صفحه 5 از 16 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    خیلی از دوستان مثال میزنند که توی سرور اصلی هم ناتار نیرو میسازه و اصلا نمیشه ابادی رید داد بله ناتار نیرو میسازه و پلیر زیاد و دلیل اینکه اونجا ایطور شده (چون اونجوری که خاطرم هست اول اومدن ورژن 4 شما میتونستی با رید ابادی و تلفات کم منابع بدست بیاری و برای ناتار فقط یه سری تایم های خاص ناتار تخمریزی میکرد و در باقی موارد کم بود این مقدار)که شما بروید vps بخرید و توی هر سرور هر بازیکن همر ساز باید حداقا 4 تا vps داشته باشه و اصل این vps ها مربوط به کشور المانه و به این صورت یک کاسبی دیگه واسه خودشون درست کرده اند
    پس خواهشا اینقدر نیرو سازی واحه و ناتار را وحشتناک نکنید تا بشه بدون مولتی هم بازی کرد

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

عزیزان به خاطر تاخیر آپدیت عذرخواهی میکنم این آپدیت به خاطر بررسی نوع نیروسازی آبادی ها کمی زمان بر شد که انشالله امشب بروزرسانی انجام میشه.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

تو اپدیت جدید چه اتفاقایی افتاده؟
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

این سرور ناتارها چطوری تخم ریزی میکنن تو چند دقیقه 7 تا نیزادار در میاد با جمعیت 70

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    تو اپدیت جدید چه اتفاقایی افتاده؟
    نوع نیروها با توجه به آبادی ها خواهند بود. (حذف فیل تمساح و ببر از چند نوع آبادی)
    نسبت نیروهای موش/عنکبوت/مار/خفاش نسبت به سایر نیروهای آبادی بیشتر میشه (در نتیجه پاکسازی راحت تر خواهد بود)
    سرعت زاد و ولد و مقدار آن کاهش پیدا میکنه.
    سقف تعداد نیروهای آبادی ها تقریبا به نصف کاهش پیدا کرده.

6. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, َArteshBod تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    این سرور ناتارها چطوری تخم ریزی میکنن تو چند دقیقه 7 تا نیزادار در میاد با جمعیت 70
    در صورتی که سربازخونه و منابع داشته باشن تربیت نیرو خواهند داشت. در هفته های اول سرور منابع ناتار صرف زیرساخت های دهکده میشه تا در اواسط سرور فارمهای بهتری باشن.

8. تشکر SALT, lucifer, mostafa-bi nam, black تشکر نمود
    پسندیدن SALT, black پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    نوع نیروها با توجه به آبادی ها خواهند بود. (حذف فیل تمساح و ببر از چند نوع آبادی)
    نسبت نیروهای موش/عنکبوت/مار/خفاش نسبت به سایر نیروهای آبادی بیشتر میشه (در نتیجه پاکسازی راحت تر خواهد بود)
    سرعت زاد و ولد و مقدار آن کاهش پیدا میکنه.
    سقف تعداد نیروهای آبادی ها تقریبا به نصف کاهش پیدا کرده.
    درود
    تغییراتی که منظور فرمودین اون قدر هم تاثیر گذار نبودن

به اتک ها و تایمشون توجه کنید . هر کدوم از اتک ها با 3 تا شوالیه رومن سطح 4 اسلحه بوده.
    از آخرین اتک هم فقط یک ساعت طول کشیده تا تعداد حیوونها به این قدر برسه.

در صورتی که سربازخونه و منابع داشته باشن تربیت نیرو خواهند داشت. در هفته های اول سرور منابع ناتار صرف زیرساخت های دهکده میشه تا در اواسط سرور فارمهای بهتری باشن.
    ناتارها هم تولید نیروهاشون فرقی نکرده. برای مثال یه ناتار با پاپ تقریبی 70 میانگین توی هر 25 دقیقه 2 تا نیزه دار تولید میکنه.

اینایی رو که نوشتم شکایت نبود. فقط خواستم اطلاع رسانی کنم. برای من همین بس که این شرایط برای همه یکسانه.

با این شرایطی که داریم پیش میریم باید انتظار چیف شدن توسط ناتارهارو داشته باشیم.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام و عرض ادب
    امید جان ظاهرا ناتارهای سرور دارن به سبک غارتگرها بازی میکنن!!! توی دهکده با پاپ 50 الی 60 سربازخونه 20 کردن و دارن ظاهرا غارت میکنن!!! هربار که ریدشون میکنیم اول اینکه نیرو دارن و نیروسازیشون بی وقفه هست... دوم اینکه 95درصد منابعی که میدن گندم هست!!! مثل اینکه پلیر دارن و تا اتک میبینن تمام منابع رو نیرو شارژ میکنن... و چون گلد ندارن که تعدیل بزنن گندم باقی مونده بما میرسه لطفا بررسی کنید وضعیت رو!!!

11. پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    درود
    تغییراتی که منظور فرمودین اون قدر هم تاثیر گذار نبودن

به اتک ها و تایمشون توجه کنید . هر کدوم از اتک ها با 3 تا شوالیه رومن سطح 4 اسلحه بوده.
    از آخرین اتک هم فقط یک ساعت طول کشیده تا تعداد حیوونها به این قدر برسه.

ناتارها هم تولید نیروهاشون فرقی نکرده. برای مثال یه ناتار با پاپ تقریبی 70 میانگین توی هر 25 دقیقه 2 تا نیزه دار تولید میکنه.

اینایی رو که نوشتم شکایت نبود. فقط خواستم اطلاع رسانی کنم. برای من همین بس که این شرایط برای همه یکسانه.

با این شرایطی که داریم پیش میریم باید انتظار چیف شدن توسط ناتارهارو داشته باشیم.
    مصطفی جان خدا نکشتت مردم از خنده باید انتظار چیف شدن توسط ناتارها رو داشته باشیم

- - - Updated - - -

امید جان به نظرم این سرور رو به صورتم ازمایشی برگزار کن و یا گلد رایگان در اختیار دوستان بزار تا با همفکری بچه ها مشکلات برطرف بشه فکر میکنم شاید این به ضررت باشه ولی یه سرمایه گذاری هست برای رونق بیشتر سرورهات ولیکن از وقت و همفکری بچه ها استفاده کن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام و درود فراوان

با ی سری اطلاعات و اسناد خدمت رسیدم که بدونید شرایط این سرور همچینم بد نیست و خیلی غر نزنیم و اینو بدونیم که شرایط برا همه یکسانه .

فایل پیوست 3136

عکس بالا مربوط به یک ناتار با پاپ 185 هست مهاجم سطح آهنگری 20 و پاپ مدافع ناتار از کم جمعیت ترین فیذر های ناتار هست . مضافا همونجور که تو عکس پیداست بالای تصویر بیش از 40 تا پیج باز کردم که ناتارایی که لاست میدم رو کاتا و دیواراشونو بندازم هرروز بالغ بر 100 تا ناتار کلین و سربازخونه اصطبل ساختمون اصلی و اقامتگاهشونو و دیواراشونو میزنم . از ی لیست فارم با 1000 تا تارگت قطعا روزی 50 تاش حتمی ولی بعضا تا 100 تا هم میرسه باید هر فیدر رو ذو موج بزنم .بسته به پاپشون ناتار تصمیم خاصی براشون میگیره یا تروپ میسازه یا دیوار یا ....

بریم سراغ دومی
    فایل پیوست 3137
    این دومی رو فقط تایم اتک ها رو دقت کنید همه با لاستند . حالا اینا فقط اتک های بچه های اتحاد هستند و حالا اتک هایه دیگران که نمایش داده نمیشه بماند . این فقط لاست با دیوار و اقامتگاه هستش .

بریم سراغ سومی
    فایل پیوست 3138

به تایم اتکها توجه کنید تایم هایه پایین تر لاست با دیوار و اقامتگاهن و حالا قسمتی که بچه ها اعتراض دارن تو این سرور و اونطرف کاملا عادی هستش رو ببینید
    فایل پیوست 3139

زیر 15 ثانیه 8 تا تروپ .

و عکس هایه 5 و 6 رو توجه کنید :
    فایل پیوست 3140
    فایل پیوست 3141

و حالا عکس هفتم از لیست فارمی که هر روز داره ناتاراش کاتا میشن و وضعمون اینطوریه دو ماه پس از گذشت از کتیبه ها و
    و بزرگترین همری که ذرست و بدون پوش کشیده شده باشه نهایتا 100 گرزه و 20 تی کی .

farm list.jpg

و اما ی نصیحت به دوستان گلم که تو این سرور هستند . فراموش کنید دژکوبی رو 500 کی گرزی و 150 تی کی میکشیدیم اونم یک ایکس . فراموش کنید 5 تا همر کپ و نانکپ میکشیدیم . و اصلا درستش این نبوده الان داریم سعی میکنیم درست بازی کنیم . بازی درستش این شکلیه بدون پوش بدون بات با لاست با وقت گذاشتن نه با هزینه بیشتر کردن . گلد تا یحدی پوشش میده پول خرج کردن تا یجایی کمک میکنه اما اساس بازی بر تایم گراشتن و درست پلی دادنه .
    پیشنهاد میکنم جای غر زدن و اینکه بگیم فلانی یخورده شل بگیرش تا ما بهتر پلی بدیم درست نمیشه . من الان میبینم روز 10 بازی نشده طرف با 20 تا شوالیه رومن داره ناتار میزنه . خیلی هم شرایط اینجا سخت نیست . فقط چون با تفکرات ما منافات داره نمیشه بگیم مشکل داره . اما خارج از مشکل نیست و نقد بهش وارده که منم خودم از اولین منتقذانش هستم . اما قبل از انتقاد یه سرچی بزنیم و یا بپرسیم که اطلاعاتمون درستن یا نه .

یا حق
    ویرایش توسط St0rm : 02-22-2019 در ساعت 04:50 AM
    SILENC IS FOR STATUS

من مخالف اندیشه تو هستم اما حاضرم جان خود را بدهم تا تو آزادنه عقیده ات را بیان کنی !

14. تشکر black, changiz khan, Omid, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن black, changiz khan, mohsen.2pac پسندید
صفحه 5 از 16 نخستنخست ... 3456715 ... آخرینآخرین