صفحه 4 از 17 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 169

موضوع: انتقاد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

دوستان مولتی بازی تو دژکوب واقعا کم هست!!!! الان که دارم سایت دیگه بازی میکنم اعلام میکنم واقعا عالی بوده کیفیت دژکوب و مولتی هانتر و تیمای مدیریتش!!! ممنون امید جان ولی باید به فکر جذب پلیر باشی!!! پلیر خیلی اینجا کمه و رونق بازیو گرفته!!!
    منتظر یک سرور نرمال پر پلیر برای حضور تو اینجا هستیم
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    دوستان مولتی بازی تو دژکوب واقعا کم هست!!!! الان که دارم سایت دیگه بازی میکنم اعلام میکنم واقعا عالی بوده کیفیت دژکوب و مولتی هانتر و تیمای مدیریتش!!! ممنون امید جان ولی باید به فکر جذب پلیر باشی!!! پلیر خیلی اینجا کمه و رونق بازیو گرفته!!!
    منتظر یک سرور نرمال پر پلیر برای حضور تو اینجا هستیم

مهدی جون رفتی اسپید ترا فهمیدی اینجا بهشت بوده اره؟ اونجا واقعا داغونه بیشتر شبیه به یک سرور هزار میمونه که بجای پنج روز باید چهارماه وقت بذاری

ما هم منتظر یک سرور نرمال و یا دو ایکس هستیم اینجا و از همین جا اعلام میکنم در صورت ران شدن یک سرور نرمال یا دو ایکس تیم ما هم در خدمت خواهد بود البته با پیش شرط برخورد با مولتی اکانتی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Emperor نمایش پست ها
    سلام یکی ازاصلی ترین مشکلاتی که من داخل سرور دژکوب میبینم جدا از بحث پوش این چیزا

کتیبه احمق هستش
    کتیبه احمق در همه سرور ها بعد از چیف یا جا به جایی تغییر میکنه اما داخل این سایت کتیبه احمق فقط با تموم شدن تایم کتیبه عوض میشه
    و این به نظرم خودش خیلی تاثیر گذاره !
    تعدا کتیبه جنگ آموز با توجه به تعداد بازیکن ها کم هستش کتیبه احمق خیلی کتیبه موثری هستش
    اما با تغییری که داده شده این کتیبه رو بی ارزش ترین کتیبه کرده و همین باعث میشه خیلیا برن اکانت بخرن کتیبه بخرنو بازی کثیف به نوعی جز بازی شده

با مولتی هانتر ها صحبت شد اما میگن همه سرور ها به این صورت بوده
    یا علی

پیرو صحبتهای دوست عزیزم

ما هم تست کردیم قبلا و نشد ، این مورد رو حتما درست کنید امید جان چون واقعا یه پلیر قدیمی با احمق میتونه کارای قشنگی بکنه و تو این دوره بی پلیری اقلا یکم سرگرم باشه ، اون جنگ و چکمه هم بده به جوونترا که اتیششون تنده :دی
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

3. پسندیدن moderator, lucifer, sw team, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    فعلا بجای ران کردن سرور نرمال جدید و جذب پلیر باید امید خان رو با سایت خودش آشتی بدیم حداقل 24 ساعت یبار یه سر بزنه... 3 روزه نامه خصوصی دادم بهش هنوز آنلاین نشده :|

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

ازه محسن جان اینجا از اسپید ترا خیلی بهتره ولی اونجا کلی پلیر داره!!! من موندم چرا واقعا!!! امیدوارم اول چند تا تیمه خوب بیان بعد نرمال ران بشه!!

6. پسندیدن mohsen.2pac, WondeR پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

یه درخواست دیگم از امید عزیز!!!
    یک روز استراحت بعد از امدن کتیبها فقط تو سایت شماست!!! کتیبه میاد 24 ساعت برنامه ریزی نمیخواد همونجا بیاد لانچ شه!!
    دوم 4 موج تو یه ثانیه!!! تو دات کامم با بالا پایین کردن میدان تمرین میشه بیشتر زد!! هر اکانت تو هرسطح میدون میتونه 4 موج بندازه. یه سطح بالا بیار میدون میتونه 4 موج دیگم بزنه تو همون ثانیه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    مهدی جان فکر کنم شما تر ا و ین کلا تو عمرت بازی نکردی دوست عزیزم
    شما ته بازیت داخل دژکوب بوده نه بیشتر !!!
    خبر دارم اسپیدترا هم که داری بازی میکنی خفت شدی ، کتیبه لا دادی !
    راجب مولتی بازی هم انتفاد داری شاید تا بخشیش درست باشه ولی .کام هم بری مولتی بازی صنعتی رو مشاهده میکنی !
    تر ا و ین قبل فیلتر 50000 کاربر داشت کسی نیاز به مولتی و دفساز شخصی نداشت !
    اما الان تر ا و ین پلیرش کم شده و تیم ورک لازمه !

سرور جهانی رفتی ول کردی ، سرور های ir هم همینطور ، دوره ی تر ا و ین شما تموم شده عزیز .. ایتطوری به نفع خودته !

شما خودت مولتی میکشی حتی یه دونه عیب نداره بقیه میکشن عیبه !؟
    پوشت میکنن گندم منفیتو میدن گلدتو میدن عیب نداره ؟ بقیه مشکل دارن؟
    عزیزم شما بهتره جایی بازی نکنی و جایی این حرفارو نزنی بهت میخندن ...
    ثانیا مولتی میتونی بکش نمیتونی بازی نکن این یعنی دژکوب سبک جدید ...

پ.ن : بازیکنان جایی رو بازی میکنن که به تر ا و ین نزدیک تر باشه ! از امید عزیز تقاضا دارم این نزدیکی رو به عمل بیاره تا دژکوب دوباره رونق خودش رو داشته باشه تا ما به عنوان یک فرد که گذشته بازی میکردیم باز برگردیم...

موفق باشی
    ویرایش توسط AmiR SalaR : 05-09-2020 در ساعت 07:37 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    یه درخواست دیگم از امید عزیز!!!
    یک روز استراحت بعد از امدن کتیبها فقط تو سایت شماست!!! کتیبه میاد 24 ساعت برنامه ریزی نمیخواد همونجا بیاد لانچ شه!!
    دوم 4 موج تو یه ثانیه!!! تو دات کامم با بالا پایین کردن میدان تمرین میشه بیشتر زد!! هر اکانت تو هرسطح میدون میتونه 4 موج بندازه. یه سطح بالا بیار میدون میتونه 4 موج دیگم بزنه تو همون ثانیه

منم موافق صحبت شما هستم و همچنین*

۱- برخورد با مولتی اکانتی ، دقیقا مثل همون دو سه سال پیش هم انجام بشه راضی هستیم ولی نه اینکه اینجا هم دیدیم اخیرا به کل کدش رو آزاد کردین

۲- اینجور که شنیدم خرید و فروش توی سرورای اینجا در این دوسال که نبودیم باب شده پس حتما باید شدت عمل بیشتری با کسانی که اکانت و کتیبه و .... خرید و فروش میکنن توی سرورهاتون داشته باشید و دقیقا هم خودتون میدونید چه افرادی و چه ایمیلهایی دارن اینکارو انجام میدن

همچنین شنیدم یک سرور سه ایکس قرار هست ران کنید که بنظر من بهتره اون سرور دو ایکس باشه تا حداقل دوتیم نرمال باز سایتتون که ما و مهدی اینا باشیم هم بتونیم خدمت برسیم البته باز هم میگم با پیش شرط برخورد با مولتی اکانتی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    سلام
    مهدی جان فکر کنم شما تر ا و ین کلا تو عمرت بازی نکردی دوست عزیزم
    شما ته بازیت داخل دژکوب بوده نه بیشتر !!!

موفق باشی

دوست عزیز دلیل دیسلایک شما این طرز بیانتون بود ، شما با نظر یه بنده خدا مخالفی خیلی قشنگتره بگید من با این موضوع مخالفم و اینجور باشه بهتره ، دلیل اینکه سبک بازی نوع پلی دادن و رزومه یکی رو بخوایید بکوبید چی میتونه باشه؟ اینکه خودتون خفنید یعنی؟ یعنی شما تا حالا تو هیچ سروری از سایدتون کتیبه نزندن یا خفت نداده سایدتون؟

در کل بنظرم سعی کنیم جو فروم اینجارو مثل ای ار بعد فیلتر و همون اسپید ترا نکنیم که به مثال دقیقا تیم ما اونجاها نرفت بخاطر همین صحبتهای سخیف در فرومشون
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

10. پسندیدن sw team, WondeR, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    منم موافق صحبت شما هستم و همچنین*

۱- برخورد با مولتی اکانتی ، دقیقا مثل همون دو سه سال پیش هم انجام بشه راضی هستیم ولی نه اینکه اینجا هم دیدیم اخیرا به کل کدش رو آزاد کردین

۲- اینجور که شنیدم خرید و فروش توی سرورای اینجا در این دوسال که نبودیم باب شده پس حتما باید شدت عمل بیشتری با کسانی که اکانت و کتیبه و .... خرید و فروش میکنن توی سرورهاتون داشته باشید و دقیقا هم خودتون میدونید چه افرادی و چه ایمیلهایی دارن اینکارو انجام میدن

همچنین شنیدم یک سرور سه ایکس قرار هست ران کنید که بنظر من بهتره اون سرور دو ایکس باشه تا حداقل دوتیم نرمال باز سایتتون که ما و مهدی اینا باشیم هم بتونیم خدمت برسیم البته باز هم میگم با پیش شرط برخورد با مولتی اکانتی

- - - Updated - - -

دوست عزیز دلیل دیسلایک شما این طرز بیانتون بود ، شما با نظر یه بنده خدا مخالفی خیلی قشنگتره بگید من با این موضوع مخالفم و اینجور باشه بهتره ، دلیل اینکه سبک بازی نوع پلی دادن و رزومه یکی رو بخوایید بکوبید چی میتونه باشه؟ اینکه خودتون خفنید یعنی؟ یعنی شما تا حالا تو هیچ سروری از سایدتون کتیبه نزندن یا خفت نداده سایدتون؟

در کل بنظرم سعی کنیم جو فروم اینجارو مثل ای ار بعد فیلتر و همون اسپید ترا نکنیم که به مثال دقیقا تیم ما اونجاها نرفت بخاطر همین صحبتهای سخیف در فرومشون

سلام محسن جان ارادت داریم خدمت شما .
    لایک **دیسلایک چیز مهمی نیست
    واقعا اگه بازی کرده بود آگاهی از سبک بازی داشت !
    صنعتی بازی جزئی از این سبک شده و به شدت رواج پیدا کرده ، اگه نمیشه همرنگ جماعت شد بهتره ازش فاصله بگیری نه اینکه بکوبیشون!

صحبت من راجب اون سایت نیست چون حضوری ندارم ولی تر ا وین ورژن ۴.۴ یعنی همین
    گرچه دژکوب هنوز روی ۳.۶ / گرافیک ۴ مونده...
    همیشه همه بد نیستن که ما خوب باشیم !
    همه چی از خود آدم شروع میشه ، اگه مخالفی یدونه هم نباید داشته باشی...
    سرور ۱ نرمال اتحاد swans با این امر مخالف بود و*مولتی ایی نداشت انتقادشونم از تر ا وین بجا بود

12. تشکر mohsen.2pac, WondeR, moderator تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR SalaR نمایش پست ها
    سلام محسن جان ارادت داریم خدمت شما .
    لایک **دیسلایک چیز مهمی نیست
    واقعا اگه بازی کرده بود آگاهی از سبک بازی داشت !
    صنعتی بازی جزئی از این سبک شده و به شدت رواج پیدا کرده ، اگه نمیشه همرنگ جماعت شد بهتره ازش فاصله بگیری نه اینکه بکوبیشون!

صحبت من راجب اون سایت نیست چون حضوری ندارم ولی تر ا وین ورژن ۴.۴ یعنی همین
    گرچه دژکوب هنوز روی ۳.۶ / گرافیک ۴ مونده...
    همیشه همه بد نیستن که ما خوب باشیم !
    همه چی از خود آدم شروع میشه ، اگه مخالفی یدونه هم نباید داشته باشی...
    سرور ۱ نرمال اتحاد swans با این امر مخالف بود و*مولتی ایی نداشت انتقادشونم از تر ا وین بجا بود
    قربان شما امیر اقای گل

الان خوب شد میتونیم با هم صحبت کنیم :دی

ببین امیر جون اتفاقا من همین چند روز پیش توی فروم اسپید ترا هم انتقاد خودمو از مولتی بازی به سبک صنعتی که با بات و ی پی اس انجام میشه کردم, نمیدونم خبر داری یا نه ولی چندتا از دوستان که اونجا دارن بازی میکنن میگفتن بدلیل مولتی بازی هیچ حرکتی در طول سرور انجام نمیشه تا برسه به زمان واندرها , ناگفته نمونه همین سرور هم خودم ریجستر کردم ببینم چجوریاست که همون ماه اول حذف اکانت کردم و اومد دستم که ارزش نداره اون سرور حداقل واسه ما دایناسورا, همون پستو بدلیل شیرازی بودنم کپی میکنم اینجا بعلاوه یه صحبت دیگه هم بعدش خدمتتون عرض میکنم

درود وخسته نباشید

حدود دوماه پیش یک پست گذاشتم و انتقاد کردم از نحوه مدیریت سرور و البته حذف اکانت کردم، گفتم که دوست دارم یک سال دیگه بیام اینجا شلوغ باشه ولی میدونم نیست

من کاملا با حرفهای نیما موافقم و البته انتقادی هم به شمال شرق وارد نیست همونجور که نیما گفت این انتقادها به مدیریت سرور هست ، وقتی در سایتی همه نوع تقلبی ازاد میشه و دیگه اسمش تقلب نیست و حتی لیدرهای ساید میان و بروز رسانی بات رو اموزش میدن در فروم خب نتیجش میشه اینکه الان میبینید.

عاقبت کار این سایت کاملا معلوم هست و فاتحشو اگر به همین منوال باشه نهایت با دوتا سرور دیگه باید خوند

باز هم میگم هیچ ربطی به پلیرها نداره و دوستان بد برداشت نکنن ، شما فکر کنید اصلا الان شمال شرق نباشه بنظرتون باز هم دفاع به مثال سی میلیونی واندر توی مثلا ساید جنوب غرب منطقی هست واسه سرور دو ایکس؟

پس خانه از پای بست ویران است ، اونی که میاد مولتی کشی و بات رو ازاد میذاره باعث این موضوع هست و خب نتیجش هم مشخص ، حتی سمج ترین پلیرها هم اگر دوتا سرور دیگه اینجا بازی کنن و ببینن نه پلنی میشه زد نه حرکت خاصی میشه کرد بیخیال میشن بگذریم از اینکه اگر صد تا پلیر جدید هم بیاد بخواد این بازیو انجام بده بشه نسل بعدی دژکوب باز ایران با دیدن این که هیچ هیجانی نداره نود و نه تاشون فراری میشن و اون یکیم خودش در اینده میشه باعث فرار یسری دیگه :دی

شما ببینید قدرت مولتی بازی به کجا رسیده که اینجا یه پست دیدم چند وقت پیش یه دوستمون چنج کپ داده بود و میخندید به ریش مهاجم :دی

پ ن : اینجارو خصوصی واسه خودمون پلیرها میگم: دوستان پوشر داشتن و دفسازی لازمه ولی نه به این شکل ، همون مثل قدیم که یه اکانت داشتیم و یه مولتی هم میزدیم بنظرتون قشنگتر نبود؟ اینکه تو مید گیم و تایم کتیبه ها باید چهار چشمی مراقب اردوگاهمون بودیم - تو فکر اینسرت بودیم- اسکات بازی میکردیم- یه دپو میزدیم کنار همر که جنگ اومد روش بتونیم اقلا چند کی کاتا شارژ کنیم - کانتر - چیف تو چیف - خفت سر صبح - اینسرت شکن و .......

همه رو خودمون داریم میگیریم از این بازی حواسمون باشه

در کل کیفیت خودمون رو با کمیت جبران نکنیم****

نکته اخر هم اینه که ما با ای ار قبل فیلتر شروع کردیم و با دژکوب هم ا امه دادیم بخوام مثال بزنم توی تیم خودمون پلیر هست که مولتی هانتر سرورهای ای ار بوده و همینطور هم پلیری که ار دژکوب شروع کرده , اینکه میفرمایید توی ای ار جدید و یا سایتهای دیگه این نو ع مولتی کشیدن هست و خوبه بازم نظر بنده منفیه چون بکل هیجان بازی رو از بین میبره و هیجان از نظر من و امثال من یعنی زد و خورد نه اینکه کار بجایی بکشه که چیفر (ارزشمندترین نیروی ت ر ا و ی ن) تبدیل بشه به مهاجر :دی

پی نوشت: توی اون سایتا غارت میلیاردی در سرور با سرعت ۲ داره صورت میگیره , به اون نمیگن مولتی داشتن میگن نوب بودن
    پینوشت ۲: ما هم بدلیل حجم کم پلیر با نداشتن مولتی مخالفیم ولی مثل گذشته که با شرطها شروطها میکشیدیم یکی نهایت دوتا , نه اینکه کلا کدش ازاد شه و جوری بشه که بعد از یک ماه انقدر حجم دفاع در هر ساید زیاد بشه که عملا بشیم حمال اکانتامون و هیچ لذتی نبریم

14. تشکر WondeR, lucifer, moderator, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن Osiris, WondeR, lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام*خدمت تیم مدیریتی این سایت و دایناسورهایی که هنوز پیگیر فروم و دژکوب هستند البته

ما حدود ۳ ماه پیش با شروع قرنطینه خونگی درخواست سرور نرمال کردیم که گفتند به زودی و خبری نشد ،الانم که شنیدم باز هم داره سرور سه ایکس ران میشه،نرمال کلا از این سایت حذف شده ؟
    این سرور جدید ظاهرا تا حدودی پلیر داره ،یه پیشنهاد اینه که حداقل اینو دو ایکسش کنید که یه سری پلیرهای نرمال هم توش رجیستر کنند دو ایکس شدنش هم فکر نمیکنم اسپید بازها رو ناراحت کنه،دو ایکس و سه ایکس خیلی هم فرقی ندارن حالا

صفحه 4 از 17 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین