نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با توقف برخورد با مولتی اکانتی و پوش منابع موافق هستید؟

رأی دهندگان
17. نظرسنجی بسته شده است.
  • بله کلا مولتی اکانتی آزاد شده و برخوردی صورت نگیرد.

5 29.41%
  • مخالف هستم و به نظرم روند فعلی بهتر است.

12 70.59%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: مهم: آیا موافق عدم برخورد مولتی هانتر برای مولتی اکانتی و پوش هستید؟

Hybrid View

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M3nTaL نمایش پست ها

1 : مولتی هانتر ها رو بیشتر و البته وظیفه شناس تر کندید
    2 : قبل از هر چیزی به مولتی هانتر ها یاد بدید که حقی ندارن قوانین رو خودشون تفسیر و بر اساس تفسیر خودشون عمل کنن
    3 : در مورد مولتی بازی کردن ، یکی میاید مولتی میکشه 10 تا که دف بکشه و جبران کمبود پلیر بشه ، مثل سرور 3 ایکس گذشته که هر دو طرف داستان مولتی داشتن و دفاع های زیبایی هم کردن . اما یکی میاد مولتی میکشه که غارت کنه و توی تاپ نیگاه میکنی طرف 1 ملیارد غارت کرده . خوب به نظرت این درسته ؟!
    شما همون 10 نفر توی تاپ رید رو چک کنید و اگر رید مولتی بود مجازات کنین . بقیه حساب دستشون میاد
    مشکل ما با مولتی بازی کردن بخاطر اینه که یارو همر میده 2 میلیون گرزی و 1 ملیون شوالیه . خوب کدوم سرور رسمی مشاهده شده همچین همری ؟!
    چک کردن همون تعداد پلیری که رید بالایی دارن کار سختی نیست
    4 : برگردوندن هفته های بازی به حالت اولش . سرور 3 ایکس و یک ایکس و ... دلیلی نداره یکی هفتش 4 روز باشه و یکی 7 روز و یکی 24 ساعت !
    شما خیلی از قوانین رسمی و طبیعی دژکوب رو عوض کردید . چه قوانین بازی و برنامه نویسی و چه قوانین مربوط به پلیر ها رو

از گیم پلی خوبی برخوردارید ، خیلی ابزار و نوع آوری هاتون خوبه . اما متاسفانه مدل بقیه تولید کننده های خدمات و کالای ایرانی ، شما هم دقیقا زمانی که داشتید جا افتاده میشدید و به سود دهی میرسیدید از کیفیت کاستید تا به درآمد بیشتر برسید
    من و امثال من زیاد هستن که سنمون کذشته از بازی کردن و اگر که چیزی میگیم صرفا برای اینه که بشه یه سرور رو راحت و بدون اعصاب خوردی بازی کنیم .
    الان فقط بچه هایی که همراه من از این سرور رفتن و دیگه بازی نمیکنن 30 نفره .شما یک تیم کامل رو بخاطر یه سری مشکلات مدیریتی و مولتی هانتر هاتون از دست دادید
    البته بنده که دف سازی بیش نیستم و دوستانی که تجربه لیدری بیشتری دارن میتونن بیشتر بهتون کمک کنن به شرط اینکه شما هم به چشم یک مجرم به همه نیگاه نکنید

موفق باشید

عرض کردم روش تشخیص مولتی اکانتی. شما زمان تشخیص یا حوزه تشخیص رو فرمودید. روش تشخیص رو هم بفرمائید.

2. تشکر pho3niX, lucifer تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اکانت های این سرور رو باز کنین
    اکانت هایی که روشون پلیر زحمت کشیده گلد خورده و یه خاطر تشابه ایمیل بن شده!
    من اونور هم نوشتم سعی میکنیم راه حل عملی برای این موضوع پیدا کنیم
    ما اینجا جواهرات بی بدیل داریم که هر کدوم منبع عظیم دیتا هستن
    از قدیم ما دژکوبیا به هم میگفتیم اگر اداره امور مملکت رو به ما بسپارن از خیلی ازین مدیرا بهتر عمل میکنیم

سیستم دیکتاتوری رو از بین ببرین به پلیر ها فضای حرق زدن بدین مطمئن باشین راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت