نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با توقف برخورد با مولتی اکانتی و پوش منابع موافق هستید؟

رأی دهندگان
17. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله کلا مولتی اکانتی آزاد شده و برخوردی صورت نگیرد.

5 29.41%
  • مخالف هستم و به نظرم روند فعلی بهتر است.

12 70.59%
صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54

موضوع: مهم: آیا موافق عدم برخورد مولتی هانتر برای مولتی اکانتی و پوش هستید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان.
    اقا امید . من خودم اول از همه اعتراف میکنم که اندازه مو های سرم تا الان مولتی کشیدم و اکثر هم جزو تیم برنده بودم.حالا هرجا و هر سروری که پلی دادم.اینو گفتم که نگید منفعتی برام داره که این پیشنهاداتو میکنه.
    برای بهتر شدن بازی ، باید انگیزه بازی به وجود بیاد .حالا به این موضوع که چطوری انگیزه بازی کردن به وجود بیاد باید پرداخت.الان هر سروری نگاه کنید انحصاری شده .سرور 1000 دست یک تیمه .سرور 500 دست یک تیمه .سرور 50 دسته یکی.انقدر افتضاح شده 1000 و پلیراش کم شدن که خودتونم فهمیدید که ران کردنش اصلا ارزش نداره و گولد اتحاد برنده رو از 600 کردید 200تا .اونم سرور هزاری که وی ای پی بود و بیشترین پلیر داشت به این وضع افتاده.حالا برای درست کردنش یک راه داره.افزایش منابع ناتار یا حتی دهکده ناتار و ساخت اکانت های فیک به تعداد بالا برای فارم یابی و غارت پلیر هاتون.اگر دقت کنید اصلا چند سالی هست فارم یابی و لیست فارم درست کردن دیگه معنی نداره .همه فقط پوشراشونو بدون تلفات دارن رید میدن .اگر مشکل غارت و منابع حل بشه وقتی یک پلیر تازه با دژکوب اشنا میشه
    می تونه بیاد بازی کنی و یک همر درست درمون بسازه و اونی هم که از قدیم تو سرور با مولتی کشیدن یک سری همر و دف سوپری نداشته باشه که هرکی میبینه از سرور فرار کنه.با این کار حس کل کل به وجود میاد هم مطمعن باشید پلیر های بیشتری جذب میشن و هم خرج بیشتری میکنن.وقتی یک اکانت مستقل بتونه هم همر بسازه هم دف دیگه نیازی به مولتی کشیدن نداره .در این صورت هر شخصی که یک اکانت معمول داسته باشه ارزشمند شمرده میشه و اینجاست که پلن ریختن معنی پیدا میکنه .
    در هر صورت این تایپیک برای سرور سه ایکس ساخته شده که تازه ران شده. ایشالله تو این سرور شاهد تغییرات باشیم.
    ویرایش توسط virangar.73 : 12-22-2018 در ساعت 04:26 PM

2. تشکر Omid, nima achelis تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    پوش کردن و فارم بودن به خودی خود تخلف نیست :

فایل پیوست 3126

پس این راه حل جواب نمیده.

قبل از وجود رنکینگ هم مولتی اکانتی بود و هم تخلف ولی انشالله یه سرور بدون رنکینک ران میکنیم.
    شما یه تیم میاری که مدال تاپ غارت رو بگیری این تخلف نیست.
    شما سیستم رو دور میزنی که مولتی هانتر متوجه مولتی نشه و مدال تاپ غارت میگیری این تخلفه و غیرقابل برخورد.
    پس اینم راه حل نیست.
    در مورد تعداد مولتی هانتر حق با شماست. انشالله سرعت بررسی رو بیشتر میکنیم.
    قانون یکسان اعمال میشه عرض کردم این کاربران متخلف هستند که از روش های مختلف برای دور زدن قانون استفاده میکنن که تشخیص رو متفاوت میکنه.
    سلام مجدد
    امید حان اگر که ملاک شما جواب دات کام هستش . نحوه برخورد با متخلف و البته قوانین سایت و همچنین اسکریپت سایت رو به روز کنین .
    شما بفرما با پوش و مولتی رید دادن برید تاپ 10 ، ببینید بن میشید یا نه
    سایت شما پلیرش کمه . برای دف واندر چاره ایی جز مولتی کشیدن نیست . هرچند من خودم تا بخال مولتی نکشیدم و نداشتم
    اما خو میدونم بدون دف مولتی با 20 تا پلیر نمیشه واندر داد بالا و همر کشید

- - - Updated - - -

در کل شما بیا قوانین رو مانند دات کام قرار بده . چیزای اضافی مثل فارم یاب و غارت خودکار رو هم بردار . مولتی هانتر هاتون رو هم زیاد کنید و هم توجیه
    قانون برای همه یکسان هست . والا این نابرابری هاس که باعث میشه پلیر بره از این سایت . اون اوایل که اینقدر فرق نداشت سیستم بازیتون پلیر بیشتری داشتید

4. تشکر Omid, pho3niX, WolFlanD تشکر نمود
    پسندیدن WolFlanD پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اکانتهای بن شده
    kilka
    paris
    shame
    sar@
    shine
    orion
    farm
    اکانتهایی هستند که بعنوان متخلف و مولتی اکانت یا بن شده اند یا محدودیت ارسال نیرو و منابع خوردند
    اینها رو لطفان بررسی بفرمایید که آیا تخلف پسورد اصلی داشته اند یا ای پی ثابت نداشتند یا پلیر اصلی روشون لوگین نمیکرده هر کدوم از این تخلفات بالا که برای شما محرز بود حرف شما سند هست بن بمونند اگر خیر طبق قوانین سرور لطفا آزاد بشن و تحت نظارت بمونند

در مورد اتاق فکر بنده منظورم این نبود که لیدرها رو یا پلیرهایی که در سایت یا اون سرور خاص در حال بازی هستند کمک بگیرید - هادی باریش ادمین سابق فروم هست - شایان هست که مدتها بازی نمیکنه یه دوست عزیزی هم بودند که مسئول آموزش بودند این اسامی که عرض کردم هیچ کدوم در حال بازی نیستند یا دوستانی دیگه ای که خودتون میشناسید یا از لیدرهای ای ار میتونید جذب کنید در حالتی که شک و شبهه در مورد اعمال قانون بود و مولتی هانتر احساس کرد جایی قانون براش گنگ هست کمک فکری کنند یا حتی قانون اصلاح بشه اگر مورد ایراد هست که همه مطابق قانون شفاف و واضح عمل کنند

مورد بعدی بحث سر تیم ورک بازی کردن هست آخر بنده نفهمیدم طبق نامه ای که عکسش رو خودتون گذاشتید اگر اکانتی برای کمک به اکانت دیگه ای بالا کشیده شده باشه ای پی جدا و لوگین مستمر با پس اصلی داشته باشه تخلف هست یا خیر ! حالا ایمیل ها مشابه باشه یا کسی با کسی هماهنگ کنه روزی 4 بار صرفا لوگین کنه که اکانت پلیر و ای پی جدا داشته باشه !! از نظر قوانین این بازی در مرجع رسمی این امر تخلف نیست زمانی تخلف محسوب میشه که یک آی پی ها یکی باشه ! لوگین با پس اصلی وجود نداشته باشه چه بخواهیم چه نخواهیم از سال شروع این بازی معیار تشخیص هر پلیر رنج آی پی منحصر بوده به عبارت بهتر اگر اکانتی با پس اصلی رو وی پی اس یا وی پی ان نباشه با ای پی و پس جدا لوگین بشه پلیر مجزا و اصلی شناخته میشه نه اکانت فیک میتونید عین این متن رو نامه بزنید بپرسید از مولتی هانترهای دات کام
    در مورد نامه مولتی اکانت محترم عرض کردم این بازی صاحب ایمیل رو بعنوان پلیر اصلی اکانت میشناسه و باید بشناسه ! اینکه کی با کدوم کارت گلد خریده روش معیار درست و صجیحی نیست باز عین این جریان رو میتونید بپرسید از مولتی هانتر دات کام ! سوال من صرفا اینه پلیر اکانت که شماره کارت ارائه داد اگر ارائه نمیداد یا گلد رو کس دیگه ای خریده بود اون اکانت باید بن میشد ؟؟ چون مشکوک به خرید و فروش بود بدون چنج میل و .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمونه نامه ها رو دوستمون فونیکس در تاپیک 3 ایکس گذاشته ! میتونید ملاحظه کنید انشالله که موردی نباشه اگر بود اعلام میکنیم چشم

کاربر متخلف همیشه از اعمال قانون شاکی میشه حرف شما متین ولی وقتی اکانت یا اکانتهایی با آی پی جدا لوگین شدن مدام با پس اصلی به جرم مولتی اکانت بن میشن ! که از لحاظ قوانین چه این سایت چه سایتهای دیگه متخلف شناخته نمیشن و موارد اتهامیشون بالا کشیدن اکانت توسط جانشینی یا تشابه ایمیل هست و صرقا بر اساس حس و سلیقه مولتی هانتر محترم اسمش رو نمیشه گذاشت کاربر متخلف ! میشه کاربرو کاربرانی که باهاش برخورد سلیقه ای صورت گرفته
    مورد بعدی در مورد سرور بدون رنک خیلی خوب هست بنده هم استقبال میکنم ولی جایزه درخوری هم داشته باشه اضافه شدن اکانت فیک یا تزریق منابع ناتار و ... رو هم بنده مخالفم چون این بازی دو سو داره یکی ساخت نیرو و دیگری تامین گندم نیرو
    موارد فنی دیگه ای هم هست که حتما باید اصلاح بشه مثل باگ بی گندمی ! که 25 روز سرور تیم ما رو واندر داشت گندم یک چهارم میداد اساتید تو جنوب کل نیرو ها رو ریخته بودند تو یک ده به مدت 25 روز ! گندمی هم نمیدادند بدون اینکه نیروها بمونه
    یا فیکس نبودن و بهم ریختن رید خودکار که اونایی که پوش میکردند طبیعتا تعداد اتک هاشون به ماکس نمیرسید ضرر نمیکردند ولی کسانی که اتک ناتار و آباده میزدند میرفتند رو لاست !
    بنده منتظر بررسی شما از اکانتهای ذکر شده در بالای نامه بر اساس قوانین فعلی این سرور و سایت هستم با تشکر
    دلایل مسدودیت رو براتون پیام خصوصی کردم.
    در مورد باقی فرمایشات هم چشم بررسی میکنم و همینجا پاسختون رو میدم.

6. تشکر pho3niX تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Knig}{T نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    همین الان تو خوده آی آر 100 برابره اینجا پوش و مولتی کشی میشه ولی طبق قوانین مولتی هانتر نمیتونه کاری بکنه .یه سرور 3 ایکس برخورد شدید کرد کلیه پلیرا ول کردن رفتن واسه خودشون سایت زدن اونجا بازی می کنن و دو سروره خالیه 3 ایکس آی آر . حرفمو میخوام اینجا برسونم که مشکل خود ماییم تا شروع نشده بازی مییایم میگیم با مولتی بازی مبارزه کنین . بعد شروع که مولتی ها بن میشن میبینیم که مولتی های خودمون هم بن شد :دی میگیم چرا بن شد:دی
    حوصله نکشید همه نظراتو بخونم ولی در کل نظر همه این بود که اونا که پول دارن وی پی اس میتونن بخرن و آی پی نندازن نباید بن شن ولی اونا که ندارن باید بن شن . (قوانین هم همینو میگه ولی ....)
    در مورده 20 غارتگراول رو بررسی کنن یه اشکالی ام داره اگه مولتی باز غارت نکنه بجای اون بیشتر دف میکشه و باز تعادل سرور به هم میخوره
    خلاصه بنظر من هر چقدر ام فوانین جدید بیاد باز ما ها دورش میزنیم تا خودمون نخوایم نمیشه.

این وسط امید جان شما هم مقصرین تا جایی که من یادمه شما هیچوقت سرحرفتون نموندید تا آخر .مثال میزنم 2 سال پیش سرور فینال 2 ایکس وسط سرور مولتی های ش.غ بن کردین . اونا تخدید به خذف کردن شما از بن در اوردین 1 ماه بعدش تیم مقابل از هرجا جاسوسی کرد دید از دف ثابت هم نمیتونه رد شه حذف گرد رفت .

صحبت خیلی زیاده ولی حوصله نیس
    بدرود
    دقیقا شما حرف بنده رو زدید. خلاصه حرف منم همینه. در مورد انتقادتون هم حق با شماست.

8. تشکر Knig}{T, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خواهش میکنم.البته با یه سرور نمیشه نتیجه گیری کرد.الانشم هست خرابکاری و مولتی اکانتی اون موقع هم بود.الان بیشتر نشده باشه کمتر نشده.بیشتر از یه سرور بها بدید.رای گیری کنید بازم از دوستان.حالا رنک و ایمیل هم برنداشتین همون اکانت های فیک بهترین کاره البته به نظر من.چون قبل از ایمیل و رنک بالای 1000پلیر فقط تو سرور 1000 لوگین داشتن.تو سرور های 1ایکس یادمه بالای 5 6کی اکانت ساخته میشد.میومدن بازی میکردن 4 تا اتحاد منسجم و کلی زیر مجموعه تشکیل میشد.این ها همه قبل ایمیل و رنک بود.بعد رنک و این حرفا کلی پلیر ریزش کرد.چون مدال شده بود همه چی واسش.بین 20نفر آدم 4تا مدالو نمیشه تقسیم کرد که!!!طرف ناراحت میشد از اینکه مدال به اون ندادن میرفت دیگه نمیومد بازی!!اینا اتفاق هایی هست که من دیدیم.قبل رنک فقط گلد میخواستن که اونم لیدر با 100کن واندر بین بچه ها تقسیم میکرد و پلیر جذب بازی میکرد.مدال رو نمیشه جز به چن نفر داد واسه همین خیلی ها جدا شدن و به مرور دیگه نیومدن.البته این نظر و تجربه شخصی بنده ست.مولتی هانترهام انصافا توشون کسی که درست و حسابی جواب بده و احترام به پلیر بزاره کمه.با گزینش بهتری مولتی هانتر بزارین.که صحه صدر و اطلاعات بازی رو داشته باشه.حداقل چن سرور پلی داده باشه.درک کن حرف پلیرهارو.بازم نظر اساتیدی که هستن رو بپرسین.در سرور هایی که ران میکنین خبر بدین به همه بیان شرکت کنن.فروم رو همه نمیخونن.با تشکر

10. تشکر Omid, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

شما همیشه از کاربران خوب و منطقی ما بودید و هستید من خیلی دوست دارم قضیه رو برای شما روشن کنم ببینید صددرصد قوانین به درستی انجام نمیشه اما علتش فقط نقص مولتی هانتر یا سیستم نیست. اینکه پلیر ها اجازه داشته باشن روی اکانت هم با آیپی مختلف لاگین کنن باعث میشه مولتی هانتر نتونه با متخلف ها برخورد کنه. شما در چه مورد معترض هستید بفرمائید تا جویا بشم و توضیحات تکمیلی رو خدمتتون ارسال کنم.

درود و خسته نباشید

امید جان در مورد این تاپیک همه دوستان نظرشونو دادن و اجماع نظرها هم که مشخصه , قوانینتون در مورد مولتی اکانتی خوبه فقط این یکی دوسال اخر توی اجرای قانون یکسان عمل نکردین و باید حتما رفعش کنید ,حتما رفع کنید نه اینکه سعی کنید رفع بشه - این از بحث مولتی اکانتی
    البته دیدم یکی هم اومده میگه من پسوورد دوست ندارم به لیدر بدم و شما هم لایک کردی این پستو , از شما بعیده امید جان و دقیقا قصد دارم توضیح بدم که سیاست شما توی همین قضیه رنک داره همچین پلیرهایی رو پرورش میده که میان سرور فکر میکنن کلش هست چند ماه از عمرشونو میذارن واسه غارت کردن و نیرو سازی, بلا استفاده بدون اینکه کاری بکنن بستگی به شانسشون تو اون سرور یا سایدشون خوبه یه مدال اتحادم میگیرن یا تا ماه دوم ده همرشون چیف میشه معمولا بعد چیفم دیگه حال نمیده بهشون حذف میکنن سرور بعد , اینا معمولا دوست هم ندارن صاحب ساید چیزی ازشون بخواد یا بهتره بگم مقاومت خاصی دارن که یوقت بازیو یاد نگیرن فقط رنکشون مهمه (الان دارین بین تک رقمیا از نوع پلیرا)

پرسیدید در چه موردی اعتراض دارم , باید خدمتتون بگم بیشتر درد دل هست تا اعتراض که چی شده این بازی و این سایت الان کارش کشیده به اینجا
    در مورد مدال و رنک ایمیل فرمودین تاثیری نداره روی بازی - دقیقا بهتون میگم داره چه اتفاقاتی میوفته تو این نوع بازی متوجه بشید
    اگر شما یه پیلیر با تجربه باشید با ۲۰تا اکانت توی سایت طرفید که اصلا نمیدونن این بازی تیمیه , یکی ته ساید داره موششو میکشه اتک پوینت بگیره یکی داره اسکات میسازه میکوبه به خودش پوینت دف بگیره یکی دیگه ۳تا اکانتو رید میره بیگ همر بگیره یکی دیگه هم ۵تا جای ساید رعد میکشه و غارت خودکار واسه رنک ایمیل- باهاشون صحبت میکنی هم اصلا تو این فازها نیستن که واندر سایدو باید ۱۰۰ کنیم !!! نهایت تحرکشون زمان کتیبه هاست تو گروه تلگرام سرور یکم اکتیو میشن که کتیبه گیرشون بیاد بعدم میرن تو غار خودشون
    تازه کار باشی میای همچین کسایی رو میبینی ( جوری هم واست فیگور میگیرن یاد ال کاپون میوفتی ) بیچاره اون تازه کاره از اینا یاد میگیره- این سرور اخر شمال شرق ریجستر کردم اسم اکانتم اشنا نبود, دوماه از سرور گذشته یه بنده خدا که اسمش محفوظ ولی همه میشناسنش نامه داده بیا اتحاد من, یه لینکم گذاشته از پروفایلش توی باشگاه کاربران:دی
    پلیر جدید جذب نمیشه , جذب هم بشه چون مدالا بازی رو شخصی کرده اونم شخصی فکر میکنه نتیجه اینه که سرور نرمال با ۲۰۰ تا ریجستر ران میکنید , اونم از رنک ۱۰۰ به پایین که پاپ ۲ هستن چون یارو ریجستر کرده دیده جاش بده جابجا کرده خودشو , اون رنک یک تا صد هم ۵۰ تاش اکانتای مولتی هست .
    20181223_033010.jpg

20181223_032922.jpg

سرجمع دارید سرور نرمال رو با ۵۰نفر ران میکنید اونم بعد دوماه شدن ۳۰ نفر , بعد کتیبه هم ۸ نفر باید ۲۵ تا اکانت بچرخونن , یه ۱۰ تا از همون نخودیا هم داریم دارن تلاش میکنن واسه مدالشون, نمونه داشتیم یکی از پلیرهای پر مدالتون همین نرمال اخری بعد از اینکه یه دهش چیف شده یکی دیگش کاتا پروفایلشون نوشتن: مردید تک به تک بیایید جلو تا بگمتون :دی
    یعنی ببینید این مدال و رنک چه کرده که ایشون از این بازی توقع مورتال کامبت رو داره :دی , همچین کسایی الان لیدر سایدا هم میشن و هستن, شما حساب کن پلیری که زیر دست ایشون میخواد دژکوب یاد بگیره رو چه کنیم?
    خب این مشکلات واسه چی درست شده? بنظرتون اگر رنکو این چیزا نباشه و پلیرها همگی تنها هدفشون بشه ۱۰۰ کردن واندر سایدشون دیگه میرن طرف اینکه ۲۰ تا مولتی بکشن واسه یه اکانت? یا کثیف کاریا کمتر نمیشه? تیم وورک, همفکری و رفاقت بیشتر نمیشه? باعث نمیشه تیم بوجود بیاد? تیم بوجود بیاد و هر ساید یه تیم ثابت داشته باشه بعد از یک سال سرورتون شلوغ تر نمیشه?

عذر میخوام خیلی طولانی شد , همچنین من هم شدیدا موافق پیشنهاد شایان جان هستم در مورد ران کردن سالی دوبار سرور نرمال,کمتر کردن کتیبه ها و حتی کوچکتر کردن محیط بازی با توجه به تعداد پلیرها وقتی تو ساید ۲۰تا پلیر وجود داره بیشتر از ۲۰۰ خونه فقط باعث همون بیابون بازی و موش کشتنو دور شدن از تیم وورک میشه, بجز اینکه زدوخورد هم کم میشه, یه زمانی تو همین سایت یادمه سرور نرمالش ۵کی ثبت نام داشت که ۱کی میموند اقلا بازی کنه نه ۲۰۰ تا دونه ثبت نام که اکتیوش ۳۰ تا اکانت باشه ,حدود دوسال پیش هم به مولتی هانترتون به تناوب گفتم , از دوستان میخوام تو این مباحث هم شرکت کنن
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 12-23-2018 در ساعت 05:12 AM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

12. تشکر DoNa RoJa, Omid, M3nTaL, pho3niX, sw team تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید

امید جان در مورد این تاپیک همه دوستان نظرشونو دادن و اجماع نظرها هم که مشخصه , قوانینتون در مورد مولتی اکانتی خوبه فقط این یکی دوسال اخر توی اجرای قانون یکسان عمل نکردین و باید حتما رفعش کنید ,حتما رفع کنید نه اینکه سعی کنید رفع بشه - این از بحث مولتی اکانتی
    البته دیدم یکی هم اومده میگه من پسوورد دوست ندارم به لیدر بدم و شما هم لایک کردی این پستو , از شما بعیده امید جان و دقیقا قصد دارم توضیح بدم که سیاست شما توی همین قضیه رنک داره همچین پلیرهایی رو پرورش میده که میان سرور فکر میکنن کلش هست چند ماه از عمرشونو میذارن واسه غارت کردن و نیرو سازی, بلا استفاده بدون اینکه کاری بکنن بستگی به شانسشون تو اون سرور یا سایدشون خوبه یه مدال اتحادم میگیرن یا تا ماه دوم ده همرشون چیف میشه معمولا بعد چیفم دیگه حال نمیده بهشون حذف میکنن سرور بعد , اینا معمولا دوست هم ندارن صاحب ساید چیزی ازشون بخواد یا بهتره بگم مقاومت خاصی دارن که یوقت بازیو یاد نگیرن فقط رنکشون مهمه (الان دارین بین تک رقمیا از نوع پلیرا)

پرسیدید در چه موردی اعتراض دارم , باید خدمتتون بگم بیشتر درد دل هست تا اعتراض که چی شده این بازی و این سایت الان کارش کشیده به اینجا
    در مورد مدال و رنک ایمیل فرمودین تاثیری نداره روی بازی - دقیقا بهتون میگم داره چه اتفاقاتی میوفته تو این نوع بازی متوجه بشید
    اگر شما یه پیلیر با تجربه باشید با ۲۰تا اکانت توی سایت طرفید که اصلا نمیدونن این بازی تیمیه , یکی ته ساید داره موششو میکشه اتک پوینت بگیره یکی داره اسکات میسازه میکوبه به خودش پوینت دف بگیره یکی دیگه ۳تا اکانتو رید میره بیگ همر بگیره یکی دیگه هم ۵تا جای ساید رعد میکشه و غارت خودکار واسه رنک ایمیل- باهاشون صحبت میکنی هم اصلا تو این فازها نیستن که واندر سایدو باید ۱۰۰ کنیم !!! نهایت تحرکشون زمان کتیبه هاست تو گروه تلگرام سرور یکم اکتیو میشن که کتیبه گیرشون بیاد بعدم میرن تو غار خودشون
    تازه کار باشی میای همچین کسایی رو میبینی ( جوری هم واست فیگور میگیرن یاد ال کاپون میوفتی ) بیچاره اون تازه کاره از اینا یاد میگیره- این سرور اخر شمال شرق ریجستر کردم اسم اکانتم اشنا نبود, دوماه از سرور گذشته یه بنده خدا که اسمش محفوظ ولی همه میشناسنش نامه داده بیا اتحاد من, یه لینکم گذاشته از پروفایلش توی باشگاه کاربران:دی
    پلیر جدید جذب نمیشه , جذب هم بشه چون مدالا بازی رو شخصی کرده اونم شخصی فکر میکنه نتیجه اینه که سرور نرمال با ۲۰۰ تا ریجستر ران میکنید , اونم از رنک ۱۰۰ به پایین که پاپ ۲ هستن چون یارو ریجستر کرده دیده جاش بده جابجا کرده خودشو , اون رنک یک تا صد هم ۵۰ تاش اکانتای مولتی هست .
    20181223_033010.jpg

20181223_032922.jpg

سرجمع دارید سرور نرمال رو با ۵۰نفر ران میکنید اونم بعد دوماه شدن ۳۰ نفر , بعد کتیبه هم ۸ نفر باید ۲۵ تا اکانت بچرخونن , یه ۱۰ تا از همون نخودیا هم داریم دارن تلاش میکنن واسه مدالشون, نمونه داشتیم یکی از پلیرهای پر مدالتون همین نرمال اخری بعد از اینکه یه دهش چیف شده یکی دیگش کاتا پروفایلشون نوشتن: مردید تک به تک بیایید جلو تا بگمتون :دی
    یعنی ببینید این مدال و رنک چه کرده که ایشون از این بازی توقع مورتال کامبت رو داره :دی , همچین کسایی الان لیدر سایدا هم میشن و هستن, شما حساب کن پلیری که زیر دست ایشون میخواد دژکوب یاد بگیره رو چه کنیم?
    خب این مشکلات واسه چی درست شده? بنظرتون اگر رنکو این چیزا نباشه و پلیرها همگی تنها هدفشون بشه ۱۰۰ کردن واندر سایدشون دیگه میرن طرف اینکه ۲۰ تا مولتی بکشن واسه یه اکانت? یا کثیف کاریا کمتر نمیشه? تیم وورک, همفکری و رفاقت بیشتر نمیشه? باعث نمیشه تیم بوجود بیاد? تیم بوجود بیاد و هر ساید یه تیم ثابت داشته باشه بعد از یک سال سرورتون شلوغ تر نمیشه?

عذر میخوام خیلی طولانی شد , همچنین من هم شدیدا موافق پیشنهاد شایان جان هستم در مورد ران کردن سالی دوبار سرور نرمال,کمتر کردن کتیبه ها و حتی کوچکتر کردن محیط بازی با توجه به تعداد پلیرها وقتی تو ساید ۲۰تا پلیر وجود داره بیشتر از ۲۰۰ خونه فقط باعث همون بیابون بازی و موش کشتنو دور شدن از تیم وورک میشه, بجز اینکه زدوخورد هم کم میشه, یه زمانی تو همین سایت یادمه سرور نرمالش ۵کی ثبت نام داشت که ۱کی میموند اقلا بازی کنه نه ۲۰۰ تا دونه ثبت نام که اکتیوش ۳۰ تا اکانت باشه ,حدود دوسال پیش هم به مولتی هانترتون به تناوب گفتم , از دوستان میخوام تو این مباحث هم شرکت کنن
    بسیار عالی و منطقی. البته ازین نکته غافل نشیم که برداشتن رنک و مدال (انگیزه این دست پلیرها که فرمودید) باعث ایجاد انگیزه برای 100 کردن واندر نمیشه شایدم بشه ولی نه برای 100 درصدشون. شاید با حذف این پارامتر های انگیزشی این کاربر اصلا ثبت نام نکنه،
    بعدم درسته هدف بازی 100 کردن عمارت دانش هست اما میتونه هدف پلیر نباشه! هدف پلیر از بازی لذت بردن و رسیدن به انگیزه های مهم خودشه لزوما حذف یک انگیزه باعث ایجاد انگیزه جدید نمیشه! بلکه این وظیفه بنده به عنوان مدیر و لیدرها به عنوان بازگردانان سرور هست که انگیزه قوی تر ایجاد کنن. چه بسا حذف یک انگیزه و ایجاد نکردن انگیزه جدید باعث کمتر شدن پلیرها بشه.

ببینید این اشتراک پسورد تا کنون تو هرسرور مهمی که ما ران کردیم باعث خرابکاری روی اکانت ها شده و خوب این خرابکاری ها حداقل برای 25% (در بهترین حالت که سرور 4 ساید قوی داشته باشه) و حداکثر 50 درصد (که سرور دو تیمه باشه) از کاربران ایجاد دلسردی میکنه
    شما هر سرور ازون 5000 رجیستر 25 درصد 25 درصد کم کن آخرش میشه این.

نکته خیلی خیلی مهم :
    مورد دوم بحث تخلفات هست. کاربری که تخلف کرده اگه تو تیمی باشه نمیاد بگه که من تخلف کردم و مولتی هانتر به درستی با من برخورد کرد، قطعا ایشون میگه پارتی بازی شده و هم تیمی اون حرف اون فرد رو باور میکنه تا مولتی هانتر! و شروع به اعتراض میکنه و چهارنفر دیگه که باز ایشون رو قبول دارند حرفشون رو باور میکنند. مثلا همین مورد آخر که گزارش دف پاک شده بود و کاربر به سایت معترض بود که چطور اون حمله اتفاق افتاده! در حالی که اصلا براش مهم نبود چطور گزارشش پاک شده!!! خوب این شخص به عنوان یک لیدر می تونه نظر چهار نفر دیگه رو هم نسبت به سایت عوض کنه و برگردونه.
    این دلسردی دوم

من واسه همین عرض کردم باید این برخوردها به حداقل برسه تا شائبه ای پیش نیاد.

مسئله سوم هم حضور بازی های جدید موبایلی هست که برای خیلی از پلیرها جایگزین شده و این بازی با توجه به پلتفرمش خیلی مورد علاقه پلیرهای جدید نیست.

14. تشکر mohsen.2pac, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن mohsen.2pac, pho3niX, Super-Man پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اکانتهای بن شده
    kilka
    paris
    shame
    sar@
    shine
    orion
    farm
    اکانتهایی هستند که بعنوان متخلف و مولتی اکانت یا بن شده اند یا محدودیت ارسال نیرو و منابع خوردند
    اینها رو لطفان بررسی بفرمایید که آیا تخلف پسورد اصلی داشته اند یا ای پی ثابت نداشتند یا پلیر اصلی روشون لوگین نمیکرده هر کدوم از این تخلفات بالا که برای شما محرز بود حرف شما سند هست بن بمونند اگر خیر طبق قوانین سرور لطفا آزاد بشن و تحت نظارت بمونند
    این رو خدمتتون پ.خ کردم.

در مورد اتاق فکر بنده منظورم این نبود که لیدرها رو یا پلیرهایی که در سایت یا اون سرور خاص در حال بازی هستند کمک بگیرید - هادی باریش ادمین سابق فروم هست - شایان هست که مدتها بازی نمیکنه یه دوست عزیزی هم بودند که مسئول آموزش بودند این اسامی که عرض کردم هیچ کدوم در حال بازی نیستند یا دوستانی دیگه ای که خودتون میشناسید یا از لیدرهای ای ار میتونید جذب کنید در حالتی که شک و شبهه در مورد اعمال قانون بود و مولتی هانتر احساس کرد جایی قانون براش گنگ هست کمک فکری کنند یا حتی قانون اصلاح بشه اگر مورد ایراد هست که همه مطابق قانون شفاف و واضح عمل کنند
    عرض کردم مشکل قانون نیست مشکل عدم ابزار کافی در تشخیص تخلف هست.
    پوش قانونیست.
    فارم بودن قانونیست.
    لاگین مشترک هم که به درخواست لیدر ها و برای لانچ اشکال نداره.
    خوب مولتی هانتر چه ابزاری برای تشخیص تخلف داره؟

مورد بعدی بحث سر تیم ورک بازی کردن هست آخر بنده نفهمیدم طبق نامه ای که عکسش رو خودتون گذاشتید اگر اکانتی برای کمک به اکانت دیگه ای بالا کشیده شده باشه ای پی جدا و لوگین مستمر با پس اصلی داشته باشه تخلف هست یا خیر ! حالا ایمیل ها مشابه باشه یا کسی با کسی هماهنگ کنه روزی 4 بار صرفا لوگین کنه که اکانت پلیر و ای پی جدا داشته باشه !! از نظر قوانین این بازی در مرجع رسمی این امر تخلف نیست زمانی تخلف محسوب میشه که یک آی پی ها یکی باشه ! لوگین با پس اصلی وجود نداشته باشه چه بخواهیم چه نخواهیم از سال شروع این بازی معیار تشخیص هر پلیر رنج آی پی منحصر بوده به عبارت بهتر اگر اکانتی با پس اصلی رو وی پی اس یا وی پی ان نباشه با ای پی و پس جدا لوگین بشه پلیر مجزا و اصلی شناخته میشه نه اکانت فیک میتونید عین این متن رو نامه بزنید بپرسید از مولتی هانترهای دات کام

در مورد نامه مولتی اکانت محترم عرض کردم این بازی صاحب ایمیل رو بعنوان پلیر اصلی اکانت میشناسه و باید بشناسه ! اینکه کی با کدوم کارت گلد خریده روش معیار درست و صجیحی نیست باز عین این جریان رو میتونید بپرسید از مولتی هانتر دات کام ! سوال من صرفا اینه پلیر اکانت که شماره کارت ارائه داد اگر ارائه نمیداد یا گلد رو کس دیگه ای خریده بود اون اکانت باید بن میشد ؟؟ چون مشکوک به خرید و فروش بود بدون چنج میل و .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمونه نامه ها رو دوستمون فونیکس در تاپیک 3 ایکس گذاشته ! میتونید ملاحظه کنید انشالله که موردی نباشه اگر بود اعلام میکنیم چشم
    اصلا مسئله همینیه که شما اشاره کردید.
    آیپی ها رو میشه پیچوند اما روح اینکار به خودی خود تخلف هست. پس اعمال قانون یعنی اینکه ما به کسی که بلده قانون رو دور بزنه میگیم اشکال نداره اما کسی که بلد نیست باهش برخورد میکنیم ...
    در مورد سوال دوم شما پاسخ بگید اگه اکانت در تیم رقیب شما بود و رنج آیپیش عوض میشد و شما خبردار میشدید که اکانت واگذار شده از مولتی هانتر تقاضای برخورد نمی کردید؟؟؟

کاربر متخلف همیشه از اعمال قانون شاکی میشه حرف شما متین ولی وقتی اکانت یا اکانتهایی با آی پی جدا لوگین شدن مدام با پس اصلی به جرم مولتی اکانت بن میشن ! که از لحاظ قوانین چه این سایت چه سایتهای دیگه متخلف شناخته نمیشن و موارد اتهامیشون بالا کشیدن اکانت توسط جانشینی یا تشابه ایمیل هست و صرقا بر اساس حس و سلیقه مولتی هانتر محترم اسمش رو نمیشه گذاشت کاربر متخلف ! میشه کاربرو کاربرانی که باهاش برخورد سلیقه ای صورت گرفته
    خیر هیچ وقت اکانتی که با آیپی جدا لاگین بشه برخورد نمیشه. اگه موردی هست بفرمائید شاید شما در جریان لاگین اکانت نیستید!

مورد بعدی در مورد سرور بدون رنک خیلی خوب هست بنده هم استقبال میکنم ولی جایزه درخوری هم داشته باشه اضافه شدن اکانت فیک یا تزریق منابع ناتار و ... رو هم بنده مخالفم چون این بازی دو سو داره یکی ساخت نیرو و دیگری تامین گندم نیرو
    موارد فنی دیگه ای هم هست که حتما باید اصلاح بشه مثل باگ بی گندمی ! که 25 روز سرور تیم ما رو واندر داشت گندم یک چهارم میداد اساتید تو جنوب کل نیرو ها رو ریخته بودند تو یک ده به مدت 25 روز ! گندمی هم نمیدادند بدون اینکه نیروها بمونه
    یا فیکس نبودن و بهم ریختن رید خودکار که اونایی که پوش میکردند طبیعتا تعداد اتک هاشون به ماکس نمیرسید ضرر نمیکردند ولی کسانی که اتک ناتار و آباده میزدند میرفتند رو لاست !
    بنده منتظر بررسی شما از اکانتهای ذکر شده در بالای نامه بر اساس قوانین فعلی این سرور و سایت هستم با تشکر
    خوب همین جایزه باز میشه یه انگیزه مثل رنک پس چه فرقی کرد.
    باگ فیکس شده.

16. پسندیدن Super-Man پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

بسیار عالی و منطقی. البته ازین نکته غافل نشیم که برداشتن رنک و مدال (انگیزه این دست پلیرها که فرمودید) باعث ایجاد انگیزه برای 100 کردن واندر نمیشه شایدم بشه ولی نه برای 100 درصدشون. شاید با حذف این پارامتر های انگیزشی این کاربر اصلا ثبت نام نکنه،
    بعدم درسته هدف بازی 100 کردن عمارت دانش هست اما میتونه هدف پلیر نباشه! هدف پلیر از بازی لذت بردن و رسیدن به انگیزه های مهم خودشه لزوما حذف یک انگیزه باعث ایجاد انگیزه جدید نمیشه! بلکه این وظیفه بنده به عنوان مدیر و لیدرها به عنوان بازگردانان سرور هست که انگیزه قوی تر ایجاد کنن. چه بسا حذف یک انگیزه و ایجاد نکردن انگیزه جدید باعث کمتر شدن پلیرها بشه.

ببینید این اشتراک پسورد تا کنون تو هرسرور مهمی که ما ران کردیم باعث خرابکاری روی اکانت ها شده و خوب این خرابکاری ها حداقل برای 25% (در بهترین حالت که سرور 4 ساید قوی داشته باشه) و حداکثر 50 درصد (که سرور دو تیمه باشه) از کاربران ایجاد دلسردی میکنه
    شما هر سرور ازون 5000 رجیستر 25 درصد 25 درصد کم کن آخرش میشه این.

نکته خیلی خیلی مهم :
    مورد دوم بحث تخلفات هست. کاربری که تخلف کرده اگه تو تیمی باشه نمیاد بگه که من تخلف کردم و مولتی هانتر به درستی با من برخورد کرد، قطعا ایشون میگه پارتی بازی شده و هم تیمی اون حرف اون فرد رو باور میکنه تا مولتی هانتر! و شروع به اعتراض میکنه و چهارنفر دیگه که باز ایشون رو قبول دارند حرفشون رو باور میکنند. مثلا همین مورد آخر که گزارش دف پاک شده بود و کاربر به سایت معترض بود که چطور اون حمله اتفاق افتاده! در حالی که اصلا براش مهم نبود چطور گزارشش پاک شده!!! خوب این شخص به عنوان یک لیدر می تونه نظر چهار نفر دیگه رو هم نسبت به سایت عوض کنه و برگردونه.
    این دلسردی دوم

من واسه همین عرض کردم باید این برخوردها به حداقل برسه تا شائبه ای پیش نیاد.

مسئله سوم هم حضور بازی های جدید موبایلی هست که برای خیلی از پلیرها جایگزین شده و این بازی با توجه به پلتفرمش خیلی مورد علاقه پلیرهای جدید نیست.

راه حل برای اون کاربرهایی که عادتشون دادین به انگیزه های جدید یعنی همون رنک و مدال اینه که این مدالها و رنک ایمیلها رو تیمی حساب کنید , یعنی مثلا مدال مهاجم به کل اعضای اتحادی که بیشترین اتک پوینت رو داره داده بشه زیرش هم نوشته بشه بهترین اتحاد مهاجم در سرور فلان , فقط مدال بیگ همر رو نمیشه اینجور حساب کرد که اونم میتونه حذف بشه یا باقی بمونه
    با اینکار هم انگیزه شخصی وجود داره هم باعث میشه مثل سابق تیم وورک به بازی برگرده و اتحاد معنی اصلی خودشو پیدا کنه

در مورد افرادی فرمودین که گزارش پاک کردن و ....چنین اشخاصی دقیقا زاییده همین سبک پلی دادن رنکی مدالی هستن , خوشبختانه ایشون شناخته شده هم هستن و کسی بجز چند نفر معلوم الحال دیگه کنارشون بازی نمیکنه و صد البته که بهتر نیان بازی کنن شاید بتونیم حال و هوای سرورها رو عوض کنیم و بحث هر تاپیک این نباشه: یکی رو اکانتم خرابکاری کرده , کتیبمونو فروختن , شبونه زدین, اگه مردی بیا سر کوچه و ....
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

18. تشکر M3nTaL, Omid, sw team تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL, sw team پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    راه حل برای اون کاربرهایی که عادتشون دادین به انگیزه های جدید یعنی همون رنک و مدال اینه که این مدالها و رنک ایمیلها رو تیمی حساب کنید , یعنی مثلا مدال مهاجم به کل اعضای اتحادی که بیشترین اتک پوینت رو داره داده بشه زیرش هم نوشته بشه بهترین اتحاد مهاجم در سرور فلان , فقط مدال بیگ همر رو نمیشه اینجور حساب کرد که اونم میتونه حذف بشه یا باقی بمونه
    با اینکار هم انگیزه شخصی وجود داره هم باعث میشه مثل سابق تیم وورک به بازی برگرده و اتحاد معنی اصلی خودشو پیدا کنه

در مورد افرادی فرمودین که گزارش پاک کردن و ....چنین اشخاصی دقیقا زاییده همین سبک پلی دادن رنکی مدالی هستن , خوشبختانه ایشون شناخته شده هم هستن و کسی بجز چند نفر معلوم الحال دیگه کنارشون بازی نمیکنه و صد البته که بهتر نیان بازی کنن شاید بتونیم حال و هوای سرورها رو عوض کنیم و بحث هر تاپیک این نباشه: یکی رو اکانتم خرابکاری کرده , کتیبمونو فروختن , شبونه زدین, اگه مردی بیا سر کوچه و ....
    این ایده به صورت خام قبلا مطرح شده و این تقصیر بنده بوده که بیشتر بهش نپرداختم تا کاملش کنم. ولی چیزی که الان به نظرم میرسه اینکه بیایم تو باشگاه یه مفهوم مثل اتحاد یا کلن درست کنیم و افتخارات رو به اون بچسبونیم. باید بیشتر روش کار بشه تا ایده پخته تر و جامعتری بشه.

20. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید
صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین