صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 26

موضوع: 3X Avengesrs

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

3X Avengesrs

سلام دوستان
    حیف سایت از رونق افتاده با این تعداد پلیر کم بازی کردن و وقت گذاشتن ارزشی نداره
    دلمون برا اون روزای شلوغ و پر هیاهو تنگ شده
    اگه تعداد پلیرا زیاد بود بازی میکردیم ولی فعلا که اینجوری نیست
    این قضیه پوینت و مدال و ... هم که انقد شور شده حال ادم به هم میخوره
    مدیریت سایت باید کلا یه خونه تکونی اساسی بکنه اینجوری دیگه نمیشه ادامه داد

2. پسندیدن HIV+ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

از وقتی که ما از سرورا رفتیم و بای ترا دادیم دیگه رونق از سرورا رفت
    به امید روزی که برگردیم
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

4. تشکر Omid تشکر نمود

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا ...
    مولتی هانتر محترم سرور 3 ایکس
    در صورتی که مشکلی که بی دلیل برای اکانت های بچه های من به وجود اوردی ار بین نره و طبق قوانین که ما اول بازی اونارو تایید کردیم عمل نکنین
    دست به افشاگری خواهم زد تا مشخص بشه یکی از دلایلی که بچه ها بازی نمیکنن دیگه چی هست
    شما به شخضه اعصاب و روان من رو بهم ریختین تا حدی که من که با هیچ کس درگیری پیدا نمیکنم متاسفانه هر روز با شما به خاطر تفسیر به رای قوانینتون درگیر هستم

از دوستان خواهش میکنم پست رو حذف نکنین من با 10 15 نفر از پلیر ها هم صحبت کردم همه شاکی هستن
    یعنی بهتر بگم ختی یک نفر موید این دوستمون نبوده و همه ازش شکایت دارن
    بذارین یک بار برای همیشه این مشکل مولتی هانتر رو جل کنیم
    این نگاه که قدرت دست منه و اگه حرف بزنی یا جریمت میکنم یا اکانتت رو بن میکنم یا باهات لج میکنم بعدا اذیتت میکنم از طرف مولتی هانتر درست نیست

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اساس محدودیت و بن اکانتا چیه ؟ بدون هیچ دلیل مشخصی اکانتارو پانیش میدید و هیچ مدرکی ارایه نمیدید جالبه که تو سورای 1000 هم ی زمانی هر اکانتی و به محض اینک رید میخورد به علت مولتی اکانت بودن پانیش میدادید میگفتین ناتار هست برای رید ولی جالب اینه که داخل سروری ک به اصطلاح توازن نامیدید(چ اسم خوبی یعنی کاملا توازن بین کسایی ک سطح درآمد بالایی دارند و بقیه رعایت شده ) منابع ناتارها رو به شدت کاهش دادید و دوستان رو تشویق به ساخت پوشر کردید به طور غیرمستقیم چون کاملا درجریانید که برای ساخت ی اکانت پوشر حداقل ی مقدار گلد باید خریداری بشه.یعنی کاملا تنها چیزی که براتون اهمیت داره سود خودتون هست که کاملا واضح هست ولی نتیجه بالعکس دارید میگیرید.سود شما در احترام به پلیرای سایت هست.د..ما پلیر میاریم اکانت میسازن بازی میکنن اکانت ک به ثمرمیشینه بدون حتی یک آی پی مشترک بدون هیچ دلیل قانع کننده ایی بعنوان مولتی اکانت بن میکنید..اگه هر نفر تنها قرار باشه تنهایی داخل سرور بازی کنه و هم تیمیاش نه بتونن بهش پوش بدن نه دف پس مفهموم بازی تیمی چی میشه ؟ کاش لاعقل مدیریت سایت و دست کسی میسپردن که حدااقل سابقه چند سرور بازی کردن داشته باشه تا بیشتر با شرایط سرور اشنا باشه...سبک مدیریت دژکوب کاملا ی سبک مدیریتی دیکتاتوری هست اگر روش مدیریت و برخورد درست بود پلیرای سایت ب این مقدار کاهش پیدا نمیکرد

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اگر تا الان سکوت کردیم به خاطر دستور اقا مانی بود
    اگر اجازه صادر کنین کلیه عکسها و مستندات رو اینجا بذارم تا دوستان ببینن

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

جد ا دیگه گندشو در اوردین
    این یارو کیه گداشتین مولتی هانتر
    این بابا اصلا 2 تا سرور بازی کرده که بدونه دژکوب چیه؟یا تو لیگ محلات خاله بازی میکرده؟

ما با هزار زور و زحمت میریم 4 تا ادم پیدا میکنیم که بیان برای ما اکانت بسازن
    هزار ماشالا هم که سرور ها به شدت شلوغ اصلا سیستم هنگ میکنه نمیدونه کحا ده اول رو بده به این همه پلیر
    بعد ایشون میان الکی بدون هیج مدرکی اکانت ها رو بن میکنن
    بهش میگیم اقای عزیز این اکانت پلیر داره ای پی نخورده به چه دلیل بن کردین باز کنین
    یارو فکر میکنه الان داره ذرات هسته انم رو میشکاقه
    میگه تشخیص من این هست که فلان اکانت مولتیه
    اخه عزیز دلم عمو حون شما 4 تا سرور بازی کن بعد تشخیص هات رو به رخ ما بکش!
    روز دوم سرور نامه زدیم بچه ها که پوش کنین میخوایم سفارت اتحاد رو ببریم بالا
    زده 2 تا اکانت رو بسته که چرا پوش کردن!

جواب این بابا رو ببینین فقط بخندین !
    Ashampoo_Snap_2018.12.18_00h49m51s_002_P3 Avengers - Mozilla Firefox.png

میگم عزیز جان برای سفارت اتحاد بوده کسی پوش نمیکنه اینجا
    جواب عزیز ما
    Ashampoo_Snap_2018.12.18_01h01m34s_003_P3 Avengers - Mozilla Firefox.png
    گل من شما یه سر برو سایت های معتبر بازی کن بعد بیا اینجا به من با 12 سال سابقه بازی پلی دادن یاد بده!

نامه های این دوستمون رو فروارد کردم به اقا امید هستن میتونن بخونن تایید کنن
    گفتم این بابا با ما لج کرده داره الکی پلیرهای منو میپرونه
    اقا امید فرمودن صحبت میکنن این اکانت ها که بی مورد بن شده باز شن
    از فردای اون روز به مدت یک هفته ما نامه میزدیم به این مولتی هانتر ایشون یا میخوند حواب نمیداد یا میگفت من باز نمیکنم اکانت ها رو هر کار میخواین بکنین
    خواهش تمنا التماس مدرک شاهد هر کاری کردیم ایشون مثل اینکه زبون ما رو نمیفهمیدن

بعد از گذشت یک هفته دیگه دعوامون شد گفتیم اکانت ها رو الکی بن کردی برای 4 کیلو پوش منبع! بازشون کن
    تک تک لینک ها موجوده که دقیفا 3 تا اکانت هر کدوم 1کیلو از هر منبع فرستادن که بن شدن!
    ایشون که دیدن هیج راهی نیست با بهونه جدید وارد شدن که فرمودن من تشخیص میدم که این اکانت ها مولتی هستن چون با جاتشینی بالا اومدن

ادم عاقل تا دیروز میگفتی اینا مولتی هستن چون پوش دادن دیدی پوشر نیستن به پلیر میگی جانشین بالا اومدن؟
    داداش گلم کجای قوانین دژکوب گفته اکانتی که جانشین کمک کنه اکانت بیاد بالا تخلف کرده؟
    بیار لینکشو ببینم من همین الان به شما میگم شکر خوردم
    اما شما نه دلیل و مدرک داری نه چیزی فک کردی پنل مولتی هانتری زیر دستته هر ... دلت میخواد میتونی بخوری؟

گفتم به بازیکن نامه بده تا مشخص بشه اکانت برای چی بن شده باز کنه
    اما اقای شرلوک هلمز با توهماتشون اینجوری به پلیر حواب دادن!
    جالبه که بعد از جواب ایشون پلیر من خداخافظی کرد گفت من نیستم دیگه داداش شما موفق باشید با این مولتی هانتر
    Ashampoo_Snap_2018.12.18_01h12m29s_005_P3 Avengers - Mozilla Firefox.png

اخه باهوش ، پروفسور اگه من نامه بدم از روی اکانت طرف میزنه جانشین حواب داده نه پلیر که با رمز اصلی روی اون اکاته!
    انیشتین!
    بعدشم شما ای پی دیدی که میدونی صاحب اون اکانت منم؟
    شما علم غیب داری ما خبر نداریم؟
    به قران طرف 13 ساله بازی میکنه سر تا ته بازی رو حفظه اینجوری نمیگه من با 5 سال سابفه
    عزیزم شما اگه 4 تا دونه قانون رو حفظی من تا ریز اسکریپت بازی رو حفظم

به طرف نامه زدیم که اقا شما کارت خلاف قوانین هست
    مگه نمیگی من شک کردم که اکانت پلیر نداره فقط با جانشینی بازی میشه؟
    توی قوانین بازی هست که:
    Ashampoo_Snap_2018.12.18_01h23m18s_006_P3 Avengers - Mozilla Firefox.png

اگه شک کردی که با جانشین اپ شده چرا جانشین رو ور نداشتی
    چرا میگی به خاطر پوش منبعه بعد میای میگی نه به خاطر مولتی اکانته بعد میبینی ای پی نداره میگی به خاطر جانشینیه!
    اصلا شما درست میگید قانون رو اجرا کنین پلیرش میاد با ای پی خودش حواب میده مشکل حل میشه
    و اما نامه دندان شکن این بابا:
    Ashampoo_Snap_2018.12.18_01h27m31s_007_P3 Avengers - Mozilla Firefox.png

دوست عزیز
    یا شما نمیدونی داری با کی حرف میزنی یا عقلت اجازه نمیده بفهمی کسی که باهات با احترام داره صحبت میکنه احترامشو نگه داری
    عزیز من
    اگر شما داری بابت مولتی هانتری در این سرور ماهیانه ان هزار تومن میگیری اگه من نباشم و پلیرهای من نباشن شما باید سماق مک بزنی
    پس اول از همه یاد بگیر احترام بذاری
    نکته بعدی اینکه شما تو سروراتون شپش پشتک میزنه پس اگر 4 تا پلیر به اعتبار من یا مانی پارتیزان یا ماهان یا میلاد یا مجتبی بیان تو سرورتون فکر نکنین که واقعا مشتری از شماست
    خیر
    اگر دوست داشتین سرور بعد ما هم مثل خیلی های دیگه میریم شما بمونین گراز ها رو مولتی هانتری کنین
    نکته اخر اینکه اگر اینحا وله هیچ کس پشتش نیست در حدی که هر کس هر کار دوست داشت بکنه قانون رو زیر پا بداره نه من نه هیچ کدوم از دوستامون اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم
    سنی هم گذشته ازمون من 30 سالمه دیگه حال و حوصله جنگولک بازی ندارم
    اگر موندم به خاطر اینه که اینجا و این بازی رو خونه خودم میدونم
    پس کاری نکنین که مثل خیلی ها از خونه قراری یشم یرم اونور اب !

خواهش میکنم این پست رو پاک نکنین بدارین همه ببینن که ما با چه مشکلاتی سر و کله میزنیم این دوستمون هم که ادعای مولتی هانتریش میشه بیاد جواب گو باشه که چرا بی دلیل کاری میکنه که پشیمونی به بار بیاره
    ویرایش توسط pho3niX : 12-18-2018 در ساعت 02:47 AM

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3nix نمایش پست ها
    دوست عزیز
    یا شما نمیدونی داری با کی حرف میزنی یا عقلت اجازه نمیده بفهمی کسی که باهات با احترام داره صحبت میکنه احترامشو نگه داری
    عزیز من
    اگر شما داری بابت مولتی هانتری در این سرور ماهیانه ان هزار تومن میگیری اگه من نباشم و پلیرهای من نباشن شما باید سماق مک بزنی
    پس اول از همه یاد بگیر احترام بذاری
    نکته بعدی اینکه شما تو سروراتون شپش پشتک میزنه پس اگر 4 تا پلیر به اعتبار من یا مانی پارتیزان یا ماهان یا میلاد یا مجتبی بیان تو سرورتون فکر نکنین که واقعا مشتری از شماست
    خیر
    اگر دوست داشتین سرور بعد ما هم مثل خیلی های دیگه میریم شما بمونین گراز ها رو مولتی هانتری کنین
    نکته اخر اینکه اگر اینحا وله هیچ کس پشتش نیست در حدی که هر کس هر کار دوست داشت بکنه قانون رو زیر پا بداره نه من نه هیچ کدوم از دوستامون اعصابمون رو از سر راه نیاوردیم
    سنی هم گذشته ازمون من 30 سالمه دیگه حال و حوصله جنگولک بازی ندارم
    اگر موندم به خاطر اینه که اینجا و این بازی رو خونه خودم میدونم
    پس کاری نکنین که مثل خیلی ها از خونه قراری یشم یرم اونور اب !

خواهش میکنم این پست رو پاک نکنین بدارین همه ببینن که ما با چه مشکلاتی سر و کله میزنیم این دوستمون هم که ادعای مولتی هانتریش میشه بیاد جواب گو باشه که چرا بی دلیل کاری میکنه که پشیمونی به بار بیاره
    این سخت گیری ها مناسب وقتی هست که بیشتر از 2 هزار نفر ثبت نامی برای سرور هست و بیشتراز 1000 نفر بازیکن فعال برای اینکه در حقشون بی عدالتی نشه . نه الان که ما همین چند نفر هستیم ، از توی حراجی میتونید متوجه بشید. حتی پلیر نیست که بشه ازشون منابع دراورد، فقط ابادی و ناتار؟! کار تیمی هم که معنایی نداره گویا چون اکانتها بن میشه . قانونمند بودن جای تحسین داره اما فکر نمیکنید این الان به سختگیری بی دلیل تبدیل شده؟
    بعد از 2 سال برگشتم که با دوستان دوباره دژکوب بازی کنم اما این دژکوب کجا و دژکوب 2 سال پیش کجا؟ از ریزش پلیر ها وحشت کردم . بچه های ir تقریبا همه رفتن سایت اسپیدترا . فقط ما چند نفر اینجا هستیم. شما اصلا بگو پوش کردی، بگو مولتی اکانت هستی، بگو با جانشینی اکانت رو اوردی بالا... ایا تو این سرور خلوت که هیچ کسی نیست برای اون اکانت زحمت کشیده شده یا نه؟ ایا گلد خرج شده یا نه؟ به خصوص که این دوستان که بن شدند همگی پلیر واقعی بودند .
    این سختگیری ها ی بی دلیل و شاید مغرضانه باعث میشه همین چند نفر هم به سایتهای دیگه کوچ کنند. همین طور که دیگه الان کسی باقی نمونده.
    اقای امید ادمین محترم دژکوب، لطفا به این مسئله مولتی هانتر سرور اسپید رسیدگی کنید یا اینکه رسما دیگه سرور اسپید رو تعطیل کنید ، هزینه و وقتی هم که براش تلف کردیم همه فدای سر تیم
    IRX
    sw

Hellseeker
    Num1

لطفا ثبت نام کنید.
    ♚LΞGΛCΙΞS♚

10. تشکر Omid تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

دوستان این بحث قدیمی هست و به هیچ نتیجه ای هم نرسیدیم. پیشنهاد من این بود که یه سرور ران کنیم و مولتی اکانتی هم توش باز باشه هیچ برخوردی هم نشه هرکی بیشتر مولتی کشید نوش جونش. اما ازونطرف دوستان شاکی نشن که چرا با مولتی اکانتی برخورد نمیشه.

بحث رو خیلی باز نمی کنم چون قبلا کلی بحث شده توی همین انجمن و می تونید مطالعه کنید.

خلاصه صحبت ها اینه که اکانتی که فقط با جانشینی بازی میشه یا با لاگین مشترک باید مسدود بشه یا خیر!

12. تشکر pho3niX, DoNa RoJa تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, DoNa RoJa پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اقا امید
    موضوع اینه که این دوستمون معلوم نیست کیه
    کیو زده که ما از کنارش گذشتیم فکر میکنه شاخه
    اکانتی که پلیر داره ای پی نخورده هیچ دلیلی نداره که بن بشه
    اگر شک دارین که مولتیه طبق قوانین خودتون جانشینی رو بردارین 2 3 روز معلوم بشه کی روش بازی میکنه!
    نه که ورداره این دوستمون بن کنه یه جوری با ما صحبت کنه انگار طلب ارث پدریشو از ما داره

شما بنده رو توجیه بفرمایید اکانتی که پلیر داره ای پی نخورده برای پوش ازش استفاده نشده اصلا با جانشینی هم اومده بالا ایا قانونی هست که جانشین اجازه نداره اکانت رو بالا بکشه؟
    من بابامو مجبور کردم برای من یک اکانت بسازه
    ایشون مطمئنا به اندازه بنده بازی نکردن
    اما همین که توی سرور شما لاگین میکنن شما از کجا میگین مولتیه؟
    مولتی یعنی من ساخته باشم من فقط بازی کنم و ازش برای منفعت اکانت خودم استفاده کنم
    در صورتی که اکانت پدرم برای منفعت خودش بازی میشه
    خودش لاگین میکنه
    نه ای پی مشترک خورده نه چیزی
    روش گلد زده شده
    من پدرم با احترام به این مولتی هانتر میگه اکانت رو باز کن
    میگه باز نمیکنم برو هرجا میخوای شکایت کن
    عمو جون شما وقتی کسی زو نمیشناسی نه سنت میخوره نه سابقت میخوره بیجا میکنی اینحور توی نامه حرف میزنی!

الان هم اکانت هایی که ای پی خوردن کاملا حق با شماست بن بمونن
    اگر ای پی ندارن فکر میکنین با جانشینی خالی بالا اومدن طبق قانون جانشینی بردارین مشخص بشه
    نه که با حس ششم و علم غیب نداشته اکانتی که روش زحمت کشیده شده بن بشه!
    اگرم باز نمیکنین ایراد نداره
    من تهدید به حذف نمیکنم
    ولی سرور اخره چون بی قانونی موج میزنه اینحا
    میرم جایی که با عزت و احترام ما رو رو سرشون بزارن نه که تو نامه به پدر من بی احترامی کنن

دیگه بحث مولتی هانتر سرور پیش رو باز نمیکنم که خودتون در جریان هستید چه بلایی سر تیم ما اورد برای متعادل شدن بازی
    از شماره کارت خواستن از پلیر من گرفته تا پیگیری نشدن در و دیوار کوبیده شدن اکانت های ما و دخالت مستقیم در بازی که کدوم کتیبه کجا میتونه بره... مثال زیاده

مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pho3niX نمایش پست ها
    اقا امید
    موضوع اینه که این دوستمون معلوم نیست کیه
    کیو زده که ما از کنارش گذشتیم فکر میکنه شاخه
    اکانتی که پلیر داره ای پی نخورده هیچ دلیلی نداره که بن بشه
    اگر شک دارین که مولتیه طبق قوانین خودتون جانشینی رو بردارین 2 3 روز معلوم بشه کی روش بازی میکنه!
    نه که ورداره این دوستمون بن کنه یه جوری با ما صحبت کنه انگار طلب ارث پدریشو از ما داره

شما بنده رو توجیه بفرمایید اکانتی که پلیر داره ای پی نخورده برای پوش ازش استفاده نشده اصلا با جانشینی هم اومده بالا ایا قانونی هست که جانشین اجازه نداره اکانت رو بالا بکشه؟
    من بابامو مجبور کردم برای من یک اکانت بسازه
    ایشون مطمئنا به اندازه بنده بازی نکردن
    اما همین که توی سرور شما لاگین میکنن شما از کجا میگین مولتیه؟
    مولتی یعنی من ساخته باشم من فقط بازی کنم و ازش برای منفعت اکانت خودم استفاده کنم
    در صورتی که اکانت پدرم برای منفعت خودش بازی میشه
    خودش لاگین میکنه
    نه ای پی مشترک خورده نه چیزی
    روش گلد زده شده
    من پدرم با احترام به این مولتی هانتر میگه اکانت رو باز کن
    میگه باز نمیکنم برو هرجا میخوای شکایت کن
    عمو جون شما وقتی کسی زو نمیشناسی نه سنت میخوره نه سابقت میخوره بیجا میکنی اینحور توی نامه حرف میزنی!

الان هم اکانت هایی که ای پی خوردن کاملا حق با شماست بن بمونن
    اگر ای پی ندارن فکر میکنین با جانشینی خالی بالا اومدن طبق قانون جانشینی بردارین مشخص بشه
    نه که با حس ششم و علم غیب نداشته اکانتی که روش زحمت کشیده شده بن بشه!
    اگرم باز نمیکنین ایراد نداره
    من تهدید به حذف نمیکنم
    ولی سرور اخره چون بی قانونی موج میزنه اینحا
    میرم جایی که با عزت و احترام ما رو رو سرشون بزارن نه که تو نامه به پدر من بی احترامی کنن

دیگه بحث مولتی هانتر سرور پیش رو باز نمیکنم که خودتون در جریان هستید چه بلایی سر تیم ما اورد برای متعادل شدن بازی
    از شماره کارت خواستن از پلیر من گرفته تا پیگیری نشدن در و دیوار کوبیده شدن اکانت های ما و دخالت مستقیم در بازی که کدوم کتیبه کجا میتونه بره... مثال زیاده
    من با صحبت های شما مخالف هستم چون خودم اکانتهای مورد صحبت شما رو بررسی کردم و من حق رو به مولتی هانتر به برخورد میدم.
    اما اینکه میگی چرا مولتی هانتر میگه مولتیه، اگه دلیلشو بگه شما که نه فرد متخلف از یه روش دیگه استفاده میکنه و اونوقت مولتی هانتر نمی تونه تشخیص بده.
    اما اگر فکر میکنید بنده هم اشتباه میکنم در نظرسنجی که قرار دادم شرکت کنید و در صورتی که نظر اکثر کاربران با نظر شما موافق بود این رو اعمال می کنیم.
    http://forum.dejkoob.ir/showthread.php?t=3125

15. تشکر DoNa RoJa, pho3niX تشکر نمود
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین