صفحه 7 از 16 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام
    امید جان من نوبم ولی میخوام از شما که حرفه ای سرور راان کردی سوال کنم چطور امکاان داره توی آبادی 50% آهن گرگ هم زادو ولد کنه؟؟؟ البته این شبیه ساز پیشرفته هم نوبه نگاه کن http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/oases.php#o=8&s=2.44 مقصر شما نیستی من پلیر و سازنده اصلی ت ر ا و ی ن نوب تشریف داریم و دنبال این اشتباهات میگردیم ولی خداییش آباده رو با سواره بزنیم یا پیاده اصل بقول تو با هرچی زدی زدی مهم لاست سنگینه که میدی

2. تشکر َArteshBod تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    درود خدمت تمامی بچه های فروم علی الخصوص بازیکن های سرور فینال

از لیدرها و پلیر های سه ساید دیگه خواهش میکنم که توی فروم مشارکت بیشتری داشته باشن. این مشارکت میتونه مدح و ستایش ما باشه یا حتی کلکل :d
    باشد که بازی برای همه جذاب تر بشود.
    توی این 6 صفحه ای که از فروم این سرور گذشته بیشتر بچه های se ، جناب امید و تعدادی از دوستانی که توی سرور حضور ندارن (ولی به طرز عجیبی تحلیل هایی از سرور میزارن که مایی که از روز اول بودیم اینقدر در جریان این اتفاقات نیستیم) فعالیت داشتند. دوستان ساید های دیگه حضورشون خیلی کمرنگ بوده. با گذشت 2.5 هفته از بازی هنوز خیلی از دوستان رو نمیشناسیم. یه سری ها رو هم بعداً می فهمیم که میشناختیمشون(چادربسرها). البته خدمت همشون ارادت داشته و داریم.
    من همیشه گفتم که نصف بازی توی فروم اتفاق میفته. پس منتظر همبازی های عزیزم هستم.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    سلام.
    درخصوص تحلیلهایی که ما کردیم برای اینکه ببینیم واقعا تغییری در سرور ایجاد شده یا نه اکانت ساختیم که انشالله اگر سرور به استاندارد نزدیک شد بعد از عید حضور پر رنگ در سرور بعدی داشته باشیم و اکانت هم 2روز پیش حذف کردیم و رفتیم ودرخصوص سرور قبل که تیم اکسفورد بدون سرو صدا حضور داشت علت اصلی عده ای بودن که چند سرور هست فرار میکنن و اینبار بیصدا بچه ها ریجستر کردن بلکه فراریهارو خفت کنن که بازم نصفشون به اتک نرسیده بای سرور دادن!!!
    ایشالا که سرور خوبی داشته باشید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    ممنون از لطف دوستان.
    دو مورد قابل ذکر هست در سرور های کنونی (آی آر) هم امکان رید خودکار نیست. درست نیست بنده توصیه کنم، ولی رجیستر بفرمائید در دوسرور (ts3 و ts4) مشاهده کنید که کمتر از 10 درصد از آبادی ها زیر 10 حیوان دارند. اما در دژکوب در هفته جاری چیزی حدود 25 درصد از آبادی های تحت حمله خالی می مانند.
    مورد دوم اینکه یکی از دوستان از استاندارد بودن آنجا فرمودند که باید خاطر نشان کنم در همین دو سروری که گفته شد مدال غارت هفته 5 ام دو سرور حدود 20 برابر باهم تفاوت داره (اگه اشتباه نکنم بالای 85 میلیون منابع تفاوت) که نشون دهنده اینه که استاندارد خاصی اونجا هم وجود نداره.

ts3 هفته 5

در مقایسه با

ts4 هفته 5

نکته دیگه هفته اول سرور پرمنابع ts4 هست:

ts4 هفته اول

در مقایسه با سرور finals1 با سرعت 2 برابر و مدت زمان نصف (هفته اعطای مدال سرورفینال از نظر تعداد روز نصف سرور نرمال می باشد):

finals1 هفته اول

البته این قیاس با توجه به سطح متفاوت پلیرهای هر سرور خیلی درست نیست اما میتونه کمک کنه به درک شرایط سرور.

اما بازم به خاطر گل روی دوستان میزان زاد و ولد رو تو هفته جاری یکبار دیگه کاهش میدیم انشالله که رضایت دوستان رو جلب کنه.
    و اما امید آقای عزیز، سرورتون عالیه!!! هیچ عیب و ایرادی هم نداره... ایراد از ماست... ایراد از ماست که وقتی میبینیم سرور با استاندارد جور درنمیاد و بارها با دلیل و منطق اعلام میکنیم و درست نمیشه بازهم میایم هزینه میکنیم و اکانت میسازیم...
    بهتره بریم خودمون رو اصلاح کنیم و برای وقت وهزینمون ارزش قائل بشیم و حداقل جایی بازی کنیم و هزینه کنیم که تهش اعصابمون از سازنده و قوانین بازی خورد نشه!!!!
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 111.jpg (20.7 کیلو بایت, 3 مشاهدات)

4. تشکر mostafa-bi nam تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
    سلام
    امید جان من نوبم ولی میخوام از شما که حرفه ای سرور راان کردی سوال کنم چطور امکاان داره توی آبادی 50% آهن گرگ هم زادو ولد کنه؟؟؟ البته این شبیه ساز پیشرفته هم نوبه نگاه کن http://dejkoob.ir/kirilloid.ru/oases.php#o=8&s=2.44 مقصر شما نیستی من پلیر و سازنده اصلی ت ر ا و ی ن نوب تشریف داریم و دنبال این اشتباهات میگردیم ولی خداییش آباده رو با سواره بزنیم یا پیاده اصل بقول تو با هرچی زدی زدی مهم لاست سنگینه که میدی
    مثل اینکه حیوانات آبادی ها عوض شده، این تصاویر از آبادی های ts3 گرفته شده :

اما در مرجع شما :

البته گاهی گرگ، گاهی ببر و گاهی فیل در این آبادی دیده میشه که در دژکوب فقط گرگ ظاهر میشه.

همانطور که در صفحه لاگین سرور نوشته شده : قوانین این سرور، با تصورات کاربر از بازی، یا تجربیات قبلی وی ممکنه متفاوت باشه.

6. تشکر mostafa-bi nam, ali 2113 تشکر نمود
    نپسندیدن Moein BBoy نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

222.jpg
    555.jpg

ts3 نزدیک به کتیبه ها.... تقریبا دیگه کسی آبادی غارت نمیکنه
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 666.jpg (20.7 کیلو بایت, 0 مشاهدات)
    • نوع فایل: jpg 444.jpg (20.4 کیلو بایت, 0 مشاهدات)

8. تشکر Omid, mostafa-bi nam, Moein BBoy تشکر نمود
    پسندیدن Moein BBoy پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    - - - Updated - - -

و اما امید آقای عزیز، سرورتون عالیه!!! هیچ عیب و ایرادی هم نداره... ایراد از ماست... ایراد از ماست که وقتی میبینیم سرور با استاندارد جور درنمیاد و بارها با دلیل و منطق اعلام میکنیم و درست نمیشه بازهم میایم هزینه میکنیم و اکانت میسازیم...
    بهتره بریم خودمون رو اصلاح کنیم و برای وقت وهزینمون ارزش قائل بشیم و حداقل جایی بازی کنیم و هزینه کنیم که تهش اعصابمون از سازنده و قوانین بازی خورد نشه!!!!
    بنده دوتا مقایسه براتون گذاشتم که متوجه بشید استاندارد خاصی وجود نداره. من دو نمونه در همین صفحه از این تاپیک از تناقضات و عدم وجود استاندارد خاص مثال زدم.
    اما متاسفانه عزیزان فکر میکنن ما قصد آزار و اذیت داریم... اما اگه جای دیگه آزار و اذیت ببینن با شگفتی اون آزارها رو جز ملزومات بازی میدونن و انگشت به دهان از فلسفه پشت این اتفاق قصه ها گفته میشه.

10. تشکر mostafa-bi nam, lucifer, ali 2113 تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید
    نپسندیدن Moein BBoy نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

بنده دوتا مقایسه براتون گذاشتم که متوجه بشید استاندارد خاصی وجود نداره. من دو نمونه در همین صفحه از این تاپیک از تناقضات و عدم وجود استاندارد خاص مثال زدم.
    اما متاسفانه عزیزان فکر میکنن ما قصد آزار و اذیت داریم... اما اگه جای دیگه آزار و اذیت ببینن با شگفتی اون آزارها رو جز ملزومات بازی میدونن و انگشت به دهان از فلسفه پشت این اتفاق قصه ها گفته میشه.
    بنده هم نمونه دقیقا از همون سروری که شما اسمشو بردید ts3 گذاشتم... شما الان رفتین از اون سرور عکس نمونه پیدا کردید! من نزدیک به 3ماهه تو اون سرور دارم لاگین میکنم و بازی میکنم... از مختصات مختلف هم گذاشتم... هم مرکز هم بیابون!!! نزدیک به 40 50 تا آبادی 25%آهن رو هم چک کردم ...
    روال تایم زاد و ولد آبادی ها درست نیست!!!

مشکل اصلی الان نیروسازی ناتار هست!!! یه اکانت بسازید... بعنوان پلیر در سروری که ران کردید و با دیدگاه پلیر معمولی بازی کنید... نتیجه هم نمیخاد اینجا اعلام کنید!!! اگر وجدانن به حرف پلیرهای سایت رسیدید جبران کنید... اگر نه که بحثی نیس و همین راه رو ادامه بدید ببینید خروجی جذب پلیر سایت بدتر خواهد شد یاخیر!!!
    ببینید من نوعی اگر شرایط سایت و سرور درست نباشه میرم یه سایت با شرایطی که قبول دارم بازی میکنم!!! این شمایید که از ریزش پلیر اسیب میبینید!!!

این بات رو همه آشنایی دارن باهاش!!! به تعداد نیروها روز 180 سرور توجه داشته باشید!!
    777.jpg
    ویرایش توسط sw team : 02-24-2019 در ساعت 10:25 PM

12. تشکر mostafa-bi nam, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mostafa-bi nam پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    اقا یه سوال داشتم
    به نظر شما مختصات های سرور اشتباه نیست؟:|
    یا اسم اتحاد ها اشتباهه:|
    شاید هم من فریک زدم؟؟
    نگاه امید جان شما علامت های روی نقشتون اشتباه هست!
    مثلا شمال غرب میشه مثبت منفی
    ولی اینجا حداقل سرور فینال که هستم شمال غرب منفی مثبت هست!
    شمال استوا میشه مثبت جنوب میشه منفی!
    شرق نصف النهار میشه مثبت غرب میشه منفی!
    استوا میشه عرض جغرافیایی
    نصف نهار میشه طول جغرافیایی
    فکر کنم بر اساس دستگاه مختصات کار کردید ربع اول مثبت مثبت ربع دوم...
    پ ن
    شاید من بیسواد هستم دوستان کمک کنن:|

14. تشکر sw team, Omid تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    بنده هم نمونه دقیقا از همون سروری که شما اسمشو بردید ts3 گذاشتم... شما الان رفتین از اون سرور عکس نمونه پیدا کردید! من نزدیک به 3ماهه تو اون سرور دارم لاگین میکنم و بازی میکنم... از مختصات مختلف هم گذاشتم... هم مرکز هم بیابون!!! نزدیک به 40 50 تا آبادی 25%آهن رو هم چک کردم ...
    روال تایم زاد و ولد آبادی ها درست نیست!!!

مشکل اصلی الان نیروسازی ناتار هست!!! یه اکانت بسازید... بعنوان پلیر در سروری که ران کردید و با دیدگاه پلیر معمولی بازی کنید... نتیجه هم نمیخاد اینجا اعلام کنید!!! اگر وجدانن به حرف پلیرهای سایت رسیدید جبران کنید... اگر نه که بحثی نیس و همین راه رو ادامه بدید ببینید خروجی جذب پلیر سایت بدتر خواهد شد یاخیر!!!
    ببینید من نوعی اگر شرایط سایت و سرور درست نباشه میرم یه سایت با شرایطی که قبول دارم بازی میکنم!!! این شمایید که از ریزش پلیر اسیب میبینید!!!

این بات رو همه آشنایی دارن باهاش!!! به تعداد نیروها روز 180 سرور توجه داشته باشید!!
    777.jpg
    الان مثال هایی که از آبادی ها زدید تایید حرفهای بنده است. من عذر می خوام شاید بد متوجه منظور شما شدم. میشه دقیق تر توضیح بدید؟

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali نمایش پست ها
    نگاه امید جان شما علامت های روی نقشتون اشتباه هست!
    مثلا شمال غرب میشه مثبت منفی
    ولی اینجا حداقل سرور فینال که هستم شمال غرب منفی مثبت هست!
    شمال استوا میشه مثبت جنوب میشه منفی!
    شرق نصف النهار میشه مثبت غرب میشه منفی!
    استوا میشه عرض جغرافیایی
    نصف نهار میشه طول جغرافیایی
    فکر کنم بر اساس دستگاه مختصات کار کردید ربع اول مثبت مثبت ربع دوم...
    پ ن
    شاید من بیسواد هستم دوستان کمک کنن:|
    روال سرورهای دژکوب به همین ترتیب بوده و تغییری داده نشده.
    البته من بازهم دقیقا متوجه منظور شما نشدم.
    اینجا ne مثبت مثبت هست.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

روال سرورهای دژکوب به همین ترتیب بوده و تغییری داده نشده.
    البته من بازهم دقیقا متوجه منظور شما نشدم.
    اینجا ne مثبت مثبت هست.
    مختصاتها فقط ان ای و اسدبل اینجا درسته البته قرار نیس دژکوب با ت ر او ین یکی باشه!!!
    در مورد عکسهایی که گذاشتم هم خیر تایید حرف شما نیست! البته تعداد حیوونها مشکلی نداره تقریبا!!! نوع حیوون ها و زمان پرشدن آبادیها ایراد داره!!!
    ویرایش توسط sw team : 02-24-2019 در ساعت 10:55 PM

18. تشکر Ali, mostafa-bi nam تشکر نمود
    پسندیدن Ali پسندید
صفحه 7 از 16 نخستنخست ... 56789 ... آخرینآخرین