نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با توقف برخورد با مولتی اکانتی و پوش منابع موافق هستید؟

رأی دهندگان
17. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله کلا مولتی اکانتی آزاد شده و برخوردی صورت نگیرد.

5 29.41%
  • مخالف هستم و به نظرم روند فعلی بهتر است.

12 70.59%
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 54

موضوع: مهم: آیا موافق عدم برخورد مولتی هانتر برای مولتی اکانتی و پوش هستید؟

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

دوستان صاحب سایت دوتا موضوع رو با هم ادغام کردین و همین باعث شده الان نتونید به یه اجماع برسید در مورد تصمیم گیری که بنظرم اونارو از هم تفکیک کنین تا بتونید نتیجه ای بگیرید
    یا شما بدنبال یه بیزینس موفق هستین واسه خودتون که سود دهی نسبتا خوبی هم واستون داشته نسبت به هزینه هاتون یا اینکه از سر سیری و عشق و علاقتون به این بازی اومدین یه سایت راه انداختین کاری هم ندارین که چه کسانی بازی میکنن چند نفر هستن چقدر هزینه میکنن و چقدر جذابیت داره واسشون و شما چطور این تعداد رو از دست ندید که هیچ بهشون اضافه هم بشه بهشون
    کسی,که این بازیو بصورت جدی توی سایت شما انجام میده یحتمل قوانینشو هم خونده, اگر هم خونده ولی نفهمیده بعد دوتا سرور همه چیز دستش میاد ولی دقیقا مشکل از همینجا شروع میشه , اینکه من میام تو این سایت شروع میکنم طبق قوانین تک اکانت بازی میکنم ۱۰ نفر دیگه هم تو سایدم هستن اونا هم تک اکانتن بعد یه مدت دوستان سایدای دیگه رو هم میشناسیم, میبینیم اونا هم از نظر تعداد پلیر مثل ما هستن وقت هم مثل ما میذارن ولی ریدشون ۴برابر ماست دفشون ۶برابر ماست اکانتاشون ۱۰ برابر ولی تعداد پلیرشون اندازه ماست , پس منم یاد میگیرم چیکار کنم عقب نیوفتم از بازی , این وسط یه چیز فراموش شده (قوانین بازی) کی باید رصد کنه این قوانین اجرا میشه? (مولتی هانتر)
    مولتی هانتر چجور داره اجرا میکنه?(سلیقه ای)
    بودم در سروری که حتی سر جانشینی مولتی هانترش بهمون گیر میداده , سروری هم بودم و الان هستم که صاف لاگین میکنیم با پسوورد اصلی رو اکانتایی که پلیر ندارن و کاراشو انجام میدیدم
    سروری بوده که به مولتی هانتد میگیم واسه لانچ مشکل ای پی داریم ولی الان تو سروری هستم که صاف با پسوورد اصلی و یک ای پی میرم رو ۵تا اکانت و یه ده مشخصو از هر ۵تا اکانت میزنم (مولتی هانتر مهربان)
    سرور هم بازی کردیم ۴ میل دف تو واندر بوده واسه گندم دف واندرم اجازه پوش نداده , یعنی توقع داشته ساعتی یک میل گندم واندر رو با پالادین خود واندر و ده خمره کناریش و مسیر( توی سروری که ۲۰تا اکانت تو سایده اونم ۱۰نفریم خودمون ۲۰تا اک کشیدیم بالا که هم دف بکشیم هم همر داشته باشیم هم پوش واندر) کارا رو انجام بدیم (مولتی نا مهربان)
    این هم هست که دیدیم سرورهایی هم مولتی هانتر هوای این سایدو داشته هوای اون سایدو نداشته یا هوای این تیمو چون خوب خرج میکننن داشته هوای اون یکی تیمو نداشته یجا بن میکنید یجا نه و.......

کلا مشکلات از مدیریت هست نه پلیر , اخرشم میشه اینکه ما قبلا بحث کردیم ولی به جایی نرسیدیم همینه که هست ما خوبیم شما مشکل دارین بازی نکنید

پ ن: مشکلات دیگه هم هست که نخواستید بپذیرید قبلا گفتم یا گفتن
    مثل مدال , رنک ایمیل, سرورهای اسپید و .....
    پ ن۲: صلاح مملکت خویش خسروان دانند , ما که واقعا واسمون فرق نداره چون این سایت دیگه نه سرور جذابی میتونه ران کنه نه پلیرهای جذابی توش باقی مونده که بخواییم وقت بذاریم نه فرد باهوش و با گوشی که حرف ارباب رجوعهای سایتشو گوش کنه تا بتونه خدمات بهتری بده واسه پیشرفت سایتش, پس همین فرمون رو ادامه بدین جوابه حتما واستون
    تصاویر پیوست شده
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

2. پسندیدن partizan, M3nTaL, sw team, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط lucifer نمایش پست ها
    دوستان میخوان دستشو خوب کنن چشمشم کور میکنن!!!! ناتار باید طبیعی باشه!!!! مولتی فقط واسه رید نیست والا واسه دفه!!! مثل قدیم نی پلیر ددف ساز باشه دیگه!!! باید خودمون دف بکشیم و جز با مولتی نمیشه!!! از تو تاپ هم نمیشه تشخیص داد راحت میشه دور زد تاپ تنو!! مولتی بازیو هیچ جا نمیشه جلوشو گرفت و تا حالا دیده نشده بشه گرفت. ازادی بهتره به نظر من و فرقی با الان نمبکنه فقط سرورا شلوغ تر و اکانتتا بیشر و زدو خوردها جذاب تر میشه.
    داداش من در صورت آزادی من تکی همتونو میزنم(منظور از من، من نوعی هست) .حتی لازم نیست سیستمم روشن باشه.یکجور دف میسازم که تا حالا تو سرور ندیده باشین.اندازه متا 4تا ساید تکی هم دف میسازم هم همر . خرجش فقط یک عدد وی پی اس .و یک عدد بات روی وی پی اس .اون موقع 100 تا اکانتم روش ران میکنم.خودش شب تا صبح پاپ میزنه. گولد هم لازم نیست خرج کنم .حتی من لب تابم هم لازم نیست روشن بزارم. متوجه شدی ؟ اینجور سرور دوست داری؟ الان آزاد نیست همه دارن مولتی میکشنو هزارتا راه فرار داره.آزاد باشه که انواع و اقسام روش های سامورایی رو میشه اجرا کرد . اگر مولتی هانترم زمانی خواست مولتی اکانتارو بشناسه میتونم در پست های آینده آموزش مولتی کشیدن براش بزارم بلکه از نوب بودن دراد.خلاصه هزار بازا تو زمینه مولتی کشیدن مهارت خاصی دارن که میتونم توضیح بدم .
    ولی اگر نظر دوستان اینه که قوانینو به کلی بردارن .اون موقع خواهشن اسم سایتم عوض کنین چون که دیگه اون بازی قدیم نیست.
    ویرایش توسط virangar.73 : 12-19-2018 در ساعت 03:58 PM

4. تشکر nima achelis تشکر نمود
    پسندیدن Super-Man, nima achelis, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اصولا نظر سنجی برای این موارد اصلا صجیح نیست
    به چند دلیل
    1- کسانی که الان تو این نظرسنجی شرکت کردند تعدادشون 7 نفر هست کلا ! سرورهای بعدی ممکنه پلیرهای جدیدی به سرور اضافه بشند که از ای ار یا دات کام یا اسپید ... وارد این سایت بشند پس بهتراست قوانین سایت مطابق با نسخه اصلی بازی باشه
    طبق قوانین ای ار و فینال دات کام
    مولتی اکانت صرفا به اکانتی اطلاق میشه که پلیر مستقل( ای پی مستقل ) نداشته باشه حالا این وسط اگر اکانتی بصورت تیمی با 4 تا اکانت هم بازی کرد موردی نداره اگر با پسورد اصلی روش لاگین میشه و ... حتی اگر کپش زیر رید باشه
    ولی با این که دوستان بیان با آی پی موبایل 10 تا اکانت بکشن و خرید وی پی اس لوگینی ثابت باشه باید برخورد بشه

6. تشکر virangar.73, pho3niX, lucifer, nima achelis تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, lucifer پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    اصولا نظر سنجی برای این موارد اصلا صجیح نیست
    به چند دلیل
    1- کسانی که الان تو این نظرسنجی شرکت کردند تعدادشون 7 نفر هست کلا ! سرورهای بعدی ممکنه پلیرهای جدیدی به سرور اضافه بشند که از ای ار یا دات کام یا اسپید ... وارد این سایت بشند پس بهتراست قوانین سایت مطابق با نسخه اصلی بازی باشه
    طبق قوانین ای ار و فینال دات کام
    مولتی اکانت صرفا به اکانتی اطلاق میشه که پلیر مستقل( ای پی مستقل ) نداشته باشه حالا این وسط اگر اکانتی بصورت تیمی با 4 تا اکانت هم بازی کرد موردی نداره اگر با پسورد اصلی روش لاگین میشه و ... حتی اگر کپش زیر رید باشه
    ولی با این که دوستان بیان با آی پی موبایل 10 تا اکانت بکشن و خرید وی پی اس لوگینی ثابت باشه باید برخورد بشه
    این روش تشخیص از نظر تکنیکی خیلی راحت قابل دور زدن هست. تازه همین الانش کاربرانی که باهشون برخورد میشه تخلف رو قبول ندارن و ادعا میکنن که اکانت پلیر داره. نمونش تو همین پست های این چند روز انجمن هست.
    حالت دیگری که هست اینه که پلیری فکر کنید سه تا خط اینترنت مجزا داره و با این روش اجازه داره سه تا اکانت داشته باشه؟ اما پلیری که یک خط اینترنت داره رو باید باهش برخورد کنیم!
    اصلا پیرو حرف شما اکانتی با 4 نفر از دوستان هماهنگ میکنه که فقط روی اکانت روزانه لاگین داشته باشند و هیچ فعالیتی در راستای منافع اکانت نداشته باشند و خودش به جای 4 تا اکانت بازی میکنه، آیا این مصداق مولتی اکانتی نیست؟ طبق تعریف شما نیست! اما هست!

تنها دو راه حل وجود داره :
    1 - هیچ اکانتی روی هیچ اکانتی غیر از جانشینی لاگین نداشته باشه (که اگه اجازه داشت چیزی به عنوان جانشینی دیگه نیاز نبود!)
    2 - یا مولتی هانتر با مولتی اکانتی برخورد نکنه چون حتی اگه دقیق هم اینکارو انجام بده هم اونی که تخلف کرده شاکی میشه که به اشتباه برخورد شده! هم اونی که تخلف نکرده شاکیه که مولتی هانتر با کسانی که مولتی هستند و ردپایی از خودشون به جا نمیذارن برخورد نمیکنه!

در واقع اینکه شما پسورد رو در اختیار دیگران قرار میدی یعنی به هیچ وجه نمیشه مولتی اکانتی رو بست! فکر کنید چرا در بازی مثلا کلش چیزی به عنوان مولتی هانتر نداریم چون کسی نمیره تو اکانت فرد دیگه لاگین کنه!

و اگه قرار باشه لاگین کردن تو اکانت های دیگران آزاد باشه به هیچ وجه از نظر تکنیکی نمیشه متخلف رو از غیر متخلف تشخیص داد. شما هر حالتی که فکر میکنی رو بفرمائید تا بگم چرا نمیشه.

8. تشکر sw team, Knig}{T, lucifer, nima achelis تشکر نمود
    پسندیدن sw team, DoNa RoJa, Knig}{T پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

طرف توی پروفایل اتحادش نوشته که شرط ورود به اتحاد این هست که پسورد اکانت رو بدین به لیدر من با چند تا لیدر سر این موضوع دعوام شده دوست ندارم پسوردم دست این و اون باشه یا اقای لیدر میبینی 20 تا مولتی کشیده و موقعی که بهش حمله میکنن 20 تا قهرمان مشغول دفاع از اکانتش هستن در صورتی که توی اتحاد 6 تا پلیر بیشتر نیست و به کسی هم نامه نداده که برای من دف بفرستید تخلف متاسفانه توی سایت زیاده و این افرادی رو که سالم بازی میکنن بی انگیزه میکنه من چند ساله توی این سایت بازی میکنم یک مورد هم با مولتی هانتر مشکل نداشتم عده ای تخلف میکنن مچشون که گرفته میشه شروع میکنن به شلوغ کردن و جو سازی

10. تشکر Omid, Super-Man, nima achelis تشکر نمود
    نپسندیدن pho3niX نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

خیلی صادقانه صحبت کنیم و بدون پرده
    1- شما راجع به عملکرد غلط و اشتباه مولتی هانترت هیچ واکنشی نشون نمیدی چون جایگزین کردنش برات هزینه داره و اصلاح پذیر هم نیست یه نفر رو گذاشتی که بقول خودش 5 سال سابقه داره که هیچ دیدی از این بازی نداره و فقط و فقط ارزون و کم هزینه است !!!
    2- قوانین مولتی اکانت در همه جای دنیا و نسخه اصلی و بقیه فیک ها همون داشتن ای پی مجزا هست و تعداد لوگین با پسورد اصلی در روز باز مولتی هانتر میتونه به اکانتی مشکوک شد اون اکانت برای یه دوره تاپ تن محدود کنه تا مشخص شه پلیر اصلی داره اکانت ! چیزی فراتر از این نیست این یک قانون مشخص و واضح هست که کاملا میشه روش مانور کرد بقیه چیزهایی که شما میگی راه برخورد سلیقه ای رو باز میزاره
    3- شما خیلی واضح دارید میگید یا همین کاری که مولتی هانتر من داره میکنه مورد قبولتون باشه یا کلا مولتی هانتر رو بردارم هرکس هرکاری دلش خواست بکنه !! چرا در مورد اصلاح رویه رفتاری مولتی هانتر مقاومت میکنید !!
    4- زمانی که اکانت فلان بیست تا مولتی اکانت ساخته بود 5 تا همر 400 کی شمشیر ساخت ! یا فلان اکانت 16 تا کپ رید میرفت بحث هر اکانت برای منافع خودش باید بازی کنه پیش نیومد !!
    5-نامه مولتی هانتر رو که از پلیر شماره عابر بانک خواسته بود رو گذاشتیم تو فروم 10 بار هم گفتیم کجا نظری دادید راجع بهش
    6- شما باید به این قوانینی که گذاشتید پایبند باشید سرور جدید گذاشتید اولش هر چیزی که الان مد نظرتون هست رو اولش بذارید بعد اعمال کنید
    راه ارتباطی با شما هم که کلا فروم هست زحمت بکشید روزی 2 بار تویه بازه زمانی مشخص تشریف بیارید پاسخگو باشید یا نمیتونید یکیو بذارید که اختیار عمل و پاسخگویی داشته باشه نه اینکه امروز نامه بدیم 4 روز بعد جواب بدید
    این وضعیت رو هم مشحض کنید واضح اعلام کنید تکلیف مشخص شه به اندازه کافی ما حرف زدیم و شما انشالله که گوش کرده باشید
    6-

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 5 پست

1- شما راجع به عملکرد غلط و اشتباه مولتی هانترت هیچ واکنشی نشون نمیدی چون جایگزین کردنش برات هزینه داره و اصلاح پذیر هم نیست یه نفر رو گذاشتی که بقول خودش 5 سال سابقه داره که هیچ دیدی از این بازی نداره و فقط و فقط ارزون و کم هزینه است !!!
    2- قوانین مولتی اکانت در همه جای دنیا و نسخه اصلی و بقیه فیک ها همون داشتن ای پی مجزا هست و تعداد لوگین با پسورد اصلی در روز باز مولتی هانتر میتونه به اکانتی مشکوک شد اون اکانت برای یه دوره تاپ تن محدود کنه تا مشخص شه پلیر اصلی داره اکانت ! چیزی فراتر از این نیست این یک قانون مشخص و واضح هست که کاملا میشه روش مانور کرد بقیه چیزهایی که شما میگی راه برخورد سلیقه ای رو باز میزاره
    3- شما خیلی واضح دارید میگید یا همین کاری که مولتی هانتر من داره میکنه مورد قبولتون باشه یا کلا مولتی هانتر رو بردارم هرکس هرکاری دلش خواست بکنه !! چرا در مورد اصلاح رویه رفتاری مولتی هانتر مقاومت میکنید !!
    4- زمانی که اکانت فلان بیست تا مولتی اکانت ساخته بود 5 تا همر 400 کی شمشیر ساخت ! یا فلان اکانت 16 تا کپ رید میرفت بحث هر اکانت برای منافع خودش باید بازی کنه پیش نیومد !!
    5-نامه مولتی هانتر رو که از پلیر شماره عابر بانک خواسته بود رو گذاشتیم تو فروم 10 بار هم گفتیم کجا نظری دادید راجع بهش
    6- شما باید به این قوانینی که گذاشتید پایبند باشید سرور جدید گذاشتید اولش هر چیزی که الان مد نظرتون هست رو اولش بذارید بعد اعمال کنید
    راه ارتباطی با شما هم که کلا فروم هست زحمت بکشید روزی 2 بار تویه بازه زمانی مشخص تشریف بیارید پاسخگو باشید یا نمیتونید یکیو بذارید که اختیار عمل و پاسخگویی داشته باشه نه اینکه امروز نامه بدیم 4 روز بعد جواب بدید
    این وضعیت رو هم مشحض کنید واضح اعلام کنید تکلیف مشخص شه به اندازه کافی ما حرف زدیم و شما انشالله که گوش کرده باشید
    6-

نرود میخ اهنین در سنگ پژمان جان

۶روزه حداقل ۵,۶ نفر دارن بهشون میگن مشکل از قوانینتون نیست بلکه مشکل از اجرا کننده قوانینه , اما باز هم با نرمش قهرمانانه این موضوع رو دور میزنن بحثو میکشن به عملکرد خود پلیرها
    قطعا مشکل از ما هست نه شما, تیم پشتیبانی این سایت همه کارهاشو به نحو احسن , در کمترین زمان ممکن , بدون هیچگونه اشتباهی انجام میده و این مشکل بدون شک از پلیرهای بی تجربه و نوبی امثال ما هست وگرنه اینکه قوانین از این سرور به اون سرور یجور دیگه اجرا بشه حتی گهگاهی تو یه سرور از یه ساید به ساید دیگه فرق داشته باشه , اینکه نامه بدی به پشتیبانی ۴روز بعد جوابتو بده , اینکه یه اکانت تو یه سرور بره رو یه اکانت دیگه خرابکاری کنه و ایمیلش دائم البن بشه ولی تو همون سرور واندر یه ساید دیگه رو بخرن روی سطح ۹۹ و اون اکانت حتی بن هم نشه همگی زائیده ذهن متوهم ماست

پ ن: نمیدونم چرا دارم مقاومت میکنم و جواب میدم دوباره, وقتی واقعا نه قراره اتفاق خوبی بیوفته و نه اگر بیوفته من نوعی نمیخوام تو این سایت وقتی بذارم
    ویرایش توسط mohsen.2pac : 12-21-2018 در ساعت 05:22 PM
    در این دنیا برای کفری کردن ادمهای رذلی که می خواهندهمه چیز را از انچه هست برایت سخت تر کنند- راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی

One Flew Over the Cuckoo's Nest

13. تشکر Super-Man, M3nTaL, Omid, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن Super-Man, M3nTaL, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

درود

خیلی سعی كردم اكانت معمولیم رو رمزشو. یكاوری كنم اما ایمیل نیومد برام، كه این مشكل برا یه سریا دیگه هم هست.

قاعدتا با اكانت ادمین كل نباید پست شخصی بذارم پوزش میخوام.

این حرفها كه میزنم نظر شخصی شایان شانگفی هست نه ادمین انجمن.

ایرادات سایت خیلی زیاد هست ( بود، الان بیشتر شده)

اما بحث این تاپیک مولتی هانتری هست و من هم در همین مورد حرف میزنم

امید جان این حرف ها رو زمان رونق هم توی تاپیک مدیران هم زدم ولی شما توجهی نكردید، علت اصلی از رونق افتادن سایت فقط و تنها فقط مولتی هانتر شماس وبرخوردهای سلیقه ای ایشون، از نظر من به عنوان قدیمیترین پلیری كه الان توی این سایت هست عدم آشنایی م.ه با ذات بازی و همچنین ضعف اسكریپت بازی باعث فرار پلیر ها شده.

بارها زمانی كه خودم بازی میكردم شاهد نامه های تمسخر آمیز تیم مولتی هانتری ( بعید میدونم تیم باشه چه اون زمان چه الان با توجه به نوع ادبیات نامه ها یك یا دو نفر هستند) بودم وبارها جواب نامه های خود من سر بالا بود و من انتهای نامه هام قید میكردم مدیر ارشد انجمن هستم بلكه درست جواب بدن.

علیهذا بیان معضلات درمان نیست، جهت. درمان صرفا یه مطلب به ذهنم میرسه و اون رو هم بارها گفتم تغییر مولتی هانتر و اجرای صحیح تمام قوانین و جمع كردن بساط رنک ایمیل.

استارت معقولانه سرورها سالی 2 سرور نرمال ،سرور های 3 ایكس هم با وقفه 20 روزه الی یك ماهه پس از پایان هر راند.

با توجه به كمبود پلیر ضعیفتر شدن ناتارها ومعقولانه بودن منابع ناتار معمولا ناتار گندم بیشتری نسبت به سایر منابع میده كه توازن به هم میخوره

البته پلیر ها هم باید مسایلی رو جهت جذابیت بازی رعایت كنند، مثلا لازم نیست هراكانت 4 همر داشته باشه و در نتیجه مجبور بشه اكانت مولتی بسازه و كپش رو بكشه بالا و رید بده و 4 تا دونه دفاع هم توی فیدرش بسازه بگه مولتی نیست دف سازه، هم شما بازی كردید هم من. میدونیم مولتی میسازیم واسه رید وهمر كشیدن توی اكانت اصلی و ركورد زنی.

اینجوری هیچ سروری استاندارد تموم نمیشه و هیچ پلنی اجرا نمیشه چون هر اكانت 4 تا همر داره اتک ها لانچ میشه چون اگه دیوار شه بازم همر داره اكانت از اونطرف هر چقدر دفاع روی واندر باشه به علت تعداد بالای همر همیشه واندر میخوره پس جذابیت بازی و تفكر از بین میره و چیزی به نام پلن واستراتژی وجود نخواهد داشت

در نهایت برای تموم شدن بازی اقدام به خریدن اكانت هولدر یا همر رقیب میكنیم تا برنده شیم ورنك ایمیلیمون بره بالا.

پس اگه به این بازی علاقه داریم هم تیم مدیریت باید تحول اساسی پیدا كنه هم دیدگاه پلیرها.

با توجه به كم شدن پلیر نیازی نیست از هر كتیبه كوچیک 6 تا باشه چون علاقه ای به زدن كتیبه از ساید مقابل نیست همه با خیال راحت كتیبه مثلا جنگ كوچیک میگیرن 2 ماه بدون دغدغه بدون این که دفاع بریزن روش با خیال راحت نیرو شارژ میكنن و همر های افسانه ای میبینم

4 تا كتیبه كوچیك 2 تا بزرگ و 1 یونیک از هر كتیبه به نظر من کافیه تا سایدها برای كتیبه تلاش كنن و به علت كم بودن كتیبه توی ساید كتیبه بچرخه نه این كه هر كی یه كتیبه شخصی بندازه رو اكانتش.

و. نكات دیگه هم هست كه چون با گوشی تایپ میكنم خسته شدم : دی

جهت تحول امید جان اختیارات ادمینی من كامل نیست كه بتونم مدیرانی كه نیشت رو بردارم مدیر جدید بذارم وعملا یه نفری هستم ولی در ظاهر تعداد مدیران از پلیرها بیشتره، دسترسی های من درست شه. انجمن رو درست میكنم ( شاید درست نبود اینو علنی بگم، صرفا علنی گفتم كه دوستانی كه فكر میكنن سایت دست من هست یا نفوذی دارم بفهمن من حتی اختیارات ادمینیم كامل نیست حتی نمیتونم اكانت معمولیم رو رمزش رو. یكاوری كنم چه برسه نفوذ توی بازی)

میمونه اصل بازی که دیگه تحول دیدگاه و اصل خواستن تغییرات از سوی شما باعث تغییر این وضعیت به سمت. شد وشكوفایی میشه
    خیلی از دوستانی كه یه زمانی اینجا بودن هنوز دارن بازی میكنن اما توی،سایت های فیك اگه كیفیت اینجا به روزهای اوجش برگرده قطعا اون دوستان هم برمیگردن همینجا.

سربلند پیروز ودنباله دار باشید.

پی نوشت: غلط های نگارشی و املایی رو به بزرگی خودتون ببخشید با گوشی خیلی سخته!
    لطفا ثبت نام کنید. نوشته اصلی توسط نیکی فیروز کوهی
    تاریک باد
    خانه ی مردی که
    نمی جنگد
    برای زنی که دوستش دارد
    با آگاهی از لطفا ثبت نام کنید. ما را بیکار کنید!

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 2 پست

خوب به نظرم جمع بندی میشه کرد با حرفای پازتیزان و شایان. امیدوارم امید یه سرور بزرگ اینجا ران کنه و دوباره سایت و فروم رونق بگیره
    هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

6-
    1- جایگزینی یعنی اینکه بنده به پلیرهای با تجربه پیشنهاد مولتی هانتری بدم همین الان دوستان تهمت میزنن که مدیر انجمن، دوست خوبمون، شانگفی عزیز دسترسی به پنل مولتی هانتری و دخالت در بازی دارند! وای به حال اینکه ما از پلیرها برای مولتی هانتر استفاده کنیم. در ضمن تمام مواردی که دوستان فرمودن رو بنده در جریانش هستم و اگه برخورد مولتی هانتر متفاوت هست به خاطر نوع ردپاییه که مولتی اکانت ها ازخودشون به جا میذارن قطعا اگه شما اطلاع دارید از طریق پیام رسان ها یا نحوه بازی چند اکانت که مولتی هستند این دلایل برای مولتی هانتر کفایت نمیکنه و باید با مستندات سیستم با اکانتها برخورد کنه.
    2- بنده با شما موافق هستم. اما به احترام پلیرها جلوی آیپی اشتراکی گرفته نمیشه، البته به بهانه اینکه لیدر باید پسورد داشته باشه که قبلا هم مطرح کردم. اصلا مسئله همینه که وقتی با همین آیپی مشترک ها برخورد میشه باعث ایجاد نارضایتی و تاپیک نویسی و فحاشی به مولتی هانتر میشه.
    3- اصلاح رویه مولتی هانتر نیاز به ابزار شناسایی فراتر از آیپی داره که از نظر سیستمی مقدور نیست. همونطور که گفتم یا باید هیچ کس اجازه ورود به اکانت دیگری رو به غیر از جانشینی نداشته باشه یا وضعیت همینی میشه که هست. واسه همین گفتم راه حل بفرمائید. آیپی زمانی راه حله که کسی وارد اکانت کسی نشه.
    4- دقیقا مشکل همینجاست که شما که فکر میکنید فلان اکانت 20 تا مولتی کشید مولتی هانتر هم به خاطر فکر شما و بدون مستندات میتونه پانیش بزنه. شما از کجا میدونید که ایشون سیستم تشخیص (آیپی) رو دور نزده ؟ آیا مولتی هانتر وقتی آیپی اشتراکی نبود اجازه برخورد داره چون حس شما میگه که طرف مولتی هست و 400 کی شمشیر ساخته؟
    5- وقتی اکانت ها خرید و فروش میشه برای تشخیص تخلف باید خرید های اکانت رو بررسی کنیم چون ایمیل اکانت هم قابل واگذاری هست. شما پیشنهاد بهتری دارید؟!؟
    6- راه ارتباطی انجمن هست علتشم مشخص هست. همین الان میگن شماره تماس داشتن از مولتی هانتر که ساعت 4 اومد نامه پاسخ داد واسه ما ساعت 11 پاسخ داد. راه ارتباطی بیشتر نباید باعث ایجاد شائبه دوستی و سفارش بشه که متاسفانه میشه.
    در پایان عرض میکنم راه حل آیپی هم قابل دور زدن هست هم با توجه به اشتراک پسورد غیرقابل اتکا. اینکه میگید مشکوک شدن به اکانت و محدود کردن منظورتون دقیقا چیه؟ چه محدودیتی؟

17. تشکر Knig}{T تشکر نمود
    پسندیدن Knig}{T پسندید
صفحه 3 از 6 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین