صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 160

موضوع: نقد وبررسی سرور فینال 97

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali نمایش پست ها
    جرا توهم زدی؟
    معلومه الان که پاپ ناتار اومده بالا اتک میده!
    نکنه شما زمانی که پاپ 60 70 هست بهش اتک میدی؟::| یکم اینده نگری بد نیست...
    در ضمن به نظر تو یه همچین سایتی میاد تبعیض قائل میشه؟ به خاطر چی؟
    4 تا پک 200 تومنی؟
    متاسفم برای جناب امید که برای اثبات حقانیت خودش میاد همچین پستی رو با همچین ادبیاتی می پسنده و ازش تشکر هم میکنه.
    برادر اینجا اگه مطلبی نوشته میشه چه بد چه خوب، چه به ضرر شما یا به نفع شما باید به فال نیک گرفته بشه و وظیفه شخص شماست که بهش رسیدگی کنید. شما اومدی پست کسی رو لایک کردی که معلوم نیست تو کدوم سایده و روی کدوم اکانت بازی میکنه و اومده توتال لیدر ساید se رو متوهم خطاب میکنه.
    به نظرم حداقل کاری که باید الان انجام بدین برداشتن لایکتون از زیر این پسته.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    ویرایش توسط mostafa-bi nam : 03-02-2019 در ساعت 04:39 PM
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها
    متاسفم برای جناب امید که برای اثبات حقانیت خودش میاد همچین پستی رو با همچین ادبیاتی می پسنده و ازش تشکر هم میکنه.
    برادر اینجا اگه مطلبی نوشته میشه چه بد چه خوب، چه به ضرر شما یا به نفع شما باید به فال نیک گرفته بشه و وظیفه شخص شماست که بهش رسیدگی کنید. شما اومدی پست کسی رو لایک کردی که معلوم نیست تو کدوم سایده و روی کدوم اکانت بازی میکنه و اومده توتال لیدر ساید se رو متوهم خطاب میکنه.

ارادتمند
    مصطفی بینام
    نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    توهم زدن کاز شماست ذوست گرامی. فقط کافیه رید اکانت salt چک شه!!! ابادیای دورش پر حیوونه!!! ناتارشم که رید نمیده!!! فکر کنم داره دهای مولتی هانترو رید میده!!
    وقتی یه شخص همپین پستی میده فرق نداره توتال ساید باشه یا اصلا گاد باشه:|
    این دقیقا کم کاری مدیر فروم هست و امید هست که اجازه میده همچین نظرات و پست هایی تو فروم باشه
    واقعا توتال ساید هست:|یکی باید توتال و جمع کنه از وسط فروم:|

3. تشکر sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط black نمایش پست ها
    خوب منم همون اندازه غارت دارم اکانت lol آبادیای حدود 4 5 ساعت اونورو میزنم حالا من 2 روز هم دیرتر شروع کردم با یک میدان تمرین بالا غارت این اندازه کاری نداره!!
    یعنی ابادیهای دور خودتو نمیزنی میری 5 ساعتی میزنی؟؟ میشه بیشترر توضیح بدی!!! با این سبک بازی اشنایی ندارم!!! شای اون که باز 5 ساعتی شماست میاد ابادیهای دور شمارو میزنه؟؟؟ البه منظورت احتمالا این بود هم نزدیک رید میدی هم تا 5 ساعت ولی دلیل نداره نزدیک رید ندی و 5 ساعتی رید بدی
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

5. تشکر mostafa-bi nam, َArteshBod تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

یعنی ابادیهای دور خودتو نمیزنی میری 5 ساعتی میزنی؟؟ میشه بیشترر توضیح بدی!!! با این سبک بازی اشنایی ندارم!!! شای اون که باز 5 ساعتی شماست میاد ابادیهای دور شمارو میزنه؟؟؟ البه منظورت احتمالا این بود هم نزدیک رید میدی هم تا 5 ساعت ولی دلیل نداره نزدیک رید ندی و 5 ساعتی رید بدی
    هنوز نمیدونید تو این سرور چه جوری باید ابادی غارت کرد؟
    ابادی ها قبل از تخلیه اول نیرو کمی دارن ولی بعدش به شدت پر میشن و دیگه صرف نمیکنه اتک بدی
    یعنی بیشتر یه بار نمیشه به ابادی اتک داد...
    برای همین مجبوری ابادی 5 ساعت اونور تر و بزنی ولی نزدیکت که قبلا اتک دادی نمیتونی

7. تشکر black تشکر نمود
    پسندیدن black پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 4 پست

به هر آبادی یک بار اتک دادی بعدش کمه کم از هر حیوون 20 تا داره نمیصرفه بزنیش غارت خودکار هم نمیشه گذاشت که تا زنده شد بکشی مجبوری بری وسطای سرورو غارت کنی .

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-bi nam نمایش پست ها

ارادتمند
    مصطفی بینام
    من از تمام دوستان عذر می خوامt از مدیران انجمن می خوام که با پست هایی که توهین آمیز هستند برخورد کنند. لایک بنده به خاطر اون قسمت توهین آمیز متن نبود. بهرحال اشتباه از من بوده.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    من از تمام دوستان عذر می خوامt از مدیران انجمن می خوام که با پست هایی که توهین آمیز هستند برخورد کنند. لایک بنده به خاطر اون قسمت توهین آمیز متن نبود. بهرحال اشتباه از من بوده.
    ممنونم
    برادر شخص بنده همیشه اعتقاد داشتم که مولتی هانتر و مدیریت توی دژکوب به مراتب پاک تر از سایت اصلی بازی هستند و تاثیرگذاریشون توی روند بازی به مقدار قابل توجهی کمتر .
    ولی همیشه مشکلاتی وجود داره و یا برای بعضی از ما شاعبه وجود این مشکلات پیش میاد که فکر کنم با بررسی شما و تیم فنی بازی و در صورت صلاحدیدتون ارائه گزارش توی فروم مشکلات حل میشه.
    دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

11. تشکر lucifer, ali 2113, Omid, َArteshBod تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, ali 2113, Omid, َArteshBod پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    برخورد میشه اتفاقاجناب مدیر
    ولی سلیقه ای و کاملا یک طرفه

13. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط scor نمایش پست ها
    برخورد میشه اتفاقاجناب مدیر
    ولی سلیقه ای و کاملا یک طرفه
    قوانین مهم سرور لطفا قبلا از اقدام به بازی در سرور مطالعه بفرمائید.

در این سرور با مولتی اکانتی و بالا آوردن اکانت با vps یا جانشینی، خرید و فروش اکانت و واگذاری به شدت برخورد میشه و ملاک تخلف، تشخیص مولتی هانتر خواهد بود. یعنی مولتی هانتر با توجه به ابزار هایی که در دست دارد(مشاهده پوش، آیپی، جانشینی، تغییر ایمیل و ...) و از نحوه بازی اکانت، در برخورد با تخلف اقدام خواهد کرد و ارائه مستندات به کاربر خاطی یا سایرین وظیفه وی نخواهد بود. بنابراین اکیدا توصیه میکنیم در اکانت های مولتی و بدون پلیر، سرمایه گذاری زمان و پول نداشته باشید.
    اون خطی که با رنگ دیگه نشون داده شده رو مطالعه بفرمایید واضح هست متوجه نشدید واضح تر بیان کنم
    مولتی هانتر جون هرکار دلش خواست و تشخیص داد میتونه بکنه نیاز به ارائه دلیل و توضیج نداره همه هم قبول کردیم
    مولتی جون از همین جا بوس بوس
    امید جان معزل خاسی وجود نداره کلیه معضلات غیرخاض هست

15. تشکر lucifer, mostafa-bi nam, ali 2113, sw team, Omid تشکر نمود
    پسندیدن ali 2113 پسندید
    نپسندیدن Moein BBoy نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali نمایش پست ها
    جرا توهم زدی؟
    معلومه الان که پاپ ناتار اومده بالا اتک میده!
    نکنه شما زمانی که پاپ 60 70 هست بهش اتک میدی؟::| یکم اینده نگری بد نیست...
    در ضمن به نظر تو یه همچین سایتی میاد تبعیض قائل میشه؟ به خاطر چی؟
    4 تا پک 200 تومنی؟
    دروود به همه عزیزان از تازه واردا گرفته تا ...
    یکی به من اک بده یه نگاه بندازم:d

فایل پیوست 3159

صفحه 11 از 16 نخستنخست ... 910111213 ... آخرینآخرین