صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام بر دوستان عزیز
    تغییر سرور نرمال به VIP تبریک میگیم
    اینجاست که شاعر میگه داری بیا نداری نیا
    پ ن :شما که اینقدر فیل تو سرور آزاد کردی حداقل مثل سرورهای اونور آبی
    تعداد قفس های حراجی هم درست کنید
    توازن سرور برقرار بشه

2. تشکر Moein BBoy, reza2019 تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SALT نمایش پست ها
    سلام بر دوستان عزیز
    تغییر سرور نرمال به VIP تبریک میگیم
    اینجاست که شاعر میگه داری بیا نداری نیا
    پ ن :شما که اینقدر فیل تو سرور آزاد کردی حداقل مثل سرورهای اونور آبی
    تعداد قفس های حراجی هم درست کنید
    توازن سرور برقرار بشه
    من میگم اصلا توی این سرور اونی که پول داره فقط قفس بخره دف بریزه توی دهش اصلا نمیشه ردش کرد الان آبادی 21*21 من بخدا پر فیله جرات زدنشو ندارم 250تاا گرزی میزنم به آبادی 45تا لاست میدم اصلا یه ااوضاعیه

4. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, َArteshBod تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

This post requires you to click the تشکر button to read this content. This post requires you to click the پسندیدن button to read this content. This post requires you to click the نپسندیدن button to read this content.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیدجان تا بهار نزدیک 1ماه مونده ها اینجوری که حیوونها و ناتار ها افتادن به جون هم و تولید مثل میکنن فکر کنم جاشون تو سرور نشه دیگه:|
    همینجور پیش بره باید بریم تو کار صادرات حیوون و نیروی ناتار به سایتهای رغیب

7. پسندیدن Morghe-atash پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام خدمت دوستان اولا همین که اقا امید تصمیم گرفتن به حرف بچه ها گوش بدن و تغییراتی برای بهتر شدن سرور انجام بدن جای تشکر داره ولیکن همه ی ما بدنبال این هستیم که یه رقابت سالم و باحال شکل بگیره و با توجه ببه اینکه بازی دژکوب یه بازی تیمی هست اگر قراره تغییری صورت بگیره باید در راستای تقویت روحیه ی تیمی بازی صورت بگیره حالا لازم نیست حتما عین استاندارد و نرم جهانی باشه چون اونجا شرایط و ویزگی های خودش رو داره برای همین منظور دوستان پیشنهاد هاشون رو ارایه بدن و به اقا امید برای بهتر شدن کمک کنیم اولین پیشنهاد من اینه که مدال ها و رنک های انفرادی حذف بشه و این رنک ها و مدال ها به صورت تیمی بشه مثل رنک هجومی یا دفاعی یه تیم این باعث شکل گیری تیم های قویتر و ترغیب دوستانشون برای تقویت تیم میشه تنها رنکی که تقسیم بشه اخر سرور انتخاب بهرین پلیر براساس تجمیع پوینت دفاعی و هجومی پلیر با توجه به قانون جدید گزاشته شده برای کسب پوینت دفاعی پیشنهاد دوم همونجور که دوستان گفتن کوچکتر کردن مپ بازی و همینجور تعداد کتیبه ها هست این باعث رقابتی تر شدن بازی با توجه به کم بودن پلیرها میشه پیشنهاد سوم جای انتقاد داره ولی با توجه به تعداد پلیرها پیشنهاد میدم فعلا مپ به دو قسمت شمال و جنوب تقسیم بشه بله میشه این به صورت متا هم باشه ولی معمولا تیم های ساید ها به صورت جدا میان و به خاطر ضعیف بودن و خیلی مسایل دیگه این اتفاق صورت نمیگیره و شاهد این هستیم که خیلی ها حذف میکنند یا بازی رو رها میکنند و باعث از رونق افتادن بازی میشه در کل زمانی بازی حال میده که شاهد زد و خورد و کار تیمی باشیم نکته بعدی اینکه یه گروه تلگرامی تشکیل بشه و دوستان اونجا مفصل راجع به این موضوعات بحث کنند و به نتیجه گیری برسیم مثلا راجع به بحث مولتی بازی و قوانین پوش به نظرم بحث ناقص موند نکته بعدی به خود پلیرها بر میگرده خود ما هم میتونیم برای بهتر شدن بازی کارهایی انجام بدیم مثلا توی همون گروه تلگرام میشه برای یه سرور یارکشی کرد مثل زمانهایی که فوتبال بازی میکردیم و... عذر میخوام متن طولانی شد ولی در کل پیشنهاد هایی که داده میشه رو نه کامل رد کنیم نه کامل تایید بلکه انتقاد یا اصلاحشون کنیم

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Morghe-atash نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان اولا همین که اقا امید تصمیم گرفتن به حرف بچه ها گوش بدن و تغییراتی برای بهتر شدن سرور انجام بدن جای تشکر داره ولیکن همه ی ما بدنبال این هستیم که یه رقابت سالم و باحال شکل بگیره و با توجه ببه اینکه بازی دژکوب یه بازی تیمی هست اگر قراره تغییری صورت بگیره باید در راستای تقویت روحیه ی تیمی بازی صورت بگیره حالا لازم نیست حتما عین استاندارد و نرم جهانی باشه چون اونجا شرایط و ویزگی های خودش رو داره برای همین منظور دوستان پیشنهاد هاشون رو ارایه بدن و به اقا امید برای بهتر شدن کمک کنیم اولین پیشنهاد من اینه که مدال ها و رنک های انفرادی حذف بشه و این رنک ها و مدال ها به صورت تیمی بشه مثل رنک هجومی یا دفاعی یه تیم این باعث شکل گیری تیم های قویتر و ترغیب دوستانشون برای تقویت تیم میشه تنها رنکی که تقسیم بشه اخر سرور انتخاب بهرین پلیر براساس تجمیع پوینت دفاعی و هجومی پلیر با توجه به قانون جدید گزاشته شده برای کسب پوینت دفاعی پیشنهاد دوم همونجور که دوستان گفتن کوچکتر کردن مپ بازی و همینجور تعداد کتیبه ها هست این باعث رقابتی تر شدن بازی با توجه به کم بودن پلیرها میشه پیشنهاد سوم جای انتقاد داره ولی با توجه به تعداد پلیرها پیشنهاد میدم فعلا مپ به دو قسمت شمال و جنوب تقسیم بشه بله میشه این به صورت متا هم باشه ولی معمولا تیم های ساید ها به صورت جدا میان و به خاطر ضعیف بودن و خیلی مسایل دیگه این اتفاق صورت نمیگیره و شاهد این هستیم که خیلی ها حذف میکنند یا بازی رو رها میکنند و باعث از رونق افتادن بازی میشه در کل زمانی بازی حال میده که شاهد زد و خورد و کار تیمی باشیم نکته بعدی اینکه یه گروه تلگرامی تشکیل بشه و دوستان اونجا مفصل راجع به این موضوعات بحث کنند و به نتیجه گیری برسیم مثلا راجع به بحث مولتی بازی و قوانین پوش به نظرم بحث ناقص موند نکته بعدی به خود پلیرها بر میگرده خود ما هم میتونیم برای بهتر شدن بازی کارهایی انجام بدیم مثلا توی همون گروه تلگرام میشه برای یه سرور یارکشی کرد مثل زمانهایی که فوتبال بازی میکردیم و... عذر میخوام متن طولانی شد ولی در کل پیشنهاد هایی که داده میشه رو نه کامل رد کنیم نه کامل تایید بلکه انتقاد یا اصلاحشون کنیم

اصلا با حرف شما موافق نیستم نه از قسمت مدالهاش نه از قسمت آخرش که میگی یار کشی کنیم.....
    یک نفر زحمت کشیده چند سال تیم جمع کرده و بعد سر سرورهایی که میره دوست داره با رفقاای قدیمیش باشه این اصلا باا عقل جور در نمیاد کسی با دشمن مثلا چند سالش یه تیم بشه منظور از متا یه تیم شدن نیست خیلی از تیمها متا میکنن که فقط به صورت موقت نه تا پایان سرور شاید سیاست اون تیم این بااشه ولی ااینکه پلیرها یار کشی بشن یکم خنده داره اصلا قاابل قبول نیست دلیلشم همینی که گفتم هرکسی زحمت کشیده پلیر جمع کرده یکی هم نتونسته پس مقصر خودشه

10. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, SALT تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
    اصلا با حرف شما موافق نیستم نه از قسمت مدالهاش نه از قسمت آخرش که میگی یار کشی کنیم.....
    یک نفر زحمت کشیده چند سال تیم جمع کرده و بعد سر سرورهایی که میره دوست داره با رفقاای قدیمیش باشه این اصلا باا عقل جور در نمیاد کسی با دشمن مثلا چند سالش یه تیم بشه منظور از متا یه تیم شدن نیست خیلی از تیمها متا میکنن که فقط به صورت موقت نه تا پایان سرور شاید سیاست اون تیم این بااشه ولی ااینکه پلیرها یار کشی بشن یکم خنده داره اصلا قاابل قبول نیست دلیلشم همینی که گفتم هرکسی زحمت کشیده پلیر جمع کرده یکی هم نتونسته پس مقصر خودشه
    ببین معین جان پیشنهادهایی که دادم پیشنهادهای خامی هست که باید اصلاح بشه ولیکن قسمتی که واسه مدال ها گفتم باعث تقویت تیم ها میشه

12. تشکر mostafa-bi nam, mohsen.2pac تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Morghe-atash نمایش پست ها
    ببین معین جان پیشنهادهایی که دادم پیشنهادهای خامی هست که باید اصلاح بشه ولیکن قسمتی که واسه مدال ها گفتم باعث تقویت تیم ها میشه
    قسمت مدالا من همیشه مخالفش بودم ولی خب دیگه وقتی صاحب سرور دوست نداره حذفش کنه پسس راه چاره نداره الانم که چند روزه نمیگه توی سرور فینال با این تولید باالای حیوون توی طبیعت چه کاری بکنیم فقط سکوت انجام میده

14. تشکر SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
    قسمت مدالا من همیشه مخالفش بودم ولی خب دیگه وقتی صاحب سرور دوست نداره حذفش کنه پسس راه چاره نداره الانم که چند روزه نمیگه توی سرور فینال با این تولید باالای حیوون توی طبیعت چه کاری بکنیم فقط سکوت انجام میده
    من خودم هم مخالف سرسخت مدال و رنک های انفرادی هستم دلیلم هم ضربه ای هست که به روح تیمی بازی دژکوب زده و کارهایی که برای رسیدن به این رنک ها و مدال ها میشه نظرم هم اینه برای رنک مهاجمین تیمی پوینت کسب شده از حمله به پلیرها فقط محاسبه بشه نه ابادی و ناتار ها البته به نظرم کلین کردن دهکدهای کتیبه و واندر پوینتش حساب بشه اگه یه ذره روش فکر کنی میبینی این باعث همکاری بیشتر تیمی برای مشارکت تو پلن ها و کارهای تیمی میشه

16. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امیدخان خوبه حداقل پستهای بچه هارو لایک میکنی امیدوارم میشیم که هستی و داری میخونی مشکلات رو!!! یکی 2هفته خوب راه صحبت و همفکری رو پیش رو گرفته بودی!!! اما چند روزه کلا مثل پلیرهایی که تو سرور چیفشون کردن و حرفی برا گفتن ندارن میای پستهارو میخونی میری:|
    بزرگوار پیشنهاد یکسان سازی سایت با سرور اصلی رو ما خودمون دادیم... ولی واقعا نیروسازی و تولید مثل دهکده ناتار و آبادی تو سایت اصلی هم اینقدر خفن نیس (اینقدر زاد ولد زیاده آدم یاد محصولات تبلیغاتی شبکه های ماهواره ای میفته)!!! اینجوری پیش بره غارت ناتار و آبادی کلا تعطیل میشه و فقط گزینه مولتی بازی میمونه...
    به امید خدا این سرور که ران کردی همین چندتا پلیر باقی مونده هم از سرور میرن با این روند!!!

لطفا هرچه سریعتر تدبیری پیدا کن برای این مشکل!!!

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین