نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با توقف برخورد با مولتی اکانتی و پوش منابع موافق هستید؟

رأی دهندگان
17. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله کلا مولتی اکانتی آزاد شده و برخوردی صورت نگیرد.

5 29.41%
  • مخالف هستم و به نظرم روند فعلی بهتر است.

12 70.59%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: مهم: آیا موافق عدم برخورد مولتی هانتر برای مولتی اکانتی و پوش هستید؟

Threaded View

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام به دوستان.
    اقا امید . من خودم اول از همه اعتراف میکنم که اندازه مو های سرم تا الان مولتی کشیدم و اکثر هم جزو تیم برنده بودم.حالا هرجا و هر سروری که پلی دادم.اینو گفتم که نگید منفعتی برام داره که این پیشنهاداتو میکنه.
    برای بهتر شدن بازی ، باید انگیزه بازی به وجود بیاد .حالا به این موضوع که چطوری انگیزه بازی کردن به وجود بیاد باید پرداخت.الان هر سروری نگاه کنید انحصاری شده .سرور 1000 دست یک تیمه .سرور 500 دست یک تیمه .سرور 50 دسته یکی.انقدر افتضاح شده 1000 و پلیراش کم شدن که خودتونم فهمیدید که ران کردنش اصلا ارزش نداره و گولد اتحاد برنده رو از 600 کردید 200تا .اونم سرور هزاری که وی ای پی بود و بیشترین پلیر داشت به این وضع افتاده.حالا برای درست کردنش یک راه داره.افزایش منابع ناتار یا حتی دهکده ناتار و ساخت اکانت های فیک به تعداد بالا برای فارم یابی و غارت پلیر هاتون.اگر دقت کنید اصلا چند سالی هست فارم یابی و لیست فارم درست کردن دیگه معنی نداره .همه فقط پوشراشونو بدون تلفات دارن رید میدن .اگر مشکل غارت و منابع حل بشه وقتی یک پلیر تازه با دژکوب اشنا میشه
    می تونه بیاد بازی کنی و یک همر درست درمون بسازه و اونی هم که از قدیم تو سرور با مولتی کشیدن یک سری همر و دف سوپری نداشته باشه که هرکی میبینه از سرور فرار کنه.با این کار حس کل کل به وجود میاد هم مطمعن باشید پلیر های بیشتری جذب میشن و هم خرج بیشتری میکنن.وقتی یک اکانت مستقل بتونه هم همر بسازه هم دف دیگه نیازی به مولتی کشیدن نداره .در این صورت هر شخصی که یک اکانت معمول داسته باشه ارزشمند شمرده میشه و اینجاست که پلن ریختن معنی پیدا میکنه .
    در هر صورت این تایپیک برای سرور سه ایکس ساخته شده که تازه ران شده. ایشالله تو این سرور شاهد تغییرات باشیم.
    ویرایش توسط virangar.73 : 12-22-2018 در ساعت 04:26 PM

2. تشکر Omid, nima achelis تشکر نمود