صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92

موضوع: انتقادات و پیشنهادات برای برگزاری جذابتر سرور فینال

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    این موضوع اگه اجرا بشه برای جذب پلیر( تازه وارد جهت دفسازی) جدید کمک میکنه!!
    کد نویسیشو شروع کردیم انشالله که به شروع سرور برسه. خود تغییر این الگوریتم کد ساده ای داره اما برای اینکه روی سرعت پردازش حملات تاثیر نذاره نیازمند تغییر ساختار اساسی در یه سری از تیبل ها هست که کار رو سنگین کرده.

2. تشکر lucifer, sw team تشکر نمود
    پسندیدن sw team پسندید
    نپسندیدن Moein BBoy نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    مختصات واندرها هم درست شه خیلی بازی جذاب تر میشه.
    انجام شد. ممنون از پیشنهاد خوبتون.

4. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
    نپسندیدن Moein BBoy نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگر پوینت دفاعی برای سازندش عملی بشه واقعا عالی میشه. چون تو سورها بعضیا مخصوصا از اواسط سرور به بعد از بازی سرد میشن چون همر یا ندارن یا همرشون نیست و نابود شده و یا مبتدی هستن و عملا کار خاصی براشون نمیمونه. با اجرایی شدن این طرح تا روز آخر میمونن و از دف سازی خودشون لذت میبرن

6. تشکر lucifer, Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با سلام
    اول اینکه چندتا چیزو که توی این سایت رو دیدم براتون بگم که بعد این آقا امید نگه فلان و بسار

برادر من شما میگی سایت اونا بده تو خوبی باشه من حرفی ندارم ولی آیا شده به این گندی که زدی فکر کنی ؟ حتماا میگی کدوم گند ؟ برادر من تو با این مسخره بازیات که توی امتیازگیریا گذاشتی انتظاار دااری عیار پلیرت دستت بیاد؟ یارو میره توی یه سرور بعد 2تا اک میزنه هر2 رومن بعد میره توی 300*300 دهکده میزنه 40تا بعد توی یه سرور از رنک 1000دفاعی میاد رنک 1 برای بهترین مهاجمینتم همینطوره... حتما میدونی ولی میگم اونی که نمیدونه بدونه
    از یه اکاانت ااسکات میکشه بعد با یه اکانت دیگه ااسکاتارو با شوالیه سزار له میکنه و در آخر سرور میشه بهترین مهاجم و بهترین قهرمان سرور و برای گفتن دف هم همین اسکاتارو میکوبه به اک خودش ... بعد در یه سرور به همچی میرسه خداییش زشت نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این اومده بازی کنه یا رنکشو ببره بالا؟؟؟؟؟
    بنظرت توی سطح سرورت گند نزدی؟ ؟؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ منافع شخصی رو بیخیال منافع پلیری که زحمت کشیده این همه پلن ریخته و زده خورده چی میشه ؟؟؟؟ واقعا این ساایت بنظرت ارزش وقت گذاشتن داره ؟

8. تشکر Omid, mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن Diego, mohsen.2pac پسندید
    نپسندیدن lucifer نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

سایتای زیادی بازی کردم کم باگ ترینش همینه!!!! سایتتاییی هستن جایزده دارن ولی هیچی به جاش ندارن!!! نمیتونن به ابادی فیکس کنن!!!! 200 تتا 200 تا ناتار به سایدا اضافه میکنن!!!! اونجا لابد ارزش داره!!!! با ir که همه کارو بات بکنه!! جمع کنید دوستان این سمپاشیو لطفا!!! تو بحثی که به شما ربطی نداره وارد نشید!! بازی میکنیم فینالو خوبم بازی میکنیم

- - - Updated - - -

تولد فرومشه بعد امده میگه بازی نمیکنیم!!! لول!!! جمع کنن بابا برو همون ت ر ا اسپیدتو بازی کن
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

10. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سایتای زیادی بازی کردم کم باگ ترینش همینه!!!! سایتتاییی هستن جایزده دارن ولی هیچی به جاش ندارن!!! نمیتونن به ابادی فیکس کنن!!!! 200 تتا 200 تا ناتار به سایدا اضافه میکنن!!!! اونجا لابد ارزش داره!!!! با ir که همه کارو بات بکنه!! جمع کنید دوستان این سمپاشیو لطفا!!! تو بحثی که به شما ربطی نداره وارد نشید!! بازی میکنیم فینالو خوبم بازی میکنیم

- - - Updated - - -

تولد فرومشه بعد امده میگه بازی نمیکنیم!!! لول!!! جمع کنن بابا برو همون ت ر ا اسپیدتو بازی کن

به شما شاید ربطی نداشته باشه ولی به کسایی که زحمت میکشن 1سال ربط داره از طرفی من نگفتم که شما بازی بکنی یا نکنی دارم از مشکلات حرف میزنم بعدش اون موقعی که من داشتم ورژن 3بازی میکردم شما فکر کنم داشتن از شیر میگرفتنت بعدش چیزی که به شما ربطی نداره دخالت نکن نه بنده که دارم با ادمین جایی که بازی میکنم یا میکردم صحبت میکنم
    اگه سواد داشته باشی موضوع این بحث انتقاد و پیشنهاد هستش برای فینال نه دخالت امثاال شما خوااهشا شما دخالت نکن

12. تشکر sw team تشکر نمود
    پسندیدن Diego پسندید
    نپسندیدن mostafa-bi nam نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

تو هنوز نمیدونی فینال همهجا با اسپید 2 بازی میشه و 6 ماهس از ورژن 3 حرف میزنی؟؟؟؟ برو دوست گرامی از بزرگترات بپرس بعد بیا. مخاطب من دیگو بود شمام به خودت گرفتی!!! البته که شمام وضعت معلومه

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

تو هنوز نمیدونی فینال همهجا با اسپید 2 بازی میشه و 6 ماهس از ورژن 3 حرف میزنی؟؟؟؟ برو دوست گرامی از بزرگترات بپرس بعد بیا. مخاطب من دیگو بود شمام به خودت گرفتی!!! البته که شمام وضعت معلومه
    شما وضعیت خوبه بمون کیف کن با سرور خالی چون اامثال تو همیشه همجا هستن حذب بادن اگه از بدی بگی میگن خوبه اگه از خوبی بگی میگن بده کلا بلاتکلیفی ... مقصر نیستی توی سرور خالی بودی عین اون داستان ..... هفتیرکش شدی

ما چی میگیم تو چی میگی ... ما انتقاد میکنیم تو حرف از چی میزنی .... همجا هستین دیگه مقصر نیستین

15. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن Diego پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

با اجازه منم یکی دوتا پیشنهاد بدم
    امید جان سرور ها الان دو حالت داره
    1 همه پلیرا پرو هستن ( پلیر تازه کار نمیتونه بازی کنه)
    2 همه تازه کار هستن پلیر پرو صرفش نمیکنه بازی کنه
    شما یخرده تبلیغ کن پلیر جدید بگیر ایران الان واقعا به یه بازی استراتژیک انلاین نیازمنده همه چی شده یا زو لا یا بازی های گرافیکی باور کن نسل نوجوون و جوونی هست که نیاز داره درس استراتژی ببینه هیجان داشته باشه کار گروهی یاد بگیره
    مطمئنم اون سال هایی که ما بازی میکردیم درامد خوبی داشت سایت و میتونی یخرده هزینه تبلیغات بدی تبلیغات هم نه توی سایت های دانلودی که خودت میدونی چیا رو میگم تبلیغات گسترده شبکه اجتماعی منظورمه فک کنم با بودجه 5 تا 10 بتونه حداقل 500 کاربر بگیری
    همه چیز کد php یا اچ تی ام ال نیست گاهی نیازه بجز جسم سایت به روح سایت هم برسیم
    قبلا اگر سرچ میکردیم دژکوب تو اول نتجیه گوگل بودی الان تو هیچ نتیجه ایی پیدات نمیکنم دامین درسته چنج شده اما بهش برس
    بحث سرور هم فکر کنم زیر ساخت اونقدر پیشرفت کرده و بتونی با هزینه کم یه سرور از برج میلاد- اسیا تک بگیری ( اگر راهنمایی خواستی کمکت میکنم) الان سر جمع ممکنه 2k کاربر داشته انلاین همزمان و با توجه به پرسس حتما سرور مقرون به صرفه گیرت میاد مخصوصا با تکنولوژی های جدیدی مثل nvme و سی پی یو های قوی
    من دوست دارم این بازی جون بگیره چون بهترین سال های عمرم توی این بازی بود بهترین خنده ها بهترین جوگیری ها و حتی بهترین بدی ها
    درمورد گسترش بازی داستان بازی رو چنج نکن حتی چیزی ازش کم یا زیاد نکن بالانسو تغییر نده اما به ظاهر قضیه برس تیم مدیریت رو قوی کن به جای اینکه یه مولتی هانتر برای یه سرور تصمیم بگیره چند کارشناس چند مولتی هانتر تصمیم بگیره اینطوری کسی نمیگه تقلب !!!! من بعد از فکر کنم 3 سال دارم برای یه سرور هم شده برمیگردم بازی کنم امیدوارم دوباره مثل قدیم بجای اینکه فقط نگاه کنم دوباره ادرنالین قبلی توی خونم بیاد و شروع به بازی کنم
    ای کاش در دیزی ما باز نمیماند
    یا که در این گربه کمی شرم و حیا بود

17. تشکر hlhlpsk, lucifer, Omid, mohsen.2pac, sw team تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

من حای دیگه بازی نکردم والا!!! همون ir و اینجا!!! شما برو به سایدت برس دوست عزیز که پلیرات ریزش نکنه. به فکر این سایتم نباش. برو پولتو از بات فروشت بگیر. اینجا واسه ما نوب ها شما برو اسپید ترا تو بازی کن
    ویرایش توسط The UnderTaker : 02-08-2019 در ساعت 09:32 PM دلیل: ویرایش پست پاک شده

19. تشکر Omid تشکر نمود
صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین