نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: 3X Avengesrs

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

3X Avengesrs

سلام دوستان
    حیف سایت از رونق افتاده با این تعداد پلیر کم بازی کردن و وقت گذاشتن ارزشی نداره
    دلمون برا اون روزای شلوغ و پر هیاهو تنگ شده
    اگه تعداد پلیرا زیاد بود بازی میکردیم ولی فعلا که اینجوری نیست
    این قضیه پوینت و مدال و ... هم که انقد شور شده حال ادم به هم میخوره
    مدیریت سایت باید کلا یه خونه تکونی اساسی بکنه اینجوری دیگه نمیشه ادامه داد

2. تشکر Omid, 200t تشکر نمود
    پسندیدن HIV+ پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست
    از وقتی که ما از سرورا رفتیم و بای ترا دادیم دیگه رونق از سرورا رفت
    به امید روزی که برگردیم
    زندگی واسه من یه پنج برعکسه نصف ماله من نصفش در دسته کسیه که منو کشت و گذاشت جلوم یه ره در بسته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست
    اقا ...
    مولتی هانتر محترم سرور 3 ایکس
    در صورتی که مشکلی که بی دلیل برای اکانت های بچه های من به وجود اوردی ار بین نره و طبق قوانین که ما اول بازی اونارو تایید کردیم عمل نکنین
    دست به افشاگری خواهم زد تا مشخص بشه یکی از دلایلی که بچه ها بازی نمیکنن دیگه چی هست
    شما به شخضه اعصاب و روان من رو بهم ریختین تا حدی که من که با هیچ کس درگیری پیدا نمیکنم متاسفانه هر روز با شما به خاطر تفسیر به رای قوانینتون درگیر هستم

از دوستان خواهش میکنم پست رو حذف نکنین من با 10 15 نفر از پلیر ها هم صحبت کردم همه شاکی هستن
    یعنی بهتر بگم ختی یک نفر موید این دوستمون نبوده و همه ازش شکایت دارن
    بذارین یک بار برای همیشه این مشکل مولتی هانتر رو جل کنیم
    این نگاه که قدرت دست منه و اگه حرف بزنی یا جریمت میکنم یا اکانتت رو بن میکنم یا باهات لج میکنم بعدا اذیتت میکنم از طرف مولتی هانتر درست نیست

5. تشکر partizan, 200t, Mono Boys تشکر نمود
    پسندیدن partizan, DoNa RoJa, 200t پسندید
    نپسندیدن Mono Boys نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست
    اساس محدودیت و بن اکانتا چیه ؟ بدون هیچ دلیل مشخصی اکانتارو پانیش میدید و هیچ مدرکی ارایه نمیدید جالبه که تو سورای 1000 هم ی زمانی هر اکانتی و به محض اینک رید میخورد به علت مولتی اکانت بودن پانیش میدادید میگفتین ناتار هست برای رید ولی جالب اینه که داخل سروری ک به اصطلاح توازن نامیدید(چ اسم خوبی یعنی کاملا توازن بین کسایی ک سطح درآمد بالایی دارند و بقیه رعایت شده ) منابع ناتارها رو به شدت کاهش دادید و دوستان رو تشویق به ساخت پوشر کردید به طور غیرمستقیم چون کاملا درجریانید که برای ساخت ی اکانت پوشر حداقل ی مقدار گلد باید خریداری بشه.یعنی کاملا تنها چیزی که براتون اهمیت داره سود خودتون هست که کاملا واضح هست ولی نتیجه بالعکس دارید میگیرید.سود شما در احترام به پلیرای سایت هست.د..ما پلیر میاریم اکانت میسازن بازی میکنن اکانت ک به ثمرمیشینه بدون حتی یک آی پی مشترک بدون هیچ دلیل قانع کننده ایی بعنوان مولتی اکانت بن میکنید..اگه هر نفر تنها قرار باشه تنهایی داخل سرور بازی کنه و هم تیمیاش نه بتونن بهش پوش بدن نه دف پس مفهموم بازی تیمی چی میشه ؟ کاش لاعقل مدیریت سایت و دست کسی میسپردن که حدااقل سابقه چند سرور بازی کردن داشته باشه تا بیشتر با شرایط سرور اشنا باشه...سبک مدیریت دژکوب کاملا ی سبک مدیریتی دیکتاتوری هست اگر روش مدیریت و برخورد درست بود پلیرای سایت ب این مقدار کاهش پیدا نمیکرد

7. تشکر pho3niX, 200t تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX, 200t پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست
    اگر تا الان سکوت کردیم به خاطر دستور اقا مانی بود
    اگر اجازه صادر کنین کلیه عکسها و مستندات رو اینجا بذارم تا دوستان ببینن

9. تشکر Mono Boys, 200t تشکر نمود
    پسندیدن Mono Boys, 200t پسندید