نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با توقف برخورد با مولتی اکانتی و پوش منابع موافق هستید؟

رأی دهندگان
17. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله کلا مولتی اکانتی آزاد شده و برخوردی صورت نگیرد.

5 29.41%
  • مخالف هستم و به نظرم روند فعلی بهتر است.

12 70.59%
صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: مهم: آیا موافق عدم برخورد مولتی هانتر برای مولتی اکانتی و پوش هستید؟

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
    نرود میخ اهنین در سنگ پژمان جان

۶روزه حداقل ۵,۶ نفر دارن بهشون میگن مشکل از قوانینتون نیست بلکه مشکل از اجرا کننده قوانینه , اما باز هم با نرمش قهرمانانه این موضوع رو دور میزنن بحثو میکشن به عملکرد خود پلیرها
    قطعا مشکل از ما هست نه شما, تیم پشتیبانی این سایت همه کارهاشو به نحو احسن , در کمترین زمان ممکن , بدون هیچگونه اشتباهی انجام میده و این مشکل بدون شک از پلیرهای بی تجربه و نوبی امثال ما هست وگرنه اینکه قوانین از این سرور به اون سرور یجور دیگه اجرا بشه حتی گهگاهی تو یه سرور از یه ساید به ساید دیگه فرق داشته باشه , اینکه نامه بدی به پشتیبانی ۴روز بعد جوابتو بده , اینکه یه اکانت تو یه سرور بره رو یه اکانت دیگه خرابکاری کنه و ایمیلش دائم البن بشه ولی تو همون سرور واندر یه ساید دیگه رو بخرن روی سطح ۹۹ و اون اکانت حتی بن هم نشه همگی زائیده ذهن متوهم ماست

پ ن: نمیدونم چرا دارم مقاومت میکنم و جواب میدم دوباره, وقتی واقعا نه قراره اتفاق خوبی بیوفته و نه اگر بیوفته من نوعی نمیخوام تو این سایت وقتی بذارم
    شما همیشه از کاربران خوب و منطقی ما بودید و هستید من خیلی دوست دارم قضیه رو برای شما روشن کنم ببینید صددرصد قوانین به درستی انجام نمیشه اما علتش فقط نقص مولتی هانتر یا سیستم نیست. اینکه پلیر ها اجازه داشته باشن روی اکانت هم با آیپی مختلف لاگین کنن باعث میشه مولتی هانتر نتونه با متخلف ها برخورد کنه. شما در چه مورد معترض هستید بفرمائید تا جویا بشم و توضیحات تکمیلی رو خدمتتون ارسال کنم.

2. تشکر mohsen.2pac تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MOD UnderTaker نمایش پست ها
    درود

خیلی سعی كردم اكانت معمولیم رو رمزشو. یكاوری كنم اما ایمیل نیومد برام، كه این مشكل برا یه سریا دیگه هم هست.

قاعدتا با اكانت ادمین كل نباید پست شخصی بذارم پوزش میخوام.

این حرفها كه میزنم نظر شخصی شایان شانگفی هست نه ادمین انجمن.

ایرادات سایت خیلی زیاد هست ( بود، الان بیشتر شده)

اما بحث این تاپیک مولتی هانتری هست و من هم در همین مورد حرف میزنم

امید جان این حرف ها رو زمان رونق هم توی تاپیک مدیران هم زدم ولی شما توجهی نكردید، علت اصلی از رونق افتادن سایت فقط و تنها فقط مولتی هانتر شماس وبرخوردهای سلیقه ای ایشون، از نظر من به عنوان قدیمیترین پلیری كه الان توی این سایت هست عدم آشنایی م.ه با ذات بازی و همچنین ضعف اسكریپت بازی باعث فرار پلیر ها شده.

بارها زمانی كه خودم بازی میكردم شاهد نامه های تمسخر آمیز تیم مولتی هانتری ( بعید میدونم تیم باشه چه اون زمان چه الان با توجه به نوع ادبیات نامه ها یك یا دو نفر هستند) بودم وبارها جواب نامه های خود من سر بالا بود و من انتهای نامه هام قید میكردم مدیر ارشد انجمن هستم بلكه درست جواب بدن.

علیهذا بیان معضلات درمان نیست، جهت. درمان صرفا یه مطلب به ذهنم میرسه و اون رو هم بارها گفتم تغییر مولتی هانتر و اجرای صحیح تمام قوانین و جمع كردن بساط رنک ایمیل.

استارت معقولانه سرورها سالی 2 سرور نرمال ،سرور های 3 ایكس هم با وقفه 20 روزه الی یك ماهه پس از پایان هر راند.

با توجه به كمبود پلیر ضعیفتر شدن ناتارها ومعقولانه بودن منابع ناتار معمولا ناتار گندم بیشتری نسبت به سایر منابع میده كه توازن به هم میخوره

البته پلیر ها هم باید مسایلی رو جهت جذابیت بازی رعایت كنند، مثلا لازم نیست هراكانت 4 همر داشته باشه و در نتیجه مجبور بشه اكانت مولتی بسازه و كپش رو بكشه بالا و رید بده و 4 تا دونه دفاع هم توی فیدرش بسازه بگه مولتی نیست دف سازه، هم شما بازی كردید هم من. میدونیم مولتی میسازیم واسه رید وهمر كشیدن توی اكانت اصلی و ركورد زنی.

اینجوری هیچ سروری استاندارد تموم نمیشه و هیچ پلنی اجرا نمیشه چون هر اكانت 4 تا همر داره اتک ها لانچ میشه چون اگه دیوار شه بازم همر داره اكانت از اونطرف هر چقدر دفاع روی واندر باشه به علت تعداد بالای همر همیشه واندر میخوره پس جذابیت بازی و تفكر از بین میره و چیزی به نام پلن واستراتژی وجود نخواهد داشت

در نهایت برای تموم شدن بازی اقدام به خریدن اكانت هولدر یا همر رقیب میكنیم تا برنده شیم ورنك ایمیلیمون بره بالا.

پس اگه به این بازی علاقه داریم هم تیم مدیریت باید تحول اساسی پیدا كنه هم دیدگاه پلیرها.

با توجه به كم شدن پلیر نیازی نیست از هر كتیبه كوچیک 6 تا باشه چون علاقه ای به زدن كتیبه از ساید مقابل نیست همه با خیال راحت كتیبه مثلا جنگ كوچیک میگیرن 2 ماه بدون دغدغه بدون این که دفاع بریزن روش با خیال راحت نیرو شارژ میكنن و همر های افسانه ای میبینم

4 تا كتیبه كوچیك 2 تا بزرگ و 1 یونیک از هر كتیبه به نظر من کافیه تا سایدها برای كتیبه تلاش كنن و به علت كم بودن كتیبه توی ساید كتیبه بچرخه نه این كه هر كی یه كتیبه شخصی بندازه رو اكانتش.

و. نكات دیگه هم هست كه چون با گوشی تایپ میكنم خسته شدم : دی

جهت تحول امید جان اختیارات ادمینی من كامل نیست كه بتونم مدیرانی كه نیشت رو بردارم مدیر جدید بذارم وعملا یه نفری هستم ولی در ظاهر تعداد مدیران از پلیرها بیشتره، دسترسی های من درست شه. انجمن رو درست میكنم ( شاید درست نبود اینو علنی بگم، صرفا علنی گفتم كه دوستانی كه فكر میكنن سایت دست من هست یا نفوذی دارم بفهمن من حتی اختیارات ادمینیم كامل نیست حتی نمیتونم اكانت معمولیم رو رمزش رو. یكاوری كنم چه برسه نفوذ توی بازی)

میمونه اصل بازی که دیگه تحول دیدگاه و اصل خواستن تغییرات از سوی شما باعث تغییر این وضعیت به سمت. شد وشكوفایی میشه
    خیلی از دوستانی كه یه زمانی اینجا بودن هنوز دارن بازی میكنن اما توی،سایت های فیك اگه كیفیت اینجا به روزهای اوجش برگرده قطعا اون دوستان هم برمیگردن همینجا.

سربلند پیروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: غلط های نگارشی و املایی رو به بزرگی خودتون ببخشید با گوشی خیلی سخته!
    سلام و عرض ادب.
    من علت برخورد سلیقه ای خلاصه توضیح دادم اینجا بیشتر توضیح میدم.
    ببینید از زاویه دید کاربر نحوه برخورد با دو متخلف متفاوته فکر کنید هر دو متخلف چهار اکانت مولتی کشیدن اما یکی با دور زدن روش های تشخیص و دیگری بدون دور زدن روش های تشخیص. خوب این باعث میشه مولتی هانتر با اکانتی که ردپای تخلف به جا گذاشته برخورد کنه و با دیگری خیر. و این ایجاد شائبه برای شما میکنه.
    بنابراین وقتی روش تشخیص رو میشه دور زد قانون باید اصلاح بشه.
    درمورد کتیبه ها باید نظرسنجی بشه تحلیل بشه ولی قطعا تحلیل شما هم درسته و باید جوانب دیگر اون بررسی بشه.
    در مورد ناتار و زمان برگزاری سرورها هم کاملا حق با شماست.
    در مورد انجمن هم چشم در اسرع وقت مشکل دسترسی شما حل میشه.
    در مورد نامه تمسخر آمیز که فرمودید حتما حتما به بنده ارجاع بدید من بعید میدونم که همچین مسئله ای باشه و چشم میسپرم که حتما با احترام پاسخ کاربران داده بشه.

دوست دارم در مورد روش های تشخیص تخصصی تر صحبت کنیم تا من بتونم نقطه ضعف ها رو روشن کنم و به یک جمع بندی خوب برسیم.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به همه دوستان.
    آقا امید اگه میخوای پول بیشتری از همین پلیرهات دربیاری آزاد نکن مولتی اکانتی رو.چون با بات و وی پی اس راحت کلی اکانت میکشه و نیازی به خرید گلد انچنانی نداره.جز تعدیل و کلوپ و....!!اگه میخوای پلیرهات مثه سابق بشه و زیاد بشن روالتو درست کن.با اضاف کردن رنک ایمیل و اسطوره گند زدی تو رفاقت ها و بازی تیمی.4 5 سال پیش هم اینارو گفتیم.ادامه دادی تهش شدی اینی که الان هستین.خاله خاله بازی.اگه خواستین مولتی اکانتی رو آزاد کنین حداقل مثه کلش باشه یارو زد ده حریف رو بپرونه بعد پروندنش دوباره بازسازی بشه نیروهاشم سرجاش باشه بره انتقام بگیره) اتفاقا سفت و سخت باش این چیزهای جدیدی که تو این چن سال به اشتباه انجام دادی رو قبول کن و رفع کن.رنک و ایمیل رو هم بردار.بزار مردانه و دوستانه باشه.کسی بخاطر یه افتخار مهاجم یا قهرمان دشمن دوستاش نشه.شما با این کارت پلیرهات رو کم کردی.البته این نظر منه.مثه سابق بشه سایت همون پلیرهای سابق و دوستاشون برمیگردن.با مولتی اکانتی و پوش هم شدیدا مخالفم.به جا این کار میتونین اکانت های فیک بسازین واسه غارت.که بنظرم بهترش هم همینه.همین روالی که دارین رو بردارین بعید بدونم کسی که بازیکن و بازی شناس باشه تو سایتتون ثبت نام کنه.منظور از اکانت های فیک یعنی خود سایت ببینه مثلا 200نفر ثبت نام کرده.که عمرا و بعید میدونم همچین اماریو سایت داشته باشه در این سال های اخیر.مثلا اکانت تک ده با جمعیت مناسب واسه غارت تو سرور اضاف کنه.همه چی طبیعی تر جلوه میکنه به نظر من.حالا بازم خودتون بهتر میدونین.شما مهم واستون درامد زایی هست.که مولتی اکانتی و ای پی و برداری مطمئن باش کم میشه درامدت.یا حق

5. تشکر Omid, SALT تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, virangar.73, SALT, Super-Man پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب.
    من علت برخورد سلیقه ای خلاصه توضیح دادم اینجا بیشتر توضیح میدم.
    ببینید از زاویه دید کاربر نحوه برخورد با دو متخلف متفاوته فکر کنید هر دو متخلف چهار اکانت مولتی کشیدن اما یکی با دور زدن روش های تشخیص و دیگری بدون دور زدن روش های تشخیص. خوب این باعث میشه مولتی هانتر با اکانتی که ردپای تخلف به جا گذاشته برخورد کنه و با دیگری خیر. و این ایجاد شائبه برای شما میکنه.
    بنابراین وقتی روش تشخیص رو میشه دور زد قانون باید اصلاح بشه.
    درمورد کتیبه ها باید نظرسنجی بشه تحلیل بشه ولی قطعا تحلیل شما هم درسته و باید جوانب دیگر اون بررسی بشه.
    در مورد ناتار و زمان برگزاری سرورها هم کاملا حق با شماست.
    در مورد انجمن هم چشم در اسرع وقت مشکل دسترسی شما حل میشه.
    در مورد نامه تمسخر آمیز که فرمودید حتما حتما به بنده ارجاع بدید من بعید میدونم که همچین مسئله ای باشه و چشم میسپرم که حتما با احترام پاسخ کاربران داده بشه.

دوست دارم در مورد روش های تشخیص تخصصی تر صحبت کنیم تا من بتونم نقطه ضعف ها رو روشن کنم و به یک جمع بندی خوب برسیم.
    سلام مجدد خدمت شما
    امید جان شما اینطوری به مساله نیگاه کن که اصل کاری که با مولتی انجام میشه پوش کردن همر هستش
    وقتی یکی توی سرور 3 ایکس غارتش به 1 ملیارد میرسه ، خوب این مشخصه داره پوش میشه
    شما جلوی پوش رو بگیر ، مطمعن باشید که نیمی از مولتی بازی ها حذف میشه
    چون دیگه کسی نمیاد هزینه کنه و مولتی بکشه
    خیلی از دوستان بودن حتی به خود منم گفتن بیا یه اکانت بکش و کپ 20 کن . بعدش برو مدال اتحاد رو میدیم بهت !
    شما رنکینگ ایمیل رو برداری ، نیمی از دلیل مولتی بازی کردن از بین میره
    این رنکینگ ایمیل رو فقط سایت شما داره
    بعدشم کاری نداره که ، کافیه مولتی هانتر 20 نفر اول تاپ غارت رو چک کنه
    شما بر اساس آی پی بیایی ببندی یکی برا لانچ به مشکل میخوره ، مشکلی که خودمم داشتم
    تعداد مولتی هانتر هاتون اصلا کافی نیست . نامه داده میشه و بعد 24 ساعت جواب داده میشه ، خوب این مشخص میکنه تعداد کم هستش . بعدشم لحن و نحوه برخورد مولتی هانتر های شما اصلا خوب نیست . طوری برخورد میکنن که اینگار همه بازیکنان زیر 15 سال سن دارن و همه دارن خلاف میکنن
    شما قانون خودتون رو برای همه یکسان اعمال کنید ، جایی برای اعتراض نخواهد موند

7. تشکر Omid, pho3niX, lucifer, SALT تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    1- جایگزینی یعنی اینکه بنده به پلیرهای با تجربه پیشنهاد مولتی هانتری بدم همین الان دوستان تهمت میزنن که مدیر انجمن، دوست خوبمون، شانگفی عزیز دسترسی به پنل مولتی هانتری و دخالت در بازی دارند! وای به حال اینکه ما از پلیرها برای مولتی هانتر استفاده کنیم. در ضمن تمام مواردی که دوستان فرمودن رو بنده در جریانش هستم و اگه برخورد مولتی هانتر متفاوت هست به خاطر نوع ردپاییه که مولتی اکانت ها ازخودشون به جا میذارن قطعا اگه شما اطلاع دارید از طریق پیام رسان ها یا نحوه بازی چند اکانت که مولتی هستند این دلایل برای مولتی هانتر کفایت نمیکنه و باید با مستندات سیستم با اکانتها برخورد کنه.شما اگر یک اتاق فکر تشکیل بدی از چند تا پلیر قدیمی سایت و باتجربه که حالا چه بازی میکنند یا بازی نمیکنند قوانین رو اصلاح کنید بصورت واضح و مشخص روش اجرای قانون مشخص باشه خودتون هم نظارتتون رو بیشتر بفرمایید نیازی به استفاده از پلیرهای این سایت بعنوان مولتی هانتر نیست مولتی هانتر میتونه بدون سابقه باشه ولی صرفا باید مجری قوانین باشه نه تحلیل گر قوانین مشکل از اونجا شروع میشه که قوانین شما یک چیز میگه مجری چیز دیگه ای رو اجرا میکنه
    2- بنده با شما موافق هستم. اما به احترام پلیرها جلوی آیپی اشتراکی گرفته نمیشه، البته به بهانه اینکه لیدر باید پسورد داشته باشه که قبلا هم مطرح کردم. اصلا مسئله همینه که وقتی با همین آیپی مشترک ها برخورد میشه باعث ایجاد نارضایتی و تاپیک نویسی و فحاشی به مولتی هانتر میشه.
    3- اصلاح رویه مولتی هانتر نیاز به ابزار شناسایی فراتر از آیپی داره که از نظر سیستمی مقدور نیست. همونطور که گفتم یا باید هیچ کس اجازه ورود به اکانت دیگری رو به غیر از جانشینی نداشته باشه یا وضعیت همینی میشه که هست. واسه همین گفتم راه حل بفرمائید. آیپی زمانی راه حله که کسی وارد اکانت کسی نشه.دقیقا توی بازی لیدرها صرفا برای لانچ اتک هر زمان سرور میتونند لوگین با پسورد اصلی داشته باشند یا جابجایی کتیبه و ... این روندی که در پیش گرفتید خوبه تا کتیبه ها امکان لاگین مستقیم نیست اگر 2 هفته قبلش امکان فعال کردن اکانت جدید در سرور نباشه دیگه کسی از این مزیت نمیتونه استفاده کنه مولتی اکانتی جدیدی بسازه
    4- دقیقا مشکل همینجاست که شما که فکر میکنید فلان اکانت 20 تا مولتی کشید مولتی هانتر هم به خاطر فکر شما و بدون مستندات میتونه پانیش بزنه. شما از کجا میدونید که ایشون سیستم تشخیص (آیپی) رو دور نزده ؟ آیا مولتی هانتر وقتی آیپی اشتراکی نبود اجازه برخورد داره چون حس شما میگه که طرف مولتی هست و 400 کی شمشیر ساخته؟من فکر نمیکنم مطمئن هستم سرور پیش در حدود 8 روز بنده روی اکانت zeus has return بودم پسورد 16 تا مولتی رو هم داشتم که روی 16 تا وی پی اس مجزا ساخته شده بود و گلد میخرد بعدش هم که از آمار اتحاد مشخص بود دقیقا همین 16 تا اکانت داشتن پوش میدادن به اکانت اصلی -این مساله رو همون سرور اعلام کردیم برخوردی نشد فرمودند آی پی ها جداست ما هم قبول کردیم هم مولتی هانتر محترم میدونست اکانتها مولتی هستند هم ما و هم کل سرور مشکل از اینجا شروع میشه که الان اکانتهایی که پلیر ثابت و واقعی دارند و نه روی وی پی اس هستند از جنوب شرق بن شدند دلیل 4 کی فرستادن منابع - دلیل تشابه ایمیل های ساخته شده و ... نبود وحدت رویه در برخورد باغث ایجاد تناقض و دلسردی میشه
    5- وقتی اکانت ها خرید و فروش میشه برای تشخیص تخلف باید خرید های اکانت رو بررسی کنیم چون ایمیل اکانت هم قابل واگذاری هست. شما پیشنهاد بهتری دارید؟!؟ وقتی اکانتها خرید و فروش میشه برای تشخیص تخلف باید اکانتها بررسی بشند کاملا قابل قبول هست یک سوال بنده از شما دارم اگر آقای x اکانتی رو رجیستر کنه آقای y گلد اکانت رو بخره آقای x پسورد اکانت رو عوض کنه اکانت دقیقا متعلق به چه کسی هست ؟ در قوانین واضح و مشخص اومده صاحب اکانت صاحب ایمیل رجیستر شده اکانت هست اکانت مورد اشاره هم ایمیلش عوض نشده بود و آی پی اکانتش هم عوض نشده بود که مولتی هانتر محترم شما همچین درخواستی کنه علت چی بود واضح هست فشار بیش از حد تیم مقابل به مولتی هانتر - دقیقا مثال بارزش قضیه نامه دادن به اکانت مستر بود که لیدر شمال غرب نامه میداد به مولتی هانتر که این کتیبه رو میخواد بده جنوب شرق - مولتی هانتر محترم نامه میداد کتیبه از ساید بره بیرون شما بن دایم میشی !! بنا به کدوم قوانین ؟؟ باز من نمیگم مولتی هانتر شما مغرض بوده فشار بیش از حد پلیرها رو نمیتونه مدیریت کنه حکایت این میشه بازی که هرکس بیشتر نامه داد و شلوغ کرد به طرف مقابلش فشار بیشتری میشه آورد سر همین هست که عرض میکنم نفر باتجربه باید بیاد
    6- راه ارتباطی انجمن هست علتشم مشخص هست. همین الان میگن شماره تماس داشتن از مولتی هانتر که ساعت 4 اومد نامه پاسخ داد واسه ما ساعت 11 پاسخ داد. راه ارتباطی بیشتر نباید باعث ایجاد شائبه دوستی و سفارش بشه که متاسفانه میشه.بنده هم حرف شما رو کاملا میپذیرم راه ارتباطی همین انجمن باشه به هر دلیلی ولی دقیقا در ای ار این بازی نمایندگی داشت در دفتر ونک شماره تلفن خطوط ثابت وجود داشت که که مولتی هانتر ها پاسخ نمیدادند تیم نظارت بر مولتی هانتری پاسخ میداد حالا اون گستردگی رو ما اینجا نداریم یه واحد نظارت بر مولتی هانتر حالا بصورت گروه تلگرام یا تاپیک مخفی وجود داشته باشه که مولتی هانترتون دایم مورد ارزیابی و نظارت باشه یا رو مساله ای گیر کرد بتونه کمک بگیره
    در پایان عرض میکنم راه حل آیپی هم قابل دور زدن هست هم با توجه به اشتراک پسورد غیرقابل اتکا. اینکه میگید مشکوک شدن به اکانت و محدود کردن منظورتون دقیقا چیه؟ چه محدودیتی؟
    یه مثال واضح بزنم قاچاق سوخت !!
    تمام تدابیری که اندیشیده میشه مرتبط به این قضیه هست که کاهش بده حجم قاچاق رو امکان از بین بردن کاملش وجود نداره تمام تدابیر درجهت کاهش هست داشتن آی پی جدا لوگین روزانه با پسورد اصلی با آی پی های خطوط ثابت باعث میشه یک پلیر نهایتا دو تا خط جدا داشته باشه دو تا اکانت بزنه نه 20 تا !! بیشتر از این هم نمیشه برخورد کرد برخورد با اکانتی که آی پی ثابت داره لوگینی روزانه روش میخوره دقیقا میشه برخورد سلیقه ای و دخالت در بازی
    بنظر بنده شما همین روال آی پی جدا و لوگین روزانه رو لحاظ کن مولتی هانتر محترم به هر اکانتی مشکوک شد جهت مولتی اکانتی جانشینیش رو برای مدت محدود سه تا 5 روز ببنده
    نظر سنجی هم همیشه چاره ساز نیست با احترام به همه پلیرهای محترم پلیری که دو تا سرور بازی کرده و تاثیر تغییرات این بازیو نمیدونه نظرش بصورت مساوی میاد کنار کسی که 20 تا سرور بازی کرده
    دقیقا یاد مجتبی ماتریکس اقتادم که دو سال پیش میگفت سرور باگ داره چرا گرزی رو نمیشه تو اصطیل اکانت رومن ساخت نشستیم با ماهان تفاوت نژاد ها رو براش توضیح دادیم

9. تشکر Omid, pho3niX, lucifer, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nima achelis نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    آقا امید اگه میخوای پول بیشتری از همین پلیرهات دربیاری آزاد نکن مولتی اکانتی رو.چون با بات و وی پی اس راحت کلی اکانت میکشه و نیازی به خرید گلد انچنانی نداره.جز تعدیل و کلوپ و....!!اگه میخوای پلیرهات مثه سابق بشه و زیاد بشن روالتو درست کن.با اضاف کردن رنک ایمیل و اسطوره گند زدی تو رفاقت ها و بازی تیمی.4 5 سال پیش هم اینارو گفتیم.ادامه دادی تهش شدی اینی که الان هستین.خاله خاله بازی.اگه خواستین مولتی اکانتی رو آزاد کنین حداقل مثه کلش باشه یارو زد ده حریف رو بپرونه بعد پروندنش دوباره بازسازی بشه نیروهاشم سرجاش باشه بره انتقام بگیره) اتفاقا سفت و سخت باش این چیزهای جدیدی که تو این چن سال به اشتباه انجام دادی رو قبول کن و رفع کن.رنک و ایمیل رو هم بردار.بزار مردانه و دوستانه باشه.کسی بخاطر یه افتخار مهاجم یا قهرمان دشمن دوستاش نشه.شما با این کارت پلیرهات رو کم کردی.البته این نظر منه.مثه سابق بشه سایت همون پلیرهای سابق و دوستاشون برمیگردن.با مولتی اکانتی و پوش هم شدیدا مخالفم.به جا این کار میتونین اکانت های فیک بسازین واسه غارت.که بنظرم بهترش هم همینه.همین روالی که دارین رو بردارین بعید بدونم کسی که بازیکن و بازی شناس باشه تو سایتتون ثبت نام کنه.منظور از اکانت های فیک یعنی خود سایت ببینه مثلا 200نفر ثبت نام کرده.که عمرا و بعید میدونم همچین اماریو سایت داشته باشه در این سال های اخیر.مثلا اکانت تک ده با جمعیت مناسب واسه غارت تو سرور اضاف کنه.همه چی طبیعی تر جلوه میکنه به نظر من.حالا بازم خودتون بهتر میدونین.شما مهم واستون درامد زایی هست.که مولتی اکانتی و ای پی و برداری مطمئن باش کم میشه درامدت.یا حق
    ممنون. میشه یه سرور بدون رنک و رتبه برگزار کرد و نتیجه رو دید. با توجه به اینکه قبل رنک و رتبه خرابکاری و مولتی اکانتی هم بود بعید میدونم موثر باشه ولی چشم حتما این سرور ران خواهد شد.
    در مورد اکانت فیک هم میشه در همون سرور تست کرد.

11. تشکر lucifer, nima achelis, SALT تشکر نمود
    پسندیدن nima achelis, SALT پسندید
    نپسندیدن Super-Man نپسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت شما
    امید جان شما اینطوری به مساله نیگاه کن که اصل کاری که با مولتی انجام میشه پوش کردن همر هستش
    وقتی یکی توی سرور 3 ایکس غارتش به 1 ملیارد میرسه ، خوب این مشخصه داره پوش میشه
    شما جلوی پوش رو بگیر ، مطمعن باشید که نیمی از مولتی بازی ها حذف میشه
    چون دیگه کسی نمیاد هزینه کنه و مولتی بکشه
    خیلی از دوستان بودن حتی به خود منم گفتن بیا یه اکانت بکش و کپ 20 کن . بعدش برو مدال اتحاد رو میدیم بهت !
    شما رنکینگ ایمیل رو برداری ، نیمی از دلیل مولتی بازی کردن از بین میره
    این رنکینگ ایمیل رو فقط سایت شما داره
    بعدشم کاری نداره که ، کافیه مولتی هانتر 20 نفر اول تاپ غارت رو چک کنه
    شما بر اساس آی پی بیایی ببندی یکی برا لانچ به مشکل میخوره ، مشکلی که خودمم داشتم
    تعداد مولتی هانتر هاتون اصلا کافی نیست . نامه داده میشه و بعد 24 ساعت جواب داده میشه ، خوب این مشخص میکنه تعداد کم هستش . بعدشم لحن و نحوه برخورد مولتی هانتر های شما اصلا خوب نیست . طوری برخورد میکنن که اینگار همه بازیکنان زیر 15 سال سن دارن و همه دارن خلاف میکنن
    شما قانون خودتون رو برای همه یکسان اعمال کنید ، جایی برای اعتراض نخواهد موند
    پوش کردن و فارم بودن به خودی خود تخلف نیست :

beingfarm.jpg

پس این راه حل جواب نمیده.

قبل از وجود رنکینگ هم مولتی اکانتی بود و هم تخلف ولی انشالله یه سرور بدون رنکینک ران میکنیم.
    شما یه تیم میاری که مدال تاپ غارت رو بگیری این تخلف نیست.
    شما سیستم رو دور میزنی که مولتی هانتر متوجه مولتی نشه و مدال تاپ غارت میگیری این تخلفه و غیرقابل برخورد.
    پس اینم راه حل نیست.
    در مورد تعداد مولتی هانتر حق با شماست. انشالله سرعت بررسی رو بیشتر میکنیم.
    قانون یکسان اعمال میشه عرض کردم این کاربران متخلف هستند که از روش های مختلف برای دور زدن قانون استفاده میکنن که تشخیص رو متفاوت میکنه.

13. تشکر lucifer تشکر نمود
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

شما اگر یک اتاق فکر تشکیل بدی از چند تا پلیر قدیمی سایت و باتجربه که حالا چه بازی میکنند یا بازی نمیکنند قوانین رو اصلاح کنید بصورت واضح و مشخص روش اجرای قانون مشخص باشه خودتون هم نظارتتون رو بیشتر بفرمایید نیازی به استفاده از پلیرهای این سایت بعنوان مولتی هانتر نیست مولتی هانتر میتونه بدون سابقه باشه ولی صرفا باید مجری قوانین باشه نه تحلیل گر قوانین مشکل از اونجا شروع میشه که قوانین شما یک چیز میگه مجری چیز دیگه ای رو اجرا میکنه
    موافق هم فکری هستم اما نتیجه اش باز هم مورد اعتراض خواهد بود. چون کاربر متخلف هم کاربر سایته و قطعا بازی براش مهمه که داره برای پیشرفت تخلف میکنه ما به جای اینکه مانع بازیکردنش بشیم باید یه راه بهتر براش بذاریم. راهی که نیاز به تخلف نباشه. یا اینکه قوانین رو اصلاح کنیم. الان همین تاپیک هم یه جور همفکریه.
    دقیقا توی بازی لیدرها صرفا برای لانچ اتک هر زمان سرور میتونند لوگین با پسورد اصلی داشته باشند یا جابجایی کتیبه و ... این روندی که در پیش گرفتید خوبه تا کتیبه ها امکان لاگین مستقیم نیست اگر 2 هفته قبلش امکان فعال کردن اکانت جدید در سرور نباشه دیگه کسی از این مزیت نمیتونه استفاده کنه مولتی اکانتی جدیدی بسازه
    اینم با توجه به کم شدن پلیرها باعث اعتراض میشه. اصلا همین تاپیک که ایجاد شد برای اعتراض کاربرانی بود که میگفتن با پدر و اعضای شرکت وارد بازی میشن. خوب شما وقتی با پدر و اعضای شرکتت یه تیم تشکیل بدی آیپی همتون یکی میشه. خوب پس در نهایت باعث رضایت نخواهد شد!

من فکر نمیکنم مطمئن هستم سرور پیش در حدود 8 روز بنده روی اکانت zeus has return بودم پسورد 16 تا مولتی رو هم داشتم که روی 16 تا وی پی اس مجزا ساخته شده بود و گلد میخرد بعدش هم که از آمار اتحاد مشخص بود دقیقا همین 16 تا اکانت داشتن پوش میدادن به اکانت اصلی -این مساله رو همون سرور اعلام کردیم برخوردی نشد فرمودند آی پی ها جداست ما هم قبول کردیم هم مولتی هانتر محترم میدونست اکانتها مولتی هستند هم ما و هم کل سرور مشکل از اینجا شروع میشه که الان اکانتهایی که پلیر ثابت و واقعی دارند و نه روی وی پی اس هستند از جنوب شرق بن شدند دلیل 4 کی فرستادن منابع - دلیل تشابه ایمیل های ساخته شده و ... نبود وحدت رویه در برخورد باغث ایجاد تناقض و دلسردی میشه
    خدا خیرتون بده 16 تا آیپی متفاوت مولتی هانتر هم بدونه مولتی هست نمی تونه بدون مستندات بن کنه. چون مثل قسمت دوم متن شما میشه (اعتراض). در مورد اکانت هایی که بن شدند شما هرکدوم که اعتراض دارید برای بنده ارسال کنید تا ببینم.

وقتی اکانتها خرید و فروش میشه برای تشخیص تخلف باید اکانتها بررسی بشند کاملا قابل قبول هست یک سوال بنده از شما دارم اگر آقای x اکانتی رو رجیستر کنه آقای y گلد اکانت رو بخره آقای x پسورد اکانت رو عوض کنه اکانت دقیقا متعلق به چه کسی هست ؟ در قوانین واضح و مشخص اومده صاحب اکانت صاحب ایمیل رجیستر شده اکانت هست اکانت مورد اشاره هم ایمیلش عوض نشده بود و آی پی اکانتش هم عوض نشده بود که مولتی هانتر محترم شما همچین درخواستی کنه علت چی بود واضح هست فشار بیش از حد تیم مقابل به مولتی هانتر - دقیقا مثال بارزش قضیه نامه دادن به اکانت مستر بود که لیدر شمال غرب نامه میداد به مولتی هانتر که این کتیبه رو میخواد بده جنوب شرق - مولتی هانتر محترم نامه میداد کتیبه از ساید بره بیرون شما بن دایم میشی !! بنا به کدوم قوانین ؟؟ باز من نمیگم مولتی هانتر شما مغرض بوده فشار بیش از حد پلیرها رو نمیتونه مدیریت کنه حکایت این میشه بازی که هرکس بیشتر نامه داد و شلوغ کرد به طرف مقابلش فشار بیشتری میشه آورد سر همین هست که عرض میکنم نفر باتجربه باید بیاد
    خوب من همین سوال رو از شما دارم اگه آقای x اکانت رو بدون اطلاع و برخلاف توافقات اکانت y بفروش برساند آیا تخلف نکرده است از نظر قوانین بازی؟ اینکه میگید آیپی عوض نشده بود از کجا میدونید؟ چیزی که سیستم نشون میده کلا رنج آیپی با آیپی ثبت نام متفاوت بود. اگرچه همین هم قابل استناد نیست چون یک سرویس اینترنتی ممکنه با رنج های مختلف آیپی خدمات بده یا بنا به زمان رنج آیپیش تغییر پیدا کنه. بهرحال مدرک قابل استنادی نبود برای اینک اکانت چون عوض شده بود.
    رنج آیپی ثبت نام :
    کد:
    5.114.*.*
    آیپی روز برخورد :
    کد:
    207.154.248.169
    تاریخ 1397/08/02 07:16:57
    که آیپی پرا**سی هست

ipfin1.jpg
    که مولتی هانتر شک به فروش اکانت کرده و درخواست شماره کارت خرید کرده که مطمئن بشه اکانت فروخته نشده باشه.

بنده هم حرف شما رو کاملا میپذیرم راه ارتباطی همین انجمن باشه به هر دلیلی ولی دقیقا در ای ار این بازی نمایندگی داشت در دفتر ونک شماره تلفن خطوط ثابت وجود داشت که که مولتی هانتر ها پاسخ نمیدادند تیم نظارت بر مولتی هانتری پاسخ میداد حالا اون گستردگی رو ما اینجا نداریم یه واحد نظارت بر مولتی هانتر حالا بصورت گروه تلگرام یا تاپیک مخفی وجود داشته باشه که مولتی هانترتون دایم مورد ارزیابی و نظارت باشه یا رو مساله ای گیر کرد بتونه کمک بگیره
    حق با شماست شما هر مورد تمسخر، فحاشی یا برخورد مغرضانه مشاهده کردید به بنده گزارش کنید و نتیجه شو جویا باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    یه مثال واضح بزنم قاچاق سوخت !!
    تمام تدابیری که اندیشیده میشه مرتبط به این قضیه هست که کاهش بده حجم قاچاق رو امکان از بین بردن کاملش وجود نداره تمام تدابیر درجهت کاهش هست داشتن آی پی جدا لوگین روزانه با پسورد اصلی با آی پی های خطوط ثابت باعث میشه یک پلیر نهایتا دو تا خط جدا داشته باشه دو تا اکانت بزنه نه 20 تا !! بیشتر از این هم نمیشه برخورد کرد برخورد با اکانتی که آی پی ثابت داره لوگینی روزانه روش میخوره دقیقا میشه برخورد سلیقه ای و دخالت در بازی
    بنظر بنده شما همین روال آی پی جدا و لوگین روزانه رو لحاظ کن مولتی هانتر محترم به هر اکانتی مشکوک شد جهت مولتی اکانتی جانشینیش رو برای مدت محدود سه تا 5 روز ببنده
    نظر سنجی هم همیشه چاره ساز نیست با احترام به همه پلیرهای محترم پلیری که دو تا سرور بازی کرده و تاثیر تغییرات این بازیو نمیدونه نظرش بصورت مساوی میاد کنار کسی که 20 تا سرور بازی کرده
    دقیقا یاد مجتبی ماتریکس اقتادم که دو سال پیش میگفت سرور باگ داره چرا گرزی رو نمیشه تو اصطیل اکانت رومن ساخت نشستیم با ماهان تفاوت نژاد ها رو براش توضیح دادیم

من با نظر شما موافقم الان هم با مولتی اکانتی به همین روش برخورد میشه و تبعات داره، عرض کردم کاربر متخلف از برخورد با تخلفش خوشحال نمیشه و شروع به تاپیک نویسی و اعتراض می کنه.
    در مورد برخورد سلیقه ای هم عرض کردم خدمتتون. یک کاربر میاد با روشهایی که خودتون بهتر میدونید تشخیص مولتی اکانتی رو سخت تر میکنه و این باعث تفاوت در برخورد میشه. در مورد نظرسنجی هم حق با شماست.

15. تشکر lucifer تشکر نمود
    پسندیدن lucifer پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اکانتهای بن شده
    kilka
    paris
    shame
    sar@
    shine
    orion
    farm
    اکانتهایی هستند که بعنوان متخلف و مولتی اکانت یا بن شده اند یا محدودیت ارسال نیرو و منابع خوردند
    اینها رو لطفان بررسی بفرمایید که آیا تخلف پسورد اصلی داشته اند یا ای پی ثابت نداشتند یا پلیر اصلی روشون لوگین نمیکرده هر کدوم از این تخلفات بالا که برای شما محرز بود حرف شما سند هست بن بمونند اگر خیر طبق قوانین سرور لطفا آزاد بشن و تحت نظارت بمونند

در مورد اتاق فکر بنده منظورم این نبود که لیدرها رو یا پلیرهایی که در سایت یا اون سرور خاص در حال بازی هستند کمک بگیرید - هادی باریش ادمین سابق فروم هست - شایان هست که مدتها بازی نمیکنه یه دوست عزیزی هم بودند که مسئول آموزش بودند این اسامی که عرض کردم هیچ کدوم در حال بازی نیستند یا دوستانی دیگه ای که خودتون میشناسید یا از لیدرهای ای ار میتونید جذب کنید در حالتی که شک و شبهه در مورد اعمال قانون بود و مولتی هانتر احساس کرد جایی قانون براش گنگ هست کمک فکری کنند یا حتی قانون اصلاح بشه اگر مورد ایراد هست که همه مطابق قانون شفاف و واضح عمل کنند

مورد بعدی بحث سر تیم ورک بازی کردن هست آخر بنده نفهمیدم طبق نامه ای که عکسش رو خودتون گذاشتید اگر اکانتی برای کمک به اکانت دیگه ای بالا کشیده شده باشه ای پی جدا و لوگین مستمر با پس اصلی داشته باشه تخلف هست یا خیر ! حالا ایمیل ها مشابه باشه یا کسی با کسی هماهنگ کنه روزی 4 بار صرفا لوگین کنه که اکانت پلیر و ای پی جدا داشته باشه !! از نظر قوانین این بازی در مرجع رسمی این امر تخلف نیست زمانی تخلف محسوب میشه که یک آی پی ها یکی باشه ! لوگین با پس اصلی وجود نداشته باشه چه بخواهیم چه نخواهیم از سال شروع این بازی معیار تشخیص هر پلیر رنج آی پی منحصر بوده به عبارت بهتر اگر اکانتی با پس اصلی رو وی پی اس یا وی پی ان نباشه با ای پی و پس جدا لوگین بشه پلیر مجزا و اصلی شناخته میشه نه اکانت فیک میتونید عین این متن رو نامه بزنید بپرسید از مولتی هانترهای دات کام
    در مورد نامه مولتی اکانت محترم عرض کردم این بازی صاحب ایمیل رو بعنوان پلیر اصلی اکانت میشناسه و باید بشناسه ! اینکه کی با کدوم کارت گلد خریده روش معیار درست و صجیحی نیست باز عین این جریان رو میتونید بپرسید از مولتی هانتر دات کام ! سوال من صرفا اینه پلیر اکانت که شماره کارت ارائه داد اگر ارائه نمیداد یا گلد رو کس دیگه ای خریده بود اون اکانت باید بن میشد ؟؟ چون مشکوک به خرید و فروش بود بدون چنج میل و .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نمونه نامه ها رو دوستمون فونیکس در تاپیک 3 ایکس گذاشته ! میتونید ملاحظه کنید انشالله که موردی نباشه اگر بود اعلام میکنیم چشم

کاربر متخلف همیشه از اعمال قانون شاکی میشه حرف شما متین ولی وقتی اکانت یا اکانتهایی با آی پی جدا لوگین شدن مدام با پس اصلی به جرم مولتی اکانت بن میشن ! که از لحاظ قوانین چه این سایت چه سایتهای دیگه متخلف شناخته نمیشن و موارد اتهامیشون بالا کشیدن اکانت توسط جانشینی یا تشابه ایمیل هست و صرقا بر اساس حس و سلیقه مولتی هانتر محترم اسمش رو نمیشه گذاشت کاربر متخلف ! میشه کاربرو کاربرانی که باهاش برخورد سلیقه ای صورت گرفته
    مورد بعدی در مورد سرور بدون رنک خیلی خوب هست بنده هم استقبال میکنم ولی جایزه درخوری هم داشته باشه اضافه شدن اکانت فیک یا تزریق منابع ناتار و ... رو هم بنده مخالفم چون این بازی دو سو داره یکی ساخت نیرو و دیگری تامین گندم نیرو
    موارد فنی دیگه ای هم هست که حتما باید اصلاح بشه مثل باگ بی گندمی ! که 25 روز سرور تیم ما رو واندر داشت گندم یک چهارم میداد اساتید تو جنوب کل نیرو ها رو ریخته بودند تو یک ده به مدت 25 روز ! گندمی هم نمیدادند بدون اینکه نیروها بمونه
    یا فیکس نبودن و بهم ریختن رید خودکار که اونایی که پوش میکردند طبیعتا تعداد اتک هاشون به ماکس نمیرسید ضرر نمیکردند ولی کسانی که اتک ناتار و آباده میزدند میرفتند رو لاست !
    بنده منتظر بررسی شما از اکانتهای ذکر شده در بالای نامه بر اساس قوانین فعلی این سرور و سایت هستم با تشکر

17. تشکر lucifer, Omid, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن lucifer, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام خدمت همه
    همین الان تو خوده آی آر 100 برابره اینجا پوش و مولتی کشی میشه ولی طبق قوانین مولتی هانتر نمیتونه کاری بکنه .یه سرور 3 ایکس برخورد شدید کرد کلیه پلیرا ول کردن رفتن واسه خودشون سایت زدن اونجا بازی می کنن و دو سروره خالیه 3 ایکس آی آر . حرفمو میخوام اینجا برسونم که مشکل خود ماییم تا شروع نشده بازی مییایم میگیم با مولتی بازی مبارزه کنین . بعد شروع که مولتی ها بن میشن میبینیم که مولتی های خودمون هم بن شد :دی میگیم چرا بن شد:دی
    حوصله نکشید همه نظراتو بخونم ولی در کل نظر همه این بود که اونا که پول دارن وی پی اس میتونن بخرن و آی پی نندازن نباید بن شن ولی اونا که ندارن باید بن شن . (قوانین هم همینو میگه ولی ....)
    در مورده 20 غارتگراول رو بررسی کنن یه اشکالی ام داره اگه مولتی باز غارت نکنه بجای اون بیشتر دف میکشه و باز تعادل سرور به هم میخوره
    خلاصه بنظر من هر چقدر ام فوانین جدید بیاد باز ما ها دورش میزنیم تا خودمون نخوایم نمیشه.

این وسط امید جان شما هم مقصرین تا جایی که من یادمه شما هیچوقت سرحرفتون نموندید تا آخر .مثال میزنم 2 سال پیش سرور فینال 2 ایکس وسط سرور مولتی های ش.غ بن کردین . اونا تخدید به خذف کردن شما از بن در اوردین 1 ماه بعدش تیم مقابل از هرجا جاسوسی کرد دید از دف ثابت هم نمیتونه رد شه حذف گرد رفت .

صحبت خیلی زیاده ولی حوصله نیس
    بدرود
    صد سال ره مسجد و میخانه بگیری
    عمرت به
    هدر رفته اگر دست نگیری
    بشنو از پیر خرابات تو این پند
    هر دست که دادی به همان دست بگیری
    شیخ بهایی

19. تشکر Omid, GREEN تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, GREEN پسندید
صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین