوم رو محدود به 20 اکانت کنیم ولی قانونی برای برخورد با سرور اول نداشته باشیم؟؟؟ وقتی عملکرد یکسانه چرا باید برخورد متفاوت باشه.اول که در مورد اعداد یکم جای کار داره ، اگر چهارصد اکانت وجود داشته باشه هیچگاه بیست لیدر وجود نخواهد داشت ، در شلوغترین حالت میتونید اون رو هشت تیم مختلف بدونید هر ساید دو تیم - در مورد منافع هم که تنها یک منفعت داره هر ساید و اون هم واندرشه - در مورد تفاوت بین سروری که چهارصد پلیر داره و سروری که بیست پلیر بیست اکانتی
    این اصل بحث ماست امید جان - تعداد چهارصد پلیر یعنی هر ساید صد اکانت که نصف به نصف اونها رو پنجاه تا اکانت هجومی و پنجاه تا دفساز میگیریم ، در این حالت اگر هجومیها حداقل دو همر رو اکانتشون بکشن پس هر ساید پنجاه همر جنگی و پنجاه همر واندر زن داره یعنی با دفاع موجود در سرور توازن داره تعداد همرها- ولی در حالت دوم بیست اکانت که هر کودوم بیست اکانت دیگه رو دارن باعث میشه اخر سرور تعداد واندر زنهای کل چهار تا ساید بزحمت چهل تا بشه ، دقت کنید کل سرور کمتر از یه ساید تو سروری با تعداد پلیر واقعی!!!! - از اونطرف مقدار دفاع هم توی هر ساید تا هشت برابر اون سرور میشه چون ۱- تعداد دفسازای هر ساید بجای پنجاه تا میشه حدود نود تا ۲- بدلیل کمبود همر نیروی دفاعی هم کشته نشده و دست نخورده تا ته سرور و نتیجش یه دفاع پنجاه میلیونی یا بیشتر رو واندری که کلا پنج تا پلیر هستن و کل واندر زنای موجود در سرور هم نمیتونه بزحمت یک راند اونو بزنه
    حالت پنجم : [/B]سروری رو فرض کنید که مولتی اکانتی آزاده، تیم A بیست پلیر داره هر پلیر 5 ساعت می خواد تو سرور وقت بذاره. لیدر میگه هر اکانت بیاد 5 تا مولتی بکشه. تیم B یه نفره با 5 تا مولتیش اینم 5 ساعت وقت میذاره به نظرتون اینجا آزاد بودن مولتی اکانتی چه تبعیضی قائل شده برای این دو تیم؟ کسی که تیم بزرگتری داره اکانت بیشتری میکشه. شاید بگید ما وقت نداریم مولتی بکشیم. پس اگه سرور شلوغ باشه و بازی تیمی خوبی رو شاهد باشیم شما هیچ حرفی برای گفتن ندارید؟ صرفا با ضعیف بودن حریف از بازی لذت میبرید؟ شاید پاسخ بدید اگه اکانت زیاد باشه هرکسی واسه خودش بازی میکنه به حرف لیدر گوش نمیدن اینطوری کار تیمی ضعیف تر میشه و سرور راحت تر. پس شما هم می خواید سرور رو راحت کنید هم کم وقت بذارید واسه همین گلایه میکنید؟ در واقع گلایه به مولتی اکانتی گلایه به وقت بیشتر گذاشتن تو بازی دیگه. بشه با وقت کمتر نتیجه بهتری گرفت. خوب اگه یه سرور قوی با کلی تیم های خب باشه شما چه کار میکنید؟ گلایه میکنید به قوی بودن تیم ها یا شما تیمتون رو قوی میکنید و وقت بیشتر میذارید؟ قاعدتا شما یه ذره وقت رو بیشتر میکنید و یه مقدار هم پلیر واسه وقت گذاشتن برای خودتون جذب میکنید. پس این غرغر کردن به خاطر اینه که با وقت کمتر نتیجه بهتر بگیریم. قطعا اشتباه میکنم؟

سوال مهم : آیا کسی از معترضین هست که ادعا کنه تا حالا از مولتی اکانتی به هیچ عنوان استفاده نکرده؟ چه خودش چه تیمش؟ حتی اگه خودش هم استفاده نکرده هم عالی میشه اعلام کنه. مولتی اکانتی شامل بازی روی اکانت دوستی که دیگه بازی نمیکنه هم میشه.

اما سوال آخر : از نظر شما مولتی اکانتی چه ضربه ای به روح بازی میزنه. کامل توضیح بدید. مثلا میتونه همر ها رو سنگین کنه. آیا شلوغ شدن سرور همین نتیجه رو نداره؟

شاید اطلاعات من کمه در مورد بازی اما ممنون میشم از پاسخ دوستان.

امیدوارم به جای گلایه کردن پاسخ و راه حل ارائه بدید. متشکرم.

امید جان کل بحث من به شخصه این هست که توی سرورهایی که هم من و هم شما میدونید بالای صد شخص حقیقی بازی نمیکنن با برداشتن و ازاد گذاشتن قوانین مولتی اکانتی لذت بازی گرفته میشه بنا بدلایلی که گفتم، تعداد همرها کم و مقدار دفاع بسیار زیاد میشه و عملا زد و خوردی وجود نداره تا تایم واندر ، شاید در سرورهای اسپید سه یا بالاتر بدلیل تایم کمتر سرور بشه اینکار رو کرد ولی پلیرهای سرورهای نرمال اصولا دنبال زد و خورد هستن و حاضر نیستن یک سال تایم بذارن تا بشینن واندر زدن رو ببینن اونم به این شکل

توضیحات بیشتری هم هست ، دوستان بیان نقطه نظراتشونو بگن تا ببینیم نظر جمع چی هست

اپلود عکس واسه من دچار مشکل هست تو فروم یا همه? بهرحال کپی میکنم مقداریشو و باقیشم که در سایتتون موجود هست و همه هم مطالعه کردن حتما

- - - Updated - - -

قوانین عمومی بازی

این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از پذیرفتن کاربرانی که اعمال آنها ناقض این قوانین باشد معذور است. علاوه بر آن قوانین زیر ضمیمه*ای بر قوانین عمومی بازی می*باشند. شما باید با قوانین عمومی آشنا باشید تا بدانید که چه کارهایی مجاز بوده و انجام چه کارهایی خلاف محسوب می*شود، مخصوصاً در مواردی که بخاطر نقض قانونی بازداشت شده باشید.

همکاری و یا حمایت از سایرین برای نقض قوانین، تحریک یا تشویق بازیکن*ها جهت نقض قوانین، مجاز نبوده و جریمه در پی خواهد داشت.همه این قوانین برای همه اکانت*ها حتی اکانت*های حذف شده و اکانت*هایی که در حال حذفند نیز بدون هیچ استثنایی صادق است.

§1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت
    هر بازیکنی تنها می*تواند یک اکانت در هر جهان بازی (سرور) داشته باشد.

§1.1 ثبت نام
    ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می*شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک، ایمیل*هایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست. دارنده ایمیل ثبت نام بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می*آید و هر گونه قرارداد کتبی یا شفاهی با سایرین (بازیکن*ها، اتحاد و ...) فاقد اعتبار است. صاحب اکانت مسئول تمامی اتفاقاتی است که با اکانت رخ می*دهد.

§1.2 رمز اکانت
    صاحب اکانت نمی*تواند رمز خود را به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) اکانت دارد بدهد. بعلاوه انتخاب آگاهانه رمز یکسان با سایرین خلاف است. هر یک از این اعمال مذکور مولتی اکانت به حساب آمده و تابع جریمه مولتی اکانت که در همین قوانین آمده است، خواهد بود.
    دادن رمز اکانت به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) بازی نمی*کند و در جهان بازی دیگری مشغول بازیست و یا کسی که کلاً بازی نمی*کند ایرادی ندارد و می*توانید با هم بر روی یک اکانت بازی کنید.
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 05-25-2020 در ساعت 03:02 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

4. تشکر partizan, lucifer, sw team, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    امید جان کل بحث من به شخصه این هست که توی سرورهایی که هم من و هم شما میدونید بالای صد شخص حقیقی بازی نمیکنن با برداشتن و ازاد گذاشتن قوانین مولتی اکانتی لذت بازی گرفته میشه بنا بدلایلی که گفتم، تعداد همرها کم و مقدار دفاع بسیار زیاد میشه و عملا زد و خوردی وجود نداره تا تایم واندر ، شاید در سرورهای اسپید سه یا بالاتر بدلیل تایم کمتر سرور بشه اینکار رو کرد ولی پلیرهای سرورهای نرمال اصولا دنبال زد و خورد هستن و حاضر نیستن یک سال تایم بذارن تا بشینن واندر زدن رو ببینن اونم به این شکل

توضیحات بیشتری هم هست ، دوستان بیان نقطه نظراتشونو بگن تا ببینیم نظر جمع چی هست

اپلود عکس واسه من دچار مشکل هست تو فروم یا همه? بهرحال کپی میکنم مقداریشو و باقیشم که در سایتتون موجود هست و همه هم مطالعه کردن حتما

- - - Updated - - -

قوانین عمومی بازی

این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و از پذیرفتن کاربرانی که اعمال آنها ناقض این قوانین باشد معذور است. علاوه بر آن قوانین زیر ضمیمه*ای بر قوانین عمومی بازی می*باشند. شما باید با قوانین عمومی آشنا باشید تا بدانید که چه کارهایی مجاز بوده و انجام چه کارهایی خلاف محسوب می*شود، مخصوصاً در مواردی که بخاطر نقض قانونی بازداشت شده باشید.

همکاری و یا حمایت از سایرین برای نقض قوانین، تحریک یا تشویق بازیکن*ها جهت نقض قوانین، مجاز نبوده و جریمه در پی خواهد داشت.همه این قوانین برای همه اکانت*ها حتی اکانت*های حذف شده و اکانت*هایی که در حال حذفند نیز بدون هیچ استثنایی صادق است.

§1 رمز اکانت، ثبت نام و مالکیت
    هر بازیکنی تنها می*تواند یک اکانت در هر جهان بازی (سرور) داشته باشد.

§1.1 ثبت نام
    ایمیلی که برای ثبت نام استفاده می*شود باید یک ایمیل شخصی بوده و ثبت نام کننده باید دسترسی کامل و کنترل کامل این ایمیل را داشته باشد. استفاده از ایمیل مشترک، ایمیل*هایی که تاریخ انقضا دارند مجاز نیست. دارنده ایمیل ثبت نام بدون هیچ قید و شرطی صاحب اکانت به حساب می*آید و هر گونه قرارداد کتبی یا شفاهی با سایرین (بازیکن*ها، اتحاد و ...) فاقد اعتبار است. صاحب اکانت مسئول تمامی اتفاقاتی است که با اکانت رخ می*دهد.

§1.2 رمز اکانت
    صاحب اکانت نمی*تواند رمز خود را به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) اکانت دارد بدهد. بعلاوه انتخاب آگاهانه رمز یکسان با سایرین خلاف است. هر یک از این اعمال مذکور مولتی اکانت به حساب آمده و تابع جریمه مولتی اکانت که در همین قوانین آمده است، خواهد بود.
    دادن رمز اکانت به بازیکنی که در همان جهان بازی (سرور) بازی نمی*کند و در جهان بازی دیگری مشغول بازیست و یا کسی که کلاً بازی نمی*کند ایرادی ندارد و می*توانید با هم بر روی یک اکانت بازی کنید.
    تعریف مولتی اکانت از اول تاسیس این بازی مشخض هست تفسیر خیلی ساده و واضحی هم داره
    هر اکانت صرفا در جهت منافع اون اکانت استفاده بشه !!
    یعنی پوش ممنوع از هر اکانتی به هر نحو !!!
    فلانی 20 تا دوست داره 20 تا اکانت میزنن براش ! که یه اکانت بیاد بالا این دقیقا اسمش مولتی اکانت هست
    در مورد اینکه دوست عزیزمون فرمودند من استاد مولتی اکانت هستم تو 4 تا ساید اکانت میزنم برادر من بنده وقتی یه تیم دارم پلیر میفرستم تو ساید دیگه میشینه بازی میکنه خودش همر میکشه دف میزنه 40 تا ده میزنه نه به کسی پوش میده نه از کسی پوش میگیره ! فقط از لحاظ دف ساپورت میشه از یه ساید یا تیم اسمش مولتی اکانت نیست !! حالا شما میخوای بگی مولتی خود دانی
    بعد کتیبه ها روالش این بوده که اکانتهایی که دف ثابت میگیرن برای نگهداری کتیبه یا جنگ آموز میگیرن میتونن از طرف اکانتهای هم اتحادی ساپورت منابع بشن بشری که چرخش منابع باشه یعنی اگه اکانت a به اکانت b منابع داد 4 روز دیگه اکانت b هم به اکانت a منابع بده نه تا ته سرور 20 تا اکانت به 1 اکانت منابع بدن !! حتی اگر پلیر ثابت داشته باشه
    اکانتی که پوش میگیره هم باید جریمه بشه نه اکانتی که پوش میده
    داداش شما هم اگر پلیر تو آلمان داری !! عکس پاسپورتش رو بده مولتی هانتر بشینه با آی پی المان بازی کنه ! اینجوری باشه منم کل پسر خاله هام تو وی پی اس زندگی میکنن

6. تشکر mohsen.2pac, lucifer, M3nTaL, Omid, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team, M3nTaL پسندید