نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.2pac نمایش پست ها
نرود میخ اهنین در سنگ پژمان جان

۶روزه حداقل ۵,۶ نفر دارن بهشون میگن مشکل از قوانینتون نیست بلکه مشکل از اجرا کننده قوانینه , اما باز هم با نرمش قهرمانانه این موضوع رو دور میزنن بحثو میکشن به عملکرد خود پلیرها
قطعا مشکل از ما هست نه شما, تیم پشتیبانی این سایت همه کارهاشو به نحو احسن , در کمترین زمان ممکن , بدون هیچگونه اشتباهی انجام میده و این مشکل بدون شک از پلیرهای بی تجربه و نوبی امثال ما هست وگرنه اینکه قوانین از این سرور به اون سرور یجور دیگه اجرا بشه حتی گهگاهی تو یه سرور از یه ساید به ساید دیگه فرق داشته باشه , اینکه نامه بدی به پشتیبانی ۴روز بعد جوابتو بده , اینکه یه اکانت تو یه سرور بره رو یه اکانت دیگه خرابکاری کنه و ایمیلش دائم البن بشه ولی تو همون سرور واندر یه ساید دیگه رو بخرن روی سطح ۹۹ و اون اکانت حتی بن هم نشه همگی زائیده ذهن متوهم ماست

پ ن: نمیدونم چرا دارم مقاومت میکنم و جواب میدم دوباره, وقتی واقعا نه قراره اتفاق خوبی بیوفته و نه اگر بیوفته من نوعی نمیخوام تو این سایت وقتی بذارم
شما همیشه از کاربران خوب و منطقی ما بودید و هستید من خیلی دوست دارم قضیه رو برای شما روشن کنم ببینید صددرصد قوانین به درستی انجام نمیشه اما علتش فقط نقص مولتی هانتر یا سیستم نیست. اینکه پلیر ها اجازه داشته باشن روی اکانت هم با آیپی مختلف لاگین کنن باعث میشه مولتی هانتر نتونه با متخلف ها برخورد کنه. شما در چه مورد معترض هستید بفرمائید تا جویا بشم و توضیحات تکمیلی رو خدمتتون ارسال کنم.