صفحه 4 از 16 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام مجدد خدمت فروم نشینان عزیز

ی موضوعی رو خواستم توضیح بدم گویا دوستان به این موضوع واقف نیستید که کلا این بازی از لحاظ ایجاد سیبمولیشن و ایجاد ماکتی از یک جامعه حقیقی شکل گرفته . هرگز بازیی به این قدرت نمیتونید پیدا کنید که با الگوریتم عدد و تصویر بتونید انقدر قابلیت مانور داشته باشید . نزدیک به 20 سال هست که این بازی در سرتاسر دنیا داره انجام میشه و غول های روانشناسی و جامعه شناسی دنیا این بازی رو طراحی کردن نزدیکترین بازی به این بازی رو میشه وارکرافت دوتا رو دونست اونم با قابلیت های بازی استراتژیک سوم شخص و با گرافیک بالا اونم نه بصورت چهارتا عدد و عکس . خروجی این سرور ها میزان اتک حملات و زد و خوردش و میزان همرهای شرکت کرده تو پلن ها و میزانشرکت پلیر ها در دفاع گروهی رفرنس جامعی از اطلاعات از نحوه زندگی اون جامعه است . اینارو گفتم که دوستان بدونن این بازی رو دستش از لحاظ اجرا وجود نداره و تغییراتش از منظر ما بسیار غیر فنی هستش و نزدیک شدن به نُرم جهانیش یعنی نزدیکتر شدن به ایده آل ترین حالت ممکنش .

نتیجه گیری کلی اینکه هرگز در جهت ایده های خودمون در رابطه با نحوه اجرای بازی باعث بهتر شدن سیستم بازی نمیشه . چون تو این زمینه متخصص نیستیم و حتی به سختی میتونیم بگیم پلیر حرفه ایش هستیم جسارت البته نباشه ، اولیش خودم .

صحبت بعدی اینه که دوستان مقادیر حیوانات واحه ها بسیار نا همگن هست مثلا تو واحه ها هم فیل هم ببر م تمساح وجود داره . که کار رو خیلی خیلی سخت میکنه و تو نرم جهانیش هم اینطور نیست . قطعا تو واحه گندمی (دریاچه ) تمساح باید باشه ولی مثلا وجوذ ببر غیر قابل قبوله . پوینت ببر تو دفاع سواره بالاتره و تمساح تو پیاده . اما بازی جوری طراحی شده که پلیر ها با توجه به شناخت کافی و انالیز ذرست بتونن بهترین گزینه رو انتخاب کنن اما اینجا اینطور نیست .
    یه توضیح کوچیک بدم اینکه نمیدونیم به واحهه ای که هم فیل داره هم تمساح هم ببر با چی اتک بدیم پیاده یا سواره . در هر دو صورتش لاستمون سنگینه . بهتره تروپ واحه ها الاخص نوعشون به سیستم جهانی نزدیک باشه . این ی موضوع .
    تعداد تروپ واحه ها با توجه به گذشت سرور تعییر میکنه ولی اینجا نه، وقتی ی بار واحه کلین میشه سری بعدی به همون اندازه زاد و ولد نمیکنه 20 درصد کمتر باید زاد و ولد کنه ولی اینجا از سری قبلی که کلین شده بیشتر تروپ میاد توش. تعداد تروپ بسیار نزدیک به مقدار جهانی نیست این میزان تروپ واسه روز صد سرور هست البته یک ایکس . از طرفی تو مقدار قفس داره حال داده میشه ولی بازم مقدار تروپ رو پوشش نمیده . مشکل بعدی میزان منابع هستش که هر واحه داره . تا ی جای رو کلین میکنم ریدش میدم طبیعت به محض احساس خطر و زاد و ولد دفاع میکنه اما به همون سرعت ایجاد منابع نمیکنه منتظر میشه که احساس امنیت کنه بعد منابع رو تولید میکنه . یعنی اگر برای بار دوم به محض زاد و ولد اتک بدم و رید بدم به مقدار اولیه طبیعت بهم منابع نمیده .

مورد بعدی که بخوام گوشزد کنم و امیدوارم پیش نیاد و دوستان از ایجادش جلوگیری کنن اینه که اگر ناتار رو من دیوار و سربازخونه و اصطبلش رو انداختم تا سری بعد که ناتار دیوار آپ کنه سرباز خونه بسازه نباید تروپ بسازه مثلا ی هفته اونایی که صاف کردم رو رید بدم با اولین اتک بعد یه هفته متوجه بشم که ناتار احساس خطرکرده و شروع به دفسازی کرده و من متوجه میشم باید دوباره کاتاشون کنم .

مورد دیگر اینه که ناتار یه پلیره یعنی قطعا میدونه برای دفاع و پیشرفتش نیاز به منابع داره و قطعا فقط گنذمزار آپ نمیکنه که فقط گندم ریدشون بدیم . الان ناتار ها به ندرت از سه منبع دیگه میدن سوالی که پیش میاد ناتار چجور و با چه منابعی پس دیوار و سربازخونه و تروپ دفاعی میسازه ؟؟؟

حتی این ایراد هم به سرور میشه گرفت که تاپ تن اون بیگ همرش و توسعه دهندگانش خیلی جالب نیست . ولی چیزیه که دژکوب به اون شهره شده که مدال بیگ یا جایزه بیگ رو میده . قابل پذیرشه تا حدودی .

در مورد متا و روابط و اینکه دو قطبی بشه به جای 4 قطب بشدت مخالفم چون اساس دیپلماسی و نحوه ارتباط گرفتن با پلیر های دیگه چیزیه که این بازی میخواد یاد بده . پس نبودش یعنی نداشتن این جذابیت یا کمتر شدنش .
    بطور کلی و جمع بندی بنظر جالب میاد اینجور ران کردن سرور ها ولی جا برای بهتر شدن هنوزم هست و خیلی خیلی کار داریم .
    امیدوارم برآیند این تعییرات در جهت مثبت تر شدنش باشه .

روز و روزگار خوش

ناصر
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

درود خدمت تمامی بزرگواران فروم

- توی سرورهای جهانی و ایران هم مدال های شخصی وجود داره و قبلاً هم عرض کردم که تنوع مدال ها از این جا هم بیشتره. البته رنکینگ ایمیل توی اون سایت ها وجود نداره.
    بعضی دوستان درخواست داشتن که به جای مدال شخصی مدال تیمی اهدا بشه که باعث بشه بازی از انفرادی به تیمی نزدیکتر بشه.
    از نظر من تیم بودن و تیمی بازی کردن ریشه در فرهنگ داره که متاسفانه بین ما ایرانیها کمتر دیده میشه. خیلی از دوستان خود گنده بین رو دیدم که علی رغم گذشتن مدتی از سرور یا تا آخرش، تنها یا حداکثر یکی دو نفره توی یه اتحاد سوا میمونن و از اومدن به اتحادهای اصلی ساید سر باز میزنن. مشارکت توی امور ساید و اتحاد هم رو که دیگه نگو.
    تنها راه پیروزی توی این بازی از مشارکت تیمی میگذره و کسی که دوست داره برنده بازی بشه باید برای سایدش بازی کنه و نیاز به محرک خاصی نداره.
    البته توی ورژن جدید بازی یک قابلیت جذابی اضافه شده که بد نیست جناب امید این مورد رو هم بررسی کنه.
    جایزه اتحاد

این قابلیت جدید شاید همون چیزی باشه که دوستان دنبالشن تا بازی تیمی تری رو تجربه کنن.

- نکته دیگه کوچک شدن مپ یا کمتر شدن تعداد کتیبه ها و یا کم شدن سایدهای بازی از 4 ساید به دو ساید شمال و جنوب هست که بعضی از دوستان خواستار این موارد بودن.
    شاید چنین تغییراتی توی بازی به نظر خیلی ها تغییرات توی ماهیت کلی بازی بیاد و نپسندن این موضوع رو . پس برای همچین تغییراتی باید خیلی محتاط بود.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    امیدخان خوبه حداقل پستهای بچه هارو لایک میکنی امیدوارم میشیم که هستی و داری میخونی مشکلات رو!!! یکی 2هفته خوب راه صحبت و همفکری رو پیش رو گرفته بودی!!! اما چند روزه کلا مثل پلیرهایی که تو سرور چیفشون کردن و حرفی برا گفتن ندارن میای پستهارو میخونی میری:|
    بزرگوار پیشنهاد یکسان سازی سایت با سرور اصلی رو ما خودمون دادیم... ولی واقعا نیروسازی و تولید مثل دهکده ناتار و آبادی تو سایت اصلی هم اینقدر خفن نیس (اینقدر زاد ولد زیاده آدم یاد محصولات تبلیغاتی شبکه های ماهواره ای میفته)!!! اینجوری پیش بره غارت ناتار و آبادی کلا تعطیل میشه و فقط گزینه مولتی بازی میمونه...
    به امید خدا این سرور که ران کردی همین چندتا پلیر باقی مونده هم از سرور میرن با این روند!!!

لطفا هرچه سریعتر تدبیری پیدا کن برای این مشکل!!!
    با تغییر الگوریتم زمان نیازه تا زاد و ولد آپدیت بشه مگر اینکه به صورت دستی حیوانات رو بکشیم

4. پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام امید جان به نظر من واحه هارو جوری تنظیم کنید که من اگه مرتب به واحه اتک بدم با نیروی با پوینت هجومی زیاد مثلا با 10 تا شمشیر رومن با بازه زمانی 10 دقیقه بعد از چنتا اتک مثلا توی واحه ای که چوب داره 3تا گراز بیاد و من اگه اهنگری را بالا نبرده باشم باعت لاست یدونه شمشیر میشه وای مطلب باعث تجزیه و تحلیل لیست فارم یرای رید دادن میشه
    اما در حالت کنونی هیچ انالیزی برای رید نیمونه چون بدون تردید شما هیچ زمانی نمیتونی رید بدی واحه رو و لیست فارم غارت زدن به فراموشی سپرده میشه که این حالت واقعا بده و تمام پلیر ها رو به سوی مولتی کشیدن تشویق میکند

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سیستم واسه بهترین نژادسرور فاجعس!!!! هم ناتار هم ابادی!!!! درست کن امید جان خواهشا"
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

7. پسندیدن SALT, Moein BBoy, َArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    با تغییر الگوریتم زمان نیازه تا زاد و ولد آپدیت بشه مگر اینکه به صورت دستی حیوانات رو بکشیم
    با آپدیت شدن عایا اون واحه هایی که نوع و تعداد حیوونهاشون غیر معقول هست اصلاح میشن؟؟؟ الان آبادیهای اطراف رو که خالی میکنی تعداد نیروهاشون بهتر شده ولی نوع حیوون و زمان پر شدن مجدد خیر!!!
    http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/oases.php
    آبادی تسخیر نشده 1) | (-38 ‎

استاندارد نوع حیوون ها برای هر نوع واحه با چیزی که اینجا داره اتفاق میفته متفاوته!!! یعنی حداقل ها هم از استاندارد دوره...
    یه مورد دیگه پر شدن واحه از حیوون تقریبا بصورت استاندارد هر روز یکبار اتفاق میفته!!! ولی الان تو سرور داره بصورت ساعتی فول میشه!!! تا جایی که ما دیدیم بعداز کلین 24ساعت طول میکشه واحه به سطح فول حیوونهاش برسه که با توجه به 2ایکس بودن سرور این تایم نصف میشه...
    ایرادات زاد و ولد واحه ها :1- عدم تطابق نوع حیوونها با نوع واحه 2- تعداد حیوون ها 3- تایم زاد و ولد

ناتارها هم بررسی کنید لطفا!!! فکر کنم سربازخونه و اصطبل ناتارها لول 20 هست و دارن مولتی بازی میکنن!!! با توجه به پاپشون منبع برای ساخت این مقدار نیرو از کجا میارن جلوی مولتی بازی پلیرها رو گرفتین راه رو برای ناتارها باز کردین ظاهرا
    ویرایش توسط sw team : 02-19-2019 در ساعت 02:59 PM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام

دوستان این سرور اشتباه کردیم پلی دادیم بخدا قسم اصلا نه استاندارده نه هیچی .... الان از 2روز اول سرور تا همین امروز نتونستم بیشتر از 1کی گرزی بکشم خب چیکار کنم هم منابع نیاز دارم برای آپ کردن هم جشن گرفتن هم انتقال به 15کراپی خب چطوری با 1کی گرزی که کلا بعد 8ساعت رفتو برگشت بشه این همه کار رو کرد خداییش این سرور همه حذف کنیم بریم بهتره هیچ تغییر دستی یا غیر دستی وجود نداره ااینو بهتون قول میدم الان فقط دارن سیاه نمایی میکنن چون آقا امید و همکارانشون دارن به ریش همه ی ما میخندن اگه ااینطور نیست پس چطوره این همه پلیر حرف زدن قبل سرور و نظر دادن سرور به این صورت ران شده بخدا وقتمونو با اینا سر نکنیم بهتره چون فقط داارن گند میزنن توی سرور و توی پلیراش بعد میگن که مشکل از پلیراست نه سایت و مدیرش

10. تشکر lucifer, ali 2113, َArteshBod, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
    سلام

دوستان این سرور اشتباه کردیم پلی دادیم بخدا قسم اصلا نه استاندارده نه هیچی .... الان از 2روز اول سرور تا همین امروز نتونستم بیشتر از 1کی گرزی بکشم خب چیکار کنم هم منابع نیاز دارم برای آپ کردن هم جشن گرفتن هم انتقال به 15کراپی خب چطوری با 1کی گرزی که کلا بعد 8ساعت رفتو برگشت بشه این همه کار رو کرد خداییش این سرور همه حذف کنیم بریم بهتره هیچ تغییر دستی یا غیر دستی وجود نداره ااینو بهتون قول میدم الان فقط دارن سیاه نمایی میکنن چون آقا امید و همکارانشون دارن به ریش همه ی ما میخندن اگه ااینطور نیست پس چطوره این همه پلیر حرف زدن قبل سرور و نظر دادن سرور به این صورت ران شده بخدا وقتمونو با اینا سر نکنیم بهتره چون فقط داارن گند میزنن توی سرور و توی پلیراش بعد میگن که مشکل از پلیراست نه سایت و مدیرش
    نفس این بازی به مدیریت منابع و هنر اینکه میزان منابع محدود رو کجا صرف کنیم هست ! همر ساختن زمان قدیم یه بحث بود گندم دادنش یه بحث دیگه گاها اکانتها قفل میکرد ! زیر بار گندم منفی
    این سرور داره نزدیک میشه به همون سرورهای قبلی شروع پیدایش این بازی !
    جی بی جی اس رو تو نرمال گاها از کتیبه به این ور ران میکردیم

12. تشکر mostafa-bi nam, Omid, Ali تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, Ali پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اگه سرور به همین منوال باشه قول میدم کل سرور حذف میکنن تا اخر هفته.
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

14. تشکر Moein BBoy, Omid, طبیعت تشکر نمود
    پسندیدن طبیعت پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    نفس این بازی به مدیریت منابع و هنر اینکه میزان منابع محدود رو کجا صرف کنیم هست ! همر ساختن زمان قدیم یه بحث بود گندم دادنش یه بحث دیگه گاها اکانتها قفل میکرد ! زیر بار گندم منفی
    این سرور داره نزدیک میشه به همون سرورهای قبلی شروع پیدایش این بازی !
    جی بی جی اس رو تو نرمال گاها از کتیبه به این ور ران میکردیم

درسته مانی جان البته اگه اسمتونو درست گفته باشم ... یادمه این مساله ،ولی یکم فرق کرده این موضوعات نباید طوری بشه که به قدیم برگردیم بهتره بجای اینکه به گذشته برگردیم که داشتن موش کمکی اول سرور برای خیلیا افتخار بود که کسی بهم نتونسته اتک بده یاا اینکه کسی نتونسته موش منو بکشه به این فکر باشیم که جلوی بازی کثیف مولتی کشیدن و تمیز رید رفتن رو یاد بگیریم با وجوداین موضوع که آبادی این همه حیوان تولید میکنه و ناتار تولیداتش پایینه ولی زادوولدش بالا اصلا به سرور آینده یا گذشته هم بر نمیگرده مهم نرم اصلی بازی با اصل بازی ت ر ا و ی ن هستش نه اینکه یک چیز غیر طبیعی رو ما تجربه کنیم

صفحه 4 از 16 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین