صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: 3X Avengesrs

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

اصولا در هر جامعه ای و هر گروهی یه سری قوانین وضع میشه چه درست چه غلط بعد از مدتی از اجراش نظر سنجی میشه یا اصلاح میشه یا باقی میمونه اصطلاحا به ثبات میرسه چه مجریان قانون (مولتی هانتر) چه کاربران از همون ها تبعیت میکنند تا اینجای کار هیچ مشکلی وجود نداره همه چیز هم گل و گلستونه مشکل از اینجا شروع میشه که مجریان این قوانین وحدت رویه در اجرای قوانین ندارند !!
    نمونه بارز مصداق مولتی اکانت هست
    سرور پیش دوستان در شمال غرب و جنوب غرب بالغ بر 30 تا وی پی اس دو ماهه خریده بودند لوگین اصلی از رو وی پی اس بوده کلا اکانتها با پس جانشینی کپشون اومد بالا و دهکده زدند هرچقدر ما گلومون رو پاره کردیم که این اکانتها پلیر اصلی ندارند ای پی اصلیشون وی پی اس هست 16 تا کپ رو یه اکانت داره رید میره هیچ برخوردی نشد !
    الان اکانتهایی که ای پی ثابت نت ثابت روش بوده پلیر ثابت روش بوده به جرم فرستادن منابع برای ارتقا سفارت بن شد ! تشخیص مولتی اکانت !! اگر ارسال منابع از اکانتی برای اکانت دیگه ممنوع هست یعنی حد مجازی برای اون تعیین شده این حد توسط سرور باید محدود و اعمال بشه که کاربر نتونه منابع بیش از حد مجاز ارسال کنه !!! کجای قوانین شما نوشته شده اگر اکانتی توسط جانشینی بالا کشیده بود و قوانین سرور جانشینی رو نپرونده یعنی عملا بیش از حد مجاز از جانشینی استفاده نشده مولتی هانتر شما میتونه اکانت رو بجرم مولتی اکانت بن کنه !!
    مولتی هانتر شما به چه مجوزی به اکانتی نامه میده میگه حق نداری کتیبه مرتاض یونیک رو از سایدی بفرستی ساید دیگه وگرنه بن میشی ! به جرم مولتی اکانت ساید دیگه !!
    مولتی هانتر شما به چه مجوزی میاد به صاحب ایمیل اکانت میگه شماره کارتی که باهاش گلد خریدی رو بهم بده تا اکانت رو باز کنم ؟؟؟ بدونم اکانت مال خودته مگه قوانین سرور صاحب ایمیل رو صاحب اکانت نمیدونه !!
    شما یکی رو پیدا کردی که حقوق و مزایای کمتری بهش بدی خودت هم هفته ای یک بار هم لوگین نکنی تو سرور حالا طرف هر شاهکاری هم زد با پرش از مانع از روی داد و بیداد کاربرا رد شدی !
    مورد بعدی شما یعنی میخوای بفرمایی وقتی کسی رو پانیش میزنی یا بهش اعلام جرم میکنی !!! مورد اتهام و دلیل پانیش زدن رو نباید بهش بگی چون ممکنه برای دور زدنش اقدام کنه !!! این جوکه ؟؟؟ یا واقعان جدی میگی
    برادر من الان نیروی انتظامی بیاد بکنتت تو گونی ببره زندان وکیل آباد مشهد بعد بگه چه جرمی بگه بهت نمیگم چون راه دور زدنش رو پیدا کنی !! خودت خنده دار نیست
    شما یک سری قوانین مشهود و بارز دارید که همه ما تایید کردیم بهش پایبند باشید و شما هم باید در چارچوب همون قوانین برخورد کنید
    طبق قوانین اکانتی که از ای پی ثابت بعنوان پس اصلی استفاده میکنه یعنی پلیر اصلی داره و میتونه از جانشین کمک بگیره برای آپ کردن اکانتش سرور بصورت خودکار در صورت لاگینی بیش از جانشینی رو بر میداره یا حتی اگه مولتی هانتر به اکانتی مشکوک شد میتونه بصورت محدود اکانت رو از لحاظ جانشینی محدود کنه تا مشخص بشه اکانت ای پی اصلی داره فرستادن منابع هم مجاز هست در حد فرستادن تولیدات 6 ساعت هر دهکده از هر اکانت در هر روز به هر اکانتی که باز سیستم باید تشخیص بده و جلوگیری کنه از ارسال منابع
    خنده دار ترین و تاسف برانگیزترین پست فرومم تو این چند سال بوده که نص قانون رو بخوای به موسس قانون و مجری قانون یاد آور بشی
    نظر مولتی هانترو قبول داری قوانینت رو اصلاح کن قوانین رو در دید عموم بذار ! براساس اون عمل کنید نه اینکه یه دوست کم تجربه رو بزاری مولتی هانتر که احساس کنه سه سال سابقه بازی کردن خیلی هست ! که با افتخار بیاد بگه من سه سال تجربه دارم !!!

2. تشکر pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دقیقا حرف من هم همینه
    ما 12 ساله بازی میکنیم
    به خدا که پنل مولتی هانتری زیر دستمون بوده
    به خدا جاهایی دعوتمون کردن بازی کنیم که اصلا اسمش رو نشنیدین

اگر قانونی گداشته میشه باید برای همه باشه و باید خود قانون گذار هم بهش پایبند باشه
    من نمیدونم شما چرا اصرار دارین اکانت های پلیرهای ما مولتی هستن!
    من میگم پلیر دارن هر روز دارن لاگین میکنن خالا پلیرش خیلی بازی بلد نیست من با جانشینی جورش رو میکشم.

البته نظر سنجی که شما باز کردید مجدد رو ما مخالفیم
    شما میخواین با این عنوان مولتی اکانت رو باز کنین که هزینه روی اکانت ها باعث افزایش درامد زایی بشه!
    این کاری که میکنین و حرفی که پیش کشیدین حرف ما نیست!
    من میگم اکانتی که پلیر داره
    ای پی جداگانه داره
    با جانشینی بالا اومده
    اگر بر اساس قانون خودتون بگین باید جانشینی برداشته بشه چک بشه بعد جانشینی باز بشه!
    درسته یا نه؟
    متن دقیق قانونی هست که ما تیک زدیم و ثبت نام کردیم!
    چرا اکانت پلیر های من بدون چک شدن اول به دلیل واهی پوش منبع بعد به دلیل مولتی اکانت و در اخر به بهونه بالا اومدن با جانشینی بن شدن؟
    حس ششم دخیل هست یا علم غیب؟
    خواهش میکنم حرف ما رو دوباره تفسیر به رای نکنین که مولتی اکانت ازاد بشه!
    فقط اکانت های ما که پلیر دارن ای پی نخوردن رو باز کنین و تصمیماتتون رو بر اساس لج بازی و فلانی جال منو گرفته بذار حالا که پنل زیر دستمه حالشو بگیرم نگیرین

200t
    Guest
    gannnd.JPG

جناب مولتی هانتری که 5 سال سابقه بازی داشته )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))

به هر کشوری اینو نشون بدیم پناهنگی میدن :دی

اگه من از یکی طلب داشتم و از کارت اون خرید میکردم دیگه اکانتمو نمیدیدم ))))))))
    یا مثلا من یه کارتم گم شد و شماره کارتم عوض شد اوایل سرور ، اگه از اون کارت خرید میکردم هم دیگه اکانتمو نمیدیدم

حالا من لطف کردم ، آقایی به خرج دادم ، خودمو کنترل کردم فحش ندادم بهش ، مردونگی کردم شماره کارت رو دادم بهش ، بعد اومده میگه با همین کارت بوده یا با کارت دیگه ای هم میخریدی ؟ )))) داداش ساقیتو قربون به مولا )))))

اگه من نمیدونستم چند ماه پیش از یه کارت خرید کردم یا چند تا کارت بازم اکانتم از بن خارج نمیشد ))

جم کنین تورو خدا

geeeeee.JPG

با کارت عمم و باجناق رفیق شاطره محلمون ، مشکلش چیه ؟
    متاصفانه خیلی آماتور عمل میکنین

- - - Updated - - -

مگه مولتی هانتر یه کلمه در میون نمیگه قانون ؟!

توی قوانین نوشته شده : مسئولیت رمز اکانت و ایمیل و ..... به عهده خود بازیکنه و ادمین هیچ مسئولیتی نداره،

حتی اگه ایمیل سرقت شده بازم به شما ربطی نداره و باید با مدرک صحبت کنی ،

حالا این سرور هم ایمیل ثابت بوده ، هم پلیر ثابت بوده ، هم با رمز اصلی لوگین شده روش ، طرف اومده میگه گزارش سرقت ایمیل شده )))))))))))))))))
    گزارش ؟ سرقت ؟ ایمیل ؟ خوبی عزیزم ؟ چه خبر ؟ بارون اومد امروز ؟

باز خوبه نگفته اگه راس میگی اون روزی که گلد خریدی ، 4 راه ولیعصر پژو نوک مدادی با چه ماشینی تصادف کرده بود ))))
    ویرایش توسط 200t : 12-18-2018 در ساعت 06:38 PM

5. تشکر partizan, pho3niX, M3nTaL تشکر نمود
    پسندیدن partizan, pho3niX, M3nTaL پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 200t نمایش پست ها
    gannnd.JPG

جناب مولتی هانتری که 5 سال سابقه بازی داشته )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))

به هر کشوری اینو نشون بدیم پناهنگی میدن :دی

اگه من از یکی طلب داشتم و از کارت اون خرید میکردم دیگه اکانتمو نمیدیدم ))))))))
    یا مثلا من یه کارتم گم شد و شماره کارتم عوض شد اوایل سرور ، اگه از اون کارت خرید میکردم هم دیگه اکانتمو نمیدیدم

حالا من لطف کردم ، آقایی به خرج دادم ، خودمو کنترل کردم فحش ندادم بهش ، مردونگی کردم شماره کارت رو دادم بهش ، بعد اومده میگه با همین کارت بوده یا با کارت دیگه ای هم میخریدی ؟ )))) داداش ساقیتو قربون به مولا )))))

اگه من نمیدونستم چند ماه پیش از یه کارت خرید کردم یا چند تا کارت بازم اکانتم از بن خارج نمیشد ))

جم کنین تورو خدا

geeeeee.JPG

با کارت عمم و باجناق رفیق شاطره محلمون ، مشکلش چیه ؟
    متاصفانه خیلی آماتور عمل میکنین

- - - Updated - - -

مگه مولتی هانتر یه کلمه در میون نمیگه قانون ؟!

توی قوانین نوشته شده : مسئولیت رمز اکانت و ایمیل و ..... به عهده خود بازیکنه و ادمین هیچ مسئولیتی نداره،

حتی اگه ایمیل سرقت شده بازم به شما ربطی نداره و باید با مدرک صحبت کنی ،

حالا این سرور هم ایمیل ثابت بوده ، هم پلیر ثابت بوده ، هم با رمز اصلی لوگین شده روش ، طرف اومده میگه گزارش سرقت ایمیل شده )))))))))))))))))
    گزارش ؟ سرقت ؟ ایمیل ؟ خوبی عزیزم ؟ چه خبر ؟ بارون اومد امروز ؟

باز خوبه نگفته اگه راس میگی اون روزی که گلد خریدی ، 4 راه ولیعصر پژو نوک مدادی با چه ماشینی تصادف کرده بود ))))
    البته به نظر امید جان کار مولتی هانتر کاملا درست بوده و صحیح و منطقی
    کار شما اشتباه بوده من پیشنهاد میکنم برای رفع سو تفاهم اکانتهای مشکوک به مولتی اکانت پلیرهای اکانت آدرس منزل کارت ملی شماره کفش پستونکی که در دوران نوزادی میخوردند گواهی تولد از بیمارستانی که به دنیا اومدند رو الصاق کنند بفرستند برای مولتی هانتر چون ممکن هست پلیر از زیر بته بعمل اومده باشه برای دور زدن قوانین سرور پلیر واقعی نباشه

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان نیاز به ارسال کارت ملی و این داستان های جالبی که میگید نیست.
    این ثبت نام یکی از دوستان معترض تو همین انجمن هست که به احترامشون اسم رو پاک کردم.

email.jpg
    خوب جواب ایشون این خواهد بود که اینا برادرا و بچه های همسایه هستند و هیچ مشکل قانونی هم نداره چون جدا دارن بازی میکنن.
    و ما بهشون حق ندیم میشیم آدم بده که دنبال گواهی تولد نوزادی و این حرفاست. این مشت نمونه خروار.

من واسه همین گفتم این بحث ها نتیجه ای نداره چون قبلا خیلی خیلی براش وقت گذاشتیم و به نتیجه ای نرسیدیم.
    کسی که تخلف کنه هیچ وقت نمیاد بگه دمتون گرم که پانیش زدید و همیشه این داستانها ادامه پیدا میکنه.
    بنابراین بهترین راه اینه که اگه نظر جمع اینه که می خواین مولتی بازی کنید چه کاریه که ما یه سری قوانین بذاریم که بازیکنانمون رو اذیت کنیم، آزاد باشه و هرکسی به اندازه وقت و تلاشش ازش استفاده کنه. چون واقعا نمیشه جلوی تخلف رو گرفت و برخورد با متخلف آخرش میشه این که میبینیم.

پی نوشت:
    خوب این کاربرمون دفعه بعد برای ثبت نام از ایمیل های متفاوت استفاده میکنه و این میشه اون حرفم که نباید نحوه تشخیص رو اعلام کرد.

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    دوستان نیاز به ارسال کارت ملی و این داستان های جالبی که میگید نیست.
    این ثبت نام یکی از دوستان معترض تو همین انجمن هست که به احترامشون اسم رو پاک کردم.

email.jpg
    خوب جواب ایشون این خواهد بود که اینا برادرا و بچه های همسایه هستند و هیچ مشکل قانونی هم نداره چون جدا دارن بازی میکنن.
    و ما بهشون حق ندیم میشیم آدم بده که دنبال گواهی تولد نوزادی و این حرفاست. این مشت نمونه خروار.

من واسه همین گفتم این بحث ها نتیجه ای نداره چون قبلا خیلی خیلی براش وقت گذاشتیم و به نتیجه ای نرسیدیم.
    کسی که تخلف کنه هیچ وقت نمیاد بگه دمتون گرم که پانیش زدید و همیشه این داستانها ادامه پیدا میکنه.
    بنابراین بهترین راه اینه که اگه نظر جمع اینه که می خواین مولتی بازی کنید چه کاریه که ما یه سری قوانین بذاریم که بازیکنانمون رو اذیت کنیم، آزاد باشه و هرکسی به اندازه وقت و تلاشش ازش استفاده کنه. چون واقعا نمیشه جلوی تخلف رو گرفت و برخورد با متخلف آخرش میشه این که میبینیم.

پی نوشت:
    خوب این کاربرمون دفعه بعد برای ثبت نام از ایمیل های متفاوت استفاده میکنه و این میشه اون حرفم که نباید نحوه تشخیص رو اعلام کرد.
    امید جان معیار شما برای تشخیص اکانت مولتی ؟؟ تشابه ایمیل هست ؟؟؟ یعنی ایمیل اکانتها مشابه باشه پلیر ها جدا باشند ای پی ثابت باشه مولتی اکانت محسوب میشه ؟؟ کجای قوانین شما نوشته تعدادی اکانت با ایمیل مشابه ساخته شده باشه یه سری از اکانتها باید بن بشه !!!
    عملا و رسما قوانین متعارف این بازی رو که از سال 86 بوده و قوانین خودتون هم کپی پیست بوده رو زیر پا گذاشتید و استناد میکنید به چیزی که تخلف نیست ! نامه های مولتی هانتر محترم در مورد اکانت سرور قبل عینا موجود هست نظری ندارید؟؟؟
    اکانتها باید باز بشند از نظر قانونی اگر تنها دلیل تخلف این عکس شماست
    از نظر غیر قانونی هم سرور شماست هرکاری دلتون بخواد میتونید بکنید !

9. تشکر pho3niX, Omid تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

امید خان واقعا از شما انتظار نداشتم
    یعنی هر کسی این حرف رو میزد یه چیزی بهش میگفتم

دوست عزیز
    این ایمیل ها همه متعلق به تیم گرافیست های ما هست
    گروه طراحی ققنوس
    ما یک دفتر تبلیغاتی داریم و برای تمام بچه هامون ایمیل phoenixteam رو تعریف کردیم
    ایا در قانون شما گفته شده شباهت ایمیل دلیل بر مولتی بودن اکانت هاست؟
    یا اینکه بچه های یک گروه مرکز تبلیعاتی اجازه ندارن که بازی کنن با ایمیل هاشون؟
    فردا به خاطر شما حتما فرموده اقا مانی رو انجام خواهم داد
    کارت ملی بچه ها رو میدم دستشون ایمیلشون رو هم مینویسم عکس میزارم اینجا که موضوع اثبات شه!
    ولی وای به حال جایی که مدیرش نه بر اساس قانون که بر اساس شباهت ایمیل ور میداره حق بچه های مارو تضییع میکنه!
    اینکه فرمودین حق با مولتی هانتر هست هم حتما بر همین اساسه!
    ای وای
    ای وای

11. تشکر M3nTaL, Omid تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    200t
    Guest
    اصلا انتظار این پست رو از مدیر سایت نداشتم ،

وقتی مدیریت اینه ، از مولتی هانترش هم نمیشه ایراد گرفت

یا حق

13. تشکر M3nTaL, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن M3nTaL پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

آفرین به نکته های خوبی اشاره کردید.
    میگیم تشابه آیپی میگید از یه خانواده ایم و یه اینترنت داریم.
    میگیم تشابه ایمیل میگید از یه شرکتیم.
    میگیم جانشینی میگید لیدرید و لازمه.
    میگیم پوش میگید واسه ساخت سفارت لازمه.
    پس شما بگید چطور مولتی اکانتی رو تشخیص بدیم؟!
    ما نمی گیم شما دروغ میگید.
    اما یه نفر دیگه که مولتی بازی میکنه و دروغ میگه همین استدلال ها رو بیاره به خاطر اینکه برای شما قبول کردیم برای ایشون هم باید قبول کنیم. چون از نظر فنی غیر از این چیزایی که گفتم، امکان تشخیص مولتی اکانت نیست.
    شما پیشنهادتون رو بفرمائید. پیشنهادی که ازش نشه سو استفاده کرد.

منتظر پیشنهادات شما برای تشخیص مولتی اکانتی هستم.

15. تشکر pho3niX, mohsen.2pac, SALT تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, mohsen.2pac, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    آفرین به نکته های خوبی اشاره کردید.
    میگیم تشابه آیپی میگید از یه خانواده ایم و یه اینترنت داریم.
    100 درصد باید بن بشه اگر ای پی یکسان باشه.
    میگیم تشابه ایمیل میگید از یه شرکتیم.
    عزیز احه چه ربطی داره اقا امید من فردا صبح در سالن اجتماعات عکس میگیرم میفرستم
    میگیم جانشینی میگید لیدرید و لازمه.
    جانشینی طبق قوانین خودتون اگر شک کردید میشه بر داشت پلیر و ای پی اکانت که مشخص شد دوباره جانشین رو باز کرد
    میگیم پوش میگید واسه ساخت سفارت لازمه.
    اقا امیییییییییید از شما بعیده که تو دات کام بازی کردین؛ شما برای سفارت اتحاد پوش نمیکردین یا اول یک اکانت رو قوی بالا نمیکشیدین بعد از رو همون اکانت ساپرت کنین بقیه اکانت ها رو؟مگه دات کام مخدودیت نداره ؟ مگه شما همون محدودیت رو اجرا نمیکنین؟ پس بن کردن به دلیل پوش منبع در روز دوم به مقدار 4 کیلو چیه؟
    پس شما بگید چطور مولتی اکانتی رو تشخیص بدیم؟!
    به جای دوستان با سابقه درخشان 3 سال مولتی هانتری و 5 سال مولتی هانتری کنترات کار رو به عزیزان با تجربه بسپارید.کسی که حداقل بفهمه طلب نداره از ما.کسی که با احترام صحبت کنه کسی که با لج بازی سعی نکنه تفسیر به رای کنه همه چیزو/کسی که بین این تیم و تیم دیگه نفاوت قائل نشه برای برقرار کردن نوازن تو سرور حق مارو نخوره.کسی که از پلیر ما طبق عکس بالا شماره کارت نخواد و به پلیر نگه کتیبت جا به جا شد بن میشی!کسی که تحت تاثیر نامه های 100 تا 100 تای تیم مقابل قرار نگیره وقتی میکن شما 2 ساعت بن کن اکانت رو ما کتیبه رو بزنیم ببریم بعد باز کن!....
    ما نمی گیم شما دروغ میگید.
    اما یه نفر دیگه که مولتی بازی میکنه و دروغ میگه همین استدلال ها رو بیاره به خاطر اینکه برای شما قبول کردیم برای ایشون هم باید قبول کنیم. چون از نظر فنی غیر از این چیزایی که گفتم، امکان تشخیص مولتی اکانت نیست.
    شما پیشنهادتون رو بفرمائید. پیشنهادی که ازش نشه سو استفاده کرد.

منتظر پیشنهادات شما برای تشخیص مولتی اکانتی هستم.
    حالا که شما اینقدر مودبانه با شخصیت با مشکل برخورد کردین اکانت های ما که مشکلی نداشته رو باز کنین ما تا انتهای سرور به شما یک راه حل عملی ارائه میدیم که بشه مولتی اکانت رو تشخیص داد.
    ممنون

17. تشکر Omid تشکر نمود
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین