نظرسنجی: آیا از میزان نیرو سازی ناتار ها در سرور رضایت دارید؟

این یک نظرسنجی عمومی است . کاربران دیگر می توانند انتخاب شما را شماهده کنند

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: انتقاد در مورد سرور x1

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

Exclamation انتقاد در مورد سرور x1

باسلام
    ابتدا از مدیریت محترم سایت دژکوب Omid درخواست میکنم در این تاپیک شرکت کنند و پاسخ یک سری از موارد را برای بنده و دوستانی که در سرور x1 دارن پلی میدن بدهند.

بنده به نمایندگی از طرف دوستان جنوب غرب پست رو ارسال میکنم.

اول به این نکته اشاره میکنم که این موارد برای همه بازیکنان سرور یکسان و برابر می باشد اما قابل تامل هست که این برابربود دلیل بر قابل قبول بودن اون نیست.
    امید عزیز مشکلی که پیش روی دوستان و همچنین بنده هست نیرو سازی ناتار و عدم تعادل در سرور هست.
    به این صورت که یه ده ناتار رو مورد هدف منجنیق قرار میدیم و سربازخانه رو تحریب میکنیم بعد ۱ ساعت دوباره ناتار ساخت و ساز میکنه و ۱۰ تا نیرو داره که با این وضعیت اصلا نمیشه ناتار غارت کرد.
    با توجه به تحقیق ها و صحبت های که شده داخل .کام ناتار در این حد نیرو سازی نمیکنه.

این نیرو سازی ناتار واقعیتش خوب نیست ، برای تامین گندوم نیاز هست ناتار ها غارت بشن و در واقع ناتار ها در سرور وظیفشون تامین منابع غارتگر ها هست :دی

قبلا فارم بود و ناتار هم راحت می شد زد و همر های خوبی میشد کشید اما الان وقتی نمیشه ناتار زد متاسفانه تا مید گیم همر های خوبی کشیده نخواهد شد و ترس اینکه برای خالی کردن کتیبه همر نتونیم بزنیم همه گیر شده ...

اگر شما لطف کنید نیرو سازی های ناتار ها رو *کمتر کنید و همچنین اکانت های که ساخته شده و کسی روش بازی نمیکنه رو به جای حذف تبدیل به ناتار کنید سرور خوبی پیش رو خواهیم داشت.

از شما مدیریت سایت تقاضا میکنیم به این مورد رسیدگی کنید تا بازی هیجان بیشتری بگیره و لذت بیشتری برای ما بازیکنان داشته باشه

هوای ما رو داشته باشید امید عزیز

پ.ن: دوستانی که انتقادی دارن همینجا بنویسن و مطرح کنند .
    پ.ن: زیادی طولانی شد ؟ خخخ
    پ.ن: مخالف حذف دست جمعی هستم
    پ.ن: یادم رفته چطوری تگ میکردیم.
    @Omid
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

2. پسندیدن cyrous, scor, PESARKHALEH, hadi.f پسندید
    نپسندیدن Assasin نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    باسلام
    ابتدا از مدیریت محترم سایت دژکوب Omid درخواست میکنم در این تاپیک شرکت کنند و پاسخ یک سری از موارد را برای بنده و دوستانی که در سرور x1 دارن پلی میدن بدهند.

بنده به نمایندگی از طرف دوستان جنوب غرب پست رو ارسال میکنم.

اول به این نکته اشاره میکنم که این موارد برای همه بازیکنان سرور یکسان و برابر می باشد اما قابل تامل هست که این برابربود دلیل بر قابل قبول بودن اون نیست.
    امید عزیز مشکلی که پیش روی دوستان و همچنین بنده هست نیرو سازی ناتار و عدم تعادل در سرور هست.
    به این صورت که یه ده ناتار رو مورد هدف منجنیق قرار میدیم و سربازخانه رو تحریب میکنیم بعد ۱ ساعت دوباره ناتار ساخت و ساز میکنه و ۱۰ تا نیرو داره که با این وضعیت اصلا نمیشه ناتار غارت کرد.
    با توجه به تحقیق ها و صحبت های که شده داخل .کام ناتار در این حد نیرو سازی نمیکنه.

این نیرو سازی ناتار واقعیتش خوب نیست ، برای تامین گندوم نیاز هست ناتار ها غارت بشن و در واقع ناتار ها در سرور وظیفشون تامین منابع غارتگر ها هست :دی

قبلا فارم بود و ناتار هم راحت می شد زد و همر های خوبی میشد کشید اما الان وقتی نمیشه ناتار زد متاسفانه تا مید گیم همر های خوبی کشیده نخواهد شد و ترس اینکه برای خالی کردن کتیبه همر نتونیم بزنیم همه گیر شده ...

اگر شما لطف کنید نیرو سازی های ناتار ها رو *کمتر کنید و همچنین اکانت های که ساخته شده و کسی روش بازی نمیکنه رو به جای حذف تبدیل به ناتار کنید سرور خوبی پیش رو خواهیم داشت.

از شما مدیریت سایت تقاضا میکنیم به این مورد رسیدگی کنید تا بازی هیجان بیشتری بگیره و لذت بیشتری برای ما بازیکنان داشته باشه

هوای ما رو داشته باشید امید عزیز

پ.ن: دوستانی که انتقادی دارن همینجا بنویسن و مطرح کنند .
    پ.ن: زیادی طولانی شد ؟ خخخ
    پ.ن: مخالف حذف دست جمعی هستم
    پ.ن: یادم رفته چطوری تگ میکردیم.
    @Omid
    دقیقا موارد و گزارشات یکی یکی برای مولتی هانتر عزیز فرستادم ولی ایشون خیلی لجباز هستن؟؟

نمیدونم امید رنک چند سرور دژکوب عربا هست

4. تشکر Hadi, cyrous, scor تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, cyrous, scor, hadi.f پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

اصلا هم اینطور نیست
    چون دلیل دارم
    1 ساید شما همه توتن هستن و اصلا رعد و رومن نداره کلا با گرزی داره رید میرید من خودمم اونجا توتن هستم لاست هم دارم ولی معقوله
    2 تو دات کام و .... ناتار خالی 20 تا شوال هم 1 دونه لاست داره و حتما باید دیوار شو زد که بعد از مدتی باز میسازه در هر صورت 1 دونه لاست هست چون الانشم هستم روزی 200 تا لاسته راحت
    3 شما عادت داری 50 تا خونه ادد کنی بچیبی بزاری ویپی اس یا علی
    به جا این حرفا که هنوز 1 ماه از بازی نگذشته بشین تایم اتک هاتو درست بچین لاست میاد پایین
    بعدش قرار نیست منابع تو سرور بریزه فراوان ما هم بزنیم 10000 تا همر دربیاد هر کی تونست همر میکشه نمیتونه دف بسازه
    شما عادت به منابع مفت داری برا من هم سخته ولی شرایط بازی برا همه یکسانه این که 2 نفر نمیتونن گرزی بکشن دلیل نمیشه همه مشکل دارن این همه پلیر نرمال باز تو سرور هست چرا اونا اعتراضی ندارن عزیز دلم اینجا سرور 1000 نیست 10 20 میل گرزی بکشی
    با همین شرایط همر سخت میشه کشید دیگه کسی نمیتونهبا 5 تا اکانت سرورو بهم بریزه

شرایط سرور سخته ولی برا همه هست
    کسی میتونه بازی کنه با این شرایط کسی نمیتونه دف بکشه
    این آپدیت خوبه

6. تشکر GreatSaMuRai, Omid, Hadi, scor تشکر نمود
    پسندیدن GreatSaMuRai, scor, Nakta پسندید
    نپسندیدن cyrous نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Assasin نمایش پست ها
    اصلا هم اینطور نیست
    چون دلیل دارم
    1 ساید شما همه توتن هستن و اصلا رعد و رومن نداره کلا با گرزی داره رید میرید من خودمم اونجا توتن هستم لاست هم دارم ولی معقوله
    2 تو دات کام و .... ناتار خالی 20 تا شوال هم 1 دونه لاست داره و حتما باید دیوار شو زد که بعد از مدتی باز میسازه در هر صورت 1 دونه لاست هست چون الانشم هستم روزی 200 تا لاسته راحت
    به جا این حرفا که هنوز 1 ماه از بازی نگذشته بشین تایم اتک هاتو درست بچین لاست میاد پایین
    بعدش قرار نیست منابع تو سرور بریزه فراوان ما هم بزنیم 10000 تا همر دربیاد هر کی تونست همر میکشه نمیتونه دف بسازه
    شما عادت به منابع مفت داری برا من هم سخته ولی شرایط بازی برا همه یکسانه این که 2 نفر نمیتونن گرزی بکشن دلیل نمیشه همه مشکل دارن این همه پلیر نرمال باز تو سرور هست چرا اونا اعتراضی ندارن عزیز دلم اینجا سرور 1000 نیست 10 20 میل گرزی بکشی
    با همین شرایط همر سخت میشه کشید دیگه کسی نمیتونهبا 5 تا اکانت سرورو بهم بریزه

این آپدیت خوبه
    شما میخوای ناتار 250 جمعیت رو با شوال یا رعد هر 5 مین بزنی تا لاست ندی بعد فکر کردی دست پر هم برمیگرده

الان لینک دادم به مولتی فاصله بین اتک 15 مین نیروی ثابت ناتار 2 تا نیزه منابع موجود 148 تا گندم پاپ ده 250 لاست 1 گرزی

یکی از اصول غارت محاسبه تایم رفت و برگشت هست و همچنین انتخاب نیرو که شما هم اشاره کردی

ناتار 250 پاپ هر 10 مین دوتا نیزه میسازه بالای 250 پاپ میشه 3 تا نیزه یعنی هر 10 مین با 3تا تی کی بزن اگر پاپ اکانت بالای 1200 باشه 1 تی کی لاست میدی

بنده همین دیروز از صبح تمام لیست های فارم ناتار رو به چند روش و تایم زدم فقط لاست نصیبم شد

این بحث پلیر نرمال و اسپید هم ربطی به بحث نداره منابع نباشه تروپ نسازیم یا کم بسازیم که سرور رو به هم نزنیم جالب بود
    در زمان صلح پسران پدران را به خاک میسپارند و در زمان جنگ پدران پسران را

8. تشکر GreatSaMuRai, Omid, Hadi تشکر نمود
    پسندیدن GreatSaMuRai, SALT, Nakta, hadi.f پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط cyrous نمایش پست ها
    شما میخوای ناتار 250 جمعیت رو با شوال یا رعد هر 5 مین بزنی تا لاست ندی بعد فکر کردی دست پر هم برمیگرده

الان لینک دادم به مولتی فاصله بین اتک 15 مین نیروی ثابت ناتار 2 تا نیزه منابع موجود 148 تا گندم پاپ ده 250 لاست 1 گرزی

یکی از اصول غارت محاسبه تایم رفت و برگشت هست و همچنین انتخاب نیرو که شما هم اشاره کردی

ناتار 250 پاپ هر 10 مین دوتا نیزه میسازه بالای 250 پاپ میشه 3 تا نیزه یعنی هر 10 مین با 3تا تی کی بزن اگر پاپ اکانت بالای 1200 باشه 1 تی کی لاست میدی

بنده همین دیروز از صبح تمام لیست های فارم ناتار رو به چند روش و تایم زدم فقط لاست نصیبم شد

این بحث پلیر نرمال و اسپید هم ربطی به بحث نداره منابع نباشه تروپ نسازیم یا کم بسازیم که سرور رو به هم نزنیم جالب بود
    چطور شد 1 ماه از بازی گذشته الان یادمون افتاده لاست میدیم ؟
    2 هفته هست پاپ ناتار 200 رو رد کرده داره میزنی الان یادت افتاده لاست داره میدی؟ نه برادر من دیره برا اعتراض من هفته دوم بازی گفتم مولتی هانتر کاملا رد کرد جواب داد من هم قانع شدم
    اون موقع که اون اکانتهای مولتی رو هوا رو رید میدادن 80 کی 80 کی منابع میبردن چرا اعتراضی نبود ؟ الان که منابع مفت تو سرور نیست براشون شد بد ؟
    کی میگه ناتار منابع نداره ؟؟؟ 100 تا لینک میزارم17تا 24 کی منابع ناتار میده در ازای 1 لاست شما نشستی یه 0 تا 50 ناتار ادد کردی بشین دستی بزن 1 لاست 17 کی به بالا
    درضمن مگه فقط شما تو سرور لاست دارری ما هم لاست داریم بخدا 10000 تا همر تو سرور دربیاد سرور جذابیت داره ؟اگه لاسته برا همه هست ناتار نیرو سازی بالا داره منابع زیادی هم داره رفتید 200 * 200 ده زدید منابع میزنی لاست هم باید داشته باشه. عزیز من ناتار و واحه بدون لاست که هر ننه من غریبی میاد به جا دمپایی همر سنگین میکشه

اگه مدیر دست ببره باید دلیل موجهی داشته باشه نه برای منافع چند نفر که لاست میدن نیرو سازی واحه ها تعطیل بشه اگه برا منافع تغییر کنه ما حذف میکنیم چون شرایط سرور برا همه یکسانه و ما همون اول سرور گفتیم و رد کردن ما هم قبول کردیم اینشرایط رو اینکه چند نفر مشکل دارن حتما مشکل از خودشونه نباید که همیشه بازی باب میلمون باشه

10. تشکر Omid, Hadi, scor تشکر نمود
    پسندیدن scor, SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

سلام اقا من فقط دارم ناتار میزنم تو تاپم هستم لاستمم معقوله
    دوستان عزیز nw اون موقعی که باگو پیدا کرده بودید 80ک 80ک منبع میبردید کپتونو آپ میکردید اعتراضی نداشتید الان که منابع کم شده و بلد نیستید رید بدید اومدید اعتراض؟برید کشاورزیتونو بکنید
    برید بازی یاد بگیرید مولتی هانتر به اندازه ی کافی تو این سرور دست برده چه از ساخت مولتی اکانت ها چه از باگشون و چه عدم رسیدگی و بازداشت اکانت های متخلف
    اگر کوچکترین دستی بزنه به روند بازی تیم ما بازی نمیکنه ما با همین سبک تولید نیروی ناتار پلن اکانتامونو رفتیم
    دست نبرید تو سرور بذارید بازیمونو بکنیم
    با تشکر

12. تشکر Omid, Hadi, scor تشکر نمود
    پسندیدن Assasin, scor, SALT پسندید
    نپسندیدن hadi.f نپسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

دوستان نشسته بودن پای دیگ پلویی لپ لپ میخوردن اعتراضی هم نداشتن با کفگیر هم می خوردن بعد پروفایل نویسی میکردن که ببینید ما چقدر چاق و چله ایم شما همتون لاغر و مردنی هستین حالا مراسم پلو خورون تعطیل شده سختشونه نه برادر این بازی طوری طراحی شده که برای بدست اوردن منابع باید زحمت بکشی ویک جاهایی هم هزینه بدی راستی کت و شلوار پلو خوریتو چکار کردی

14. تشکر scor تشکر نمود
    پسندیدن Assasin, scor پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

باسلام
    دوستان لطفا با دقت حرف های بنده رو بخونید !
    نمیدونم کسی از باگ و سرور 1000 و ... حرفی زد؟ چقدر دوست دارید بگید ما کار بلدیم شما برو منچتو بازی کن ! حس من برعکس اینو داره میگه !

بنده فقط اعتراض دارم که چطوری ناتار در عرض یک ساعت هم سرباز خونه میسازه و نیرو میده بیرون - بهتر هست تایم استراحت داشته باشه ناتار !!

بردار من بلخره شما اونجا هم توتن دارید یا ندارید؟ ما رعد(گول) یا رومن نداریم شما داری؟ دوست عزیز اول لطف کن نوشته های بنده رو با دقت بخون بعد بیا پست بزار و پاسخ بده ، چون پاسخ هات ربطی به نوشته های بنده نداشت !
    همچنین یک پک دوره آموزشی تایپ فارسی طی کنید ، شانس اوردین که اینجا فروم 10 سال پیش نیست وگرنه با این مدل نوشتاری که دارین کاری میکردم دیگه خجالت بکشی بیای انجمن پست بزاری !

بله از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد.
    بنده هم عرض کردم شرایط سرور برای همه یکسان هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط changiz khan نمایش پست ها
    دوستان نشسته بودن پای دیگ پلویی لپ لپ میخوردن اعتراضی هم نداشتن با کفگیر هم می خوردن بعد پروفایل نویسی میکردن که ببینید ما چقدر چاق و چله ایم شما همتون لاغر و مردنی هستین حالا مراسم پلو خورون تعطیل شده سختشونه نه برادر این بازی طوری طراحی شده که برای بدست اوردن منابع باید زحمت بکشی ویک جاهایی هم هزینه بدی راستی کت و شلوار پلو خوریتو چکار کردی
    موضوع این باگ 80 کی منابع چیه؟
    ماشالله انگار اونای که اینجا میگن همشون استفاده کردن ؟؟

پ.ن: دوستان لطفا با رعایت فاصله اجتماعی پست بزارید
    پ.ن: اینقدر فشار اورد اعتراض ما ؟
    پ.ن: میدونستم اینطوری میاین برای پاسخ دهی زودتر پست میزاشتم انجمن کمی شلوغ شه
    پ.ن: اونی که میگه برو کشاورزیتو بکن ، میدونستی یکی از بزرگترین همر ها با کشاورزی اومده بیرون؟
    پ.ن: دوستی که ادعا بازی داری برو اول فروم نویسی یاد بگیر بعد بیا !
    پ.ن: با کمال احترام بنده با کسی هیچ خصومتی ندارم فقط دیدم کمی پرو بازی در اومد خواستم کمی خوش گذرونی کنم تو انجمن

موفق باشید
    یادشون رفته اون شاه که به صد مهر نمی باخت
    تاجو از سرش تو میدون , سرباز پیاده انداخت.لطفا ثبت نام کنید.

Hadi Metal™
    BesT WaRRioR & ™WoNDeR WolF™

16. تشکر scor, SALT, sw team تشکر نمود
    پسندیدن scor, SALT, hadi.f پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان لطفا با دقت حرف های بنده رو بخونید !

نمیدونم کسی از باگ و سرور 1000 و ... حرفی زد؟ چقدر دوست دارید بگید ما کار بلدیم شما برو منچتو بازی کن ! حس من برعکس اینو داره میگه !

بردار من بلخره شما اونجا هم توتن دارید یا ندارید؟ ما رعد(گول) یا رومن نداریم شما داری؟ دوست عزیز اول لطف کن نوشته های بنده رو با دقت بخون بعد بیا پست بزار و پاسخ بده ، چون پاسخ هات ربطی به نوشته های بنده نداشت !
    همچنین یک پک دوره آموزشی تایپ فارسی طی کنید ، شانس اوردین که اینجا فروم 10 سال پیش نیست وگرنه با این مدل نوشتاری که دارین کاری میکردم دیگه خجالت بکشی بیای انجمن پست بزاری !

بله از قدیم گفتن کافر همه را به کیش خود پندارد.
    بنده هم عرض کردم شرایط سرور برای همه یکسان هست.

موضوع این باگ 80 کی منابع چیه؟
    ماشالله انگار اونای که اینجا میگن همشون استفاده کردن ؟؟

پ.ن: دوستان لطفا با رعایت فاصله اجتماعی پست بزارید
    پ.ن: اینقدر فشار اورد اعتراض ما ؟
    پ.ن: میدونستم اینطوری میاین برای پاسخ دهی زودتر پست میزاشتم انجمن کمی شلوغ شه
    پ.ن: اونی که میگه برو کشاورزیتو بکن ، میدونستی یکی از بزرگترین همر ها با کشاورزی اومده بیرون؟
    پ.ن: دوستی که ادعا بازی داری برو اول فروم نویسی یاد بگیر بعد بیا !
    پ.ن: با کمال احترام بنده با کسی هیچ خصومتی ندارم فقط دیدم کمی پرو بازی در اومد خواستم کمی خوش گذرونی کنم تو انجمن

موفق باشید

ببخشید دکتر آخه شما نظر سنجی میزاری جنبه انتقاد هم داشته باش فشار چیه ادبیاتت رو ببین خودت حرفت بی پایه و اساسه
    نمیتونی حرف تحمل کنی و نظر منفی بشنوی چرا نظر سنجی میزاری این نشون میده که عقلانی حرف نمیزنی به بلوغ حرف شنیدن نرسیدی
    من میرم یه پک آموزش تایپ فارسی میگیرم ولی شما هم برو یه پک آموزش بازی ترا بگیر بازی farmer و سیمز نیست که
    شما خودتون قشنگ در جریانید در مورد اون اکانت هایی که منابع میدادن. دیگه تاپ تن غارت قشنگ نشون میداد 80 کی 80 کی میرفت بالا همشون هم از ساید swبود بیشتر

دکتر شما چرا هفته پیش اعتراض نکردی ؟ یه جواب منطقی بده

پ ن پ : آقا میشه شلوار قهرمان من صورتی باشه گل سر هم بزنه من به این رنگ ها علاقه دارم و اعتراض دارم

18. تشکر scor, SALT تشکر نمود
    پسندیدن SALT پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

سلام به همه
    تیم فنی نظرش چیه

20. تشکر Hadi, SALT تشکر نمود
    پسندیدن Hadi, SALT پسندید
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع