صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 60

موضوع: بحث و گفتگو پیرامون سرور فینال FinalO3

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    علت تفاوت ثانیه به خاطر اینه که حملات تو همان زمانی که مینشینن پردازش نمیشن (ممکنه تا چند ثانیه هم تاخیر داشته باشه که 1 ثانیه معمول هست)
    این رو میتونید با رفرش کردن صفحه منابع یا اردوگاه چک بفرمائید.
    مثلا حملات قراره در ساعت 12:00:00 پردازش بشن اما با تاخیر در ساعت 12:00:01 پردازش میشن تایم گزارش همون تایم حمله ذخیره میشه تو دیتابیس اما توی خزانه تایم لحظه ذخیره میشه (شاید بشه گفت باگ!؟)

بنده پیگیر ماجرا شدم اما شما ابتدا بفرمائید که چرا گزارش روی اکانت شما پاک شده؟
    و در نهایت بنده گزارش شما رو بازیابی کنم باز اتهام گزارش سازی نمی زنید؟ و سوال آخر اینکه چطور حرف دوست عزیزی که روی اکانت شما گزارش رو پاک کرده قبول می فرمائید اما حرف مولتی هانتر رو خیر؟
    اینکه گزارش روی اکانت شما پاک شده کاملا مشخصه که فردی که روی اکانت بوده بابت خطای از دست دادن کتیبه مقصر بوده و خواسته با مقصر کردن مولتی هانتر (روال همیشگی در سرورهای حساس) انگشت اتهام رو از خودش به سمت مولتی هانتر ببره.
    شما پیگیری کنید ببینید چه کسی و با چه انگیزه ای گزارش رو از اکانت شما پاک کرده؟
    در صورتی که خدای نکرده نتونید علت پاک شدن گزارش رو پیدا کنید ما که نه ممکنه سایر دوستان فکر کنن اون کاربر به عمد گزارش رو پاک کرده که حاشیه سازی بفرمایند.
    بهرحال اگر شما بنده رو متهم به گزارش سازی نمی کنید، میتونم گزارش اکانت شما رو بازیابی کنم. اما اگه برنامه چیز دیگریه و قراره در نهایت همین صحبت ها تکرار بشه، بازیابی نشدن گزارش برای سناریوی اون کاربر حذف کننده بهتره.
    اگه قانونی هست برای همه باید باشه کاملا مشخص هست و واضح که جریان چی هست ! اگر دوستان هم سوالی دارند اکانتهای حمله کننده دارای گزارش میباشند لینکش هم موجود هست میشه خیلی راحت با هماهنگی شما پسورد رو در اختیار هرکس که مشکلی داره قرار داد که بیاد ببینه
    مشکل هم اینه که دوستان اینقدر نوب تشریف دارند که نکردند 60 کیلو نیزه بریزند رو اکانت دارای نقشه ! و مشکل بزرگتر این هست که شما چه اصراری داری به دوستانی که دنبال بهانه برای شخم خوردن تو سرور هستند توضیح بدید ! بر اساس کدام قانون مولتی هانتر سرور عکس ارائه میده ؟؟
    1- همر اکانت جنوب شرق خورد میشه اعلام میشه 450 کیلو گرز و 1 میلیون در راه رفتن تو دیوار هست گزارش خرابکاری داده میشه حملات در راه بک داده نمیشه به بهانه عدم دخالت در سرور !
    2- از پلیر اکانت arask دارنده ضاحب ایمیل و پسورد اصلی اکانت تقاضای شماره حساب گلد خریداری شده میشه بر چه اساس ؟؟
    3- پیشنهاد خرید و فروش در سرور در پروفایل زده میشه هیچ برخوردی صورت نمیگیره مولتی هانتر محترم اعلام میکنه مزاح بوده مثالش دقیقا این هست من بزنم پشت ماشین مواد مخدر به قیمت افغانستان بعد پلیس اعلام کنه مزاح بوده !!
    4- اکانت ایکس نامه میده اکانت ایگرگ مال فلان ساید هست × مولتی هانتر نامه میده به اکانت ایگرگ خق جابجایی کتیبه به ساید دیگه رو ندارید وگرنه بن میشید ×
    کلام آخر امید جان این بازی براساس زد و خورد و فشار روانی ساخته شده خیلی واضح و روشن اعلام میکنم توضیح دادن واضحات از طرف مدیریت سایت به این شکل بیشتر به کشیدن دست نوازش به تیم بازنده سرور شبیه هست در موارد بالا برخلاف دوستان من مدعی این قضیه نیستم که تیم مولتی هانتری سرور جانبدارانه برخورد میکنه ما هم خطاهایی داشتیم که با سعه صدر مدیریت گذشت شده درست مثل تیم مقابل صرفا باید هم قاطعانه تر برخورد کنه و صرفا بر اساس قانون
    تنها فرق ما با این عزیزان این هست که روزی 50 تا نامه نمیدیم به اینور و اونور اگه تاثیر داره دوال برای نامه نگاری بیاریم ×××
    ویرایش توسط partizan : 11-12-2018 در ساعت 02:49 AM

2. تشکر Omid, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن pho3niX پسندید
    مدیریت

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 54 پست

حمله زننده در صورت تمایل میتونه لینک گزارش رو برای شما تو نامه ارسال کنه. در غیر اینصورت باید تا پایان سرور صبر بفرمائید تا گزارش برای شما از اکانت مهاجم به اکانت مدافع نامه بشه تا بتونید مشاهده کنید.
    و واقعا اگر دنبال حقیقت هستید ببینید چرا گزارش حذف شده. متهم کردن تیم مدیریت و مولتی هانتر و تهمت زدن در دخالت یک بازیکن در روند سرور مسئله ایه که بحث اون سناریوی قدیمی رو پیش میکشه که همه میدونیم از کجا میاد و قراره به کجا بره.
    بهرحال تا پایان سرور صبر بفرمائید لینک گزارش مهاجم تقدیم میشه.

البته من مطمئن هستم شما در این سناریو دخالتی ندارید و توسط هم تیمی ها شدید یک مهره سناریو. پس به حرف بنده اعتماد کنید و پیگیر علت حذف شدن گزارش باشید.

4. پسندیدن pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid نمایش پست ها
    حمله زننده در صورت تمایل میتونه لینک گزارش رو برای شما تو نامه ارسال کنه. در غیر اینصورت باید تا پایان سرور صبر بفرمائید تا گزارش برای شما از اکانت مهاجم به اکانت مدافع نامه بشه تا بتونید مشاهده کنید.
    و واقعا اگر دنبال حقیقت هستید ببینید چرا گزارش حذف شده. متهم کردن تیم مدیریت و مولتی هانتر و تهمت زدن در دخالت یک بازیکن در روند سرور مسئله ایه که بحث اون سناریوی قدیمی رو پیش میکشه که همه میدونیم از کجا میاد و قراره به کجا بره.
    بهرحال تا پایان سرور صبر بفرمائید لینک گزارش مهاجم تقدیم میشه.

البته من مطمئن هستم شما در این سناریو دخالتی ندارید و توسط هم تیمی ها شدید یک مهره سناریو. پس به حرف بنده اعتماد کنید و پیگیر علت حذف شدن گزارش باشید.
    هیج موردی نداره هرکس شکی در مورد لینک اتک داره به اکانت پوستر نامه بزنه لینک گزارش اصلی رو بگیره

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

خوب اینم دمپایی ما
    http://dejkoob.ir/ir/report/442999c6f9f
    البته خوب من تا همین اواخر انبارم حتی نگرفته بودم ...

پی نوشت : لانچر عزیز قربون شکل ماهت چرا چکمه از پای هیرو در اوردی ...
    چرا نموندی همر کلا جمع شه ...
    اکانت من از اول سرور قهوه خونه نداشت چرا با گلد زدی ساختیش جشن برگزار کردی بعد چرا رفتی گفتی خود صاحب اکانت زده ؟!

پی نوشت 2: یاد بگیریم وقتی گند می زنیم گردن اینو اون نندازیم حداقل
    یا حق

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط partizan نمایش پست ها
    البته طرز استفاده ازش هم مهمه !!
    دقیقا برای متای شمال و جنوب غرب و ناتار ! همون قدر کارایی داشت به همراه 12 تا همر دیگه که 370 تا لژیون و 100 تا کاتا برای جنوب شرق
    داداش من به یه نتیجه ای رسیدم یا یه اراده ای تو این مثلا متا هست که شما برنده بشید ...
    یا واقعا دوستان یه سری چیزارو بلد نیستن
    ویلا این حجم از اتفاقات سهوی ، سهوی نمی تونه باشه !!!
    در هر صورت ظواهر امر اینطور بر میاد اس ای برنده میشه این سرور اونم به لطف دوستانی که بر میدارن 4 میل هجومی میکنن دیوار نقشه
    9 میل میکنن دیوار واندر همرایی میزنن که حتی نیومدن تو تاپ هجومی خوب همین بزنین کتیبه راز بلند کنید تا همرا یه تاثیری بزاره !!!
    کلا گفتنی زیاده ولی ولش کن ...
    ir1 first round : philip9617
    ts5.ir : baxshomal
    tc8.ir :Black W0rld
    ts9.ir : !seven
    final: Zeus has return
    l1:Game Over Team
    C1 : Sooshiant(Holder Of the wonder)
    BLACK W0RLD (holder of the Wonder)
    bax shomal (Holder Of the Wonder)
    Ernest
    Baxshomall
    Whitebird

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 6 پست

واندر متای پنج به یک شمال شرق ، شمال غرب ، جنوب غرب ، ناتار و حومه یک ضرب صفر شدن
    http://dejkoob.ir/ir/report/443006a8659
    یه خسته نباشید به میلاد عزیز که همچین همری رو کشید با کمترین ادعا و بدون چشمداشت دست مریزاد بگذریم که آچار فرانسه ساید بودی
    یه پلیر میشه میلاد عصای دست ساید یه پلیر میشه پسورد اکانت لیدری بفروش تو m5 کاش یه تار موی تو میلاد جان تو وجود بعضی ها بود
    نقل قول نوشته اصلی توسط sooshiant نمایش پست ها

داداش من به یه نتیجه ای رسیدم یا یه اراده ای تو این مثلا متا هست که شما برنده بشید ...
    یا واقعا دوستان یه سری چیزارو بلد نیستن
    ویلا این حجم از اتفاقات سهوی ، سهوی نمی تونه باشه !!!
    در هر صورت ظواهر امر اینطور بر میاد اس ای برنده میشه این سرور اونم به لطف دوستانی که بر میدارن 4 میل هجومی میکنن دیوار نقشه
    9 میل میکنن دیوار واندر همرایی میزنن که حتی نیومدن تو تاپ هجومی خوب همین بزنین کتیبه راز بلند کنید تا همرا یه تاثیری بزاره !!!
    کلا گفتنی زیاده ولی ولش کن ...
    میل اینکه بخوان ما ببریم نیست سیستم بازی خیلی از دوستان به این بازی استراتژیک نمیخوره این که بشینید هر سرور افتحار تقسیم کنید دور هم بگید بازی کردیم اسمش بازی کردن نیست تازه دارن میفهمن بازی چیه ! تازه میفهمن کاتا و رم باید شارژ کنن ! تازه میفهمن رم یعنی چی ! دیوار یعنی چی ! واندر یعنی چی بگذریم از اینکه تا اینجا هم با دست خالی جلوی سه تا ساید که گلدشون از دوست عزیزی تامین میشه که ما نبریم اینجوری وایستادیم و نهایتن با 2 روز اینور اونور با افتخار 100 میکنیم
    تری داتی بازی کردیم رامین سرور هشت که یادته

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 0 پست

من هر سرور فقط یک پست میزارم تو فروم

کافیه صفحه 3 4 رو بخونین
    اونی که ادعای شرق و بازی تمیز و مردونگی و بردن بازی اونم بدون کمکت میشد کوشی؟
    غیر اینه که دف دادی تو ابادی فیدر زدی اکانتامونو کردی دیوار رو ساید nw لاگین داشتی از اول هم متات الکی بود
    عیر اینه که واندرت چیف شد پسش گرفتی این دفعه با 30 کیلو شمشیری زدیم 0 کردیمش
    عیر اینه که تهمت میزنی دروغ میگی انقدر این دروغهاتو تکرار میکنی تا اخر باورت میشه؟
    دیگه همه میشناسنت حتات دیگه رنگ نداره گلم

متاسفم برای سروری که یک ساید رو با 500 تومن میخرن
    تو قوانین زده که خرید و فروش اکانت ممنوعه
    لطفا رسیدگی کنین بنویسین فروش ساید هم ممنوعه! مرسی
    طرف تا دو روز قبل انواع اقسام الفاظ رکیک رو در پروفایلش تثار sw کرده بود یهو شدن دوست جون هم !
    به قول این گزارشگر فوتبال : چه میکنه این پول بنده خدا

در مورد اونیکی ساید هم که 500 تومن فروختنش به nw
    مرد مومن تو هنوز بلد نیستی دهن جای حرف زدنه
    یه دقیقه یه چی میگی 1 مین بعد یه کار دیگه میکنی
    میخوای مارو شخم بزنی 15 تا همر میکنی دیوار زحمت کل اکانت هارو به باد میدی
    احه به این میگن پلن؟اره پلن شخمیه!
    تا اخرین لحطه خودتو با ما نشون دادی خاله بازی کردی بعد که ما 2 ساید رو تموم کردیم اومدی بیرون از لونه؟
    افرین چه با شهامتی تو
    اما اما این کقافت کاریاتون این فیدر زنیتون این دف دادن به واحتون رو حتما در سرورهای اتی جبران میکنم

نکته بعد در مورد دوست عزیزمون که مسئول سرور بودن
    دوست گلم شما اون بالا نشستی که عدالت رو اجرا کنی
    من نامه تک تک این به طاهر بازیکنان رو دارم که هر روز چه چیزایی از شما خواستن و شما برای برداشتن فشار از روی خودت چه کارایی کردی
    شما روز پلن ما ساعت 6 صبخ پا شدی اکانت بن کردی اما روزی که همرای مارو خورد کردن زدن به خودشون ساعت 3 عصر جواب دادی
    از شما بارها پرسیدم اما جواب ندادی به چه مجوری از پلیر شماره کارت خواستی؟
    شما به چه احازه ای گفتی که کتیبه از این اکانت بره بن میکنمت؟
    و خیلی چراهای دیگه که من حتما شحصا اونارو پبگبری میکنم

تبریک به بچه هایی که با ما بودن نوش جونتون این برد همه کلی کمک کردین
    این تیم نشون داد که وقتی دست برادری داد پول این و اون روش تاثیر گدار نیست

دلم برای اون بازیکنای خوبی میسوزه که تو ساید های دیگه با اون همه زحمت اکانتشون رو کشیدن بالا اما بازیچه دلالی و ندونم کاری لیدرها شدن

پینوشت:
    داداش ازین به بعد از شما اجازه میگیریم که کیا میتونن با ما بازی کنن کیا نمیتونن
    این سرور میراثی خواهد بود برای ما
    LEGACY TEAM
    ارادتمند همه عزیزان
    پیام Pho3niX

200t
    Guest
    122211111.JPG
    بله بله حق با شماست

bgttgbbgttgbbgt.JPG
    از باگ های بازی که با این همر زدم واندر صفر کردممممم ))))))))

eshannnnnnn.JPG
    کسایی که کیریلوید بلدن بزنن ( به جز لیدر sw ) بزنن ، بعد گول این آقا رو نخورن ))))))) تازه 2.5 میلیون محافظش رو بیشتر زدم که حرف و حدیثی نمونه

moftalnd2.JPG
    صنعتی و سنتی هم رد کرده ))) فقط اونجاش که زده : بی ادعا-مرد عمل )) وااای

mojland3.JPG
    پروفایل سال ، فقط یه نفر تو دنیا هست که 2 تا واندرش کیلین و چیف میشه و بازم اینو منویسه ))))))))

- - - Updated - - -

سلام خسته نباشید خدمت دوستان
    این سرورم تموم شد خدا رو شکر

فقط
    آقای عزیزی که اسم خودتو گذاشتی لیدر ، اینا واسه دونه دونه نیروهاشون زحمت کشیدن ، وقت گذاشتن ، هزینه کردن ، چجوری انقدر راحت متای 3 به یک رو میبازید ؟ برای ما هم سواله که چجوری نتونستین ببرین بازیو ؟ چون اصلا راه نداشت ببازین ، از باگ باختن استفاده کردین ؟ )))

وقتی خرجتو یکی دیگه میده ، وقتی سن کم باشه ، وقتی بیایون باز باشه ( 300-300 ) وقتی 95% فکرت این باشه که بری بیابون حیوون بزنی پوینت اتک بگیری ، وقتی اول بازی فکر تقسیمات افتخارات آخر بازی باشی ، وقتی این همه اکانت برات مهم نیستن ، وقتی 4 تا پلن بلد نیستی ، وقتی واسه بردن نقشه 4میلیون هجومی میکنی دیوار ولی با 150تا لژیون پسش میدی ، وقتی هرجا ریل میای زیر یه میل دف نیست ، وقتی تک ده کردن منو مسخره میکنی ولی همون تک ده میاد واندرت رو با 15 میلیون دفاع از لول 73 به صفر میرسونه ، وقتی هر سرور یاد گرفتین برید چند تا اکانت بخرین بازیو ببرین ، وقتی با خریدن اکانت میاید زحمت یه ساید رو به باد میدین ،

(قابل توجه سوپر لیدر و پلنر های ne sw ) هنوز بلد نیستید رم بسازین ؟ اصلا میدونین رم چیکار میکنه ؟ خاصیتش چیه ؟

همر Pirates با 34ک رم زدین به نقشه بعد با 150 تا لژیون پس دادین ؟
    دیوار sasuke با 7ک رم هم میومد پایین مهندس ، دیوار رومن شکنندست ))) مثل دیوار abzar )))

هرروزی که از بازی میگذشت میگفتم اینا چقد همر داره ))) چرا ما نباختیم هنوز )) چیکار کردین دقیقا ؟ خودتون فهمیدین ؟

بازی رو به خودتون باختین ،آخه مگه میشه 3 به یک باخت ؟ بله با مجتی و میلاد همه چی ممکنه )))))

در آخرم دلم برای کسایی میسوزه که به شما میگن لیدر و اکانتشون رو در اختیار شما قرار میدن تا زحمتوشن رو به باد بدین و طلبکارم باشین ،

آخرین توجیهتون به سایدتون هم این باشه : باگ زدن )))) پنل داشتن ))))) تو اول بیا بگو چجوری 3 به یک باختی بعد درباره باگ صحبت کنیم ،

- - - Updated - - -

بیشترین کاتای سرور 5ک کاتا از من کم داشت بعد اومده میگه باگ زدین ))))) لیییییییددددددررررررررررر رررررر SW ))))

فایل پیوست 3092

این همون اکانت تک ده بود آقا میلاد که مسخره میکردی )))))))))))) صفرت کرد از 73 ))) با باگ )))))

کلا اکانت 200t با گوشی ساخته شده )))) این همر کلا با گوشی بوده : ))))) این همر بدون زدن مولتی بوده: ))))

آقاس عزیزی که ادعا بازیت میشه ، 15 تا همر میدی بیرون ، اگه مردی یه اکانت ریجست کن ببینم چن چندی با خودت مهندسسسسسسسسسسس یه اکانت ریجست کن یه اکانت با یه اکانت که ده شیشمش شده همر و بیشترین کاتای سرور داشته اینجا میفهمم که تو لیدر نیستی که آخر بازی کاتا رم نداری از 3 ساید: ))))

پ ن : بچه ها یچی میگم نخندین :

لیدر sw
    ویرایش توسط 200t : 11-21-2018 در ساعت 01:16 AM

10. تشکر partizan, pho3niX, mohsen.2pac تشکر نمود
    پسندیدن partizan, pho3niX, mohsen.2pac پسندید
    نپسندیدن AmiR SalaR نپسندید
    200t
    Guest
    leaderiiii.JPG

تشکر از ماهان ، مانی ، آرمان ، پیام ، محمد ، امیر ، علی ، سحر

- - - Updated - - -

agha matrix.JPG

جایزه ی پروفایل سال هم میدیم به ایشون

گرگ ؟ توله ؟ زوزه ؟ حاجی یا تو توی یه دنیا دیگه زنگی میکنی یا همون صنعتی سنتی بوده دبل میکس ))

به نظرم بیخورد ترین و به درد دنخور ترین اکانت sw همین بود ، از اول زیر چادر اومد ، آخرشم دید اوضاع خرابه چنج میل کرد زیر چادر رفت ،

خودت زیر چادر بودی ، بعد گرگ تربیت کردی ؟

گرگ رو بیخیال ، چادر رو بچسب

یه سرور ندیدم انقدی باشی که با اسم خودت ریجست کنی مهندسسسسسسسسسسس

- - - Updated - - -

moftland666.JPG

اوج خلاقیت لیدر NE

moftland777.JPG

سوپر پلن ne

12. تشکر partizan, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن partizan, pho3niX پسندید
    200t
    Guest
    hameja.JPG

حاجی همه جا هست )))))) خودش داره غیرمستقیم میگه اکانت میخرم )))

zeussssss.JPG

مدال فروش هم میرسه به مانی zeus از تیم عظیم zeus ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) که دس به حذفش خیلی بهتر از دس به فروشش بود ولی این سرور سنت شکنی کرد فروخت به پرشین ))))))))))))))))

14. تشکر partizan, pho3niX تشکر نمود
    پسندیدن partizan, pho3niX پسندید

محبوبیت کاربر
    یاد شده
    در 1 پست

بسم الله الرحمن الرحیم

سرور خوب و جذابی بود بازی جای زد و خورد و برد باخت و کل و کل و این چیزاس ولی جای توهین و تحقیر و کینه نیست البته انتقام در بازی هم جز بازیه و ما منتظریم
    نظر من اینه که علت باخت اس دبلیو عدم اعتماد به نفسشون بود اون ساید برا برد به هیچکس احتیاج نداشت و پا به پای اس ای و حتی قویتر داشت رشد میکرد اما اعتماد به نفس نداشت و بیخود و بیجهت دست به دامان دیگران شد

علت باخت ان دبلیو هم خب 2 چیز بود اول اینکه ساید ضعیف بود و به متا احتیاج داشت این درست اما امیر خان گول جیبشو خورد و به کیسه زرش باخت
    میدوارم امیر جان که خیلی پسر خوب و مودب و متینی دست از این سیاست و طرز بازیش دست برداره امیر جان شما شخص سر شناسی هسی تو بازی ولی اشتباهت اینجاس که میخای همه رو داشته باشی با همه دوست باشی همه برا تو کار کنن و همه رو یه جوری راضی کنی و به عبارت دیگه همه رو بخری این اشتباهه به جای این کارا چن نفر قابل اعتماد وبازی بلد رو دور خودت جمع کن و به همونا برس همونا رو ساپورت کن این تورو قوی تر میکنه
    10 تا رفیق وفادار برا تو بهتر از 1000 تا رفیقیه که امروز هستن و فردا جای دیگه باید پیداشون کنی من جای تو باشم چند نفر رو ثابت برا خودم نگه میداشتم یه تیم میبستم برا همیشه نه اینکه هر سرور بیایی ببینی کیارو میشه خرید و تازه بخای تو بازی تیم ببندی برا خودت

در مورد ان ای هم که این ساید کوچیکتر از این بود که بخام درموردش حرف بزنم دو تا پلیر داشت که تا ته سرور دستمال به دست سه ساید رو مالید و مالید و مالید تا بتونه به حیات خودش تو بازی ادامه بده بعدم یه جایی که احساس که سه ساید همه همو زدن تازه خودشو در حد و قواره ی تیم های اش و لاش شده ی سایدا دیگه دیدو دستمالو گذاشت تو جیبو شخمشو در اورد که بزنه :d

همه زحمت کشیدن اس ای هم زحمت کشید
    اس ای یه چشم داشت به اسم محمد بیدار میموند به همه اکانتا سر زد همه زیر نظرش بودن و هیچ اتفاقی از چشم این بشر پنهون نمود
    تیم یه بازو داشت به اسم میلاد همر کشید دف شارز کرد هر جا هر کی کمک خواست برا یه کاری اولین نفر داوطلب شد خلاصه پشتوانه ای بود برا هر جا که کمبودی بود دستش درد نکنه پرچمو تیمو اندازه 70 خوردهای لول برد بالا دمش گرم
    تیم یه مغز داشت به اسم ماهان حساب کرد حساب کرد انقد حساب ککرررررد تا بلاخره فهمیدچطوری میشه با کمترین سرمایه بیشترین سود هارو برد این حساب های ماهان بود که باعث میشد یه همر اس ای کار چندین همر سایدا دیگه رو بکنه و کجا چقدر دف لازم داره و ... یه جوری حساب کرد پشمای نیوتون ریخت!!!
    رگ و خون این تیم مانی بود همه جا بود همه رو به هم وصل کرد ارتباط داد همه انرزی شو گذاشت بزرگترین رقیبارو به بهترین دوست ها تبدیل کرد لیدری کرد دستش درد نکنه جواب زحمتاشو گرد
    اما قلب تیم تمام احساسات تیم پیام بود حرص خورد انقدر حرص خورررد تا همه باورشون شد بازی رو جدی بگیرن نا امید نشن و تلاش کنن تا به نتیجه برسن
    و روح این تیم هم کسی نبود جز ارمان خان بزرگ بدون کمترین ادعا بدون کمترین توقع بیشترین زحمتارو کشید از دهن خودش در اورد داد به بچه ها همه چیزشو فدا کرد عین یه مادر پشت همه رو گرم کرد عین یه پدر زحمت کشید انرزی داد سپر بلا شد هرچی بگم از کاراش کم گفتم واقعا بی نظیر بود خدا حفظت کنه بشر هر جا هستی موفق باش
    اما در اخر یه نفر هست که اگه بخام توصیفش کنم میگم این ادم خوده خوده خود تیم بود اون بود که چون بود تیم بود و اگه نبود تیمی هم نبود هر اکانتی میرفتی اسمش بود اثرش بود کاراش بود رد پاش بود اصلا اینوری بگم نصف اس ای رو که خودش با دست خودش ساخت بقیه اس ای هم بدون اون سرپا نمیشد علی جان دستت طلا گل کاشتی علی مولتی واقعی مولتی به معنای حقیقی مولتیایی که از اکانتای اصلی خیلی ها خیلی سر بود باورتون نمیشه بگم دوتا اتحاد بالای 20 اکانت سند شخصی این اقا بود خیلی عشقی پسر خسته نباشی یدونه علی مولتی برا ترکوندن سه تاساید واقعا کافیه خخخخ
    این بود ماهیت اس ای و 3 ساید دیگه از دید بنده
    موفق و موید باشد به امید دیداری دوباره

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 3456 آخرینآخرین