صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 41213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    شما هم همر خوبی داشتی فکر کنم 160000 گرزی کشیده بودی چرا حذف کردی

سلام من اون موقع که شما چنین همری رو دیدید به شمال غرب زده بودم و لاست 40ک به بالا داشتم ولی موقع حذف 200کی گرزی و 45کی تی کی و 18کی رمر داشتم که بنا به مشکلاتی که پیش اومده بود دوست ندااشتن من باهاشون همکاری کنم و منم بدون هیچ مشکلی حذف کردم که فکر بد به سرشون نزنه چون لیدرای جنوب شرق متاسفانه سوء زن زیادی به پلیر جدید که میاد دارن .... متاسفانه

- - - Updated - - -

دوست عزیز HIV+ شما آرمان نیست اسمت؟ اگه آرمان خودتی بهم بگو داداش که کارت دارم

2. تشکر HIV+ تشکر نمود
    پسندیدن SALT, HIV+, NAPELEON پسندید
    نپسندیدن lucifer, ali 2113 نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

بخوایم لینک بزاریم که دیگه فروم میره رو 100 صفحه!!! بابا بیخیال دیگه ما اصلا بازی نمیکنیم بازی کنیم سرور چی میشه!!! بعد از اون کثیف بازی و موبوندن همرای se به واندر خودش و 0 کردن گلدها و چنج کپا و خرید اکانتها بازم امدید کل کل!!! نکنید که لینک میزارما!!!! لینک اصلی 30 روز دیگه میاد که واندر 100 شده انشالاه
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

4. تشکر ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aNaTeMa نمایش پست ها

دوست عزیز HIV+ شما آرمان نیست اسمت؟ اگه آرمان خودتی بهم بگو داداش که کارت دارم
    ارادت دارم عزیز - پلی نمی دم داداش گلم یه سر زدم چند تا لینک ببینیم یادی از خاطرات کنیم . در هر حال امری باشه در خدمت هستم.

بزرگترین نفرینی که به بشر تحمیل شده همینه "خاطرات"!

HIV+

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

منظور از لینک گذاشتن چیزیه که ربط داره به جریان بازی که خیلیا که بیرون و درون بازی هستن ولی خبر از چیزی ندارن با این لینکا از وضعیت سرور مطلع بشن وگرنه جنبه ی کل کل و این موضوعاتو نداره چون وقتی من و هومن بودیم هرچی دف بود از هومن روی اکانت من بود برای اینکه همر اک ما نپره وگرنه از ساید جنوب شرق و 2تا لیدر پر مدعاش که خبری از دف نبود فقط کل کلش توی تیم اسپیکو گروه تلگرامی بود که دف دادیم... اصلا کسی به اک شما نگاه میکرد که حالا بیاد بزنتش؟ مگه حریف بیکار بود یه روز وقتشو بزاره برای اکانتی که اصلا ارزشی برای زدن نداشت؟ یه عده مثل من میان همر میکشن دفشونم ساید و تیم لیدری باید تامین کنه و یه عده هم میان هم دف میکشن هم همر که این هیچ ربطی به پلیر خوب بودن یا بد بودن نداره ... اگه حرفی برای گفتن هست بهتره همینجا شفاف بگیم که همه از شما و کاراتون باخبر بشن

7. تشکر HIV+ تشکر نمود
    پسندیدن SALT, HIV+ پسندید
    نپسندیدن mostafa-bi nam, lucifer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط aNaTeMa نمایش پست ها
    منظور از لینک گذاشتن چیزیه که ربط داره به جریان بازی که خیلیا که بیرون و درون بازی هستن ولی خبر از چیزی ندارن با این لینکا از وضعیت سرور مطلع بشن وگرنه جنبه ی کل کل و این موضوعاتو نداره چون وقتی من و هومن بودیم هرچی دف بود از هومن روی اکانت من بود برای اینکه همر اک ما نپره وگرنه از ساید جنوب شرق و 2تا لیدر پر مدعاش که خبری از دف نبود فقط کل کلش توی تیم اسپیکو گروه تلگرامی بود که دف دادیم... اصلا کسی به اک شما نگاه میکرد که حالا بیاد بزنتش؟ مگه حریف بیکار بود یه روز وقتشو بزاره برای اکانتی که اصلا ارزشی برای زدن نداشت؟ یه عده مثل من میان همر میکشن دفشونم ساید و تیم لیدری باید تامین کنه و یه عده هم میان هم دف میکشن هم همر که این هیچ ربطی به پلیر خوب بودن یا بد بودن نداره ... اگه حرفی برای گفتن هست بهتره همینجا شفاف بگیم که همه از شما و کاراتون باخبر بشن
    شما که تا بهت می گفتیم بالای چشمت ابروئه عین بچه ها قهر می کردی و میرفتی روی حذف. ولی اون شخص معلوم الحالی که داری زیر علمش سینه میزنی با کلی اکانت و چند تا همر و به قول خودش کل دف ساید فقط 24 ساعت تونست جلوی ما دووم بیاره. با 5 ک سزاری (خودش همه جا میگه 5 ک) چنان فشاری بهش دادم که مجبور شد 10 تا همر رو بکوبه توی دیوار.

تازه همه اینها بعد از خرابکاریه که روی اکانت های ما انجام داده بود. شما هم سعی کن پشت کسی در بیای که بیارزه. نه کسی که سبک بازیش هم ناشی از تربیت خانوداگیشه. درسته که یه بازیه ولی من نوعی برای همین 5 ک سزار هم زحمت کشیدم و برای هیچ کس جالب نیست که روی اکانتش خرابکاری کنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط SALT نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز و گرامی
    خیلی وقت بود فروم نیومده بودم عادت ندارم جواب هر کسی بدم
    دوست عزیز اون قبری که تو براش گریه و زاری میکردی بیگ همری توش نبود که ما بخوایم خفتش کنیم
    ما اگه بخوایم بیگ همر خفت کنیم تو روز روشن نه شبانه 4تا همر میزنیم دهکده میپره
    قدیم ما تارگت ها از فروم انتخاب میکردیم
    شما چطور؟
    جا داره از مدافع (بیگ همر سرور ) بابت ساخت همچین همری قدردانی کنیم
    جایزه شما :ثبت نام در سرور جدید=))

محمدرضا
    SAlT
    سلام
    اول بگم خوشحالم که برگشتی فروم. البته باید اینرو هم در نظر گرفت که چیزی هم نداشتی برای اومدن تو فروم و به محض انجام اولین پلن موفق و با داشتن دستی پر از لینک ها اومدی اینطرفا.
    بگذریم متای 3.5 به 0.5 خوش میگذره؟ تازه شنیدم که تیم کمکی هم آوردین. بابا ما اینقدر هم گنده نیستیم . اینهمه لشگرکشی نمی خواد که .

باز هم میگم از برگشتنت به فروم خوشحال شدم.بیشتر از این کارا بکن. نصف جذابیت بازی به فرومشه که این سرور ازش محروم بودیم.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

9. تشکر lucifer, ali 2113, َArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113, َArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

عزیزان لیدر لطفا لینک های هامر های واندر کوب رو لطف کنن بزارن و احیانا تحلیلی هم هست خوشحال می شم بخونم . لینک و عکس و تحلیل بزارید لطفا

HIV+

11. تشکر SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

والا ما دیگه حرفی نداریم واندر مبارک صاحب سرور باشه
    جایزه میزاری حداقل سرور درست و حسابی ران کن

دقیقا 5دقیقه همینجوری مونده بود

خدافظ همگی
    Salt
    محمدرضا

13. تشکر mostafa-bi nam, HIV+, ali 2113, َArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam, HIV+, ali 2113 پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدافظ همگی
    Salt
    محمدرضا
    دقیقا .
    دیشب نزدیک به 4000 اتک روی همر اکانت ایمپریال بود . و تایم لند، سرور لود نمیشد.
    ما تصورمون این بود که مدیریت داره اتک ها رو از رو کریلوید محاسبه می کنه تا نتیجه هر اتک رو بزاره. و از اونجایی که تعداد اتک ها خیلی بود ، خیلی هم طول کشید تا نتیجه مشخص بشه.
    ولی با همه اینها تمام همرهای حریف دیوار شدن.

اینم لینک اتکها

ولی این پایان ماجرا نبود

ولی چرا یه باگ تو سرور که چیز جدیدی هم نیست باعث شده دوستمون صحبت از خداحافظی کنه. من فکر میکنم دلیل دیگه ای داشته باشه.
    تو صفحه قبل همین فروم بعضیا به دوستان ما جایزه ثبت نام در سرور جدید داده بودن . ولی قسمت اینجوری بود که خودشون زودتر برن برای سرور بعد .

و اما چرا؟

اتک های ما به واندر اونا

واندر پَر

دوستانی که توی سرور حضور ندارن یه وقت با دیدن اندازه همرهای حریف و همر های ما خیال بد راجع به ما نکنن .همر اکانت گولیا و ایمپریال رو داشتیم برای راند سوم واندر آماده می کردیم که دیدیم حریفمون مال این حرفا نیست که بخواد سه راند جلوی ما بازی کنه پس با همرهای راند سوم همین اول کاری زدیمشون. ایشالا بعداً از واندرکوب هامون رو نمایی میکنیم.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 06-12-2019 در ساعت 10:24 AM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

اقا این سرور واقعا مشکل داره!!! مگه میشه از اول سرور هر چی میزنیم 0 کنیم!!! هر چی میزنن دیوار شن!!! اکانت میخرن دیوار میشن!!! کتیبه میخرن بازم ببازن!!! اکانتای مارو میان روش خراب کاری میکنن ولی بازم زیرشن!!!! اخه این چه وضعیه!!! منم به نشانه اعتراض دیگه بازی نمیکنم!!!
    در اخرم 40 تا اتک بده ولی درست لانچ کن نمیخواد 4000 تا اتک بدی!!!
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خدافظ همگی
    Salt
    محمدرضا
    ضمن خسته نباشید به دوستان درگیر سرور تقاضا دارم مدیران محترم زحمت بکشن در مورد باگی که سرور خورده توضیح بدن لطفا البته اگر توضیحی وجود داره . در هر صورت تصور نمی کنم تو اصل نتیجه تغییر خاصی صورت می گرفت ولی در هر حال باید پذیرفت که این اتفاق ها باعث نا امیدی پلیر ها می شه .

HIV+

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 41213141516 آخرینآخرین