نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
کاملا با شما موافقم اما شما فکر کنم در مورد این ایده دچار سوتفاهم شدی.
یکسان سازی زمان حمله به عمارت دانش در سرور بی پایان شاید باعث کاهش همرها بشه اما قطعا باعث افزایش همر نمیشه...
������ خوب اگه موافقی پس چرا اجرا نمیکنین بزرگوار؟؟؟؟ والا پیرمون کردی از بس گفتیم....
در مورد سوتفاهم که پیش اومد عذر میخام. هر بلایی میخای سر سرور 5 ایکس به بالا و بی پایان بیار فقط محض رضای خدا این سرور نرمال رو به حالت نرمالش برگردون������

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein BBoy نمایش پست ها
اوووووووف چقدر یکسره میگی میری داداش وااستا باهم بریم ......
اول بخون درست حسابی متنو بعد یکسرش کن ... من منظورم روی این نبود که توی سرورهای اصلی اینکر انجاام بشه چون توی سرورهای اصلی فرصتی نمیمونه که شخص یه همر 400کی بسازه من منظورم برای سرورهای endless به زبان فارسی میشه بی پایان باز تکرار میکنم خوب بخونیش بییییییی پااااااااایاااااان پس چی شد ؟؟؟ بی پاااااااایاااااان
یه شخصی 2ساله داره همر میکشه و دو میل همر داره برای کوبیدنش به واندر که 40میل دف داره مشکل براش پیش میاد
حالا متوجه ی حرف بنده شدی؟؟؟؟؟ سرور بی پایان هستش نه سروری که کلش 12ماهه تموم میشه از روز اول 4موتوره شارژ کنی 400کی تروپ نداری در ضمن در ورژنهای قدیم داات آآی آر و دات کام چنین چیزی بودش
در مورد سرور مورد نظر شاید دچار سوتفاهم شدم و عذر میخام... اما در مورد همر 400 ک گری اینجا چیزی نیس مورد داشتیم 800 ک گرزی ساخت اخرم بن شد و به لانچ نرسید.