نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: می توانید چند گزینه انتخاب کنید

رأی دهندگان
25. نظرسنجی بسته شده است.
  • مدال های سرور فاقد امتیاز در باشگاه کاربران باشد

12 48.00%
  • مدال های سرور دارای امتیاز معمولی در باشگاه کاربران باشد

4 16.00%
  • مدال های سرور دارای امتیاز ویژه در باشگاه کاربران باشد

6 24.00%
  • سرور بدون جایزه باشد

5 20.00%
  • سرور دارای جایزه نقدی

12 48.00%
  • سرور دارای جایزه سکه

9 36.00%
  • انتقال سکه از سرورهای قبلی آزاد باشد

15 60.00%
  • انتقال سکه به این سرور غیرممکن باشد

6 24.00%
  • اسپید سرور 1 یا 2 باشد

12 48.00%
  • اسپید سرور 3 یا 5 باشد

10 40.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: نظرسنجی مهم سرور فینال بزرگ دژکوب

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

الان مشکل با اجرای یک سرور به سبک آی آر و یا دات کام چیه ؟
    بازیکن فیک ؟
    صورت مسئله رو پاک میکنین . همه مشکل مولتی بازی اینه که توازن بهم میخوره . شما مولتی بازی رو میگیری و بعد خودتون برا عموم مولتی تولید میکنی ؟!
    هرکی نزدیک تر باشه به اون پلیر فیک زودتر خالیش میکنه . همون اول بازی رید بیشتر = نیروی بیشتر و بهم خوردن توازن بازی

2. تشکر Omid, Moein BBoy تشکر نمود
    پسندیدن Moein BBoy پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    فکر کنم متن رو کامل نخوندید عرض کردم به احترام نظرسنجی برخورد با اکانت های مولتی به روال قبل انجام میشه. پس این از نتیجه نظرسنجی قبل.

اما در مورد استثنا :
    وقتی ثبت نام سرور به ایمیل رنک دار محدود باشه خیلی خیلی سخته تر میشه ساخت اکانت مولتی (باید چندتا ایمیل رنک دار داشته باشید) بنابراین سطح مولتی بازی در سرور کاهش پیدا میکنه از طرفی عدم برخورد مولتی هانتر باعث جلوگیری از سوتفاهم برای کاربران میشه.

اکانت فیک به صورت یکسان در ساید ها پخش میشه
    اکانت ناتار در سایدی که کاربر بیشتری داره بیشتر دهکده میزنه و باعث میشه توازن فارم در ازای تعداد کاربران هر ساید برقرار باشه و اتفاقا باعث میشه دوستان سعی کنن با جذب حداکثری تیم ها به ساید ها برای ساید فارم بهتری از ناتار آماده کنند.
    سلام و عرض ادب
    امید خان محدود کردن با رنک ایمیل مشکلی رو حل نمیکنه
    الحمدالله رفقا انقد مولتی زدن و مولتیاشون رو بردن اتجاد که همه ایمیلا رنک داره شما فکر میکنی برا یه مولتی باز پیدا کردن 10 تا ایمیل رنک دار خیلی سخته؟؟؟مگه چنتا ایمیل لازم داره برا مولتی زدن؟ مگه سرورا فینال قبل محدودیت ثبت نام نبود و فقط رنک دارا نمیتونستن ثبت نام کنن؟ مگه تو اون سرورا مولتی بازی نمیشد؟ من به شخصه تنهایی 6 تا ایمیل دارم که حداقل 1 دونه امتیاز طلایی داره و میشناسم دوستانی رو که خیلی بیشتر ازین تعداد رو دارن خیلیییییی بیشتر! 1000 بازای محترم این ایده شما رو ببینن از خنده روده هاشون میترکه امید خان

4. پسندیدن Super-Man پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط virangar.73 نمایش پست ها
    روال قبل پیگیری دقیق مولتی اکانتی و پوش بود.اکانتایی که حتی پوش میدادن بن میشدن .روال قبل همین بود دیگه؟ یا فقط برای ما اینطوری بود؟
    1 : با اجازتون ازین اعتراض من به عنوان سند استفاده می کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    ایده خوبیه به نظر من یه فینال 2x واقعا"!! میتونه خیلی جذاب باشه. اکانت فیک به نظر من حذف شه فقط . بازم نظر جمع مهمه. اتفاق" این رنک میل خیلی گزینه خوبی بود خدایی واسه جلو گیری زیادی مولتی زدن تو سرور.
    انشالله که همینطوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    استفاده از رنک ایمیل پیشنهاد خوبیه در مورد سایدها هم میشه محدویت گذاشت مثلا اگر بیست نفر در یک ساید ثبت نام کردن و سایدهای دیگه خالی هستن سرور افراد رو مجبور کنه در سایدهای دیگه ثبت نام کنن الان در یک سرور هفتاد نفر در جنوب غرب هستن و در سایدهای دیگه به زحمت به بیست نفر میرسن سرورهای یک طرفه جذابیت بازی رو از بین میبره حتی برای ساید قویتر
    فکر نمی کنم محدود کردن ساید ها جالب باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    اون که نمیشه تیمارو نصفه کرد!!!! از همینجا اعلام حضور تیم se رو تو این سرور میکنم انشالاه که سرور جذابی باشه

- - - Updated - - -

سوال امید جان!!! منظور از مدال داشتن واسه زدن اکانت چیه؟؟؟ یعنی مثلا اتحاد برنده باید حداقل داشته باشه؟؟؟ یا مثلا مدال یک هفته غارت مثلا؟؟

- - - Updated - - -

بهتر نیست رنک کلی مد نظر باشه؟؟؟ یا تیمی که واسه دفعه اول میاد اینجا بازی کنه راهی داره واسه بازی کزدن؟؟
    نه منظور رنک باشگاه کاربران هست. سعی میکنیم رنک رو طوری انتخاب کنیم که نه مولتی اکانتی زیاد بشه نه ثبت نام سخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    سلام
    رنک ایمیل برای ثبت نام:| یعنی عملا پلیر جدید حق ورود به این سرور رو نداره مگر اینکه بتونه یکی رو پیدا کنه که قبلا مولتی باز بوده و چندتا ایمیل داره و یک ایمیل از اون قرض کنه... و چون بازی هم بلد نیس عملا میشه پلیر اکانت اون مولتی باز :|
    آقا امید چرا هی قانون رو میپیچونید:| این بازی یک اساسنامه و قانون داره همون رو درست اجرا کنید اینقدر کار رو نپیچونید لطفا...
    در مورد منابع ناتار و اکانت فیک:| چرا اخه؟ هرکس به اندازه توان گندم دهی و تولید و غارتش نیرو بسازه مگه چی میشه که شما تمام قوانین رو تغییر میدید، وقتی بازی حالت عادی رو داشته باشه کسی با همر تخیلی تو سرور نیس که در برابرش نیاز به دفاع تخیلی تر باشه...
    وقتی طرف اینقدر منابع دم دستش زیاد باشه میشه همر گرزی 700-800 ک:| پس اونوقت بهونه مولتی اکانت برای دفاع هم میاد وسط... و تهش مولتی اکانتی که به بهونه ساخت دفاع، ساخته شده میشه پوش دهنده اون همر تخیلی که ته سرور هم بدلیل اینکه لانچ کردنش ممکن نیس بخاطر گندم منفی بی فایده میمونه و فقط عکس یادگاریش میمونه...
    والا اگه شرایط سرور رو برگردونید به حالت عادی مثل سرور کام و ای ار همون همر 150 ک گرزی اندازه ی همر تخیلی تو این سایت ارزش پیدا میکنه... نکنید بخدا در حق خودتون و دوستدارن واقعی این بازی ظلم میکنید با این تغییرات :|
    ی نگاه به مجموع سرورهایی که ران کردید بندازید تا الان... ببینید مجموع پلنهایی که تو تمام سرورهای ران شده شما نصف تعداد سرورهاتون هست (منظور پلن واقعی هست، نه اینکه 5-6 تا همر رو بکوبن رو ی تارگت و از دفاعش رد بشن و اسمشو بذارن پلن)
    شرایط غیرعادی سرور (همر و دفاع تخیلی ) آمار و تعداد پلنهای اجرا شده رو اورده پایین... و نهایت ته سرور توافقی واندر 100 میشه...
    پلیرجدیدی اگربود! باید تا زمان استارت سرور در سرور بی پایان بازی کنه و با کسب مدال در لیگ شوالیه ها رنکشو ببره بالا تا شاید انشالله به ثبت نام سرور برسه.
    اساس نامه و قانون داره اما متخلف هم داره. متخلف هم تشکر نمیکنه از مجازات و مییشینه همه جا میگه حق منو خوردن و هم تیمیهاشم باور میکنن و میان اینجا اعتراض میکنن (رجوع شود به بالای همین متن قسمت سند)
    در مورد منابع و زیاد بودنشون که به احترام خواست کاربران بوده، می تونید از مولتی هانتر بپرسید روزی چندبار در سرورهایی که منابع زیاد نیست نامه برای خالی برگشتن غارت ها میدن. حتی فحاشی هم داریم درین مورد.
    کام اگه منابعش کم باشه کسی اعتراض نمی کنه چون یک اعتقاد وجود داره که همه چیز کام از روی اصول طراحی شده اگه یهو منابع رو تو یه ورژن چند درصد زیاد کنن باز همه میگن به به و چه چه حتما علم جدید به این نتیجه رسیده، خلاصه هراتفاقی اونجا بیوفته وحی منزل هست اما اینجا ظلم. اما حرف شما درسته منابع بیش از حد تعادل سرور رو بهم میزنه و 100 کردن عمارت دانش رو سخت تر. اما بازم میشه پلن های خوبی اجرا کرد.
    حق با شماست کاهش منابع سرور میتونه به جای کوبیدن فله ای کاربرا رو به سمت اجرای پلن ببره. اما از طرف دیگه باید لیدرها هم توجیه باشن که روزی ده تا نامه برای افزایش منابع سرور ندن.

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    الان مشکل با اجرای یک سرور به سبک آی آر و یا دات کام چیه ؟
    بازیکن فیک ؟
    صورت مسئله رو پاک میکنین . همه مشکل مولتی بازی اینه که توازن بهم میخوره . شما مولتی بازی رو میگیری و بعد خودتون برا عموم مولتی تولید میکنی ؟!
    هرکی نزدیک تر باشه به اون پلیر فیک زودتر خالیش میکنه . همون اول بازی رید بیشتر = نیروی بیشتر و بهم خوردن توازن بازی
    مشکل اینه که اونجا با مولتی اکانتی برخورد بشه اتفاقی نمی افته اما اینجا که برخورد میشه موج اعتراض، فحاشی، انجمن نویسی و نارضایتی پیش میاد. بنابراین باید صورت مسئله رو عوض کنیم تا برخوردها به حداقل برسه. نمونه اش سند شماره یک که در ابتدای صحبت هام اشاره کردم.
    به نظر شما چندتا از پلیرهای تاپ غارت هفته های اول سرور از برنده های سرور هم بودن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bra نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    امید خان محدود کردن با رنک ایمیل مشکلی رو حل نمیکنه
    الحمدالله رفقا انقد مولتی زدن و مولتیاشون رو بردن اتجاد که همه ایمیلا رنک داره شما فکر میکنی برا یه مولتی باز پیدا کردن 10 تا ایمیل رنک دار خیلی سخته؟؟؟مگه چنتا ایمیل لازم داره برا مولتی زدن؟ مگه سرورا فینال قبل محدودیت ثبت نام نبود و فقط رنک دارا نمیتونستن ثبت نام کنن؟ مگه تو اون سرورا مولتی بازی نمیشد؟ من به شخصه تنهایی 6 تا ایمیل دارم که حداقل 1 دونه امتیاز طلایی داره و میشناسم دوستانی رو که خیلی بیشتر ازین تعداد رو دارن خیلیییییی بیشتر! 1000 بازای محترم این ایده شما رو ببینن از خنده روده هاشون میترکه امید خان
    عرض کردم شرایط انتخاب رنک طوری خواهد بود که 1000 باز های عزیز شاید نتونن توی سرور ثبت نام کنن. و رنک های اسپید پایین مورد قبول خواهد بود. و قبول دارم که 100% نمیشه جلوی تخلف رو گرفت و ازونطرف برخورد هم ایجاد مسائلی میکنه که ذکر کردم. می خواهیم گامی برداریم که تاثیر مولتی بازی رو کمرنگ کنه اونقدر کمرنگ که در نتیجه نهایی سرور کمترین تاثیر رو داشته باشه.

6. تشکر lucifer, Vikings تشکر نمود
    پسندیدن Vikings پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

1 : با اجازتون ازین اعتراض من به عنوان سند استفاده می کنم

انشالله که همینطوره.

فکر نمی کنم محدود کردن ساید ها جالب باشه.

نه منظور رنک باشگاه کاربران هست. سعی میکنیم رنک رو طوری انتخاب کنیم که نه مولتی اکانتی زیاد بشه نه ثبت نام سخت.

پلیرجدیدی اگربود! باید تا زمان استارت سرور در سرور بی پایان بازی کنه و با کسب مدال در لیگ شوالیه ها رنکشو ببره بالا تا شاید انشالله به ثبت نام سرور برسه.
    اساس نامه و قانون داره اما متخلف هم داره. متخلف هم تشکر نمیکنه از مجازات و مییشینه همه جا میگه حق منو خوردن و هم تیمیهاشم باور میکنن و میان اینجا اعتراض میکنن (رجوع شود به بالای همین متن قسمت سند)
    در مورد منابع و زیاد بودنشون که به احترام خواست کاربران بوده، می تونید از مولتی هانتر بپرسید روزی چندبار در سرورهایی که منابع زیاد نیست نامه برای خالی برگشتن غارت ها میدن. حتی فحاشی هم داریم درین مورد.
    کام اگه منابعش کم باشه کسی اعتراض نمی کنه چون یک اعتقاد وجود داره که همه چیز کام از روی اصول طراحی شده اگه یهو منابع رو تو یه ورژن چند درصد زیاد کنن باز همه میگن به به و چه چه حتما علم جدید به این نتیجه رسیده، خلاصه هراتفاقی اونجا بیوفته وحی منزل هست اما اینجا ظلم. اما حرف شما درسته منابع بیش از حد تعادل سرور رو بهم میزنه و 100 کردن عمارت دانش رو سخت تر. اما بازم میشه پلن های خوبی اجرا کرد.
    حق با شماست کاهش منابع سرور میتونه به جای کوبیدن فله ای کاربرا رو به سمت اجرای پلن ببره. اما از طرف دیگه باید لیدرها هم توجیه باشن که روزی ده تا نامه برای افزایش منابع سرور ندن.

مشکل اینه که اونجا با مولتی اکانتی برخورد بشه اتفاقی نمی افته اما اینجا که برخورد میشه موج اعتراض، فحاشی، انجمن نویسی و نارضایتی پیش میاد. بنابراین باید صورت مسئله رو عوض کنیم تا برخوردها به حداقل برسه. نمونه اش سند شماره یک که در ابتدای صحبت هام اشاره کردم.
    به نظر شما چندتا از پلیرهای تاپ غارت هفته های اول سرور از برنده های سرور هم بودن؟

عرض کردم شرایط انتخاب رنک طوری خواهد بود که 1000 باز های عزیز شاید نتونن توی سرور ثبت نام کنن. و رنک های اسپید پایین مورد قبول خواهد بود. و قبول دارم که 100% نمیشه جلوی تخلف رو گرفت و ازونطرف برخورد هم ایجاد مسائلی میکنه که ذکر کردم. می خواهیم گامی برداریم که تاثیر مولتی بازی رو کمرنگ کنه اونقدر کمرنگ که در نتیجه نهایی سرور کمترین تاثیر رو داشته باشه.
    من در مورد مشکلات سرور و نو اوری هایی که میشه انجام داد ایده هایی دارم که حاصل روز ها فکر کردن در مورد این موضوعه فکر نکنم شنیدنش لا اقل برا شما ضرر داشته باشه یه ادرس ایمیلی چیزی باشه در خدمتتون میذارم اینجا نمینویسم

8. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

1 :

توی دنیای واقعی هم قاضی براساس مستندات و شواهدی که موجود هست حکم میده گاها هم رای اشتباه میده، حالا اگه متهم فحاشی کنه قاضی باید بخاطر فحاشی بره قانون رو تغییر بده؟؟؟؟ اصلا چرا مولتی هانتر نامه نگاری رو درحد مهاوره ای انجام بده!!! شما هرجای قوانین رو تغییر بدی باز یه عده حق بجانب میان و فحاشی میکنن... مثلا الان اکانت فیک بسازید باید منتظر فحاشی بخاطر تعداد و فاصله با اکانتا باشید... سوای این که بعد توقع میشه چون فلان ساید تعداد اکانتای فعالش بیشتره باید اکانت فیک بیشتری هم داشته باشه... در مورد اعتراض به برخورد با مولتی اکانتی و کلا هر تخلف دیگه! توی کام این رو جا انداختن با فحاشی فقط جریمت سنگین تر میشه... ولی اینجا برعکسش فحاشی که میکنی جریمه که نمیشی هیچ خدمات دیگه هم میگیری!!! مولتی هانتر باید در تصمیماتش قاطعیت داشته باشه که متاسفانه اینجا با 4تا فحش و تهدید نظر مولتی هانتر تغییر میکنه... و الان که دارم میبینم حتی خود مدیریت سرورها هم به اجرای قوانین شک کرده متاسفانه:|
    الان همه نامه میدن و اعتراض به میزان منابع ناتار و غارت دارن چون فرهنگ غلط چند همری و بیگ همری رو اینجا جاانداختید... والا همین الان تو ساید رغیب توی سرور دارم بازی میکنم به جرات 50 درصد پلیر سرور اولی هست که دارن هزینه میکنن و دنبال بازی کردن هستن و از خداشونه توی سایتی بازی کنن که هزینه هاشونو نصف کنه... ولی خوب با شرایطی که اینجا هست هیچکس جرات نمیکنه سایت رو به کسی معرفی کنه... کل داستان سرورهای اینجا شده کشاورزی تا زمان کتیبه- ریزش پلیر اکانت بدلیل اختلاف نظر با بقیه تیم لیدری -جمع اوری کتیبه ها (که معمولا نصف کتیبه ها رو زمین میمونه)- بازهم کشاورزی ( کتیبه چکمه ها و جنگ آموزها میره دست هرکی مولتی بیشتری داره تا بتونه بیگ همر بسازه)- ریزش پلیر بدلیل کسل کننده شدن سرور- اومدن نقشه ها- و بازهم کشاورزی---- و نهایت ته سرور چندتا مولتی باز باقی مونده با مجموع اکانتهای مولتی که از اول سرور داشتن یا در اواسط سرور خریدن اتحاد برنده رو تشکیل میدن و سرور بخیر خوشی تموم میشه... ته 90 درصد سرورهای ران شده اینجا همین بوده و بس... البته ناگفته نماند ی پلن فوق سنگین توی سرور هم اجرا میشه به نام زدن انبارهای ناتار که اوج تفکرات و پلنهای تیم پلنری سرورهاست...
    هرکسی 2تا سرور اینجا بازی کنه والا از دژکوب سیر میشه ازبس تخلفات گوناگون و بی جریمه میبینه :|
    سوای از مشکل مولتی بازی و قوانینش... مشکلات دیگه ای هم توی سایت هست... بطور مثال چند وقت پیش توی سرور q1 هرچی رید میدادی نیرو پر میومد و نیروها هم بر اثر بی گندمی لاست نمیخوردن،سرور باگ خورده بود و چیزی حدود 2هفته هیچ اقدامی برای رفعش نشد... خب حالا کافیه همین موضوع رو بقیه پلیرهای سرورهای دیگه بشنون و این باگ تو فلان سرور نباشه... خوب مسلما پلیرهای اون سرور شاکی میشن و میگن مولتی هانتر فلان سرور خوبه و مال این سرور عخه...

امید خان، بزرگوار، رئیس ... برادر من... قوانین هیچ مشکلی ندارن... مدیریت و بررسی و سرکشی تمام سرورهارو بر اساس یک قانون و اساس نامه اجرا و پیگیری کنید تمام مشکلات سایت حل میشه... اینجوری که پیش میره چندصبا دیگه باید بخاطر فحاشی ی عده باید به گرزدار اسب بدین ... هزینه ساخت شوالیه رو با گرزی یکی کنین... رعد رو پیاده کنین و هزار چیز دیگه... مشکلات سایت از جایی زیاد شد و ریزش پلیر زیادتر که تصمیم به ران کردن سرور سفارشی کردید...
    چرا همه دهکده ها باید گریز داشته باشن:| الان فقط کافیه من یه اکانت بسازم- کلوپ فعال کنم با غارت خوردکار و وی پی اس فقط کافیه لاگین کنم نیرو شارژ کنم برم( خوش بینانه درصورتی که از باتهای دیگه استفاده نکنم)
    تک تک تفاوتهایی که با کام ایجاد کردید به مرور زمان باعث شده که از جذابیت سرورها و تعداد پلیرها کم بشه...
    سایت ای ار هزینه خرید طلا حداقل 3برابر اینجاس ولی باا وجود این اختلاف قیمت تعداد پلیر های سرورهاش به جرعت 5برابر اینجاس
    ویرایش توسط sw team : 01-02-2019 در ساعت 07:52 PM

10. تشکر partizan, Omid, lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن partizan, mohsen.2pac پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sw team نمایش پست ها
    توی دنیای واقعی هم قاضی براساس مستندات و شواهدی که موجود هست حکم میده گاها هم رای اشتباه میده، حالا اگه متهم فحاشی کنه قاضی باید بخاطر فحاشی بره قانون رو تغییر بده؟؟؟؟ اصلا چرا مولتی هانتر نامه نگاری رو درحد مهاوره ای انجام بده!!! شما هرجای قوانین رو تغییر بدی باز یه عده حق بجانب میان و فحاشی میکنن... مثلا الان اکانت فیک بسازید باید منتظر فحاشی بخاطر تعداد و فاصله با اکانتا باشید... سوای این که بعد توقع میشه چون فلان ساید تعداد اکانتای فعالش بیشتره باید اکانت فیک بیشتری هم داشته باشه... در مورد اعتراض به برخورد با مولتی اکانتی و کلا هر تخلف دیگه! توی کام این رو جا انداختن با فحاشی فقط جریمت سنگین تر میشه... ولی اینجا برعکسش فحاشی که میکنی جریمه که نمیشی هیچ خدمات دیگه هم میگیری!!! مولتی هانتر باید در تصمیماتش قاطعیت داشته باشه که متاسفانه اینجا با 4تا فحش و تهدید نظر مولتی هانتر تغییر میکنه... و الان که دارم میبینم حتی خود مدیریت سرورها هم به اجرای قوانین شک کرده متاسفانه:|
    الان همه نامه میدن و اعتراض به میزان منابع ناتار و غارت دارن چون فرهنگ غلط چند همری و بیگ همری رو اینجا جاانداختید... والا همین الان تو ساید رغیب توی سرور دارم بازی میکنم به جرات 50 درصد پلیر سرور اولی هست که دارن هزینه میکنن و دنبال بازی کردن هستن و از خداشونه توی سایتی بازی کنن که هزینه هاشونو نصف کنه... ولی خوب با شرایطی که اینجا هست هیچکس جرات نمیکنه سایت رو به کسی معرفی کنه... کل داستان سرورهای اینجا شده کشاورزی تا زمان کتیبه- ریزش پلیر اکانت بدلیل اختلاف نظر با بقیه تیم لیدری -جمع اوری کتیبه ها (که معمولا نصف کتیبه ها رو زمین میمونه)- بازهم کشاورزی ( کتیبه چکمه ها و جنگ آموزها میره دست هرکی مولتی بیشتری داره تا بتونه بیگ همر بسازه)- ریزش پلیر بدلیل کسل کننده شدن سرور- اومدن نقشه ها- و بازهم کشاورزی---- و نهایت ته سرور چندتا مولتی باز باقی مونده با مجموع اکانتهای مولتی که از اول سرور داشتن یا در اواسط سرور خریدن اتحاد برنده رو تشکیل میدن و سرور بخیر خوشی تموم میشه... ته 90 درصد سرورهای ران شده اینجا همین بوده و بس... البته ناگفته نماند ی پلن فوق سنگین توی سرور هم اجرا میشه به نام زدن انبارهای ناتار که اوج تفکرات و پلنهای تیم پلنری سرورهاست...
    هرکسی 2تا سرور اینجا بازی کنه والا از دژکوب سیر میشه ازبس تخلفات گوناگون و بی جریمه میبینه :|
    سوای از مشکل مولتی بازی و قوانینش... مشکلات دیگه ای هم توی سایت هست... بطور مثال چند وقت پیش توی سرور q1 هرچی رید میدادی نیرو پر میومد و نیروها هم بر اثر بی گندمی لاست نمیخوردن،سرور باگ خورده بود و چیزی حدود 2هفته هیچ اقدامی برای رفعش نشد... خب حالا کافیه همین موضوع رو بقیه پلیرهای سرورهای دیگه بشنون و این باگ تو فلان سرور نباشه... خوب مسلما پلیرهای اون سرور شاکی میشن و میگن مولتی هانتر فلان سرور خوبه و مال این سرور عخه...

امید خان، بزرگوار، رئیس ... برادر من... قوانین هیچ مشکلی ندارن... مدیریت و بررسی و سرکشی تمام سرورهارو بر اساس یک قانون و اساس نامه اجرا و پیگیری کنید تمام مشکلات سایت حل میشه... اینجوری که پیش میره چندصبا دیگه باید بخاطر فحاشی ی عده باید به گرزدار اسب بدین ... هزینه ساخت شوالیه رو با گرزی یکی کنین... رعد رو پیاده کنین و هزار چیز دیگه... مشکلات سایت از جایی زیاد شد و ریزش پلیر زیادتر که تصمیم به ران کردن سرور سفارشی کردید...
    چرا همه دهکده ها باید گریز داشته باشن:| الان فقط کافیه من یه اکانت بسازم- کلوپ فعال کنم با غارت خوردکار و وی پی اس فقط کافیه لاگین کنم نیرو شارژ کنم برم( خوش بینانه درصورتی که از باتهای دیگه استفاده نکنم)
    تک تک تفاوتهایی که با کام ایجاد کردید به مرور زمان باعث شده که از جذابیت سرورها و تعداد پلیرها کم بشه...
    سایت ای ار هزینه خرید طلا حداقل 3برابر اینجاس ولی باا وجود این اختلاف قیمت تعداد پلیر های سرورهاش به جرعت 5برابر اینجاس
    ممنون از تحلیل خوبتون. نظر کلی شما اینه که نباید به نظرات کاربران و خواسته هاشون اهمیت داد.
    نمیدونم در جریان نظرسنجی قبل و علت اون تاپیک و صحبت هایی که قبلش شده بود هستید یا خیر.
    در واقع داستان ازینجا شروع شد که عزیزان معترض به برخورد مولتی هانتر با اکانت های مولتی بودن.
    اگه فرصت نکردید مطالعه کنید ممنون میشم وقت بذارید و مطالعه بفرمائید.
    چون داشتیم به دیکتاتور بودن و یا برخورد سلیقه ای متهم میشدیم.
    من هم تحلیلم مشابه تحلیل شما بود گفتم اگه قراره برخورد انجام بشه به کلی باید اجازه ورود روی اکانت دیگران به غیر از جانشینی داده نشه. در غیراینصورت هر برخوردی انجام بشه شائبه برخورد سلیقه ای خواهد داشت. چرا که برخورد سلیقه ای یعنی اینکه با من متخلف برخورد شد ولی با فلان تیم متخلف برخورد نشد. اما متوجه این قضیه نیستیم که شاید مولتی هانتر مستندات برای برخورد با اون تیم نداره (به خاطر اینکه اون تیم بهتر تونسته قوانین رو دور بزنه)
    خیلی بحث شده برادر خوبم. قوانین مشکل ندارند بله. اما قانون گفته کسی حق اشتراک پسورد با دیگران رو نداره. شما به من بگید همین یه قانون رو میشه اجرا کرد؟ و با پاسخش پی ببرید به باقی ماجرا...

12. تشکر lucifer, mohsen.2pac, sw team تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, sw team پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

ممنون از تحلیل خوبتون. نظر کلی شما اینه که نباید به نظرات کاربران و خواسته هاشون اهمیت داد.
    نمیدونم در جریان نظرسنجی قبل و علت اون تاپیک و صحبت هایی که قبلش شده بود هستید یا خیر.
    در واقع داستان ازینجا شروع شد که عزیزان معترض به برخورد مولتی هانتر با اکانت های مولتی بودن.
    اگه فرصت نکردید مطالعه کنید ممنون میشم وقت بذارید و مطالعه بفرمائید.
    چون داشتیم به دیکتاتور بودن و یا برخورد سلیقه ای متهم میشدیم.
    من هم تحلیلم مشابه تحلیل شما بود گفتم اگه قراره برخورد انجام بشه به کلی باید اجازه ورود روی اکانت دیگران به غیر از جانشینی داده نشه. در غیراینصورت هر برخوردی انجام بشه شائبه برخورد سلیقه ای خواهد داشت. چرا که برخورد سلیقه ای یعنی اینکه با من متخلف برخورد شد ولی با فلان تیم متخلف برخورد نشد. اما متوجه این قضیه نیستیم که شاید مولتی هانتر مستندات برای برخورد با اون تیم نداره (به خاطر اینکه اون تیم بهتر تونسته قوانین رو دور بزنه)
    خیلی بحث شده برادر خوبم. قوانین مشکل ندارند بله. اما قانون گفته کسی حق اشتراک پسورد با دیگران رو نداره. شما به من بگید همین یه قانون رو میشه اجرا کرد؟ و با پاسخش پی ببرید به باقی ماجرا...
    نظرات کاربران و خواسته هاشون درصورت قانونی و معقول بودن اهمیت داره!!! وقتی منه نوعی یه خواسته نامعقول و خلاف قواعد این بازی دارم نباید بهش اهمیت داد...
    درخصوص تایپیک نظرسنجی 90درصد مطالبش رو خوندم ولی متاسفانه وقت نشد پستی بذارم...
    درمورد لاگین روی اکانتها با وجود قانون جانشینی چرا از ابتدا برخورد نشد که الان اگر برخوردی باهاش بشه متخلف قیافه حق بجانب بگیره؟
    یه بررسی ساده کنید متوجه میشید اکثریت کسانی که شکایت و فحاشی میکنن در سروری که جریمه های مولتی اکانتی به نفعشون باشه کار مولتی هانتر خوبه و هرجا که خودشون با این موضوع برخورد میکنن کل سایت رو میبرن زیر سوال...
    نظرکلی من اینه کل قواعد اصلی بازی رو برگردونید!! مطمئن باشید کسانی که واقعا دنبال بازی کردن هستن با خودشون پلیر جدید و تیم جدید هم میاورن..
    توی تایپیک نظر سنجی شایان عزیز و محسن دوست خوبم و افشین یک سری پیشنهادات دادن که بنظرم با کمی تفکر و اعمال اون پیشنهادات قطعا در روند اجرایی سرور تغییرات چشم گیری خواهید دید...
    درخصوص ثبت نام در این این سرور و رنک ایمیل... من نوعی با اصل مدال و رنک ایمیل مخالفم... چه برسه به اینکه شرط ثبت نام هم بشه...
    برای مبارزه به مولتی اکانتی و پوش... بهترین گزینه رجوع به قوانین و اجرای اون درچهارچوب خودش هست!!!

14. تشکر Omid, mohsen.2pac, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من هم شخصا با نظر این دوستمون در رابطه با قوانین اصلی بازی موافقم . به عنوان مثال الان دیگه کانتر اتک هیچ معنی نداره به دلیل اینکه تمام دهکده از گریز استفاده میکنند. یه زمانی کانتر کردن یکی از جذابیت های بازی بود . دیگه همر کسی رو نمیشه به اصطلاح خفت کرد چون طرف میزاره تو بیس بمونه فقط گندم میرسونه . اینها به عنوان مثال بود مطمئنا دوستان میتونن کمک بیشتری بکنن.
    در رابطه با مولتی و پوش تا زمانی که بازیکنهای سرور به اندازه زمان .ir زیاد نباشند سختگیری غیر سیستمی توسط مولتی هانتر هیچ نتیجه ای نداره ، هرچد زمان IR هم من کسی رو میشتاختم که یه زیر شاخه اکانت پوش داشت
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

16. تشکر Omid, lucifer تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

امید جان همیشه فینال باید 2x باشه که هم 3x بازا بیان هم نرمال ها!!! اگه اسپید باشه تیمای نرمال نمیان به نظرم. و فروم تعداد کمه و نمیشه به رای گیریش استناد کرد. نرمال بازارو دریاب .
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

18. تشکر Omid, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

هر سروری که میزارید
    به تایم ران شدنش یه دقتی بکنید که هم کسانی که سه ایکس بازی میکنند بتونند بیان هم کسانی که نرمال بازی میکنند
    اینجوری نباشه درگیر سه ایکس باشیم مجزا یه سرور سه ایکس یا 5 ایکس ران کنید

20. تشکر lucifer, Omid تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین