اصولا در هر جامعه ای و هر گروهی یه سری قوانین وضع میشه چه درست چه غلط بعد از مدتی از اجراش نظر سنجی میشه یا اصلاح میشه یا باقی میمونه اصطلاحا به ثبات میرسه چه مجریان قانون (مولتی هانتر) چه کاربران از همون ها تبعیت میکنند تا اینجای کار هیچ مشکلی وجود نداره همه چیز هم گل و گلستونه مشکل از اینجا شروع میشه که مجریان این قوانین وحدت رویه در اجرای قوانین ندارند !!
نمونه بارز مصداق مولتی اکانت هست
سرور پیش دوستان در شمال غرب و جنوب غرب بالغ بر 30 تا وی پی اس دو ماهه خریده بودند لوگین اصلی از رو وی پی اس بوده کلا اکانتها با پس جانشینی کپشون اومد بالا و دهکده زدند هرچقدر ما گلومون رو پاره کردیم که این اکانتها پلیر اصلی ندارند ای پی اصلیشون وی پی اس هست 16 تا کپ رو یه اکانت داره رید میره هیچ برخوردی نشد !
الان اکانتهایی که ای پی ثابت نت ثابت روش بوده پلیر ثابت روش بوده به جرم فرستادن منابع برای ارتقا سفارت بن شد ! تشخیص مولتی اکانت !! اگر ارسال منابع از اکانتی برای اکانت دیگه ممنوع هست یعنی حد مجازی برای اون تعیین شده این حد توسط سرور باید محدود و اعمال بشه که کاربر نتونه منابع بیش از حد مجاز ارسال کنه !!! کجای قوانین شما نوشته شده اگر اکانتی توسط جانشینی بالا کشیده بود و قوانین سرور جانشینی رو نپرونده یعنی عملا بیش از حد مجاز از جانشینی استفاده نشده مولتی هانتر شما میتونه اکانت رو بجرم مولتی اکانت بن کنه !!
مولتی هانتر شما به چه مجوزی به اکانتی نامه میده میگه حق نداری کتیبه مرتاض یونیک رو از سایدی بفرستی ساید دیگه وگرنه بن میشی ! به جرم مولتی اکانت ساید دیگه !!
مولتی هانتر شما به چه مجوزی میاد به صاحب ایمیل اکانت میگه شماره کارتی که باهاش گلد خریدی رو بهم بده تا اکانت رو باز کنم ؟؟؟ بدونم اکانت مال خودته مگه قوانین سرور صاحب ایمیل رو صاحب اکانت نمیدونه !!
شما یکی رو پیدا کردی که حقوق و مزایای کمتری بهش بدی خودت هم هفته ای یک بار هم لوگین نکنی تو سرور حالا طرف هر شاهکاری هم زد با پرش از مانع از روی داد و بیداد کاربرا رد شدی !
مورد بعدی شما یعنی میخوای بفرمایی وقتی کسی رو پانیش میزنی یا بهش اعلام جرم میکنی !!! مورد اتهام و دلیل پانیش زدن رو نباید بهش بگی چون ممکنه برای دور زدنش اقدام کنه !!! این جوکه ؟؟؟ یا واقعان جدی میگی
برادر من الان نیروی انتظامی بیاد بکنتت تو گونی ببره زندان وکیل آباد مشهد بعد بگه چه جرمی بگه بهت نمیگم چون راه دور زدنش رو پیدا کنی !! خودت خنده دار نیست
شما یک سری قوانین مشهود و بارز دارید که همه ما تایید کردیم بهش پایبند باشید و شما هم باید در چارچوب همون قوانین برخورد کنید
طبق قوانین اکانتی که از ای پی ثابت بعنوان پس اصلی استفاده میکنه یعنی پلیر اصلی داره و میتونه از جانشین کمک بگیره برای آپ کردن اکانتش سرور بصورت خودکار در صورت لاگینی بیش از جانشینی رو بر میداره یا حتی اگه مولتی هانتر به اکانتی مشکوک شد میتونه بصورت محدود اکانت رو از لحاظ جانشینی محدود کنه تا مشخص بشه اکانت ای پی اصلی داره فرستادن منابع هم مجاز هست در حد فرستادن تولیدات 6 ساعت هر دهکده از هر اکانت در هر روز به هر اکانتی که باز سیستم باید تشخیص بده و جلوگیری کنه از ارسال منابع
خنده دار ترین و تاسف برانگیزترین پست فرومم تو این چند سال بوده که نص قانون رو بخوای به موسس قانون و مجری قانون یاد آور بشی
نظر مولتی هانترو قبول داری قوانینت رو اصلاح کن قوانین رو در دید عموم بذار ! براساس اون عمل کنید نه اینکه یه دوست کم تجربه رو بزاری مولتی هانتر که احساس کنه سه سال سابقه بازی کردن خیلی هست ! که با افتخار بیاد بگه من سه سال تجربه دارم !!!